جنایات وقیحانه لس آنجلس را می لرزاند و شهر را در یک دوراهی ترک می کند

[ad_1]

خدمه دزد به طور علنی راه خود را به منحصر به فردترین فروشگاه های لس آنجلس باز می کنند. سارقان قربانیان خود، از جمله یک ستاره بورلی هیلز و یک میزبان BET را تا محل اقامتشان دنبال می کنند. و این هفته، تیراندازی مرگبار به ژاکلین آوانت 81 ساله، بشردوست تحسین برانگیز و همسر کلارنس آوانت، اسطوره موسیقی، در خانه اش در بورلی هیلز.

پس از دو سال افزایش جنایات خشونت‌آمیز در لس‌آنجلس، این حوادث اعتراض ملی را برانگیخت و نگرانی‌های محلی را در مورد خود جنایات و اینکه خشم نسبت به خشونت تا کجا منجر خواهد شد، برانگیخت.

اپرا وینفری با ابراز تاسف از قتل آوانت در سن 43 سالگی خود گفت: “این واقعیت که این اتفاق افتاد، او پس از 81 سال بخشش، مشارکت و مراقبت در خانه خود به ضرب گلوله کشته شد، قوانین جهان را به لرزه درآورد.” سال ها. میلیون دنبال کننده در توییتر “دنیا وارونه است.”

در حالی که نرخ کلی جرم و جنایت در شهرها بسیار کمتر از رکوردهای ثبت شده در طول جنگ های باندهای بدنام دهه 1990 است، جنایات خشونت آمیز در لس آنجلس مانند سایر شهرها به شدت افزایش یافته است. بیشتر خشونت ها در جوامع فقیر و در میان گروه های آسیب پذیر مانند بی خانمان ها رخ داده است و توجه چندانی به آن نشده است.

با این حال، از زمان شروع همه‌گیری و در ماه‌های اخیر سریع‌تر، جرم و جنایت به مناطق تحت پوشش ثروتمندتر نفوذ کرده و به مرکز گفتمان عمومی لس‌آنجلس راه یافته است، در میان نگرانی‌ها در مورد COVID-19، درک سیاسی در حال تحول پلیس و دادستانی. نقشی در جامعه ایفا می کند و اکنون فصل تعطیلاتی است که خرده فروشان برای سرپا ماندن روی آن حساب می کنند.

برخی از خود می‌پرسند که آیا این می‌تواند نقطه عطفی برای کالیفرنیا باشد، که در قلب جنبش اصلاح عدالت کیفری برای دهه‌ها، لغو قوانین سخت‌گیرانه مجازات و کاهش جمعیت زندان‌ها بوده است.

نظرسنجی ها در سال 2020 نشان داد که رای دهندگان کالیفرنیا به شدت از بسیاری از این اقدامات حمایت می کنند و هر دو سانفرانسیسکو و لس آنجلس وکلای منطقه را با اصلاحات قوی انتخاب کرده اند. با این حال، کسانی که نگران جرم و جنایت هستند و کسانی که معتقدند سیاست های لیبرال به افزایش آن کمک کرده است، پر سر و صداتر شده اند.

این گفتمانی است که با اختلاف نظرهای فاحش تعریف می شود و در مواقعی یک ارتباط شکاف بین درک جرم محلی و واقعیت روی زمین است.

دومینیک دلوکا، مالک فروشگاه اسکیت‌برد پروژه‌های بروکلین در خیابان ملروز، راهروی خریدی که دزدی و سرقت در آن در ماه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است، گفت همه چیز به قدری بد پیش رفته بود که او اسلحه‌ای را به محل کار می‌برد – و به شدت خواهان اجرای قانون بیشتر بود.

او گفت: من هرگز چنین چیزی را ندیده بودم. من در دو سال گذشته سه بار کتک خوردم.

در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه، شهردار اریک گارستی و میشل مور، رئیس پلیس لس آنجلس، گفتند که مجرمان بیشتری باید حبس شوند و سیاست‌های همه‌گیری زیر سوال رفت، که به بسیاری از بازداشت‌شدگان غیرخشونت‌آمیز اجازه می‌دهد به قید وثیقه آزاد شوند.

مور گفت که آنها در چندین سرقت بزرگ دستگیر شده اند، اما شکایت کرد که همه مظنونان تا زمان محاکمه آزاد شده اند. گارستی گفت که نگهداری مجرمان در زندان ها بدون بازپروری آنها راه حلی نیست، اما تسلیم نشدن خیابان ها در برابر مجرمان تکراری است.

دادستان شهرستان لس آنجلس جورج گاسکون، که سیاست مترقی او برای تعقیب و محکوم کردن بسیاری افزایش جرم و جنایت را مقصر می داند، به ویژه در کنفرانس مطبوعاتی غایب بود، اما از طریق دفتر خود گفت که با شرکای مجری قانون همکاری نزدیک دارد تا از عاملان چنین جنایات شنیع پاسخگویی بگیرد.

لفاظی‌های فزاینده تنها در سال گذشته، پس از قتل جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس، نشان‌دهنده انحراف از زبان مشترک بسیاری از همان مقامات بود. این نگرانی‌هایی را در میان فعالان معترض ایجاد کرده است که می‌خواهند اقدامات عدالت‌خواهانه مترقی را ببینند و طنین دوره‌های گذشته را بشنوند که به گفته آنها جنایت اغراق‌آمیز منجر به پلیس بیش از حد و حبس بیش از حد شده است.

ملینا عبدالله، یکی از بنیانگذاران Black Lives Matter Los Angeles، گفت: «آنها در تلاش هستند تا ما را برگردانند. ما نمی خواهیم به عقب برگردیم. ما می خواهیم به جلو حرکت کنیم.»

عبدالله کشتن آوانت را “وحشتناک و هولناک” خواند و گفت که زندگی سیاهان مهم است با خانواده اش غمگین است. اما او گفت که مقامات نباید اجازه داشته باشند که از مرگ آوانت یا یک جنایت اخیر دارایی برای درخواست اقدامات پلیسی بیشتر، وثیقه یا سایر اقدامات جنایی سختی که ثابت شده است استفاده کنند.

عبدالله گفت: «ما باید فکر کنیم که واقعاً چه نوع ناامیدی اقتصادی باعث ایجاد جرایم اموالی می شود و چگونه می توان مردم را از این وضعیت خارج کرد. «چگونه مشاغل قابل قبول ایجاد کنیم؟ چگونه مسکن ارزان قیمت ایجاد کنیم؟”

عبدالله همچنین نسبت به طرح اتهامات جنایی هشدار داد که ممکن است هیچ مبنایی در واقعیت نداشته باشد – چیزی که پلیس در روزهای اخیر با افزایش نگرانی ها در مورد روند جرم و جنایت هشدار داده است.

به عنوان مثال، در حالی که روند «به خانه رفتن» و «شکستن و غارت» در لس آنجلس، از جمله افزایش سرقت ها در راهروهایی مانند خیابان ملروز، جای نگرانی است، اما نشان دهنده افزایش جرایم اموال در سراسر جهان نیست. شهر

بر اساس داده های LAPD تا 27 نوامبر، جرایم اموال در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2.6 درصد افزایش یافته است، اما نسبت به سال 2019 6.6 درصد کاهش داشته است. سرقت ها نسبت به سال گذشته 3.9 درصد افزایش، اما نسبت به سال گذشته 13.6 درصد کاهش داشته است. 2019. سرقت های سرقتی نسبت به سال گذشته 8.4 درصد کاهش و نسبت به سال 2019 کاهش 7.7 درصدی داشته است. سرقت خودرو انحراف محسوسی است که نسبت به سال 2019 نزدیک به 53 درصد افزایش داشته است.

جرایم خشن نگران کننده تر است. به گفته پلیس، قتل ها نسبت به سال 2019 46.7 درصد افزایش یافته است، در حالی که تعداد قربانیان تیراندازی 51.4 درصد افزایش یافته است. تا پایان نوامبر، 359 قتل در لس آنجلس در سال 2021 رخ داده است، در مقایسه با 355 قتل در کل سال 2020. در یک سال از سال 2008 که در 384 مورد خاتمه یافت، هیچ قتل دیگری وجود نداشت.

در بورلی هیلز، پلیس می گوید جرم و جنایت نادر است – و قتل هایی مانند قتل های آوانت حتی بیشتر از این اتفاق می افتد. رئیس پلیس مارک استاینبروک گفت که با وجود حوادث اخیر، بورلی هیلز همچنان یکی از امن ترین شهرهای کشور است.

جرایم در بورلی هیلز امسال تا پایان اکتبر 2 درصد کاهش یافته است. جرایم خشن در دو سال گذشته نسبت به دو سال گذشته 23 درصد افزایش یافته است، اما تعداد کل این جرایم کم است: تنها پنج سرقت در شهر در ماه اکتبر رخ داده است و قتل نادر است.

مشخص نیست که چه اصلاحاتی، در صورت وجود، منجر به ترس از جنایت در منطقه لس آنجلس خواهد شد.

افزایش جرم و جنایت در دهه 1990 کالیفرنیا را بر آن داشت تا سیاست هایی را اتخاذ کند که مجازات های سخت تر و افزایش حبس را افزایش دهد. جنبش اصلاحات تشخیص این بود که این سیاست ها از حد گذشته و باعث بی عدالتی خود شده است. یک نظرسنجی از رای دهندگان در لس آنجلس که این هفته منتشر شد، نشان داد که امنیت عمومی به عنوان موضوعی کمتر از بی خانمانی، قیمت مسکن، ترافیک، تغییرات آب و هوا و کیفیت هوا دیده می شود.

جاناتان سایمون، استاد عدالت کیفری در دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و نویسنده کتاب مدیریت جنایت: چگونه جنگ علیه جنایت دموکراسی آمریکایی را تغییر می‌دهد و فرهنگ ترس را ایجاد می‌کند، گفت که ترس از جرم بعید است که عدالت جنایی مترقی را کاملاً از مسیر خارج کند. جنبش اصلاحاتی که با ترور فلوید آغاز شد.

با این حال، او گفت که چنین نگرانی هایی می تواند این اصلاحات را کند کند و یک بار دیگر نشان دهد که “ارزش سیاسی جرم چقدر قدرتمند است” و سیاستمداران و دیگران چقدر سریع می توانند به ذهنیت “داستان سرایی” بازگردند.

سایمون گفت: “این 40 سال است که یک ترانه قدرتمند بوده است.”

روز جمعه، تعدادی از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ظهر در پارک راکزبری در بورلی هیلز دور هم نشستند. یک زن گفت که برنامه پیاده روی خود را هر روز زودتر تغییر می دهد تا احساس امنیت کند.

نورما گوزمن، که به مدت دو دهه به عنوان پرستار کودک در بخش‌های مختلف لس آنجلس کار کرده است، گفت که بورلی هیلز از نظر میزان جرم و جنایت با مناطق دیگر قابل مقایسه نیست.

او گفت: «اگر تلویزیون تماشا نمی‌کردم، فکر نمی‌کنم متوجه خطرناک‌تر بودن منطقه می‌شدم. “من اینطور فکر نمی کنم.”

اما جانت ویت، پرستاری که هفت سال در بورلی هیلز کار کرده و با تریر رئیسش در پارک راکزبری قدم می زد، احساس متفاوتی داشت.

ویت گفت: «در چند سال گذشته، این منطقه به طور فزاینده ای خطرناک شده است. «این فقط یک جرم نیست. این بی خانمانی است و فقط میل مردم به دنبال پول سریع است، نه کار.”

روبن اورسیس، 90 ساله، ساکن بورلی هیلز 42 ساله که دو بار در روز در پارک بورلی گاردنز پیاده روی می کند، گفت که نگران یک سری جنایات اخیر نیست که او را جدید نمی داند.

او با اشاره به اینکه همسرش بیش از یک دهه پیش در خارج از گاراژ آنها با یک اسلحه طلای سفید رولکس مورد سرقت قرار گرفت، گفت: “مردم ممکن است متوجه این موضوع شوند، اما قبلا این اتفاق افتاده است.” او افزود که او اکنون یک “ساعت مچی استاندارد بدون ارزش” می پوشد.

اورسیس گفت که تفاوت با جرم در حال حاضر این است که در ملاء عام اتفاق می افتد و در دوربین ضبط می شود تا همه بتوانند ببینند.

او گفت: “مردم در این جامعه احساس امنیت نمی کنند، اما مدت زیادی است که ادامه دارد.”

پیت نیکولز، یکی از بنیانگذاران گروه اجتماعی Melrose Action، گفت کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه چندین راه حل مشخص را پیشنهاد کرد – یکی از دلایلی که جامعه خرده فروشی ملروز منتظر دفتر شهردار یا پلیس لس آنجلس برای مقابله با جرم و جنایت برای آنها نیست. در عوض، دلالان محلی در تلاش هستند تا دوربین‌هایی را که پلاک‌های خودرو را می‌خوانند به دست بیاورند تا به پلیس کمک کنند تا دزدانی را که در آن منطقه رانندگی می‌کنند شناسایی کند.

نیکولز گفت که بسیاری از تاجران و مقامات محلی قتل اوت کارمند 26 ساله کاخ کفش در مقابل فروشگاه جرون برادفورد را نقطه عطفی دانستند و برای دوربین ها سرمایه جمع آوری کردند.

او گفت: «این یک وضعیت واقعا وحشتناک است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme