دادگاه های خانواده شروع به ارزیابی الزامات واکسیناسیون کرده اند

[ad_1]

والدین مطلقه با همراهی وکلای خود، بیرون از دادگاه در پاسادنا توافق کردند و به قاضی بازگشتند تا به قاضی اطلاع دهند: آنها موافقت کردند که پسر کوچکشان واکسن کووید-19 را دریافت کند.

هاروی آ. سیلبرمن، قاضی دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس، گفت: «او کاملاً باید واکسینه شود.

سپس از پدر و مادرش پرسید: «آیا واکسن زدی؟

مادر گفت بله. پدر گفت نه. طبق سوابق دادگاه، قاضی گفت: «آقا، بهتر است واکسن بزنید. «یا می‌توانید وقت خود را با فرزندتان تلف کنید، مگر اینکه دلیل پزشکی داشته باشید.

از آنجایی که کودکان و نوجوانان واجد شرایط دریافت واکسن کووید-19 هستند، والدین مطلقه با شکایتی مبنی بر اینکه آیا فرزندان خود را واکسینه کنند یا خیر مواجه شده اند. در برخی موارد – از جمله موردی که اکنون در مقابل یک قاضی شهرستان لس آنجلس قرار دارد – دادگاه های خانواده نیز ارزیابی والدینی را که علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند آغاز کرده اند.

در ایلینویز، یک قاضی پس از این که حکم داد مادری نمی تواند پسر 11 ساله خود را ببیند تا زمانی که واکسینه نشده است، در یک تصمیم که بعداً لغو شد، خبرساز شد.

در نیویورک، پدر برای ویزیت خارج شد، مگر اینکه به طور منظم واکسینه شده یا آزمایش شده باشد. قاضی متیو اف کوپر نوشت: «خطر عدم واکسینه ماندن داوطلبانه در هنگام دسترسی با کودک، در حالی که ویروس کووید-19 تهدیدی برای سلامت و ایمنی کودکان است، قابل دست‌کم نیست.

وکیل لوید سی. روزن، که وکالت پدر در نیویورک را بر عهده دارد، گفت که موکلش به طور مرتب تحت آزمایش قرار می گیرد تا دخترش را ببیند، اما اخطاریه ای را برای حفظ حق خود برای درخواست تجدیدنظر در این تصمیم ارسال کرده است.

روزن مدعی است که دادگاه تجاوز کرده است. واکسیناسیون و سایر راه حل های پزشکی اغلب در موارد بازداشت انجام می شود، زیرا او گفت: «معمولی نیست که والدین در مورد مراقبت پزشکی یا درمان کودک با هم اختلاف نظر داشته باشند.

روزن گفت: در اینجا دادگاه مداخله نمی کند و در مورد کودک تصمیم می گیرد که والدین نمی توانند آن را بگیرند. “دادگاه در اینجا دخالت می کند و در مورد والدین در رابطه با خودشان – به عنوان شرط حقوق والدین آنها تصمیم می گیرد.”

کوپر، قاضی پرونده، نوشت که سوال این نیست که آیا می‌تواند یک فرد بزرگسال را ملزم به واکسینه کردن کند، که «اختیارات دادگاه ازدواج را به مدت بی‌سابقه‌ای گسترش می‌دهد»، بلکه این است که آیا مادر می‌تواند واکسینه کند یا پدر را آزمایش کند. شرایط . .

در جلسه دادرسی در لس آنجلس، پدر مطلقه گفت دلایل پزشکی برای واکسینه نشدن وجود دارد، اما سیلبرمن شک داشت. در حکم دادگاه، او به پدر دستور داد که یا از پزشکش معافیت پزشکی بدهد یا نشان دهد که علیه کووید-۱۹ واکسینه شده است.

اگر پدر واقعا دلیل خوبی برای واکسینه نکردن دارد، سیلبرمن در طول جلسه گفت: “می خواهم بدانم شواهد پزشکی چیست.” این کودک باید محافظت شود.»

این حرکت، وکیل پاتریک باگداسریان، که وکالت مادر را بر عهده دارد، شگفت زده کرد. اگرچه بغدادی‌ها گفتند که از قضاتی که از واکسن‌های ضد کووید-19 برای کودکان حمایت می‌کنند، در هنگام بروز مشکل در پرونده‌های بازداشت آگاه بودند، “من هرگز ندیده‌ام که یک قاضی قدم بعدی را بردارد، که … اگر یکی از والدین این کار را انجام نداده باشد. واکسینه شده، که به طور بالقوه می تواند به کودک آسیب برساند.”

بغدادی ها از قاضی تمجید کردند و گفتند که در صورت نادیده گرفتن دستور، موکلش درخواست تغییر قرار بازداشت را خواهد داد. او گفت که مادر از واکسیناسیون علیه کووید-19 حمایت می کند.

وکیل آلفونس پروینچیانو، که وکالت پدر را بر عهده دارد، گفت که موکلش از او خواسته است در مورد پرونده خود اظهار نظر نکند. او گفت که دادگاه‌های خانواده در کالیفرنیا عموماً آزادی گسترده‌ای برای دریافت اطلاعات از والدین دارند، اما او از هیچ مرجع قانونی برای تغییر حضانت بر اساس وضعیت واکسیناسیون آگاه نبود.

Provinciano گفت که ممکن است کسی سعی کند چنین موردی را مطرح کند، با این استدلال که “خب، من فکر نمی کنم این به نفع کودک است” والدین نباید واکسینه شوند. اما من فکر می کنم که این منجر به دادگاه عالی کالیفرنیا خواهد شد. … این یک دعوی قضایی جدی خواهد بود.”

Provinciano همچنین ادعا می کند که، به طور کلی، اگر والدینی دلیل پزشکی برای عدم واکسینه شدن دارند، “شما نمی توانید از این ناتوانی استفاده کنید تا بگویید که به هیچ وجه نمی توانید والدین فرزند خود باشید.” او به تصمیمی در کالیفرنیا اشاره کرد که دادگاه ها نمی توانند از ناتوانی جسمی به عنوان مدرکی برای داشتن والدین خوب استفاده کنند.

تایمز نامی از والدین دخیل در این دعوی برای محافظت از حریم خصوصی فرزندشان ذکر نکرد. سخنگوی دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس در پاسخ به سوالات ارسال شده به قاضی گفت که سیلبرمن طبق قوانین اخلاقی از اظهار نظر عمومی در مورد یک پرونده در حال رسیدگی منع شده است.

راشل ربوشه، رئیس موقت دانشکده حقوق بیزلی دانشگاه تمپل، گفت که اکثر قوانین ایالتی حاکم بر حضانت کودک بسیار گسترده هستند و بر “بهترین منافع کودک” تمرکز دارند. ربوشه گفت، برای مثال، دادگاه ها موفق شده اند در صورتی که والدین با شریک زندگی خود که برای کودک خطرناک تلقی می شود، حقوق ملاقات را محدود کنند.

او گفت که در کالیفرنیا، دادگاه ها توانایی والدین را برای مراقبت از کودک آزمایش می کنند، بنابراین “این که والدین به دنبال محافظت از کودک در برابر کووید هستند برای دادگاه مهم است.”

با این حال، ربوشه گفت که پرونده لس آنجلس و سایرین این سؤال را مطرح می کند که “محدودیت هایی که دادگاه ها می توانند به طور منطقی از والدینی که در خطر از دست دادن حضانت هستند بخواهند کجا هستند.”

اگر عده‌ای عدم واکسیناسیون را مشکل آزادی مذهبی می‌دانند، «آیا از دست دادن زمان با کودک سلب این حق است؟ یا چیز دیگری است؟» او پرسید.

جان اف. بانجف سوم، استاد افتخاری حقوق منافع عمومی در دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن، استدلال می‌کند که سابقه محکمی برای دادگاه‌ها وجود دارد که ملاقات والدین واکسینه نشده را محدود می‌کنند: موارد حضانت کودک مربوط به سیگاری‌ها. بنجاف گفت که دادگاه های خانواده به والدینی که سیگار می کشند دستور داده اند که 24 یا 48 ساعت قبل از ملاقات با کودک، این کار را در خانه خود متوقف کنند.

بنجاف گفت: در برخی موارد، قضات حضانت والدین را رد کرده‌اند زیرا «این واقعیت که شما به سیگار کشیدن در اطراف کودک ادامه می‌دهید، با اطلاع از خطر، آگاهی از میزان گسترده خطرات، نشان می‌دهد که هیچ نگرانی برای سلامتی آنها وجود ندارد».

بحث حقوقی حول محور اثرات محافظتی واکسن ها نه تنها برای گیرنده، بلکه برای کودکان و نوجوانان اطراف آنها نیز می چرخد. افراد واکسینه شده می توانند ویروس را پخش کنند، اما مقامات بهداشتی می گویند که در وهله اول احتمال ابتلای آنها بسیار کمتر است و احتمال انتقال آن را کاهش می دهد.

روزن، وکیل مدافع پدر از نیویورک، ادعا می‌کند که حتی اگر پدر واکسینه شود، احتمال دریافت و انتقال ویروس کرونا از بین نمی‌رود. وی همچنین خاطرنشان کرد که کودک با سایر کودکان به مهدکودک می رود.

روزن گفت: “راه های مختلفی برای قرار گرفتن این کودک در معرض کووید وجود دارد که جدا کردن پدر و مشروط کردن دسترسی او به وضعیت واکسینه شده او نه تنها نامناسب است، بلکه بسیار فراتر از هر تصمیم منطقی به نفع کودک است.” گفت.

بنجاف ادعا می‌کند که شواهد قانع‌کننده‌ای از خطرات گذراندن وقت کودک در داخل خانه با والدینی که واکسینه نشده است وجود دارد. در واقع، او گفت: “شواهد بسیار واضح تر از آنچه قبلاً در مورد دود غیرفعال تنباکو داشتیم” در پرونده های بازداشت است.

باید دید چه اتفاقی برای پدر در دادگاه لس آنجلس خواهد افتاد. سیلبرمن حدود یک ماه به مرد مهلت داد تا مدارکی را که خواسته بود ارائه کند و او در خلوت آنها را بررسی کند.

در جلسه ای در ماه نوامبر، سیلبرمن به پدرش گفت: “امیدوارم دلیل خوبی برای جلوگیری از تزریق واکسن داشته باشید.” “فقط می خواهم بدانم چیست.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma