جستجو برای یافتن مدیر مدرسه جدید در لس آنجلس به پایان می رسد

[ad_1]

قبل از پایان سال، اعضای هیئت مدیره مدرسه در لس آنجلس قصد دارند منسجم ترین تصمیم دوره خود را – استخدام یک سرپرست جدید – اعلام کنند.

این کار که یکی از چالش برانگیزترین کارها در آموزش عمومی تلقی می شود، در زمان حساسی برای دومین ناحیه مدرسه بزرگ کشور تکمیل می شود. این سیستم مملو از میلیاردها دلار کمک برای مبارزه با ویروس کرونا، بودجه اضافی فدرال و افزایش درآمدهای مالیاتی ایالتی است. اما کار کوهستانی در پیش است. دانش‌آموزان در بحران هستند – در تلاش برای بهبودی از ناکامی‌های یادگیری عمیق مرتبط با همه‌گیری، و همچنین مشکلات سلامت روان ناشی از دوره‌های طولانی انزوا و سایر مشکلات هستند. این منطقه همچنین با سابقه رو به کاهش و کسری بودجه ساختاری بلندمدت وسواس دارد.

کلی گونز، رئیس هیئت مدیره مدرسه گفت: «21 ماه گذشته برای بسیاری از خانواده‌هایی که ما در LA Unified خدمت می‌کنیم، ویرانگر بوده است. «این بیماری همه گیر بار نابرابر بیماری، مرگ، از دست دادن شغل و صدمات را به همراه داشته است که به طور نامتناسبی بر دوش جوامع رنگین پوست افتاده است. رهبر ما باید عواقب عمیق بیماری همه گیر، قیام ها برای عدالت نژادی و نیازهای فوری دانش آموزان و خانواده های ما را در نظر بگیرد.

مقامات – که در مراحل پایانی جستجوی ملی خود مصاحبه انجام می دهند – تایید نمی کنند که چه کسی درخواست کرده است. اما گونز گفت که رهبر جدید باید «معلمی با تجربه باشد که بتواند جامعه وسیع‌تر لس‌آنجلس را متحد کند، در بلندمدت مشارکت کند، بر صداها و نیازهای کسانی تمرکز کند که در گذشته کمترین خدمات را دریافت کرده‌اند». در سیستم ما و عملکرد در مقیاسی برای اطمینان از دستیابی به اهداف بلندمدت برای دانش آموزان خود.

بر اساس مصاحبه با منابعی در مدیریت آموزشی و استخدام در سراسر کشور، گروهی از نامزدهای احتمالی ظاهر شدند.

در میان کسانی که در حال حاضر در سیستم مدرسه هستند، نامزدها شامل یک جایگزین موقت هستند. مگان رایلی، آکادمیک ارشد آلیسون یوشیموتو-توری و مدیر منطقه ای فرانسیس بائز. کسی که از مرز بین خودی و خارجی عبور می کند، جوآن سالیوان، مدیر اجرایی سازمان غیردولتی مشارکت برای مدارس لس آنجلس است که 19 مدرسه را به نمایندگی از ناحیه اداره می کند.

مگان رایلی سرپرست موقت لس آنجلس در یک کنفرانس مطبوعاتی

کمک موقت مگان رایلی در سال جاری پس از جدایی آستین بویتنر، کنترل LA Unified را به دست گرفت.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

علیرغم تلاش های شورای آموزش و پرورش برای محافظت از همه نامزدها در برابر افشاگری، این چهار نامزد به چیزی شبیه یک راز آشکار تبدیل شده اند. شناسایی متقاضیان خارجی دشوارتر است و ممکن است از مناطقی غیر از آموزش باشند.

اما برخی از افراد در هر جستجوی در لس آنجلس به عنوان نامزدهای بالقوه ظاهر می شوند – بر اساس تجربه آنها و میزان هماهنگی آنها با اهداف هیئت مدیره، که اکثریت 4-3 آن با تمایل به تغییر تهاجمی متحد شده است.

در سیستم مدرسه ای که در آن 90٪ دانش آموزان سیاهپوست هستند – از جمله 74٪ لاتین تبارها و 8٪ دانش آموزان سیاه پوست ثبت نام کرده اند – نامزدها نیز به نظر می رسد. بیشتر افراد رنگین پوست منابع به تایمز گفتند که اولین مصاحبه های برنامه ریزی شده هشت یا نه نامزد شامل مردان سفیدپوست نمی شد. هیچ کاندیدای سیاه پوستی وجود نداشت، اگرچه روند زودهنگام بود و وضعیت ممکن بود تغییر کند.

Baez تنها آمریکای لاتین در میان گروه احتمالی با ارتباطات فعلی در منطقه است. انتظار می رفت که گروه خارجی نماینده لاتین قوی داشته باشد.

کاندیداهایی که می توانند در هنگام جستجوی یک موقعیت مدیریت ارشد در یک منطقه بزرگ مانند نیویورک، لس آنجلس، شیکاگو یا سن دیگو، که به دنبال سرپرست نیز هستند، بخشی از بحث باشند، مدارسی در شهرستان میامی داد. آلبرتو کاروالیو

کاروالیو که اصالتی پرتغالی دارد و در سن 17 سالگی به دلیل اینکه مجبور بود انگلیسی صحبت کند به آمریکا مهاجرت کرد، در سال 2018 شغل سرپرستی در نیویورک را پذیرفت، اما به سرعت نظر خود را تغییر داد و تصمیم گرفت در میامی بماند.

آلبرتو کاروالیو، رئیس مدرسه شهرستان میامی داد در مسیر پیاده روی با کودکان

مدارس در استان میامی داد آلبرتو کاروالیو در سال 2018 شغل سرپرستی در نیویورک را پذیرفت، اما به سرعت نظر خود را تغییر داد.

(لین سویت / آسوشیتدپرس)

دیگری ریچارد کارانزا است که در نیویورک با بازنشستگی کاروالیو به این شغل دست یافت. او در ماه مارس استعفا داد. کارانزا برای کار در لس آنجلس در سال 2015 قبل از بازنشستگی مصاحبه کرد. نام دیگر در فهرست کوتاه چند ساله دالاس ساپت قدیمی است. مایک هینویوزا، که با تلاش‌های گرگ ابوت، فرماندار تگزاس برای ممنوع کردن الزامات پوشش صورت در مدرسه مخالفت کرد.

سایر افراد در لیست خارجی ممکن است شامل مدیر سابق مدرسه بالتیمور آندرس آلونسو باشد که در سال 2018 قبل از بازنشستگی در لیست لس آنجلس قرار داشت. خورخه آگیلار ناحیه مدرسه متحد ساکرامنتو سیتی; خوزه باندا، سرپرست سابق آناهیم، ​​سیاتل و ساکرامنتو؛ چولا ویستا ساپت قدیمی فرانسیسکو اسکوبدو؛ پورتلند، سنگ معدن، سوپت. Guadalupe Guerrero; و آنجلیکا اینفانت گرین، کمیسر آموزش ابتدایی و متوسطه رود آیلند.

نزدیکتر به خانه، اداره آموزش شهرستان لس آنجلس. دبرا دواردو – یک مدیر ارشد سابق در LA Unified – احتمالاً ظاهری جدی پیدا خواهد کرد، اما او گفت که درخواست نکرده است.

دواردو گفت: “من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با سرپرست بعدی LAUSD هستم.”

یکی دیگر از خارجی های داخلی که درخواست نداد Glendale Unified Supt بود. ویویان اکین، که در لس آنجلس مناصب سطح بالایی داشت، از جمله سرپرست موقت قبل از انتخاب آستین بوتنر، آخرین رئیس مدارس در لس آنجلس.

بیش از 90 درصد از والدین، اعضای جامعه و کارکنان در یک نظرسنجی اخیر از منطقه گفتند که می‌خواهند سرپرست بعدی «تجربه کار در مدارس دولتی به عنوان معلم و/یا مدیر» داشته باشد. تقریباً با همان نرخ، کسانی که پاسخ دادند همچنین از فردی با تجربه “کار در و با جوامع بزرگ و متنوع” و “مدیریت یک سازمان بسیار بزرگ در حال انتقال” خواستند.

هیئت مدیره مدرسه می‌تواند به دنبال نوع دیگری از رهبر باشد، همانطور که در سال 2018 انجام داد، زمانی که اعضا با 4-3 رای در جلسه غیرعلنی، Beutner را انتخاب کردند، یک تاجر بدون تجربه در مدیریت آموزش. او پیش از بازنشستگی در اواخر ژوئن، سیستم مدرسه را از طریق اعتصاب معلمان و سال اول همه‌گیری COVID-19 رهبری کرد.

آستین بویتنر در یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت می کند

مدارس سابق در لس آنجلس. آستین بویتنر، که در اواخر ژوئن بازنشسته شد.

(السائب / لس آنجلس تایمز)

پیوندهای عمیق او با جامعه بشردوستانه لس آنجلس به نامزدی بویتنر و تصدی وی به عنوان سرپرست کمک کرد. فردی در این شکل میگوئل سانتانا، رئیس بنیاد وینگارت خواهد بود، که قبلاً مدیر اجرایی مجتمع فیرپلکس شهرستان و یک افسر اداری شهری لس آنجلس بود. او گفت که علاقه ای ندارد، اما فکر می کند که LA Unified باید به دنبال چه چیزی باشد.

سانتانا گفت: «این منطقه باید یک دوره ثبات را پشت سر بگذارد. ما به کسی نیاز داریم که بتواند در روز اول کار را شروع کند و کل جامعه به او اعتماد کند.

منطقه همچنین می‌تواند یک فرد خارجی را که به دلیل مهارت‌های سیاسی‌اش شناخته می‌شود – برای شغلی که به شدت سیاسی است – انتخاب کند، همانطور که هیئت مدیره مدرسه در سال 2000 با انتخاب روی رومر، فرماندار کلرادو برای سه دوره انجام داد. رومر از این تیزهوشی سیاسی برای اقامت 6 ساله استفاده کرد و با شرایط خودش رفت. از آن زمان تاکنون هیچکس حتی چهار سال هم دوام نیاورده است. رومر این موقعیت را سخت ترین شغلی که تا به حال داشته است نامید.

یک کاندیدای بالقوه با مهارت های سیاسی عظیم – در صورت علاقه – شهردار سابق لس آنجلس آنتونیو ویلارایگوسا خواهد بود.

آنتونیو ویلارایگوسا، شهردار سابق لس آنجلس آستین بالا زده است

آنتونیو ویلارایگوسا، شهردار سابق لس آنجلس، در ماه ژانویه به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای ترویج واکسیناسیون، واکسنی علیه کووید-19 دریافت کرد. او مدتهاست که به اقدامات اصلاحی در لس آنجلس یونایتد علاقه مند بوده است.

(آلن جی شبن / لس آنجلس تایمز)

ویلارایگوسا علاقه شدیدی به آموزش دارد – به عنوان شهردار او تلاش کرد تا بر LA Unified قدرت پیدا کند، اما در دادگاه شکست خورد و زمانی معلمان متحد لس آنجلس را “تنها مانع تزلزل ناپذیر” برای بهبود آموزش عمومی محلی نامید.

شهردار سابق که به خارج از کشور سفر می کند بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبود.

کسانی که در حال حاضر با LA Unified ارتباط دارند، مهارت ها و تجربیات مربوطه را به همراه دارند.

ریلی، یک سرپرست موقت، دارای تجربه مدیریتی در خارج و داخل آموزش و پرورش است و تسلط کاملی بر ساختار مالی منطقه دارد. اما او هرگز معلم یا مدیر مدرسه دولتی نبود که درها را به روی دیگر نامزدهای داخلی باز کند.

Yoshimoto-Towery مردی است که بیشترین تجربه رهبری در مسائل دانشگاهی را دارد و در حال ایجاد ابتکارات یادگیری مداوم است. Baez بیش از 25 سال در این زمینه بوده است و از معلم به مدیر تبدیل شده است – او اخیراً سرپرست منطقه محلی مرکزی، یکی از شش شعبه منطقه ای LA Unified شده است. سالیوان در جامعه بشردوستانه به خوبی شناخته شده است و تجربه ای در تلاش برای تغییر برخی از مدارس منطقه ای دارد که دانش آموزان در آنها بیشترین مشکل را داشته اند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme