حتی با Omicron، افراد واکسینه نشده نباید سعی کنند به کووید مبتلا شوند

[ad_1]

آخرین آمار وحشتناک است. یا حداقل آنها هستند تو باید وحشتناک

در هفته بعد از شب سال نو، شهرستان لس آنجلس تقریباً 174000 مورد ابتلا به COVID-19 را گزارش کرد – یا حدود 1.7٪ از کل آنجلنوها. تنها در روز پنجشنبه، به رکورد 37315 عفونت جدید رسیدیم که عمدتاً ناشی از نسخه بسیار مسری Omicron است که اکنون حدود 85 درصد از موارد ابتلا به ویروس کرونا در سراسر کشور را تشکیل می دهد. روز جمعه با 43712 مورد جدید رکورد جدیدی را شکستیم.

این رشد به حدی بد است که مقامات شهر تعطیلات را لغو می کنند، اضافه کاری ارائه می دهند و برای حفظ خدمات ایمنی عمومی دستور شیفت های طولانی تر می دهند، در حالی که بیش از 1000 پلیس، آتش نشان و امدادگر به COVID-19 مبتلا هستند. اورژانس ها گرفتگی دارند.

در سراسر کشور و در سراسر کشور، این داستان تقریباً یکسان است.

روشل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده، گفت: «من باور نمی‌کنم که ما بهترین‌ها را دیده‌ایم. در برنامه امروز گفت. روز جمعه افزود که “در حال حاضر بیمارستان ها مملو از افرادی است که واکسینه نشده اند.”

و با این حال، در گوشه ای از دکتر روبرتو وارگاس در کالیفرنیا، لس آنجلس جنوبی، جایی که او به رهبری تلاش ها برای ترغیب سیاه پوستان مردد و لاتین تبارها برای واکسینه شدن کمک می کند، آنچه می شنود وحشت Omicron نیست، بلکه استعفا است. و شاید نگران‌کننده‌تر، آنچه او بیشتر و بیشتر می‌شنود تسلیم شدن است.

وارگاس به من گفت: “کسانی بودند که با خود می گفتند، “خوب، شاید توانسته باشم با خیال راحت از مردم پنهان شوم و از آنها دور باشم، اما این دیگر اهمیتی ندارد.” بنابراین اکنون موج بعدی این است که “همه به کووید مبتلا می شوند.” چرا من تازه نفهمیدم؟

اگر احمقانه به نظر می رسد و بیشتر از کمی سرنوشت ساز به نظر می رسد، این به اندازه کافی احمقانه و سرنوشت ساز است که فرزندان خود را به یک مهمانی COVID-19 ببرید تا عمدا آنها را آلوده کنند تا از نظر تئوری مصونیت طبیعی داشته باشند. در حالی که در واقع به راحتی می توانند به پایان برسند. در مراقبت های ویژه

با این حال، این طرز تفکر نسبتاً جدید چالش دیگری را برای کارکنان بهداشت عمومی ایجاد کرده است، که در تلاش هستند مؤثرترین پیام را ارائه دهند تا مردم آستین‌های خود را برای عکس بالا بزنند.

یادآوری می کنیم که 75 درصد از ساکنان لس آنجلس حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند، 67 درصد به طور کامل واکسینه شده اند و حدود 25 درصد نیز تقویت کننده دریافت کرده اند. اما تقریباً نیمی از سیاه‌پوستان و لاتین تبارها واکسینه نشده‌اند.

مشکل Omicron دو دسته است.

بخش اول (در حال تکامل) این است که فکر کنید که باعث عفونت‌های خفیف‌تر می‌شود و نسبت به نسخه‌های قبلی کشنده‌تر است، که به طور کلی درست است، اما نه همیشه، به خصوص در میان کسانی که واکسینه نشده یا تقویت نشده‌اند.

با این حال، وارگاس در مورد یکی از اعضای خانواده به من گفت که از واکسینه شدن خودداری کرده و در تعطیلات به COVID-19 مبتلا شده است. خوشبختانه، او بدون بستری شدن در بیمارستان بهبود یافت، اما از تجربه دریافت که عفونت کروناویروس «آنقدرها هم بد نیست».

چارلز آر. درو، دستیار رئیس دانشگاه پزشکی و علم به یاد می آورد: «خیلی عصبانی بودم. «پیام دادن سخت است [about vaccinations] زیرا مشاهدات کنونی این است که همه به کووید مبتلا می‌شوند و مردم به اطراف نگاه می‌کنند و می‌بینند که افراد زیادی به کووید مبتلا می‌شوند و نمی‌میرند.»

در واقع، از این هفته، بیمارستان‌های شهرستان تنها کسری از بیماران کرونایی را که در آن زمان در سال گذشته معالجه می‌کردند، درمان می‌کردند، زمانی که نسخه مرگبار دلتا بیشتر از امروز منتشر می‌شد.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، روز پنجشنبه هشدار داد: «بدیهی است که ممکن است تغییر کند. « بستری شدن در بیمارستان یک شاخص عقب مانده است. و با افزایش تعداد موارد، مدت کوتاهی پس از آن شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان خواهیم بود.»

بیمارستان ها در حال حاضر به تنهایی با کمبود پرسنل مقابله می کنند، زیرا پرستاران و پزشکان به عنوان بیمار پاسخ می دهند.

فرر توضیح داد: «بنابراین این تفاوت واقعی بین آنچه اکنون داریم و آنچه داشتیم است، برای مثال، زمانی که پرش دلتا داشتیم، جایی که ما در واقع بیماران زیادی داشتیم که به مراقبت های بیمارستانی نیاز داشتند، اما ما این کار را نکردیم. این میزان سرسام آور عفونت را دارند، که واقعاً داشتن کارکنان کافی برای مراقبت از مردم را دشوار می کرد.”

این به بخش دوم مشکل می رسد، این است که عفونت با کووید-19 اکنون اجتناب ناپذیر است، چه فردی واکسینه شده باشد یا نه.

حتی من متوجه شدم که در طول تعطیلات در سفر به غرب میانه، به این طرز فکر می‌افتم. من درست زمانی وارد شدم که نوع Omicron، که دو تا چهار برابر بیشتر از نوع دلتا مسری است، شروع به رشد کرد.

هر جا می رفتم مردم مریض بودند. سرفه و عطسه، بوییدن و خس خس سینه. هر داروخانه ای که سر زدم برای سرماخوردگی و آنفولانزا فروخته شد. انجام آزمایش برای ویروس کرونا از هر نوعی غیرممکن بود.

من افراد واکسینه شده را تماشا کردم که ماه ها را در پوشش دقیق و فاصله گذاری اجتماعی گذرانده بودند، اما تسلیم شدند و تسلیم اجتناب ناپذیر بودن همه چیز شدند. افراد واکسینه نشده هم

تقریباً آماده پیوستن به آنها بودم. بعد از عمویم شنیدم. اسم آن را بررسی واقعیت بگذارید.

او که در دهه 1970 از سرطان جان سالم به در برد، واکسینه شده و تشدید شد، به نوعی به COVID-19 مبتلا شد. مطمئن نیستم Omicron یا Delta. او اکنون با دستگاه تنفس مصنوعی بیهوش شده و با یک سری دارو که برخی از آنها آزمایشی هستند، باد کرده اند.

به یک معنا، او خوش شانس است. او دارای بیمه درمانی عالی است و در آن طرف خیابان از شعبه یک کلینیک با خدمات خوب و مجهز در کلیولند زندگی می کند. این یک نوع امتیاز است، به خصوص در فقیرترین سیاه پوستان و لاتین تبارها.

در واقع، این بحث اصلی وارگاس برای جوانان در بسیاری از محله‌های لس آنجلس جنوبی است که موارد رو به رشد Omicron را تماشا می‌کنند و فکر می‌کنند، “چرا من فقط نمی‌فهمم؟”

او می داند که اکثر آنها با بیمه خصوصی و دسترسی به بیمارستان های پیشرفته مانند دایی من نیستند. برعکس این قضیه صادق است.

“من همیشه سعی کرده ام به داده هایمان از ادغام سطوح پایین واکسیناسیون و عدم دسترسی به منابع بهداشتی نگاه کنم. و سپس بگویید، خوب، این جیب جغرافیایی، ما واقعاً باید هر کاری که می توانیم برای واکسینه کردن مردم انجام دهیم، “وارگاس گفت. زیرا اگر مریض شوند، احتمال مرگشان بسیار زیاد است زیرا به یک مرکز بهداشتی خوب نمی رسند.»

وارگاس همچنین نگران است که وقتی کووید-19 به یک بیماری بومی تر تبدیل شود چه اتفاقی می افتد. آیا ساکنان جنوب لس آنجلس دسترسی آسانی به داروها و درمان های جدید گران قیمت برای درمان COVID-19، مانند درمان ضد ویروسی خوراکی Pfizer Paxlovid خواهند داشت؟

– آیا قرص ها در دسترس خواهند بود؟ او درخواست کرد. “یا متأسفانه اختلافات در حال افزایش است؟”

به این موارد شیوع بیماری های مزمن در جنوب لس آنجلس، از چاقی گرفته تا دیابت تا فشار خون بالا را اضافه کنید، و سیاه پوستان فقیر و جوامع آمریکای لاتین در بالاترین خطر پیامدهای منفی حتی از عفونت خفیف COVID-19 قرار دارند.

واکسیناسیون تنها راه اجتناب از برخی از این اختلافات طولانی مدت است که علیرغم دو یا چند سال از همه گیری همه گیر که همه در سیستم مراقبت های بهداشتی دولت را در معرض دید قرار داده است، همچنان در حال گسترش هستند.

همانطور که همکاران من Luke Money و Rong-Gon Lin II گزارش می دهند، یک فرد واکسینه نشده در LA County 38 برابر بیشتر از فردی که واکسینه شده و تقویت شده است، نیاز به بستری شدن دارد.

«وقتی صحبت از گزارش‌ها می‌شود، موج بعدی این داستان واقعاً باید این باشد که افرادی که در بیمارستان بستری می‌شوند و می‌میرند عمدتاً واکسینه نشده‌اند.

افراد واکسینه نشده، فقیر، سیاه پوستان و لاتین تبارها.



[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma