خانواده ها برای گرفتن آزمایش کووید برای بازدید از خانه های سالمندان در تلاش هستند

[ad_1]

اگر کارن کلینک بخواهد مادرش را در مرکز حافظه در ساحل ردوندو، جایی که او زندگی می‌کند ببیند، باید آزمایش ویروس را منفی کند.

اما در حالی که کلینک هفته گذشته به صورت آنلاین جلسات تست کرونا را جستجو می کرد، همچنان دست خالی می آمد. آزمایش‌های سریع از قفسه‌های فروشگاه‌ها در ساحل هرموسا، جایی که کلینک زندگی می‌کند، ناپدید شده‌اند. همانطور که او با یک خبرنگار صحبت می کرد، با ناامیدی از سایتی به سایت دیگر کلیک کرد.

کلینک گفت: “هیچ چیز در دسترس نیست.”

کالیفرنیا در مواجهه با جهش بزرگ در موارد کروناویروس ناشی از نوع Omicron، اخیراً قوانین را برای ملاقات با افراد در خانه های سالمندان، خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبتی تشدید کرده است. اواخر ماه گذشته، با افزایش شدید موارد ابتلا به ویروس کرونا، ایالت گفت که خانه‌های سالمندان و سایر مراکز مراقبتی باید برای بازدیدکنندگان – حتی برای بازدید در فضای باز – آزمایش COVID-19 منفی داشته باشند.

قوانین جدید از 7 ژانویه اجرایی شد و حداقل یک ماه ادامه خواهد داشت. طبق قرارداد دولتی، بازدیدکنندگان باید نتیجه آزمایش PCR انجام شده در عرض دو روز یا آزمایش آنتی ژن انجام شده در یک روز پس از مراجعه خود را ارائه دهند.

اما برای بسیاری از افرادی که با انتظارهای طولانی، قرار ملاقات‌های ناچیز و زمان کند PCR مواجه هستند، تونی گفت: «در آن زمان دریافت یک آزمایش یا نتیجه آزمایش برای دیدن عزیزتان عملاً غیرممکن است.» Chicotel، وکیل کارکنان کالیفرنیا مدافعان پرستاری اصلاحات خانگی

آزمایش های سریع آنتی ژن می توانند نتیجه بسیار سریع تری را پس از اعمال به دست آورند. اما تست های خانگی برای بسیاری از کالیفرنیایی ها گران است و یافتن آن دشوار است. بیمه‌گران خصوصی سلامت به زودی مجبور خواهند شد تا هشت آزمایش در خانه را در ماه پوشش دهند، اما بسیاری از خانواده‌ها برای یافتن آن‌ها در فروشگاه‌ها یا آنلاین با مشکل مواجه هستند.

مایک واسرمن، متخصص سالمندان، که ریاست کمیته سیاست عمومی کالیفرنیا را بر عهده دارد، گفت: “آزمایش افراد قبل از آمدن و ملاقات با عزیزانشان قطعاً یک اقدام احتیاطی عاقلانه و علمی است.” پزشکی طولانی مدت “مشکل این است که آزمایش ها به راحتی در دسترس مردم نیستند.”

وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا گفت که در حالی که نگرانی ها را درک می کند، “ما همچنین اهمیت پیشگیری از کووید را درک می کنیم.” این ایالت بیش از 6000 سایت تست ایجاد کرده است، یک وب سایت برای کالیفرنیایی ها ایجاد کرده است تا آزمایش ها را بیابند، و “میلیون ها آزمایش را در خانه به طور مستقیم به حوزه های قضایی محلی ارائه کرده است” و تعداد بیشتری در راه است.

این اداره گفت: “ما به تلاش های خود برای ارائه آزمایش های بیشتر ادامه خواهیم داد تا خانواده های ساکنان و حامیان آنها بتوانند با خیال راحت به ملاقات عزیزان خود ادامه دهند.”

منتقدان همچنین می گویند که قوانین ناعادلانه هستند زیرا کارمندان نباید به دفعات مورد آزمایش قرار گیرند. به عنوان مثال، در شهرستان لس آنجلس، طبق دستور شهرستان، کارکنان خانه سالمندان باید حداقل هفته ای یک بار مورد آزمایش قرار گیرند. واسرمن استدلال می‌کند که کارکنان باید آزمایش‌های سریعی داشته باشند و هر روز قبل از آمدن به محل کار در خانه آزمایش شوند.

داده‌های فدرال نشان می‌دهد که موارد ابتلا به ویروس کرونا در میان کارکنان خانه سالمندان و کارکنان در حال افزایش است، اما این جهش به‌ویژه در میان کارکنانی که واکسن‌های تقویت‌کننده COVID-19 را با درصد کمتری نسبت به ساکنان دریافت کرده‌اند، مشهود است.

آزی رام، ساکن سانفرانسیسکو که پدرش در خانه سالمندان زندگی می کند، گفت: کارمندان کووید-19 را به مراکز مراقبتی آوردند، اما “آنها مشمول همان پروتکلی نیستند که در مورد ما اعمال می کنند.” “پس چه چیزی می دهد؟”

در شهرستان لس آنجلس، کلینک سرانجام برای یک آزمایش سریع که برای دیدن مادرش 25 دلار هزینه داشت، قرار ملاقات گذاشت. اما این مصیبت، کلینک را نگران کرده است که اگر علائمی نداشته باشد یا اخیراً در معرض قرار نگرفته باشد، چگونه بارها و بارها به این کار ادامه خواهد داد. کلینک معمولاً هفته ای دو یا سه بار به دیدن مادرش می رود.

در سن دیگو، آنجلا تریونوویچ گفت که نیم ساعت از خانه یک تست سریع CVS را دنبال کرده است. همانطور که او به آنجا رانندگی می کرد و به خانه سالمندانی که مادرش در آن زندگی می کرد بازگشت، رستوران در آستانه تعطیل کردن پذیرایی آن روز بود. او اصرار داشت که بماند تا آزمایش بدهد و او را ملاقات کند. تریوونوویچ که معمولاً چند بار در هفته مادرش را ملاقات می‌کند، روز دوشنبه یک ساعت دیگر را صرف تماس با کتابخانه‌ها و داروخانه‌ها کرد تا آزمایش‌های بیشتری را بدون موفقیت بیابد.

دستور ایالتی می گوید بازدیدکنندگانی که در روزهای متوالی مراجعه می کنند باید فقط هر سه روز یک بار آزمایش منفی بدهند، اما تریوونوویچ نگران است که مشکلات در یافتن آزمایش ها در نهایت به معنای ملاقات کمتر با مادر سالخورده او باشد. مادر سالخورده اش که ماه ها از هذیان رنج می برد زمانی که خانواده اش قادر به انجام آن نبودند. او را در یک مرکز در اوهایو ببینید.

مرسدس وگا، ساکن پاسادنا که برادرش در یک مرکز پزشکی واجد شرایط است، گفت: «این یک مانع دیگر است. مادرش گاهی اوقات ساعت‌ها در صف منتظر می‌ماند تا آزمایش شود، کاری که خود وگا بین مدرسه و محل کار نمی‌توانست انجام دهد.

مولی دیویس، بازرس بلندمدت شهرستان لس آنجلس، گفت که محافظت از مردم در برابر ویروس باید با حق انتخاب آنها برای دیدار با عزیزان متعادل شود. دیدن یک فرزند یا همسر “ممکن است سطحی از خطر باشد که آنها مایل به پذیرش هستند.”

در ماه دسامبر، شهرستان لس آنجلس دستوری صادر کرد و به خانه‌های سالمندان اعلام کرد که همه بازدیدکنندگانی که قبل از رسیدن تست کووید-19 را قبول نکرده‌اند، باید آزمایش آنتی‌ژن را در مرکز دریافت کنند.

هفته گذشته، با این حال، شهرستان این راهنما را به روز کرد تا بگوید که خانه های سالمندان باید در صورت امکان آزمایشاتی را برای بازدیدکنندگان ارائه کنند. اداره بهداشت عمومی در پاسخ به این سوال که آیا بازدیدکنندگان در صورتی که مرکز آنها را آزمایش نکند، رد می شوند، گفت که بازدیدکنندگان “برای ورود باید آزمایش منفی داشته باشند.” دیویس، بازرس، گفت که برنامه او شکایت هایی در مورد تمام شدن تست های تجهیزات یا امتناع از ارائه آنها به بازدیدکنندگان دریافت کرده است.

دبورا پسینا، مدیر امور عمومی کالیفرنیا Assn گفت که امکانات نیز ناامید کننده هستند. از امکانات بهداشتی او گفت که برخی از آنها توانسته اند آزمایشات سریعی را از خدمات بهداشتی دریافت کنند، اما برخی دیگر چیزی برای ارائه ندارند.

پسینا گفت: آزمایش هر بازدیدکننده یک “هدف ستودنی” است، اما اگر آزمایش ها در دسترس نباشد، به این معنی است که ساکنان هیچ بازدیدکننده ای ندارند و “همه ما می دانیم که این چقدر مضر است.”

قوانین کالیفرنیا شامل برخی استثناها برای الزامات آزمایش است، از جمله برای افرادی که بیمارانی را که ممکن است نزدیک به مرگ باشند، ملاقات می کنند. الزامات جدید در زمانی است که بسیاری از خانواده‌ها و ساکنان از قانون‌گذاران می‌خواهند دسترسی بهتری را برای بازدیدکنندگان به مراکز مراقبت فراهم کنند.

کووید-19 خانه‌های سالمندان و سایر مراکز مراقبتی را تحت تأثیر قرار داد، اما مدافعان می‌گویند مسدود کردن ویزیت‌ها سلامت روانی و جسمی ساکنان را از بین برده است. چیکوتل گفت که بازدیدکنندگان نه تنها از نظر روانی کمک کننده هستند، بلکه مراقبت های اولیه را نیز ارائه می دهند و محافظان مهم غفلت هستند.

نانسی استیونز، 43 ساله، که دارای اختلال ایمنی است و بیش از دو سال است که در بیمارستان رانچو میراژ زندگی می‌کند، گفت: ماه‌ها بدون ملاقات با دوستان کلیسا، «من شخصاً در افسردگی بسیار عمیق و عمیقی افتادم». “من معتقد بودم که هیچ حمایتی ندارم. اینکه من فقط رها شده بودم.»

در شهرستان سن دیگو، لین ددریک هر شب مادرش را در رستوران Carmel Valley ملاقات می‌کرد تا سعی کند غروب آفتاب را کاهش دهد – سردرگمی و هیجانی که می‌تواند هنگام غروب برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر ایجاد شود.

ددریک به آرامی کرم شب را به صورت مادرش زد. آنها لباس هایی را برای پوشیدن روز بعد انتخاب کردند. گاهی کتاب می خواندند و درباره پدرش صحبت می کردند.

ددریک گفت، وقتی همه‌گیری فرا رسید، “واقعا سرد بود، توقف آن سخت بود.”

او گفت که برای نزدیک به یک سال، ددریک نتوانست برای دیدن مادرش وارد شود. سعی کرد از پنجره به او سلام کند، اما مادرش او را ناراحت کرد. تا پاییز، آنها از دور دیده می شدند، اما “او فقط متوجه نشد.”

پیرزن وزن کم کرد و گوشه گیر به نظر می رسید. هنگامی که ددریک در نهایت به دلیل ضعیف شدن بیماری همه گیر بستری شد، مادرش به او گفت که “هر روز جستجو و جستجو می کند و نمی تواند من را پیدا کند.”

در ماه نوامبر، مراکز خدمات مدیکر و مدیکید از مراکز مراقبتی خواستند تا بازدیدکنندگان را بپذیرند و تاکید کردند که “جدایی از خانواده و سایر عزیزان عواقب جسمی و روحی” برای ساکنان داشته است. آژانس گفت که این تسهیلات دیگر نمی تواند مدت یا دفعات بازدیدها را محدود کند یا نیاز به برنامه ریزی قبلی داشته باشد.

ساکنان و حامیان آنها شکایت دارند که کالیفرنیا از این روند پیروی نکرده است. در نامه ای در دسامبر، حامیان کالیفرنیا برای اصلاحات پرستاری استدلال کردند که ایالت با ادامه دادن اجازه به مؤسسات برای محدود کردن مدت زمان ملاقات، حقوق ساکنان خانه سالمندان را نقض می کند. این قبل از اینکه ایالت الزامات آزمایشی خود را تشدید کند، که چیکوتل آن را «معادل محاصره دیگری» نامید، مگر اینکه امکانات آزمایشی را ارائه دهند.

مدافعان همچنین بر قانون فدرال برای تضمین دسترسی “مراقب اولیه” فشار می آورند. لایحه HR 3733 به ساکنان خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبتی اجازه می دهد تا دو نفر را برای حمایت از خود انتخاب کنند. مراقبین باید از پروتکل های ایمنی یکسانی مانند کارکنان پیروی کنند و در طول اورژانس بهداشت عمومی تا 12 ساعت در روز مجاز خواهند بود.

American Health Assn. و مرکز ملی برای زندگی کمکی، که نمایندگی تسهیلات مراقبتی را بر عهده دارند، گفتند که از این لایحه حمایت می کنند و از افرادی که “نقشی فعال در مراقبت از عزیزان خود ایفا می کنند” استقبال می کنند، و افزودند که این “بسیار حیاتی” است که همه کسانی که در مراکز ما مراقبت می کنند، باشند. تحت آموزش های مناسب و پیروی از روش های مناسب.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma