خرس بزرگ تنش فصل شلوغ را در پس زمینه پرش Omicron احساس می کند

[ad_1]

جان گابین در نزدیکی اسکی روی میز پیک نیک استراحت کرد و به شیب های تند پوشیده از برف نگاه کرد. پسر 4 ساله اش روی پاهای دراز کشیده اش دراز کشیده بود.

گابین، 46 ساله، اهل هالیوود شمالی، که با همسر، دو فرزند و یک دوستش خانه ای را برای چند روز در دریاچه خرس بزرگ اجاره کرده است، گفت: “می دانید این فرار از لس آنجلس، شهر است، می دانید؟”

او یک صبح آفتابی نیمه هفته را در ژانویه در استراحتگاه Snow Summit گذراند و به فرزندانش اسکی آموزش داد، تفریحی که به دوران کودکی او در فرانسه برمی گردد. اکنون این وسیله ای برای جلوگیری از هجوم مداوم موارد ویروس کرونا است، زیرا نوع Omicron به سرعت در محله های متراکم لس آنجلس در حال گسترش است.

او گفت: “از کریسمس مثبت بوده است، منفی، تماس، بدون تماس.” “این دیوانه است. هیچ جا نمی تونی آزمایش بدی این استرس زیادی دارد. به همین دلیل باید بیرون برویم.»

استراحتگاه‌های کوهستانی مانند خرس بزرگ مدت‌هاست مقصدی برای تعطیلات یا سفرهای یک روزه برای ساکنان کالیفرنیای جنوبی بوده‌اند، اما در طول همه‌گیری و اوایل زمستان با بارش برف سالم، تعداد بازدیدکنندگان افزایش یافته است زیرا مردم به دنبال فعالیت‌هایی هستند که فاصله اجتماعی و سایر اقدامات ایمنی را ممکن می‌سازد. مقامات و صاحبان مشاغل گفتند که از عفونت جلوگیری کنید.

با این حال، در حالی که هجوم بازدیدکنندگان به نفع اقتصاد محلی است، زیرساخت ها و نیروی کار Bear Valley را تحت فشار قرار داده است. در طول این فصل زمستان و سال گذشته، ساکنان بیگ بیر، کارگران و صاحبان مشاغل با افزایش مواجهه با ویروس کرونا، کمبود کارکنان، کمبود خدمات اولیه، کمبود مسکن، ترافیک و پارکینگ ها و زباله مواجه بوده اند.

الن کلارک، مدیر اجرایی اتاق بازرگانی خرس بزرگ، گفت: «ما از نظر اقتصاد خرد، مشکلاتی را تجربه می کنیم که سایرین در سراسر کشور با آن مواجه هستند. “فقط در جامعه کوچک ما جمعیت بسیار کمی داریم و این دردناک است – بسیار دردناک است.”

کلارک گفت که مشکلات کارکنان بیشتر بر مشاغل کوچک با 10 کارمند یا کمتر تأثیر می گذارد.

به مشتریان در یک فروشگاه اجاره اسکی و اسنوبرد کمک می شود.

نوار برودی به مشتریان جاستین و براندون هان از ویتیر در خانه اسکی جانی در دریاچه خرس بزرگ کمک می کند.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

برودی بار، که یک فروشگاه اجاره اسکی و اسنوبرد در دریاچه خرس اصلی دارد، گفت که افزایش جمعیت یک منظره خوشایند بود، اما به دلیل کمبود کارکنان، او و سایر کارکنان مجبور بودند در تمام تعطیلات اضافه کار کنند. او گفت که بسیاری از مشتریان این فروشگاه اسکی‌بازانی بودند که برای اولین بار در اسنوبرد بازی می‌کردند و در طول همه‌گیری همه‌گیر به این ورزش پرداختند. بسیاری از آنها هرگز پا به کوه نگذاشته بودند.

بار گفت که این هجوم در سال جاری بسیار دشوار بود زیرا کارگران هنوز در مورد مرگ مالک قدیمی فروشگاه در دسامبر در ارتباط با COVID-19 مردد بودند.

بار گفت: «به احتمال زیاد او در حین کار در اینجا با آن مذاکره کرده است. ما نه تنها افراد زیادی را از سن دیگو و لس آنجلس دریافت می کنیم، بلکه افراد زیادی از سراسر جهان به اینجا می آیند.

بار گفت که این مرگ و میر باعث شده است که کارگران فروشگاه‌های بیشتری نسبت به ایمنی COVID-19 در حین کار محتاط تر باشند.

کلارک از اتاق بازرگانی می گوید: «در میان افراد مبتلا به کووید یا ترس از آلوده شدن به کووید واقعاً هم مانع استخدام و هم حفظ کارمندان می شود.

کلارک گفت که یکی از خواربارفروشی های محلی با حدود 30 کارمند آنجا را ترک کرده است و رانندگان شاتل که بازدیدکنندگان را به پیست های اسکی می برد و از آن خارج می شود، به طور دسته جمعی آنجا را ترک کرده اند.

شرکت‌های بزرگ‌تر، مانند Snow Summit، متعلق به یک شرکت مستقر در آسپن، کلرادو، گفتند که آنها نیز تحت تأثیر کمبود کارکنان قرار گرفته‌اند و اخیراً آزمایش کرونای برخی از کارکنان مثبت بوده است.

غده ها روی یک شیب برفی سر می خورند، همه در ماسک.

فصل اسکی و اسنوبورد در استراحتگاه‌های کوهستانی مانند خرس بزرگ، جایی که لوله‌های آلپاین اسلاید در کوه مجیک در آن اجرا می‌شود، در جریان است.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

جاستین کانتون، سخنگوی اجلاس برفی گفت: «ما در حباب نیستیم یا از آنچه دیگران تجربه می‌کنند رها نیستیم».

متیو میلر، که در دریاچه بیگ بیر بزرگ شده است و اکنون صاحب یک فروشگاه زنجیره‌ای کوچک از فروشگاه‌های اسکی و اسنوبورد است، عمدتاً در بزرگراه 18، گفت که تست کرونای چند تن از کارمندانش مثبت بوده است. در هفته های اخیر اکثر کارمندان او، از جمله خودش، زمستان گذشته به این بیماری مبتلا شدند. اکنون افراد کمتری درخواست می دهند.

بیشتر روزها، او با تلفن می‌ماند و سعی می‌کند مردم را متقاعد کند که برای او کار کنند، در حالی که او بین فروشگاه‌هایش می‌دوید و سعی می‌کند سوراخ‌هایی را در کسب و کارش ببندد.

میلر که در ردلندز زندگی می‌کند و چهار تا پنج روز در هفته از کوه بالا می‌رود، می‌گوید: «گاهی اوقات، خیلی سریع و خیلی شلوغ است. او برای زوجی که چندین اسنوبرد را می کشیدند دست تکان داد یکی از مغازه های او در رانینگ اسپرینگز، حدود نیم ساعت با ماشین تا خرس بزرگ فاصله دارد.

میلر گفت: «این سال مانند طوفان کامل بود. راستش را بخواهید چند روز قبل از کریسمس برف داشتیم. آنها موفق شدند راه را برای کریسمس و سپس یک رونق باز کنند، کمی دیوانه کننده بود.”

میلر گفت که بسیاری از اسکی بازان و اسنوبورد سواران را برای اولین بار از سال 2020 دیده است که از مغازه او عبور می کنند، به ویژه در میان محاصره ای که او آن را “بیلبورد برای آمدن به کوه” نامیده است.

برف روی دریاچه دب اکبر.

یک طوفان بزرگ در ماه دسامبر استراحتگاه های کوهستانی مانند دریاچه خرس بزرگ را پوشاند.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

“وقتی شما به بیش از 5000 پا رسیدید، به نظر می رسد مردم فقط آنچه را که می خواهند انجام می دهند. شما فقط احساس آزادی می کنید، “او با لبخندی گفت و از درهای مغازه خود به انباشته برف در امتداد بزرگراه منتهی به دب اکبر نگاه کرد. “این هوای کوه است، مرد.”

اما با این احساس رهایی، بسیاری از مشکلات دیگر نیز به وجود می آید.

رایان اور، سخنگوی شهر، گفت که پارکینگ غیرقانونی همچنان یک مشکل بزرگ برای شهرهایی مانند دریاچه خرس بزرگ است، جایی که برخی از بازدیدکنندگان اغلب کوچه های صاحب خانه ها را مسدود می کنند یا در چمن های مردم پارک می کنند. برخی از بازدیدکنندگان برای مبارزه با گلوله های برفی و هل دادن سورتمه های خود وارد یک ملک خصوصی می شوند.

اور گفت که سورتمه های پلاستیکی شکسته، با رنگ های زرد روشن، صورتی یا سبز، با تپه های سفید رنگ آمیزی شده اند، یک منظره رایج در شهر در طول زمستان است. برخی از بازدیدکنندگان زباله را پشت سر می گذارند. برخی از ساکنان پوشک های مستعمل باقی مانده در کنار دریاچه پیدا کردند، در حالی که گزارش هایی از دفع مدفوع و ادرار کردن افراد در بزرگراه ها وجود داشت.

در پاسخ، شهر دو افسر اجرای کد را استخدام کرد و دو معاون از کلانتری شهرستان سن برناردینو را تأمین مالی کرد، که اجرای قانون را در مورد مسائل پارکینگ افزایش دادند و بیش از 600 مظنه پارکینگ را ارائه کردند که هر کدام با هزینه 100 دلاری از دسامبر. 17، گفت Or.

“ما از بازدیدکنندگان خود استقبال می کنیم. این تنها دلیل وجود ماست. اور گفت: «این توهم نیست که ما شهری مبتنی بر گردشگری هستیم. “و نقل قول ها آخرین راه حل ما هستند. ما واقعاً می‌خواهیم به مردم آموزش دهیم که از عقل سلیم استفاده کنند، تا با خانه خود مانند خانه خود رفتار کنند.”

بر اساس برخی سفرها از دامنه کوه تا دب اکبر در سه تا چهار ساعت، ترافیک هم برای بازدیدکنندگان و هم برای مردم محلی آزاردهنده است. بار گفت که سفر او از دریاچه بیگ بیر تا خانه اش در شهر بیگ بیر، در حدود هفت مایل، در ساعات اوج ترافیک ممکن است تا دو ساعت طول بکشد. یکی از عوامل بسته شدن نسبی بزرگراه 18 است که بر اثر بارش شدید باران و برف آسیب دید.

و در کوه‌های سن گابریل، اولین پاسخ‌دهندگان به رایت‌وود گفتند که ازدحام در کوه‌ها دسترسی به تماس‌های اضطراری را دشوار می‌کند.

علاوه بر این، رونق بازدیدکنندگان Big Bear بازار مسکن را که از قبل باریک بود شلوغ کرد و منجر به افزایش اجاره‌بها و فرصت‌های کمتر برای ساکنان دائمی شد.

مردم در خرس بزرگ اسکی و اسنوبرد می کنند.

اسکی بازان و اسنوبرد سواران در نشست برفی در خرس بزرگ.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

از آنجایی که تعداد بیشتری از مردم ساکن در مناطق شهری و حومه شهر در سال 2020 به دنبال شرایط زندگی جایگزین بودند، در حالی که بسیاری از کارها و مدرسه ها در طول محاصره دور مانده بودند، تقاضا برای اجاره های کوتاه مدت در مناطق روستایی مانند Big Bear افزایش یافت و ارزش مسکن افزایش یافت. روندهای مشابهی را می توان در دیگر استراحتگاه های روستایی در غرب، مانند دریاچه تاهو، آسپن و پارک سیتی مشاهده کرد.

لری ووپل، رئیس دپارتمان گردشگری شهر، گفت که برای پاسخگویی به این تقاضای فزاینده در بیگ بیر، آنها صاحب خانه های دوم شدند، خانه هایی که در تمام طول سال در کوهستان زندگی نمی کنند. آنها مالک اکثریت قریب به اتفاق 10000 خانه در دریاچه خرس بزرگ هستند.

به گفته ووپل، 400 مالک خانه که می خواهند از این رونق سود ببرند، خانه های تعطیلات خود را به 20 درصد افزایش داده اند.

ووپل گفت که بار رونق مسکن مستاجران دائمی بودند که اغلب در مشاغل کم درآمد در استراحتگاه های این منطقه کار می کنند و برخی از آنها نتوانستند با افزایش اجاره بها کنار بیایند و از خانه های خود اخراج شدند.

در یک گروه فیس بوک برای ساکنان، بار گفت که اخیراً از دو مادر مجردی که اخراج شده بودند، شنیده است. او گفت که معمولاً مردم چنین اعلامیه‌هایی را در سایت اعلام می‌کنند و سایر ساکنان حمایت موقت، مانند کمک‌های مالی یا اتاق یا مبل برای خوابیدن تا زمانی که دوباره روی پای خود بنشینند، ارائه می‌کنند.

بار در مورد هجوم افزایش اجاره بها و اجاره تعطیلات گفت: “این به منبع طمع منتهی می شود.”

کلارک از اتاق بازرگانی گفت که ساکنان Big Bear همچنین دسترسی کمتری به خدمات اولیه مانند برق و لوله کش داشتند، که از تعداد صاحبان خانه دوم که خانه های خود را به اجاره تعطیلات تبدیل می کنند شگفت زده شده بودند.

کلارک گفت و برای کسب و کارها، فقدان مسکن مقرون به صرفه تنها مبارزه آنها را برای استخدام و حفظ کارگران تشدید کرده است.

او از کسب و کاری شنید که یک نامزد ایده آل از یک شهر پایین در کوهستان داشت. اگرچه این کار به او پیشنهاد شد، اما پس از اینکه او نتوانست جایی برای زندگی در شهر پیدا کند، نتوانستند او را استخدام کنند.

ووپل گفت، اگرچه راه‌حل‌های مسائل مسکن نامشخص است، اما شهر گام‌های دیگری برای تقویت زیرساخت‌های خود برداشته است، مانند نصب حمام‌ها و سطل‌های عمومی بیشتر برای بازدیدکنندگان، مسیرهای دوچرخه‌سواری بیشتر و پارکینگ اضافی در مسیرها.

او گفت: “من فکر می کنم ما از سال 2020 چیزهای زیادی یاد گرفتیم – اینها درس های سختی هستند و به سرعت آمدند.”

کلارک، در عین حال، نگران کارگران است و صاحبان مشاغل کوچک مانند بار و میلر هر هفته برای رشد جدید در آخر هفته آماده می شوند.

کلارک گفت: «آنها ساعت های شگفت انگیزی کار می کنند. “آنها فرسوده شده اند – کل جامعه فرسوده شده است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma