وی با اشاره به فعالیت خرید کتاب زبان اصلی مساجد در زمینه کتاب و کتابخوانی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی گفت: در مساجد استان 300 کتابخانه داریم که 600 هزار جلد کتاب دارد که 240 کتابخانه شهری و 64 کتابخانه روستایی است.

مدیر ستاد هماهنگی انجمن مساجد یزد گفت: متأسفانه امروزه كتابخانه های مساجد تا حدودی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی مورد بی توجهی قرار گرفته اند ، بنابراین باید برای تغییر وضعیت كتابخانه ها استفاده از ظرفیت اهداكنندگان را مدنظر قرار دهیم.

سالاری گفت: ما چندین طرح در بحث کتاب و کتابخوانی داشتیم و خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی در فهما 99 نیز نقش اصلی را در این زمینه داشتیم.

جامعه ای که کتاب نمی خواند ، فرهنگی نیست
مجید جوادیان زاده ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در این دیدار گفت: “بحث کتاب و کتابخوانی یکی از مهمترین محصولات فرهنگی بشر است و هیچ کالای فرهنگی و ابزاری مانند کتاب پذیرفته و ادامه نیافته است. تا این حد؛ یعنی علی رغم رقبای بیشمار ، هنوز مورد توجه قرار می گیرد.

وی افزود: بزرگترین مروج فرهنگ ، اندیشه و دانش کتاب است ، به این معنی که خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی هر رشد اجتماعی و فرهنگی باید از طریق کتاب منتقل شود.

مدیرکل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان یزد ادامه داد: یکی از عوامل آسیب های اجتماعی خرید رمان زبان اصلی وجود خرده فرهنگ ها و ضد فرهنگ های خاص است که اصلاح آنها نیاز به دانش و فرهنگ سازی دارد و جامعه ای که کتاب خوان نباشد ، زراعت شده ”

وی افزود: تنها راه كاهش آسیب های اجتماعی شامل روند عمیق خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی ترویج فرهنگ از طریق كتاب است.

جوادیان زاده گفت: تجربه نشان می دهد که رشد و سلامت اجتماعی و روانی جامعه از طریق کتاب و کتابخوانی انجام می شود.

وی افزود: نقش کتاب در زندگی ما به حدی است که فرهنگ دینی ما نیز خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی مبتنی بر یک کتاب مقدس است ، تا جایی که سواد دینی بالاتر از سواد عمومی جامعه بود و حتی افراد بی سواد نیز قرآن می خوانند. ”

مدیرکل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان یزد گفت: هر نوع توسعه فرهنگی از طریق جوامع انجام می شود که یکی از آنها محله ها است ، مساجد و م institutionsسسات نیز می توانند به عنوان اعضای جوامع محلی نقش داشته باشند.

وی اظهار داشت: متأسفانه خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی جوامع ما از بی سوادی رنج می برند كه باید با مطالعه كتاب از بین برود و رسالت مراكز مساجد ترویج كتاب و مطالعه است.

جوادیان زاده ادامه داد: مراکز مساجد شبکه های محله بزرگی هستند که باید به عنوان پیمانی بین اداره کل فرهنگ و جهت گیری اسلامی و مراکز مساجد در ترویج کتابخوانی و حرکت احیای کتابخانه های مساجد نقش جدی داشته باشند.

وی گفت: همه ما باید در کارهای بزرگ اجتماعی ، فرهنگی و داوطلبانه خود کتابخانه ها را در ایران کتاب ارتقا دهیم ، زیرا خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی از این طریق می توانیم بسیاری از کودکان ، جوانان و نوجوانان خود را به خواندن کتاب وادار کنیم.

کتابخانه های مساجد موجود است
پوشیده. میر خلیلی ، مسئول مسجد الزهرا (س) و مرکز گلشن هدایت یزد نیز در این نشست گفت: متأسفانه خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی بسیاری از پروژه های کتابخوانی در استان و کشور به طور مستمر ادامه ندارند و همین امر باعث شده است که به کتاب علاقه کمتری داشته باشیم. ”

وی افزود: متأسفانه در كتابخانه به دلیل كم توجهی ، شاهد تهی شدن كتاب ها و این بخشی هستیم كه باید برای جذب این افراد به مراكز ، شناخت نسل جدید و ارائه طرح های متنوع ، مورد استفاده قرار دهیم.

وی گفت: اگر ارتباطی بین مساجد و كتابخانه ها وجود داشته باشد ، می تواند ارتباط بین نسل جوان خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی را کتابراه تقویت كند.

در پایان این مراسم از مربیان فعال در مساجد استان یزد تجلیل و قدردانی شد.

خرید کتاب اورجینال پزشکی