خانواده، دوستان زندگی نویسنده اهل لس آنجلس ایو بابیک را جشن می گیرند

[ad_1]

امیلی بیدا، نویسنده ای که برای همیشه روی یک راهرو با سایبان سفید در یک گورستان هالیوود ایستاده بود، شامی را با ایو بابیتز سال ها پیش به یاد آورد که طنز کج خلقت نویسنده فقید را به تصویر کشید.

بیدا در موسو و فرانک گریل در حال جشن گرفتن یک قرارداد کتاب برای فیلم هیجان‌انگیزش «The Body Double» در سال 2021 بود و بابیچ، دوست عزیز و همسایه قدیمی‌اش، در میان مهمانان او بود.

بابیچ که پشت میزی پر از غذا نشسته بود، که بیشتر آن را بابیک سفارش داده بود، به او گفت: «می‌دانی، امیلی، کتابت پرفروش خواهد شد. این یک پرفروش خواهد بود.”

بیدا با جمع کوچکی از دوستان و خانواده که یکشنبه در گورستان معروف هالیوود جمع شده بودند تا زندگی و ویژگی های خاص بابیچ را که فرهنگ لس آنجلس را تسخیر و تجسم بخشید، جشن بگیرند، به یاد آورد: «من بسیار متاثر شدم. بابیچ در 17 دسامبر بر اثر عوارض بیماری هانتینگتون درگذشت. او 78 سال داشت.

بیدا ادامه داد: “اما درست قبل از اینکه بتوانم چیزی بگویم، او گفت: “به همین دلیل است که شما پول شام را می دهید.” “و اوا بود – او همیشه آماده پذیرش بود.”

جمعیت خندیدند.

در طول مراسم دو ساعته، خنده اشک ها را فرو می نشاند زیرا شرکت کنندگان داستان هایی از بزرگ شدن با بابیچ، هوشیار ماندن با او و عاشق شدن با او را به اشتراک می گذاشتند. روی هم رفته، حکایات آنها بر درخشش و مهربانی بابیک، منحصر به فرد بودن و شوخ طبعی او و همچنین غیرت بی امان او برای زندگی بر اساس قوانین خودش تاکید می کند. بیدا می‌گوید او کسی بود که به اندازه‌ای که دوست داشت به دیگران می‌داد.

هنگامی که عزاداران قبل از مراسم یادبود وارد سایبان شدند، تصویر سیاه و سفیدی به اندازه کیف پول بابیچ با لباس زیر زنانه سیاه و سفید گرفتند، روسری مبهم روی شانه های او پخش شده بود. دعا، اصل بسیاری از برنامه های بهبودی:

“خداوند به من آرامش بدهد تا بپذیرم چیزهایی را که نمی توانم تغییر دهم، شهامتی بده تا چیزهایی را که می توانم تغییر دهم، و به من عقل بده تا تفاوت را بدانم.”

میراندی بابیچ این یادبود را با داستان هایی از بزرگ شدن در سایه خواهرش آغاز کرد.

میراندی بابیچ سخنرانی خود را برای ایو آغاز کرد: «من در هالیوود، کالیفرنیا، تحت حکومت ظالمانه خواهر بزرگترم بزرگ شدم.

(دانمارک ماکسول / لس آنجلس تایمز)

او شروع کرد: “من در هالیوود، کالیفرنیا، تحت حکومت ظالمانه خواهر بزرگترم بزرگ شدم.” من دائماً توسط او به بی عیب‌ترین راه‌ها طرد می‌شدم، مثل اسپری کردن اسپری مگس در دهانم، اما معده درد داشتم و تمام».

او او را دوست داشت حتی زمانی که بابیچ هر کاری را که به خوبی انجام می داد “دفع کننده، کسل کننده و نامناسب برای دمنوش” می دانست. وقتی بابیچ از اتاقش فریاد زد: “برو بیرون، حرومزاده!”، او را می پرستید و از پدربزرگشان مقداری ییدیش قرض گرفت. و بعد از اینکه فهمید وقتی 8 ماهه بود، بابیچ 3 ساله او را در گهواره به آتش کشیده بود راهی برای بخشیدن او پیدا کرد. او یک اجرای بزرگ از یک شاهزاده خانم افسانه ای را اجرا کرد و عصای شعله ور باشکوه خود را به نمایش گذاشت و یک میل هماهنگ جزئی برای ناپدید شدن من به طور همزمان به نمایش گذاشت.

مادربزرگ این روحیه را در طول زندگی خود حمل می کرد.

جاشوا جان میلر، فیلمنامه نویس، گفت: دوستان خاصی هستند که وارد زندگی شما می شوند و زندگی شما را برای همیشه تغییر می دهند و من فکر می کنم ایو یکی از این افراد بود. آنها در سال 1992 ملاقات کردند، زمانی که او 16 ساله بود – بابیچ، به یاد می آورد، به شوخی گفت که او 17 سال دارد.

“من هارولد بودم و او مود، و ما این سفر را با هم از طریق شهر لس آنجلس آغاز کردیم.

آنها با افزایش سن به هم نزدیکتر شدند و بابیچ به او کمک کرد هوشیار بماند. در سخنرانی ها، دیگران نیز گفتند که نویسنده به بهبودی آنها کمک کرده است.

میراندی بابیچ، نفر دوم از سمت راست، با دوستان و خانواده در مراسم یادبودی صمیمی برای خواهر و نویسنده ایو بابیچ می خندد.

میراندی بابیچ، نفر دوم از سمت راست، با دوستان و خانواده در مراسم یادبودی صمیمی برای خواهر و نویسنده ایو بابیچ می خندد.

(دانمارک ماکسول / لس آنجلس تایمز)

میلر ادامه داد: “او به من آموخت که زندگی می تواند یک هنر باشد، که می توان زندگی زیبایی داشت.” “او توانایی باورنکردنی داشت که حتی غم انگیزترین لحظات، غم انگیزترین لحظات را بگیرد و آنها را به شامپاین تبدیل کند، به چیزی شامپاین. او توانست زیبایی را در غم و امید را در درد بیابد. این چیزی است که او به من داد و من همیشه قدردان آن خواهم بود.»

هنرمند پل راشا عاشق روحیه بی خیال بابیتز بود، اما این روحیه او را دست و پا چلفتی نیز می کرد. روشا که ده ها سال است با بابیچ رابطه داشته است، گفت: “او در مغازه چینی من یک گاو نر بود.”

هر گاه نزد او می رفت، «معمولاً چیزی را زمین می زد، چیزی را می شکست، روی چیزی می کوبید یا کتش را روی بشقاب غذا می انداخت بدون اینکه فکر کند آن را کجا بگذارد».

او با انعکاس 30 سال زندگی مشترکشان، افزود: «این یک معمای عالی برای من بود. و من دلتنگ پیام‌های طولانی او در پست صوتی‌ام می‌شوم… بگذار هر کجا که هست خوشحال باشد.»

بسیاری از سخنرانان قدردانی خود را از زنی ابراز کردند که به آنها نشان داد بدون بهانه خود بودن یعنی زندگی مطابق با شرایط خود چیست. آنها گفتند بابیچ بر نحوه دید آنها از جهان یا حرکت در شهر تأثیر گذاشته است – و به آنها آموخته است که زندگی می تواند یک هنر باشد.

نان بلیتمن، نماینده و وکیل بابیچ، دوست دختر قدیمی خود را فوق العاده سخاوتمند توصیف کرد. اما به عنوان شرکای تجاری، آنها همیشه بهترین همتا نبوده اند.

داستان تجارت من با حوا این است که ما به نوعی همه این افراد قدرتمند را از خود دور خواهیم کرد. این واقعاً مرا محدود کرد، “او با خنده گفت.

لیلی آنولیک، نویسنده "حوای هالیوود: ایو بابیتز و زندگی مخفی لس آنجلس،" در حین یادبود صحبت می کند.

لیلی آنولیک، نویسنده کتاب هالیوود ایو: ایو بابیتز و زندگی مخفی لس آنجلس، در این یادبود سخنرانی کرد.

(دانمارک ماکسول / لس آنجلس تایمز)

بلیتمن اولین قرارداد مشترک آنها را به یاد آورد: بابیچ برای نوشتن فیلمنامه ای برای Eagles استخدام شد. آنها این معامله را انجام دادند، اما بدون اطلاع یا اجازه مدیر بازرگانی. او برای همیشه از من و حوا عصبانی بود و طاقت پرداخت بهای آن را نداشت.

بلیتمن به یاد می آورد که وقتی به بابیچ گفته شد آخرین دستمزدش برای این پروژه به تعویق می افتد، او تهدید به خودکشی کرد، “و اینکه به نوعی – نمی دانم چگونه این اتفاق می افتد – او خودش را در یک کیسه جسد با فیلمنامه قرار می دهد. و کیف جسد را به پنجره آپارتمان او آویزان می کنند و مطبوعات را صدا می زنند. روز بعد حقوقش را گرفت.

با وجود اینکه حس ملودرام او همیشه خودکفا بود، اما می توانست ناامیدی هر کسی را با ضربه ای به موقع بشکند. رونی بلیکلی، بازیگر و خواننده، مدت کوتاهی پس از آشنایی با الکترا رکوردز در اوایل دهه 1970، با بابیک دوست شد.

یک شب حدود یک دهه بعد، بلیکلی که به تازگی همسرش را ترک کرده بود، درد دل خود را بیان کرد.

بابیچ پاسخ داد: “میدونی، من تو رو بیشتر دوست داشتم.”

بلیکلی با خواندن شعری که درباره دوست عزیز فقیدش سروده بود، شروع کرد: «اوه ایو». «تو داغ بودی، باحال بودی، در مدرسه بزرگ‌ترین سینه‌ها را داشتی… شاعری به نثر در داستان‌های روزمره، تمام تلاشت را به کار بردی. شما به عنوان یک مرد زندگی کردید – مستقل و آزاد – تبدیل به کسی که می خواهید باشید … “

در دهه 1970، مایکل کوواچویچ در دوبلین، ایرلند، هنگامی که داستان بابیتز درباره جیم موریسون، خواننده گروه Doors را در مجله رولینگ استون خواند، به تدریس پرداخت. آنقدر دوستش داشت که برایش نامه نوشت.

پس از مکالمه کوتاهی، کوواچویچ که از بیکرزفیلد برای شرکت در مراسم یادبود سفر می کرد، پرینت درختی را که از او عکس گرفته بود برای او فرستاد و خاطرنشان کرد که این عکس مرهم ذهنی او بود.

کوواچویچ نامه مسئول بابیچ در 19 آوریل 1974 را خواند. “خدای من، تو گفتی که عکاسی تو را عاقل نگه می دارد؟ هر کسی که یک عکس 5 پوندی را از دوبلین برای کسی که فقط از این داستان می شناسد بفرستد – …؟

او ادامه داد: “به هر حال، این یک عکس زیبا است و من همیشه از آن به عنوان یک عکس و به عنوان شاخص عقل سلیم شما قدردانی خواهم کرد.”

قبل از کناره گیری از تریبون، کواچویچ گفت که تصور می کرد بابیچ “در حال غلغلک دادن کوکتل با جیم، ری”. [Manzarek]، آلدوس [Huxley] و حتی پرنس، “در حالی که موریسون او را صدا زد و از صدای او و نام گروهش در رولینگ استون انتقاد کرد.

در حالی که صدایش ملایم شده بود، گفت: حوا، آن طرف می بینمت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat