داستان یک نوازنده خیابانی از لس آنجلس در مورد نبوغ و پشتکار

[ad_1]

چند دقیقه قبل از رویارویی لس آنجلس رامز با سیاتل سیهاوکس در استادیوم SoFi میلیارد دلاری در اواخر شب دسامبر، در حدود شش زمین فوتبال، یک مهمانی در پارکینگ تارگت برگزار می شود.

چند نفر در هوای زمستان با صدای ضربتی مردی که بر طبل شهد طلایی و براق می کوبد می رقصند که او با محبت آن را «عسل» می نامد.

این یک پلت فرم عظیم است: 13 قسمت، شامل سه حلقه، دو درام باس (که یکی از آنها دارای پدال دو ضرب است) و یک سنج بزرگ. پشت مجموعه، با پشت به در پشتی یک فورد F-350 قرمز گیلاسی، کلانتر درومن نشسته است، لبخندی درخشان که می تواند خورشید را تحت الشعاع قرار دهد.

یک درامر در پارکینگ تارگت می نوازد.

کلانتر درامن در پارکینگ تارگت در اینگلوود اجرا می کند.

(جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز)

به نظر می‌رسد تماشاگران اهمیتی ندارند که در طول مجموعه ماراتن شش ساعته خود چه می‌نوازند – چه یک گروه موسیقی سنتی مکزیکی، یک انجیل پرانرژی، یا حتی سکوت رادیویی پس از قطع شدن پرتو بلندگو برای چند دقیقه.

مادری که با خوشحالی با فرزند خردسالش دایره ای می چرخد، گفت: «وقت نگیرید، ما به جایی نمی رسیم».

این یک موقعیت شاد است. اما برای کسانی که می‌دانند، تماشای مردی که آنتونی شریف به دنیا آمده بود، درام کیت خود را در سطح زمین می‌کوبد، یادآور آن چیزی است که زمانی بوده و هنوز باید باشد.

او چند سال گذشته را به جای نشستن بر روی یک بتن سرد، با طبل زدن بر روی پشت این پیکاپ گذراند، مجهز به چراغ‌های تغییر رنگ، یک دستگاه دودزا و یک سیستم بلندگوی عظیم که جایگاهی را در تلویزیون استیو هاروی به ارمغان آورد. بعد از اینکه مجری برنامه او را در حال زدن طبل در پمپ بنزین در لس آنجلس دید، برنامه پخش کنید.

با این حال، کمتر از یک ماه پیش، او از خواب بیدار شد و کامیون و مجموعه طبل های متصل به آن را پیدا کرد که از خیابان مقابل آپارتمانش در هاثورن دزدیده شده بودند.

تقریباً شش سال طول کشید تا کلانتر به صورت سفارشی کیت درام چهار چرخ را بسازد، فرآیندی دشوار و مملو از تشنج و شکست. مالک سابق کسب و کار لوازم خانگی، فلزی را دست ساز ساخته بود که تنظیم را با برش، شکل دادن و خم کردن هر صفحه قبل از افزودن جزئیات چشمگیر و علامت درخشان #SheriffDrumman که بالای وسیله نقلیه برافراشته بود، ممکن می کرد.

این غرور و شادی او بود، باعث شد مردم لبخند بزنند در حالی که دلایل آن کم بود. از آنجایی که ناباوری دزدیده شده به یک درک وحشتناک تبدیل شد، تحمل احساسات بسیار زیاد بود.

کلانتر 34 ساله گفت: “وقتی بیرون رفتم، دچار حمله وحشت زدگی شدید شدم.” «در مقابل همسایه‌هایم بیهوش شدم. شروع کردم به فریاد زدن، کمک خواستم، انگار یکی به من شلیک کرده باشد. احساس می‌کردم خبر ویرانگر یک عزیز کشته شده.

حتی قبل از اینکه موتور صدای سیار در لس آنجلس شروع به چرخیدن کند، طبل ها راه نجاتی برای کلانتر بودند. او که کوچک‌ترین از دو خواهر و برادر بود، اولین بار در 3 سالگی و در سن 8 سالگی در کلیسای پدربزرگش، چوب‌ها را برداشت.

از آن زمان، او سازهای دیگری را می نواخت – حدود 16 سال را آزادانه می نواخت و هاموند B3 دومین مورد علاقه او بود – اما همیشه به درام باز می گشت، جذب ریتم ها و مجذوب قدرت کر کننده اش.

او گفت: «این برای من دنیا معنا دارد. “بدون طبل، زندگی من بسیار متفاوت پیش می رفت. راه دیگری برای گفتن نیست. این درمان من است، این سرگرمی من است، این زندگی من است.

    مردی پشت یک کیت درام عظیم نشسته است

مجموعه Sheriff پر از چراغ های تغییر رنگ، یک دستگاه دود و یک سیستم بلندگوی عظیم است.

(جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز)

کلانتر در دبیرستان های مختلف تحصیل کرد، اما بیشترین برد را از دبیرستان مقدماتی در واشنگتن و مدیر موسیقی آن، فرناندو پولوم، موسیقیدان معروفی که بعدها مرکز هنری جامعه پولوم را در پارک لیمرت تأسیس کرد، برد.

با این حال، با صحبت کردن با میکروفون از بالای منبر پارکینگ، مشخص است که ریشه واقعی آن در کلیسا باقی مانده است. وقتی مردم از کنار آنها رد می شوند، نمی توانند به نوازنده درام نگاه نکنند، که در یک نقطه کلمه خوب را پخش می کند و سپس آن را صدا می کند تا بر پیام خود تأکید کند.

او گفت: وقتی بازی می کنم، سعی می کنم از این مکان بازی کنم. “من می دانم که زندگی کامل نیست، می دانم که مردم نمی توانند آنچه را که از زندگی نیاز دارند، به خصوص امروز دریافت کنند. وقتی بازی می‌کنم، سعی می‌کنم این رضایت را به ارمغان بیاورم.”

به همین دلیل است که کامیون پروژه بسیار ویژه ای بود که به او اجازه می داد مردم را از طریق موسیقی بالا ببرد و در عین حال استعداد واقعی دیگر خود را گرامی بدارد: ساخت و ساز.

او از دوران کودکی عاشق لگوها شده است، عناصر سازنده ای که او را عاشق مونتاژ کردن اشیاء کرده است. امروز وارد خانه او شوید و قلعه لگو را خواهید دید که به طور خاص ساخته شده است، به اندازه 15 فوت عرض، 3 فوت ارتفاع و 4 فوت عمق.

او گفت: “من بیش از 200000 قطعه در خانه ام دارم.” “آنجا نشسته‌ام و به نمودارها و نحوه ساختن اشیا نگاه می‌کنم – به‌علاوه پدربزرگم پیمانکار بود و گاهی مجبور بودم با او کار کنم – این دو اثر متفاوتی روی من گذاشتند.”

شب بعد از طلاق دومش در سال 2016 نمی توانست بخوابد، ذهنش همچنان به دو عشق واقعی خود باز می گردد و خیلی زود رویای یک کامیون را به عنوان راهی برای اتصال آنها به یکدیگر دید. وقتی کارش را شروع کرد، دیگر شبیه هیچ چیز قبلی نبود.

جمیلا برودی، نگهبان امنیتی که بازی او را در خارج از تارگت تماشا می کرد، گفت: “من دوست دارم خلاقیت را ببینم، ببینم او در ادامه با یک آهنگ چه خواهد کرد.” او دلقک بعدی تامی است که بیشتر به موسیقی علاقه دارد. بچه ها آن را دوست دارند، برای مهمانی ها عالی است، برای سرگرمی عالی است.

مردی در آپارتمانی طبل را کوک می کند

کلانتر درامن طبل خود را در آپارتمان خود در هاثورن کوک می کند.

(جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز)

با این حال، پس از سرقت کامیون، تلاش برای جستجو به طور کامل روی عرشه بود. در حالی که منتظر پلیس برای ردیابی وسیله نقلیه خود بود، کلانتر به‌روزرسانی‌های سریعی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و هر گونه اطلاعاتی را جستجو کرد و یکی از دوستانش برای کمک به جستجوی شهر برای یافتن سرنخ‌ها از محل کارش خارج شد.

چند روز بعد او در نزدیکی ریل خیابان Slauson ظاهر شد. فرورفتگی، شکسته شدن دستگیره درها و خط و خش نمای بیرونی کامیون را مشخص می‌کرد، اما مهم‌تر از آن چیزی که گم شده بود: باتری خودرو، لاستیک زاپاس و کیت درام با ارزش، همراه با ژنراتور، نور، و بسیاری از فلزاتی که آن را نگه می‌دارد.

او گفت: “من فکر می کردم که آنها فقط می خواهند تجهیزات کامیون را قطع کنند.” “آنها نام لعنتی من را گرفتند. اصلا با اسم لعنتی من چیکار خواهی کرد؟

دوربین های اطراف این سرقت را روی نوار ضبط کردند، اما اداره پلیس هاثورن هنوز مظنونی را پیدا نکرده است و اعتراف می کند که بعید است این کار را انجام دهد. در مدت زمانی که کامیونش را پس گرفته است، چند قطعه از اینجا و آنجا خریده است، اما همچنان از روند نهایی مونتاژ قطعات می ترسد.

او گفت: «این یک پروژه پنج دقیقه ای نیست. «می‌خواهم به هوم دیپو بروم و فلز را بخرم تا قابی بسازم که بتواند همه تجهیزات را در خود جای دهد. سنباده زدن 10 قطعه فلز به تنهایی سه ساعت طول می کشد. و بعد من هنوز باید آن را با اسپری رنگ کنم و بگذارم خشک شود.

کلانتر در حالی که کامیون در حرکت بود محفوظ بود و مشغول بود و منبع درآمد نسبتاً ثابتی ایجاد می کرد. او که شناخته شده بود و اغلب در لس آنجلس دیده می شد، ساعتی 300 دلار دریافت می کرد و در اوج همه گیری کووید-19 روزانه تا شش یا هفت کنسرت اجرا می کرد.

او گفت: «کنسرت های زیادی روی هم انباشته شد. وقتی کنسرت را ترک کردم، به سمت مشتری بعدی رفتم و به آنها گفتم: 10 دقیقه هستم، کمی دیر کردم.

مردی از یک تیر تکیه گاه روی یک وانت آویزان است

کلانتر درومن استحکام یک نوار پشتیبانی جدید را بررسی می کند.

(والی اسکلریج / لس آنجلس تایمز)

اگرچه کامیون بیمه شده بود، اما این بیمه نامه هیچ یک از موارد اضافه شده کلانتر مانند طبل و روشنایی را پوشش نمی داد. او با کمک مرکز گیتار، کمک‌های هواداران و یک اهداکننده خصوصی که می‌خواست ناشناس بماند، Honey را به همراه نور، بلندگوها و بیشتر چیزهایی که برای بازسازی کامیون نیاز داشت، خریداری کرد.

با این حال، او تخمین می زند که حدود 10000 دلار برای جایگزینی همه چیز کم دارد و حداقل یک ماه دیگر طول می کشد تا تنظیمات دوباره کاملاً کاربردی شود.

او گفت: “پولی را که دیروز به دست آوردم برای چیز دیگری خرج کردم که به اندازه کیت درام لعنتی هزینه داشت.”

او قبلاً برای اجرای کنسرت در مرکز و جاهای دیگر در روزهای بعد استخدام شده بود، اما بدون کامیون به درامز در پارکینگ تارگت بازگشت. اینجا پایگاه خانه اوست، جایی که عابران زیادی کار او را می شناسند و مشتاق شنیدن بازی او هستند.

مردی در حالی که اسکناس را در کوزه اش می انداخت گفت: “خوشحالم که دوباره شما را اینجا می بینم.”

مرد دیگری از پنجره ماشینش فریاد زد: «تو برمی گردی».

این حمایت از سوی جامعه باعث شد که او این مصیبت را پشت سر بگذارد، و این یکی از چیزهایی است که او در بازگشت، حتی به صورت محدود، بسیار دوست دارد. در میانه روند دو ساعته تنظیم خود، زنی سالخورده به سمت فروشگاه می رود و واکر خود را به آرامی از کنار طبل مسی و طلایی با حالتی از انتظار بر چهره اش می لغزد.

“خوشا به حال شما!” او می کشد. بهتر است وقتی از اینجا بروم بازی کنم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma