حامیان محیط زیست در حال ایجاد خانه ای برای حیات وحش در شمال لس آنجلس هستند

[ad_1]

زمانی که زاخاری پرنسیپ می خواهد مردم را با یکی از مناظر مورد علاقه خود آشنا کند، آنها را به بالای کوه خرس می برد، جزیره ای آسمانی در کوه های تهاچاپی در شمال لس آنجلس، جایی که کندورهای کالیفرنیا شب را در میان شاخه های کاج قندی می گذرانند.

قله کوه در ارتفاع 6805 فوتی از سطح دریا، پناهگاهی برای شیرهای کوهی، قاطرهای آهو و پیراهن‌ها است و از 18 میلیون نفر در جنوب کالیفرنیا تنها دو ساعت با ماشین فاصله دارد. پرینسیپ، مدیر پروژه سازمان غیرانتفاعی Nature Conservancy، گفت: “اما این فراتر از توسعه است، زیرا ما سایت را خریدیم.”

کوه خرس یکی از جدیدترین موارد افزوده شده به ذخیره‌گاه جدید فرانک و جوآن راندال تهاچاپی است که شامل 9 مزرعه دام فعال است که طی دهه گذشته به‌عنوان آخرین خط دفاعی در برابر گسترش، فشار فزاینده تغییرات آب و هوا و مزارع بادی به‌دست آمده است. در پشته های منطقه

در طی یک تور اخیر از اجلاس، پرینسیپ و کارا لیسی، که آخرین آنها مدیر راهروهای حیات وحش است، از بینی خیره شدند و پنجره ای به دوران گذشته جنوب کالیفرنیا، پیوندی از اکوسیستم های همپوشانی و مزرعه های کاری که در آن گاوها چرا می کنند، ارائه کردند. در مراتع سرسبز

کارا لیسی و زاخاری پرنسیپ در کوه های تهاچاپی.

Zachary Principe، مدیر پروژه حفاظت از طبیعت، و Kara Lacey، مدیر راهروهای حفاظت از حیات وحش، در امتداد خط الراس مشرف به پیوندی از اکوسیستم های روی هم افتاده در کوه های Tehachapi قدم می زنند.

(لوئیس ساهاگون / لس آنجلس تایمز)

لیسی گفت: «این ذخیره‌گاه یک ایستگاه مرکزی بزرگ از دالان‌های حیات وحش است که از جریان‌های ژنی حیات‌وحش بومی پشتیبانی می‌کند و آن‌ها را به بخش‌هایی از یک زیستگاه توسعه نیافته که از سیرا نوادا تا شبه‌جزیره باها امتداد دارد متصل می‌کند».

اینها شامل صحرای موهاوه در شرق، قله های گرانیتی پوشیده از برف در جنوب سیرا نوادا در شمال، مراتع دره سان خواکین و زنجیره های ساحلی در غرب، و ساوان های بلوط وسیع در مزرعه دایجئون در جنوب است.

این مزارع با حدود 65 میلیون دلار کمک مالی و موافقت نامه های مالی سازماندهی شده توسط حفاظت از طبیعت با همکاری حفاظت از سیرا نوادا، شورای حفاظت از حیات وحش، بنیاد ملی ماهی و حیات وحش و وزارت نیروی دریایی ارائه شده است.

اینها شامل کمک 50 میلیون دلاری فرانک و جوآن راندال، یک جفت نماد شکار غربی است که می‌خواستند به تبدیل مزرعه به خانه‌ای برای حیات وحش زیست محیطی و همچنین یک سایت دام سالم کمک کنند.

فرانک راندال می گوید: «من شاهد تغییرات عظیمی در وضعیت طبیعت در زندگی ام بوده ام و شاهد ناپدید شدن فضاهای باز در جنوب کالیفرنیا بوده ام. “زمان به نفع ما نیست. ما باید همین الان اقدام کنیم.»

او افزود: “به همین دلیل است که جوآن و من بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم این رزرو در حال تحقق است.” .

برخی از حافظان محیط زیست، این ذخیره‌گاه را جزء حیاتی شبکه‌ای از سرزمین‌های حفاظت‌شده آینده می‌دانند که از کانادا تا مکزیک امتداد می‌یابد که توسط گونه‌های معرفی‌شده برای تقلید از تنوع زیستی پیش از کلمبیا “آسیب می‌بیند”.

همسایگان حفاظت شده فعلی آن عبارتند از ذخیره گاه گرگ های بادی 93000 هکتاری، بنای یادبود ملی دشت کاریسو با 246812 هکتار و 240000 هکتار مزرعه مزرعه Tejon.

مایکل سوینی، مدیر اجرایی حفاظت از طبیعت در منطقه کالیفرنیا، گفت: “ما کار شگفت انگیزی را در حفظ بسیاری از زمین های بین شهرستان لس آنجلس و سیرا نوادا انجام داده ایم.” این سرزمین‌ها هر چقدر زیبا هستند، سایه‌هایی از خود سابقشان هستند.»

سوئینی گفت که به این دلیل است که آنها فاقد بسیاری از گونه های بومی معمولی هستند که زمانی برای سلامت اکولوژیکی آنها مهم بوده است – شاخک، گوسفند، گوزن، خرس گریزلی، گرگ و جگوار. ما همیشه جاه طلبی های بزرگی برای بازخرید این سرزمین ها داشته ایم.»

یک خرس سیاه در 72000 هکتار حفاظت‌گاه طبیعی جدید راندال در کوه‌های Tehachapi سازمان غیرانتفاعی Nature Conservancy

یک خرس سیاه به مساحت 72000 جریب در منطقه حفاظت شده جدید راندال متعلق به سازمان غیرانتفاعی Nature Conservancy در کوه های Tehachapi در شمال لس آنجلس.

(گرگ واریک / حفاظت)

سوئینی گفت، در حال حاضر، با این حال، “ما قصد داریم از عملیات مزرعه به عنوان ابزاری برای مدیریت توسعه طبیعت حمایت کنیم، زیرا در میان چیزهای دیگر، حیوانات از علف های هرز مهاجم حمایت می کنند.”

دانشمندان می‌گویند که توسعه عمیق، مراتع را تکه تکه می‌کند و راهروهای حیات وحش را با جاده‌ها و حومه‌ها، جریان‌های منحرف شده و جمعیت را در آخر هفته قطع می‌کند.

حتی سگ‌ها و گربه‌های ولگرد نیز روی گیاهان و حیوانات در خطر انقراض فدرال، از جمله کاکتوس‌های بیکرزفیلد، قورباغه‌های آرویو و سمندر لاغر قرمز آجری نادر Tehachapi که بیشتر عمر خود را در زیر زمین زندگی می‌کند و بدون ریه، اکسیژن را از طریق پوست خود جذب می‌کند، تأثیر می‌گذارند.

تحقیقات رابرت استبینز، کارشناس برجسته فقید در مورد خزندگان و دوزیستان آمریکای شمالی غربی، بر روی سمندر خال زرد انزاتین به یکی از تحقیقات بیولوژیکی کلاسیک تبدیل شده است.

سمندر شب یکی از هفت گونه انساتین است که هر کدام در محدوده محدودی در کوه ها و کوهپایه های اطراف دره مرکزی کالیفرنیا از جمله کوه های Tehachapi یافت می شوند.

هدف استبینز حل یک معمای بیولوژیکی بود: چرا دو گونه از موجودات در کالیفرنیا به جز از نظر رنگ تقریباً یکسان هستند؟

تفاوت بین سمندرهای موجود در کوه های اطراف دره مرکزی قابل توجه است. در زنجیره‌های غربی، بیشتر به رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز، با شکم نارنجی هستند. با این حال، در شرق، آنها تیره با لکه های زرد روشن هستند – و رنگ ها در انتهای جنوبی محدوده روشن تر می شوند.

او شروع به این باور کرد که سمندرها به طور مستقل تکامل یافته اند و با محیط خود – گویی در جزایر جداگانه – از اجداد مشترکشان به سمت شمال سازگار شده اند. این نظریه توسط زیست شناس معروف ریچارد داوکینز در کتاب خود با عنوان «داستان اجداد: پرستش تا طلوع تکامل» در سال 2004 تأکید شد.

سوینی گفت: «چیزهای بسیار بیشتری وجود دارد که فقط در انتظار کشف در این ذخیره گاه هستند. پروژه های آینده شامل تحقیقات بیولوژیکی در مقیاس کامل است.

عکس عقاب طلایی و گوزن قاطر در کوه های تهاچاپی در شمال لس آنجلس.

عکس یک عقاب طلایی و قاطر آهو در ذخیره‌گاه طبیعی جدید راندال به مساحت 72000 هکتار از سازمان غیرانتفاعی حفاظت در کوه‌های تهاچاپی در شمال لس‌آنجلس.

(گرگ واریک / حفاظت)

برای متعادل کردن نیازهای دام و حیات وحش در بالا و زیر زمین، دامنه‌های انتخابی را چرا می‌کنند تا علف‌ها و درختچه‌ها به اندازه کافی پایین باشند تا شاهین‌ها و عقاب‌های طلایی بتوانند راحت‌تر گوفرها و دیگر طعمه‌ها را تشخیص دهند. در مناطق دیگر، چرا برای جلوگیری از فرسایش و امکان رشد گیاهان و گل های بومی کنترل می شود. حصارهایی بر روی آبراه ها کشیده شده است.

بر اساس یک مطالعه اخیر که توسط محققان UC Davis و UC Agricultural and Natural Resources انجام شده است، سطوح متوسطی از چرای گاوها در اطراف دریاچه های زودگذر که به صورت فصلی و تحت شرایط خاص شکل می گیرند، منجر به تنوع بیشتر و بیشتر گیاهان بومی می شود.

کن تیت، یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: «چریدن گاو می تواند به عنوان یک ابزار حفاظتی استفاده شود، به شرطی که برنامه ای داشته باشید. این بر عهده مدیران زمین است که اهداف و مقاصدی را تعیین و سپس به انجام برسانند.»

از مرز جنوبی خود در مزرعه تجون، منطقه حفاظت شده راندال تا ارتفاعات برفی کوه خرس، کوهی منزوی که امکانات رفاهی را برای موجودات فراهم می‌کند، از جمله چشمه‌ای چندساله که در مزارع شکر، کاج‌های پوندروسا و جفری، بلوط‌های سیاه و سنجد جریان دارد. که به ندرت از آنها بازدید می‌شود. توسط گردشگران و دوچرخه سواران کوهستان

در پایین کوه، سازمان حفاظت از محیط زیست با وزارت حمل و نقل کالیفرنیا و اداره ماهی و حیات وحش کالیفرنیا همکاری می کند تا یک پل کشاورزی را که از بخش شلوغ بزرگراه 58 از طریق گذرگاه Tehachapi عبور می کند به یک گذرگاه حیات وحش تغییر یافته تبدیل کند. خرس سیاه، گربه، پیراهن و گوزن

پرینسیپ گفت: «ما تازه شروع به درک پیچیدگی در حال تغییر ریتم های زیست محیطی زندگی در این ذخیره گاه وسیع کرده ایم.

او افزود: «خبر خوب این است که اکنون می‌توانیم شاهد تغییر آنها در طول زمان باشیم، نه به دلیل فشارهای توسعه».[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma