دادستان های فدرال اعضای باندی را متهم به قتل یک افسر LAPD خارج از خدمت کرده اند

[ad_1]

دادستان های فدرال روز پنجشنبه چهار نفر را در تیراندازی مرگبار به یک افسر پلیس لس آنجلس که بیکار بود متهم کردند و مدعی شدند که آنها اعضای و شرکای یک باند خیابانی هستند که این کارمند را هنگام تلاش برای سرقت از او کشتند.

جسی کنتراس، 34; ارنستو سیسنروس، 22 ساله; لوئیس آلفردو د لا روزا ریوس، 27 ساله، و هیلی ماری گریشام، 18 ساله، متهم به قتل افسر پلیس فرناندو آرویوس به عنوان یک جنایت خشونت آمیز برای کمک به دزدی برای باند فلورانس 13 هستند. دادستان ها می گویند که هر سه مرد اعضای باند هستند و گریشام، دوست دختر ریوس، شریک زندگی است. در این شکایت آمده است که چهار متهم این سرقت و قتل را «به منظور افزایش و حفظ موقعیت خود» در باند خیابانی چندین نسل انجام داده‌اند.

این اتهامات سه روز پس از آن مطرح می شود که آرویوس 27 ساله و دوست دخترش در حالی که در کوچه ای در محله فلورانس-فایرستون در نزدیکی واتس پارک شده بودند مورد حمله قرار گرفتند. مقامات گفتند که این زوج به دنبال خانه بودند و فیلمبرداری از یک مکان برای فروش را متوقف کردند که دو نفر از مردان در یک وانت توقف کردند و به آنها نزدیک شدند.

بر اساس سوگند نامه یک مامور اف بی آی، ریوس در مصاحبه ای به بازرسان کلانتر شهرستان لس آنجلس گفت که هر چهار نفر در شب سرقت در کامیون بودند: او رانندگی می کرد، گریشام در صندلی مسافر بود و سیسنروس و کنترراس پشت سر آنها بودند که وقتی سرقت شد. آنها آریوس و دوست دخترش را دیدند.

ویدیوی مشاهده شده از حمله نشان می‌دهد که ریوس و سیسنروس با تپانچه به طرف این زوج نشانه رفته‌اند، بر اساس بیانیه سوگند یاد شده که همچنین می‌گوید آن‌ها یک زنجیر از گردن پلیس و یک عصای سیاه را از دوست دخترش برداشتند.

پس از تبادل تیراندازی بین دو مظنون و یک افسر پلیس، آرویوس به کوچه دوید و بر اساس شهادت سوگند خورده مامور ویژه FBI، سیموس کین، به سمت کوچه رفت و سقوط کرد. نمی گوید چه کسی اول شلیک کرد.

پلیس گفت دوست آرویوس به ماشین بازگشت و سعی کرد با تماس با 911 او را به داخل بکشد.

مهاجمان متواری شدند. هنگامی که معاونان کلانتر شهرستان لس آنجلس به محل رسیدند، افسر مجروح را با خودروی گشتی به بیمارستان منتقل کردند و بعداً اعلام شد که او درگذشت.

ویدئوی دوم نشان می دهد که سیسنروس در اثر تیراندازی به آرویوس زخمی شده است. ویدئویی از مشاهده‌ای از خیابان Junction نشان می‌دهد که Contreras سیسنروس را که مجروح به نظر می‌رسد، از پیکاپ سیاه بلند کرده و لباس‌هایش را در می‌آورد. بر اساس اعلامیه های سوگند، به نظر می رسد کنترراس لباس های خود را در کنار خانه پنهان می کند.

بر اساس اظهارات سوگند خورده، ریوس در مصاحبه ای به بازرسان کلانتر شهرستان لس آنجلس گفت که این گروه برای “پول درآوردن” – که اصطلاحی برای سرقت است – سفر کرده بودند که با این زوج روبرو شدند.

او به بازرسان گفت که نامش “لیل جی” است و عضو F13 است، همانطور که فلورنسیا 13 شناخته می شود، و به قانونگذاران خالکوبی فلورنسیا 13 را روی سینه و خالکوبی روی بازویش با کلیک “Tiny Locos” نشان داد. طبق قولنامه به طور مشابه، سیسنروس گفت که نام او “گونزو” است و چندین خالکوبی برای باند نشان داده است، همانطور که کنترراس نیز گفت که از زمان بچه دار شدن هیچ فعالیتی نداشته است.

ریوس به شلیک اسلحه در حین سرقت اعتراف کرد و معتقد است سیسنروس نیز اسلحه ای شلیک کرده است. او با چشم پوشی از حقوق خود، به بازرسان گفت که با گرفتن عصا دوست دخترش را بازرسی کرده و سیسنروس کیف پول آرویوس را از جیب شلوارش بیرون آورده است.

بر اساس یک سوگندنامه، ریوس اعتراف کرد که یک کلاه سفید را پس از خون آلود شدن با گلوله به دور انداخته است. او همچنین گفت که سیسنروس کیف پول آرویوس را به او داد و او پس از گرفتن 100 دلار آن را دور انداخت.

کنترراس به بازرسان گفت که زنجیرهایی که آرویوس به دور گردنش می بست، باعث شد که این زوج دستبرد بزنند، اما او به تیراندازی اعتراف نکرد.

گفته می شود که گریشام به بازرسان گفته است که ریوس گفته است: “او زنجیر خوبی دارد، بیایید آن را بگیریم.” او گفت که دیده است سیسنروس اسلحه را به سمت مرد نشانه رفته و به او گفته است: “زنجیر را به او بده” و دید که ریوس که مسلح بود زن را جستجو می کند. او سپس بر اساس سوگندنامه چندین گلوله شنید و هنگامی که سیسنروس به کامیون بازگشت، مجروح شد و گفت که “پایش شکسته”.

طبق یک سوگندنامه، بازرسان فردی را که با مجریان قانون کار می‌کند در سلول‌هایی با مظنونان اسکان داده‌اند تا اطلاعاتی در مورد جنایات و ارتباطات باندی آنها استخراج کنند.

منابع گفتند که در ساعات پس از قتل، کارآگاهان قتل کلانتر، با کمک همکاران پلیس لس آنجلس خود، از چند مرد و زن که فکر می کردند اطلاعاتی در مورد قتل داشتند، بازجویی کردند. صبح چهارشنبه، کلانتر الکس ویلانووا اعلام کرد که چهار مرد در ارتباط با قتل دستگیر شده اند، اما او از ذکر نام آنها یا ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

مادرش پس از قتل گفت، آرویوس، دانش آموز با استعدادی که در دبیرستان کرنشاو تحصیل کرد و از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی فارغ التحصیل شد، در طول سه سالی که به عنوان افسر در لس آنجلس فعالیت می کرد، پس انداز کرد.

او در محله ای جان باخت که طی دو سال گذشته شاهد افزایش شدید جنایات خشونت آمیز بوده است که بخشی از افزایش گسترده تر قتل و تیراندازی در شهر و شهرستان بوده است. فلورانس-فایرستون یکی از محله های بدترین آسیب دیده است. به گفته پزشکان دادگاه منطقه، 24 قتل در این محله در 11 ماهه اول سال 2021 رخ داده است، در مقایسه با 9 قتل در مدت مشابه در سال 2020 و 12 مورد در سال 2019. قتل در سال گذشته بالاترین میزان در یک دهه بوده است.

مقامات کلانتر بسیاری از خونریزی ها در این منطقه را به باند فلورنسیا مرتبط می دانند.

پلیس و بازرسان صحنه جرم در نزدیکی خودروهای پارک شده در خیابان

بازرسان در صحنه فلورانس-فایرستون، جایی که یک افسر پلیس لس آنجلس دوشنبه شب کشته شد.

(الصائب / برای تایمز)

در سال 2019، دادستان‌های فدرال 36 عضو و شریک باند مظنون را به مشارکت در یک شرکت جنایی، قاچاق مواد مخدر، قمار غیرقانونی، اقدام به قتل و حمله متهم کردند.

پلیس معمولاً چنین پرونده ای را به دادستانی در دفتر دادستانی منطقه می برد و آنها به دادگاه عالی منطقه شکایت می کنند. اما ویلانووا، منتقد صریح Dist. adv چندین منبع گفتند که تصمیم جورج گاسکون برای متوقف کردن تلاش برای بهبود احکام باند باعث شده است که کارآگاهان پرونده را به دفتر دادستانی ایالات متحده ببرند. این پیشرفت‌ها در صورت قتل می‌تواند به معنای تفاوت بین حبس ابد با احتمال آزادی و عدم حضور دوباره در پشت میله‌های زندان باشد.

قتل در کالیفرنیا معمولاً با 25 سال زندان محکوم می شود. اما در شرایط خاص – مانند عضویت باند یا قتل در ارتکاب جرم دیگری – ممکن است متهم به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم شود.

آرویوس به مدت سه سال در لس آنجلس بوده و به بخش المپیک منصوب شده است.

اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، روز پنجشنبه ضمن اعلام آمار جرم و جنایت، از این افسر تمجید کرد.

او گفت: “فرشته ای در شهر ما، افسر فرناندو آرویوس، هنگامی که از خود و دوست دخترش دفاع می کرد، زمانی که آنها به دنبال خانه ای برای اولین خانه خود بودند، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.” فرناندو در لس آنجلس بزرگ شد، او از دبیرستان در کرنشاو فارغ التحصیل شد. من او را از فارغ التحصیلی به یاد می آورم، او آرزو داشت افسر پلیس شود، او در یک دانشگاه برتر، UC Berkeley شرکت کرد. و حالا خانواده اش مادرش که او هم مهاجر کشورمان است، دیگر تنها پسرش را ندارد.»

ماشین های آتش نشانی و پلیس برای یک افسر کشته شده LAPD راهپیمایی می کنند

یک صفوف برای آروی صبح سه شنبه به دفتر پزشکی قانونی شهرستان لس آنجلس می رسد.

(KTLA)

گارستی در اوایل این هفته گفت: “قلب من شکسته است. قلب شهر ما شکسته است. و مطمئناً قلب خانواده ما از لس آنجلس غمگین است.”

ستوان پلیس لس آنجلس رکس اینگرام، که آرویوس را رهبری می کرد و مکرراً در بخش المپیک با او صحبت می کرد، گفت که آرویوس در زندگی خود دو آرزو داشت: اولین نفری در خانواده خود باشد که به دانشگاه برود و افسر شود. اداره پلیس آنجلس اینگرام گفت که او بیش از این به دست آورده است.

اینگرام گفت: «اولین باری که یکی از گزارش‌های او را خواندم، می‌دانستم که مهارت‌های نویسندگی او بسیار بهتر از همتایانش است و صادقانه بگویم، بسیار فراتر از توانایی‌های مافوق‌هایش است. «بنابراین از او پرسیدم که کجا به مدرسه می‌رود، و او در حالی که متواضع بود، گفت «LAUSD». و من می گویم: «کدوم کالج؟» و او می گوید: «کال برکلی».

او گفت که آرویوس یک مسیحی مؤمن بود که در خانواده ای با مادر، مادربزرگ و ناپدری خود بزرگ شد، قبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان کرنشاو و رفتن به برکلی برای دریافت مدرک حقوق، در مدرسه ابتدایی خیابان 42 و مدرسه راهنمایی اودوبون تحصیل کرد.

اینگرام می‌گوید: «او می‌توانست مانند همسالانش با آن تحصیلات به دانشکده حقوق یا FBI برود، اما می‌خواست به جامعه خود خدمت کند و متقابل باشد. او جامعه خود را دوست داشت… او به خانواده خود بسیار نزدیک بود.

اینگرام گفت آرویوس حدود دو سال پیش با دوست دخترش در یک تجارت خشکشویی در جنوب غربی لس آنجلس آشنا شد.

اینگرام گفت: «آنها به دنبال یافتن خانه ای در این منطقه بودند. او متواضع ترین و شادترین مردی بود که من در کار می شناسم. این نمی تواند برای یک فرد بهتر اتفاق بیفتد.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma