دانشگاه ایالتی کالیفرنیا شرایط پذیرش SAT را لغو کرده است

[ad_1]

متولیان دانشگاه ایالتی کالیفرنیا روز چهارشنبه گفتند که الزامات آزمون های پذیرش SAT و ACT را برای همیشه حذف خواهند کرد، اقدامی که بزرگترین سیستم آموزش عالی چهار ساله کشور را با دانشگاه کالیفرنیا که امتحانات استانداردی را که مورد انتقاد قرار گرفته بود کنار گذاشت. به عنوان مغرضانه و کم ارزش.

در جلسه روز چهارشنبه هیئت مدیره، هیچ یک از متولیان کمیته 12 نفره سیاست آموزش و پرورش به توصیه اخیر هیئت مشورتی سراسر سیستم مبنی بر کنار گذاشتن آزمون‌ها اعتراض نکرد. شورای دانش آموزی، اساتید و مدیران دریافتند که نمرات کمتر از نمرات دبیرستان در پیش بینی موفقیت کالج موثر است، در حالی که نتایج متفاوتی را برای دانش آموزان کم خدمت ایجاد می کند و استرس غیرضروری ایجاد می کند.

هیئت امنای کامل در ماه مارس به این پیشنهاد رأی خواهند داد و در صورت تصویب، شورا فرمول پذیرش جدیدی را ایجاد کرده و زمان شروع استفاده از آن را پیشنهاد خواهد کرد و جوزف کاسترو صدراعظم تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

دیگو آرامبولا، سرپرست قدیمی مدرسه دولتی و معلم غیرانتفاعی، گفت: «مسئله آزمون های SAT و ACT برای مدت طولانی دانش آموزان و خانواده ها را آزار داده است. “با دیدن اینکه خود معدل دارای قدرت پیش بینی بهتری است، برای من روشن می شود که اگر بتوانیم همه اینها را از سوابق جوانان و خانواده های آنها پاک کنیم که در حال حاضر چنین روزهای پر استرسی را سپری می کنند… این درست است. منافع جوامع ما.”

برای متولی جامیلت رودریگز، مشکل آزمایش شخصی است. او گفت که در یک مدرسه کوچک روستایی بدون حمایت برای راهیابی به کالج تحصیل کرده و مهلت ثبت نام SAT و ACT را از دست داده است. او مجبور شد به جای ثبت نام مستقیم در یک دانشگاه چهار ساله، با وجود اینکه معدل 4.0 داشت، به یک کالج دولتی برود.

او درباره توصیه شورای میزبان گفت: «این داستان من است. “بنابراین به عنوان یک فرد خودراهنما در سیستم کالج – و می دانم که این داستان را با دانشجویان زیادی به اشتراک می گذارم – از شما متشکرم که گفتید راهروها را برای همه دانشجویان افزایش خواهیم داد. این شجاع بود و من خوشحالم که این کار را انجام دادیم.”

این اقدام Cal State در حالی صورت می‌گیرد که بیش از 1800 کالج و دانشگاه شرایط پذیرش استاندارد را حذف کرده‌اند – تقریباً 80 درصد از تمام پردیس‌های چهار ساله در ایالات متحده مدرک لیسانس می‌دهند، که اکثر آنها به دلیل همه‌گیری اختیاری هستند. UC معروف ترین سیستم دانشگاهی برای حذف دائمی الزامات است. تصمیم ایالت کالیفرنیا برای انجام همین کار، جایگاه کالیفرنیا را در پیشاهنگ ملی توسعه بدون آزمون، راه‌های عادلانه‌تر برای ارزیابی آمادگی یک دانشجو برای کالج، مستحکم می‌کند.

هیئت مدیره کالج که مالک SAT و ACT است. ادعا می‌کنند که آزمون‌های آن‌ها ابزار ارزشمندی برای پیش‌بینی نتایج دانشگاه است و همه نتایج متفاوت بر اساس نژاد، درآمد و سطوح تحصیلی والدین ریشه در نابرابری‌های آموزشی طولانی مدت در محله‌ها و مدارس دارد. شورای کالج این هفته از آزمونی تمام دیجیتالی رونمایی کرد که کوتاه تر، مختصرتر و ضد تقلب است.

اما فرمت جدید توصیه CSU را تغییر نمی دهد، زیرا “آزمون واقعاً یکسان می ماند”، متولیان سیلویا به آلوا گفتند. معاونت اجرایی در امور علمی و دانشجویی.

سیستم 23 پردیس Cal State که 477000 دانش آموز را آموزش می دهد، طی دو سال گذشته به دلیل همه گیری همه گیر، الزامات آزمایش را به حالت تعلیق درآورده است. پردیس ها شاخص واجد شرایط بودن را که از نمرات و نمرات آزمون تشکیل شده است، با عوامل متعددی از جمله معدل دبیرستان در 15 دوره مقدماتی اجباری کالج، سختگیری کلی دروس و فعالیت های فوق برنامه جایگزین کرده اند. زمینه دبیرستان را نیز می توان در نظر گرفت – به عنوان مثال، سهم مدرسه از دانش آموزان کم درآمد و اینکه آیا برای در نظر گرفتن اولویت به پردیس CSU نزدیک است یا خیر.

اگر متولیان پیشنهاد را تأیید کنند، هیئت مشورتی فرمول شاخص واجد شرایط بودن را اصلاح می کند و حداقل معدل مورد نیاز، عوامل ارزیابی استفاده شده و برنامه اجرا را به کاسترو توصیه می کند. پردیس‌هایی که متقاضیان بیشتری نسبت به مکان‌ها در هر یا همه برنامه‌ها دارند، انعطاف‌پذیری برای انتخاب عواملی که باید در نظر گرفته شوند را حفظ می‌کنند.

به عنوان مثال، Cal State Long Beach، یکی از رقابتی ترین پردیس های سیستم، هیچ متقاضی با معدل زیر 3.0 را بررسی نمی کند و عوامل غیر آکادمیک مانند سابقه کار، خدمت سربازی، فعالیت های فوق برنامه یا وضعیت اجتماعی-اقتصادی را در نظر نمی گیرد. در مقابل، Cal State لس آنجلس متقاضیان با میانگین نمرات 2.0 را در نظر می گیرد و این عوامل اضافی را در نظر می گیرد.

نتایج آزمون استاندارد، در صورت ارسال، می‌تواند برای قرار دادن دانش‌آموزان در کلاس‌های ریاضی و انگلیسی پس از قبولی ادامه یابد. برای دانش‌آموزان بدون نمرات SAT یا ACT، پردیس‌ها از معدل عمومی یا نمره سراسری استفاده می‌کنند که دانش‌آموزان در مدارس اقامتی دولتی دریافت می‌کنند.

در این گفتگوی 50 دقیقه ای، متولیان چند موضوع از جمله نحوه حفظ کیفیت علمی نظام دانشگاهی بدون نتیجه آزمون را مطرح کردند. کمیسر جک کلارک جونیور پرسید که به کسانی که می گویند ما “شرایط پذیرش را کاهش می دهیم، به ویژه در رشته های علوم سخت و ریاضیات” چه گفت.

آلوا گفت: “آنچه ما می گوییم این است که اتخاذ یک مدل دقیق از درس … و اجرای خوب این دوره ها بهترین پیش بینی کننده آمادگی و موفقیت در دانشگاه است.” “بنابراین، این واقعاً در مورد بررسی قوی‌ترین پیش‌بینی‌ها و سپس گرد کردن آنهاست…” [with] استعداد، انگیزه و زمینه برای اطمینان از اینکه ما با ارزش های اصلی خود در CSU برای دسترسی، قابلیت و تعالی فراگیر مطابقت داریم.»

رابرت کیث کالینز، رئیس آکادمیک سنا، به معتمدین گفت که گروه هیئت علمی وی در حال آماده شدن برای حمایت رسمی از این پیشنهاد است و اعضا مطمئن هستند که می توانند با اعضای هیئت علمی K-12 و یکدیگر همکاری کنند تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان برای کالج آماده هستند و می توانند در ایالت کال موفق شوند. . کالینز گفت: «این چیزی بود که همه ما روی آن توافق داشتیم و مایل بودیم به نفع دانشجویان کالیفرنیا به آن متعهد شویم».

دانشجویان نیز حمایت خود را اعلام کردند.

معاون دانشجویی کریستال رینز، یکی از اعضای ارشد در بیکرزفیلد، کالیفرنیا، گفت: دستیار دانشجو. به طور کلی از این پیشنهاد حمایت می کند، اما هنوز رسماً این پیشنهاد را تایید نکرده است و نمی گوید که آیا حذف الزامات آزمون می تواند باعث هجوم دانشجویان و پردیس های شلوغ اضافی شود.

آوریل گرومو، دستیار معاون صدراعظم برای خدمات مدیریت ضبط، گفت که نامزدها ممکن است “کمی” افزایش یابد، اما فرماندار گاوین نیوسام امسال بودجه ای را برای افزایش ثبت نام ارائه کرده است. بودجه پیشنهادی نیوزوم برای سال‌های 2022-23، 81 میلیون دلار در اختیار ایالت کالیفرنیا قرار می‌دهد تا ثبت‌نام در کالیفرنیا در پاییز امسال تا 9434 دانش‌آموز افزایش یابد.

گرومو همچنین به متولیان گفت که هیئت مشاوره پذیرش تصمیم گرفته است که الزامات آزمون اختیاری را توصیه نکند، زیرا این امر “پیام های ترکیبی” را برای دانش آموزان ارسال می کند. او گفت: “بنابراین شما واقعاً در موقعیتی قرار می گیرید که دانش آموزان فکر می کنند باید SAT یا ACT را بگذرانند تا در فرآیند پذیرش از مزایایی برخوردار شوند.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort