جریمه 500 دلاری برای هدر رفتن آب در میان خشکسالی شدید پیشنهاد شده است

[ad_1]

همانطور که کالیفرنیا بیشتر در خشکسالی فرو می‌رود، کارگران به طور فزاینده‌ای نگران کاهش منابع آب و پاسخ‌های ضعیف عمومی به فراخوان‌های حفاظتی هستند و ساکنان در ماه‌های اخیر به درخواست فرماندار نیوشام برای کاهش داوطلبانه 15 درصدی مصرف پاسخ نداده‌اند.

اکنون که غرب به سمت یک بحران پیش می رود، تنظیم کننده های دولتی آب در حال بررسی قوانین فوری هستند که اقدامات خاصی را در تلاش برای کاهش هدررفت آب و کمک به حفظ ذخایر ممنوع می کند.

برای ثبت:

ساعت 11:14 صبح 8 دسامبر 2021نسخه قبلی این مقاله گفته بود که لس آنجلس سالانه حدود 7 میلیون هکتار آب مصرف می کند. ایالت کالیفرنیا سالانه آب بسیار زیادی مصرف می کند بدون اینکه درگیر اهداف کشاورزی یا زیست محیطی باشد.

در صورت تصویب، این پیشنهاد می‌تواند منجر به موجی از مقررات آبی شود که به خشکسالی‌های قبلی گوش می‌دهند و در عین حال بر جدی بودن قانون فعلی تأکید می‌کنند.

روز سه‌شنبه، دریاچه مید، بزرگترین مخزن و راه نجات کشور در لس‌آنجلس و غرب، 1065 فوت یا حدود 34 درصد ظرفیت آن بود که تقریباً یک پایین‌ترین سطح تاریخی است. بخش عمده ای از کالیفرنیا در نقشه پایش خشکسالی ایالات متحده با سایه های آزاردهنده قرمز رنگ آمیزی شده بود.

داگ پارکر، مدیر مؤسسه منابع آب کالیفرنیا در یو سی دیویس، گفت: «این مقررات در حال حاضر بی معنی هستند. آنها احتمالا باید چندی پیش ساخته می شدند.

فعالیت هایی که ممکن است ممنوع باشد شامل شستشوی وسایل نقلیه با شیلنگ هایی است که نازل خاموش کننده ندارند. نظافت پیاده روها، کوچه ها یا پاسیوها «به استثنای مواردی که سلامت و ایمنی در خطر است»؛ آبیاری مناظر به گونه ای که باعث رواناب بیش از حد شود. و آبیاری چمنزارها در عرض 48 ساعت پس از بارندگی قابل اندازه گیری.

برای بسیاری، این اقدامات مانند دژاوو به نظر می رسد، زیرا کالیفرنیا بار دیگر با چشم انداز کاهش ذخایر آب مواجه است.

در سال 1393 استاندار وقت. جری براون ممنوعیت آبیاری مشابهی را در آغاز خشکسالی قریب الوقوع اعمال کرد. در عرض یک سال، براون کاهش اجباری مصرف آب را در سراسر کشور معرفی کرد – اقدامی که موفقیت آمیز تلقی می شود، با کاهش مصرف آب نزدیک به 25٪. در پس زمینه مو، چمن های خشک و دوش های کوتاه تر در سراسر منطقه عادی شده است.

اریک اوپنهایمر، معاون مدیر کل شورای دولتی کنترل منابع آب گفت: «ادامه این ممنوعیت ها اکنون منطقی است. “من فکر می کنم این قدم بعدی درست است.”

طبق قوانین پیشنهادی، متخلفان می توانند تا 500 دلار در روز جریمه دریافت کنند. اجرا از شهرها، شهرستان ها و سازمان های آب محلی انجام خواهد شد.

به ویژه، این مقررات، انجمن های مالکان خانه و مقامات محلی را از اقدام علیه ساکنانی که از سیاست های محوطه سازی پیروی نمی کنند، مانند کسانی که به چمن کاری سرسبز نیاز دارند، جلوگیری می کند.

اوپنهایمر که ممنوعیت های پیشنهادی را «اقدامات عقل سلیم» خواند، گفت که فعالیت های مورد بحث صرفاً «در طول خشکسالی معنی نداشت».

او گفت: «فکر می‌کنم اکثر مردم موافقند که هنگام بارندگی به چمن‌ها آبیاری نکنیم.

بسیاری از کارشناسان گفتند که مقررات جدید می تواند از همان الگوی خشکسالی قبلی پیروی کند که در صورت عدم بهبود شرایط، محدودیت های بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

پارکر با اشاره به اینکه حتی یک زمستان بارانی نیز ممکن است برای پایان دادن به خشکسالی کافی نباشد، گفت: “من فکر می کنم این فقط یک مسئله زمان است و فکر می کنم ما می خواهیم افراد بیشتری از آن خارج شوند.”

او گفت که محدودیت های پیشنهادی باعث صرفه جویی در حدود 100000 جریب آب می شود، اما کالیفرنیا سالانه حدود 7 میلیون هکتار از آب مصرف می کند بدون اینکه برای مصارف کشاورزی یا زیست محیطی لحاظ شود.

پارکر اضافه کرد که محتمل است محدودیت‌های بیشتری وجود داشته باشد، اما «به‌جای ضربه زدن بیش از حد به همه افراد، به‌صورت مرحله‌ای آسان‌تر است».

اما حتی محدودیت های تدریجی همیشه مورد استقبال قرار نمی گیرند. آخرین پیشنهاد به ضرر احتمالی درآمد 100 میلیون دلاری برای آژانس های آب دولتی اشاره دارد. مقامات گفتند که بسیاری از این خسارات به صورت هزینه های اضافی یا اضافه به مصرف کنندگان سرازیر می شود.

در سال 2016، تأمین‌کنندگان آب با موفقیت برای کاهش یا حذف محدودیت‌های براون پس از آمدن باران و برف کمپینی کردند، با برخی استدلال می‌کنند که رویکرد یک‌اندازه برای همه در جایی که منابع و منابع منطقه‌ای بسیار متفاوت هستند، کار نمی‌کند.

دیو اجرتون، مدیر اجرایی Assn گفت، اما اکثر آژانس های آب کالیفرنیا با آخرین پیشنهاد موافقت می کنند. از آژانس های آب کالیفرنیا، که بیش از 460 سازمان را نمایندگی می کند. اگرتون گفت که بسیاری از سازمان‌های محلی و شهرداری‌ها به‌طور داوطلبانه برخی از استانداردهای پیشنهادی را اعمال کرده‌اند یا آن‌ها را فراتر برده‌اند. برخی از مناطق به هیچ وجه محدودیت های قبلی را حذف نکرده اند.

او گفت: «تدابیری مانند این بسیار ساده است و در این زمینه منطقی است.

مقامات دپارتمان آب و انرژی لس آنجلس گفتند که طرح حفاظت اضطراری آب آنها که برای اولین بار در سال 1990 ارائه شد، تقریباً همه موارد در پیشنهاد ایالت را شامل می شود.

الن چنگ، سخنگوی این آژانس گفت: “LADWP سابقه طولانی در الزام مشتریان ما به استفاده بهینه از آب دارد.”

چنگ در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن درآمد به مصرف کنندگان منتقل می شود، گفت: کسانی که در مصرف آب صرفه جویی می کنند باید در قبض های خود کاهش پیدا کنند.

اگرچه این اقدامات اولین گام منطقی است، اجرتون و دیگران گفتند که ایالت به سرمایه گذاری مداوم در “مجموعه کامل اقدامات” فراتر از تلاش های حفاظتی، از جمله توسعه سیستم های ذخیره آب و تسهیلات حمل و نقل نیاز دارد.

او گفت: “واقعیت این است که اثرات تغییرات آب و هوایی اینجاست و ما به مشارکت سرمایه گذاری ایالتی-فدرال برای تقویت سیستم های خود نیاز داریم.”

یک مطالعه اخیر نشان داد که پوشش برف – یکی از منابع اصلی آب کالیفرنیا – می تواند ظرف مدت 35 سال به میزان قابل توجهی در این ایالت کاهش یابد.

آدل هاگهلیل، مدیر کل و مدیر اجرایی منطقه آبی کالیفرنیای جنوبی که در ماه نوامبر وضعیت اضطراری خشکسالی را اعلام کرد، گفت: «ما نمی توانیم با چالش های خود ادامه دهیم. ما به اقدام و سرمایه‌گذاری جسورانه در بازیافت و استفاده مجدد، تامین آب محلی، سیستم‌های جمع‌آوری و ذخیره آب باران، بهداشت و شارژ مجدد استخرها و پروژه‌های آب زیرزمینی برای ایجاد اتصال و انعطاف‌پذیری در نحوه انتقال آب نیاز داریم.

در سپتامبر، Newsum بیش از 5 میلیارد دلار از بسته اقلیمی 15 میلیارد دلاری خود را برای مقابله با خشکسالی و مقاومت در برابر آب اختصاص داد. در سال جاری نیز فرماندار از همه ساکنان خواست تا داوطلبانه مصرف آب را تا 15 درصد کاهش دهند، اما نتایج اولیه نشان داد که پاسخ آرامی به این درخواست وجود ندارد.

اهالی کالیفرنیا در سپتامبر در مقایسه با ماه مشابه در سال 2020 مصرف آب را 3.9 درصد کاهش دادند. مقامات در جلسه هیئت آب ایالتی در روز سه شنبه گفتند که ارقام در ماه اکتبر بهبود یافتند و ساکنان آن 13.2 درصد بیشتر از ماه مشابه سال گذشته در مصرف آب صرفه جویی کردند. شارلوت الی، ناظر حفاظت از محیط زیست، گفت: اما صرفه جویی های انباشته هنوز تا جایی که باید باشد فاصله زیادی دارد و افزود: “ما باید هوشیار باشیم و از مردم کالیفرنیا بخواهیم که به حفظ محیط زیست ادامه دهند.”

الن هاناک، معاون رئیس جمهور و مدیر مرکز سیاست آب در مؤسسه سیاست عمومی کالیفرنیا، گفت که درخواست های داوطلبانه برای کاهش مصرف آب در سال جاری نسبت به گذشته چالش برانگیزتر بوده است – تا حدی به این دلیل که “این بار مردم کارهای زیادی برای کاهش مصرف آب دارند. چیزهایی غیر از خشکسالی.»

هانک خاطرنشان کرد که بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که ساکنان این ایالت بیش از همه نگران همه‌گیری کووید-19، هزینه‌های مسکن و بی‌خانمانی از جمله مسائل دیگر هستند.

هانک گفت: “بنابراین، اگر سال آینده خشک شود، مطمئن باشید که اطلاعیه های عمومی بیشتری در مورد [the drought] “چون باید وجود داشته باشد.”

هیئت آب دولتی نظرات عمومی کتبی در مورد مقررات پیشنهادی را تا 23 دسامبر می پذیرد و در 4 ژانویه به این اقدام رأی خواهد داد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat