داستان های کامل: نوح کواترو، آنتونی آوالوس، گابریل فرناندز

[ad_1]

قتل سه پسر تحت نظارت اداره خدمات کودکان و خانواده شهرستان لس آنجلس – نوح کواترو، آنتونی آوالوس و گابریل فرناندز – خشم را برانگیخت و از مقامات خواست تا برای محافظت از کودکان در معرض خطر اقدامات بیشتری انجام دهند.

اما موارد آنها فقط یک جنبه از یک مشکل بسیار بزرگتر است که به دهه ها قبل بازمی گردد. مقامات بارها قول داده اند که سیستم حمایت از کودکان را بهبود بخشند تا کودکان بیشتری بمیرند. آژانس همچنین از اتهامات مربوط به تعصب نژادی، تصمیم گیری ضعیف و مشکلات بوروکراتیک متزلزل شده است.

استعفای ناگهانی بابی کاگل به عنوان رئیس آژانس در پایان سال گذشته به بازگرداندن رفاه و ایمنی کودکان به اوج کمک کرد.

در 20 ژانویه، خبرنگاران تحقیق گرت ترولف از برنامه گزارشگری تحقیقی در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و مت همیلتون از روزنامه تایمز در مورد داستان های خود در مورد سیستم حفاظت از کودکان لس آنجلس صحبت خواهند کرد. از ساعت 19:00 به بحث مجازی می پیوندد. میچل

این انجمن برای محافظت از آسیب پذیرترین کودکان ما به منطقه مشکل لس آنجلس می پردازد. بار دیگر، آژانس‌های حمایت از کودکان شهرستان تحت نظارت شدید و تغییرات در رهبری قرار دارند، و ترولف و همیلتون آنچه را که در سال 2022 در پیش است بررسی خواهند کرد. آنیتا چابریا، ستون‌نویس ناظر است.

چه زمانی: 20 ژانویه، ساعت 7 بعد از ظهر، اقیانوس آرام.

جایی که: این رویداد مجازی رایگان به صورت زنده در یوتیوب، فیس بوک و توییتر پخش خواهد شد. در Eventbrite ثبت نام کنید.

اگرچه تاریخچه DCSF پیچیده است، سه مورد دلخراش خشونت و مرگ این آژانس را آزار می دهد. در اینجا داستان های نوح، آنتونی و گابریل آمده است.

نوح چهار

11 جولای 2019: مددکاران اجتماعی علیرغم حکم دادگاه این پسر را از خانه بیرون نکردند. او بعداً درگذشت

29 جولای 2019: مرگ پسر اهل پالمدیل باعث تغییراتی در سازمان حمایت از کودکان شد. اما سوالات باقی می ماند

20 ژانویه 2020: والدین پسر پالمدیل که در شرایط مشکوکی جان باخت، متهم به قتل و شکنجه هستند.

19 آگوست 2021: قبل از کشته شدن یک پسر بچه 4 ساله، مقامات تمایلی به نجات او نداشتند

29 اوت 2021: مشکلی با DCSF وجود دارد

آنتونی آوالوس

2 ژوئیه 2018: دادستان ها می گویند که آنتونی آوالوس چند روز قبل از مرگش به شدت شکنجه شد

26 ژوئن 2018: سخنگوی آنتونی آوالوس 10 ساله قبل از مرگش همجنسگرا شد

4 سپتامبر 2019: گاه شماری از مرگ آنتونی آوالوس.

24 سپتامبر 2019: مرگ وحشتناک آنتونی آوالوس و فرصت های از دست رفته فراوان برای نجات او

اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده در اینجا

گابریل فرناندز

24 مه 2013: گابریل فرناندز درگذشت

گابریل فرناندز، پسر 8 ساله در پالمدیل، دو روز پس از ضرب و شتم شدید جان باخت. امدادگران گابریل را برهنه و بدون تنفس، با جمجمه ترک خورده، سه دنده شکسته و توپ های BB که در ریه ها و کشاله ران او جاسازی شده بود، پیدا کردند.

29 مه 2013: مرگ پسر پالمدیل در اثر شکنجه، تحقیقات شهرستان لس آنجلس را آغاز کرد.

مقامات در حال آغاز تحقیقات در مورد رسیدگی به اتهامات مربوط به سوء استفاده از گابریل در شهرستان لس آنجلس هستند. چهار مددکار اجتماعی در حال انجام وظیفه هستند و منتظر برخورد انضباطی احتمالی هستند. مایکل دی. آنتونوویچ، دادستان منطقه، گفت: “ما باید بدانیم که آسیب در کجا در خدمات توصیه شده بوده است و چرا این کودک از این شرایط زندگی حذف نشده است.”

30 مه 2013: نشانه های قلدری پسری که توسط مددکاران اجتماعی در لس آنجلس کانتی گم شده است

بررسی اسناد محرمانه تایمز نشان می‌دهد که بخش خدمات کودکان و خانواده گابریل را با وجود شش تحقیق در مورد اتهامات مادر آزاری در دهه گذشته تحت مراقبت مادر و دوست پسر مادرش قرار داده است.

25 ژوئن 2013: کمیسیون مدنی برای تحقیق از اداره خدمات خانواده

پس از مرگ گابریل، هیئت ناظر منطقه به تشکیل کمیسیونی با روبان آبی برای تحقیق در مورد آژانس و پیشنهاد اصلاحات در پرونده های رفاه کودکان رأی داد.

30 ژوئیه 2013: مددکاران اجتماعی درگیر در پرونده وحشتناک شکنجه کودکان اخراج شدند

دو مددکار اجتماعی و دو سرپرست در بخش خدمات کودکان و خانواده شهرستان به دلیل مرگ گابریل اخراج شدند. سایر «درگیرهای پیرامونی» در این پرونده نامه های هشدار یا توبیخ دریافت می کنند.

13 اوت 2013: زوج پالمدیل به شکنجه و قتل یک کودک در دادگاه متهم شدند.

18 اوت 2014: ادعای بدرفتاری با پسری که در شهادت گرافیکی هیئت منصفه توصیف شده است.

مروری بر بیش از 800 صفحه از شهادت هیئت منصفه توسط تایمز، الگویی از سوء استفاده تکان دهنده را نشان می دهد. دو تن از برادران و خواهران جبرئیل، هر دو خردسال، شهادت دادند که در ماه‌های منتهی به مرگ او، جبرئیل مجبور شد مدفوع گربه را بخورد و مدفوع خود را استفراغ کند. مجبور به خوابیدن در کمد قفل شده بدون دسترسی به حمام؛ و مرتب مورد ضرب و شتم قرار می گرفت. مادر و دوست پسر گابریل نیز گابریل را همجنس گرا خطاب کردند، او را به خاطر عروسک بازی تنبیه کردند و او را مجبور کردند در مدرسه لباس دخترانه بپوشد.

1 ژوئیه 2015: دادستانی خواستار حکم اعدام برای مادر، دوست پسر در شکنجه، قتل پسرش شد.

دادستان ها می گویند که دفتر دادستانی منطقه لس آنجلس به دنبال مجازات اعدام برای مادر گابریل، پرل فرناندز، و دوستش ایزارو آگویر است که توسط هیئت منصفه به قتل و شکنجه ویژه متهم شده اند. فرناندز و آگوئرو اعتراف کردند که بی گناه هستند.

7 آوریل 2016: مددکاران اجتماعی به کودک آزاری در پرونده ای مربوط به گابریل فرناندز متهم شدند.

در یک پیچ غیرمعمول در این پرونده، چهار مددکار اجتماعی شهرستان لس آنجلس – استفانی رودریگز، پاتریشیا کلمنت، کوین بوهم و گریگوری مریت – به یک جرم کودک آزاری و یک جنایت جعل سوابق عمومی در ارتباط با مرگ‌های سال 2012 متهم شدند. گابریل فرناندز

1 ژانویه 2017: معاونان کلانتر لس آنجلس پس از شکنجه وحشتناک قتل پسر 8 ساله تنبیه شدند.

بررسی تایمز از شهادت هیئت منصفه بزرگ، سوابق رفاهی کودکان و اسناد دادگاه نشان داد که معاونان کلانتر لس آنجلس چندین بار در ماه‌های منتهی به مرگ کودک از خانه گابریل فرناندز بازدید کردند. اما قانونگذاران هیچ نشانه‌ای از سوء استفاده پیدا نکردند و اسنادی را ارائه نکردند که کارآگاهان آموزش‌دیده ویژه را مجبور کند تا در مورد رفاه کودک تحقیق کنند. هیچ یک از 9 نماینده درگیر در این پرونده از نظر جنایی افشا نشده است.

15 نوامبر 2017: دوست پسر مادر مقصر شکنجه است، مرگ پسر 8 ساله اهل پالمدیل

ایسائورو آگویر به قتل درجه یک محکوم شد و همچنین ادعای خاصی را صحت یافت که قتل توسط شکنجه انجام شده است. اعضای هیئت منصفه قبل از بازگرداندن حکم، حدود شش ساعت بحث کردند.

13 دسامبر 2017: اعضای هیئت منصفه به مجازات اعدام برای دوست پسر مادر در شکنجه پسر 8 ساله پالمدیل رأی دادند.

24 فوریه 2018: مادر پسربچه 8 ساله شکنجه و ضرب و شتم تا سرحد مرگ به قتل اعتراف کرد

پرل فرناندز، مادر گابریل، به قتل درجه اول اعتراف کرد. اعتراف به گناه او از محاکمه ای فرار کرد که در آن انتظار می رفت دادستان ها به دنبال مجازات اعدام باشند، درست همانطور که در مورد ایزارو آگویر انجام دادند. تیم دفاعی فرناندز گفت که با توجه به ضریب هوشی پایین فرناندز، مجازات اعدام مناسب نیست.

7 ژوئن 2018: “هیچ چیز کمتر از شر”: قاضی در پرونده قتل گابریل فرناندز مادر را به حبس ابد و دوستش را به اعدام محکوم کرد.

جورج جی لوملی، قاضی دیوان عالی، فرناندز را به حبس ابد بدون آزادی مشروط و آگویر را به دلیل کشتن گابریل با شکنجه به اعدام محکوم کرد، سوء استفاده ای که قاضی آن را “وحشتناک، غیرانسانی و چیزی جز شیطان” توصیف کرد.

13 سپتامبر 2018: اتهامات تایید شده علیه مددکاران اجتماعی در لس آنجلس در قتل گابریل فرناندز 8 ساله

درخواست رد کودک آزاری و سایر اتهامات چهار مددکار اجتماعی در پرونده گابریل فرناندز رد شد. لوملی گفت که مددکاران اجتماعی با نادیده گرفتن مستندات صحیح سوء استفاده، “نگرش نادرست نسبت به زندگی انسانی” و “عدم هوشیاری” نشان داده اند.

3 مارس 2019: این عضو شورا شهادت داد که قبل از ترور گابریل فرناندز هیچ گونه ادعای سوءاستفاده را به مقامات گزارش نکرده است.

مرگ آنتونی آوالوس 10 ساله بر اثر سوء استفاده ادعایی مستلزم تحقیق توسط شرکت خدمات کودک و خانواده هاتاوی سیکامورز است، پیمانکاری که توسط شهرستان برای خدمات حفاظت از کودکان پرداخت می شود. بر اساس اسناد دادگاه بررسی شده توسط برنامه گزارشگری تحقیقی UC برکلی و تایمز، باربارا دیکسون، مشاور سابق هاتاوی که در پرونده های آوالوس و فرناندز نیز کار می کرد، شهادت داد که رئیس هاتاوی، مایکل بیلی، نمی خواست او گزارشی را گزارش کند. مظنون سوء استفاده در سال 2013 پس از بازدید از خانه گابریل. دیکسون همچنین شهادت داد که رهبران او در هاتاوی به او گفته بودند که در تحقیق درباره مرگ گابریل با پلیس همکاری نکند.

22 مه 2019: پس از 2 قتل ادعایی همجنسگرا هراسی، ممیزی مشکلات گسترده تری را در مورد رفاه کودکان در لس آنجلس نشان می دهد.

اداره خدمات کودک و خانواده شهرستان لس آنجلس نتیجه گیری کرد: “این اداره به کودکان اجازه داد تا ماه ها بیشتر از زمان لازم در موقعیت های خطرناک و آزاردهنده بمانند، زیرا تحقیقات را در بازه زمانی لازم آغاز نکرده یا تکمیل نکرده است. علاوه بر این، سرویس حسابرسی دریافت که مددکاران اجتماعی این بخش از ارزیابی‌های «نادرست» برای تعیین خطر برای کودکان استفاده می‌کنند و پیشینه افرادی را که در خانه‌های کودکان زندگی می‌کنند، انجام نمی‌دهند.

11 دسامبر 2019: یک دادستان برای محاکمه قاتلان یک پسر، با خشونت دوران کودکی خود مبارزه می کند.

در پروفایل تایمز معاون منطقه. adv جان خاتمی، که با موفقیت آگیره را به قتل گابریل محکوم کرد، دادستان فاش می‌کند که چگونه تجربه کودک آزاری او نحوه رسیدگی به پرونده گابریل را شکل داده است. او می گوید: «این حقیقت من است. “من می دانم که ناتوان بودن چگونه است.”

8 ژانویه 2020: دادگاه استیناف پرونده چهار مددکار اجتماعی در پرونده گابریل فرناندز را رد کرد.

با تصمیم 2-1، دادگاه استیناف ایالات متحده اتهامات مربوط به کودک آزاری و جعل سوابق عمومی را علیه چهار کارمند سابق بخش خدمات کودکان و خانواده منطقه درگیر در پرونده گابریل رد کرد. در بیانیه آمده است: «اگرچه ممکن است عواقبی برای مددکاران اجتماعی که به تعهدات خود عمل نکنند، وجود داشته باشد، اما این پیامدها شامل مسئولیت کیفری برای کودک آزاری نمی شود.»

مت هامیلتون، ژاکلین کازگروو، مت برنان، ایوان ویارئال و گرت ترولف از برنامه گزارش تحقیقی UC برکلی، کارکنان Times در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort