دانش آموزان دارای معلولیت در برنامه های آموزش از راه دور COVID رقابت می کنند

[ad_1]

مایا فلورس به صفحه لپ‌تاپ خود خیره شد و معلمش را تماشا می‌کرد که همکلاسی‌هایش را برای انجام وظایف آنلاین راهنمایی می‌کرد.

اما یک مشکل بزرگ وجود داشت. مایا 11 ساله ناشنوا است. معلم او زبان اشاره آمریکایی را نمی داند. مایا بیش از دو ماه منتظر یک مترجم زبان اشاره بود که به او کمک کند زیرا نمی توانست نحوه شرکت در برنامه آموزشی آنلاین مستقل در ناحیه مدرسه لس آنجلس را بیابد. در ساعات مدرسه شروع به خوابیدن کرد. در نهایت او از ورود منصرف شد.

مادرش، رنا تافویا، که مشکلات سلامتی دارد که در صورت ابتلا به کووید-19 می‌تواند جانش را به خطر بیندازد، مجبور شد مایا را در خانه نگه دارد و معتقد بود دخترش خدمات مورد نیازش از جمله مترجم ASL را دریافت خواهد کرد. مترجمی در 25 اکتبر در اختیار مایا قرار گرفت، اما قیمت آن بسیار زیاد است زیرا او هفته‌ها عقب است.

تافویا گفت: “این برای او عادلانه نیست، برای هیچ کودکی منصفانه نیست.” آنها در حال از دست دادن تحصیلات خود هستند.

تجربه مایا و مادرش نماد بسیاری از دانش آموزان دارای معلولیت است که در شهر فرشتگان، برنامه درسی مستقل LA Unified ثبت نام کرده اند. بر اساس مصاحبه با والدین و معلمان، ماه‌ها پس از سال تحصیلی، بسیاری از افراد با اسکان و خدماتی مانند دستیار، مترجم و درمانگر دست و پنجه نرم می‌کنند. علیرغم قوانین فدرال که مدارس را ملزم می کند به دانش آموزان دارای معلولیت آموزش عمومی رایگان و مناسب ارائه دهند، کودکانی مانند مایا با شکاف های بزرگ در مدرسه خود دست و پنجه نرم می کنند.

رنا تافویا به همراه دخترش مایا فلورس

رنا تافویا به همراه دخترش مایا فلورس، که تحت برنامه تحصیلی فردی او مستحق خدمات است. تافویا می گوید که دخترش در یک برنامه درسی مستقل رها شده است که امسال تنها برنامه آموزش از راه دور در لس آنجلس شده است.

(مل ملکون / لس آنجلس تایمز)

از آغاز سال تحصیلی، شهر فرشتگان با کمبود معلم و کارمند مواجه بوده و آمادگی مقابله با افزایش زیاد ثبت نام را ندارد. اما وضعیت بود به ویژه برای بسیاری از دانش آموزان دارای معلولیت که به طور نامتناسبی ثبت نام کرده اند، نگران کننده است، که 16 درصد از ثبت نام کنندگان یا تقریباً 2600 دانش آموز را تشکیل می دهند. دانش آموزان دارای معلولیت 13 درصد از کل جمعیت ولسوالی را تشکیل می دهند و بسیاری از آنها مشکلات صحی دارند که مانع از شرکت در کلاس های خصوصی می شوند.

والدین گفتند که یک ناامیدی تشدید کننده عدم پاسخ به موقع مدیران بود که آنها را برای هفته ها در مورد تحصیل فرزندانشان در تاریکی قرار داد. معلمان گفتند که در میان دستورالعمل های گیج کننده و اغلب متناقض، به ویژه برای دانش آموزان دارای معلولیت، مشکلاتی در جهت یابی سیستم داشتند.

برنامه درسی مستقل مدت‌ها قبل از همه‌گیری وجود داشت و به حدود 1000 دانش‌آموز در سال خدمات می‌داد، عمدتاً دانش‌آموزانی که برنامه‌های منحصربه‌فردی داشتند، مانند بازیگران کودک. دانش‌آموزان بیشتر به تنهایی کار می‌کنند، 30 ساعت کار درسی را به تنهایی تکمیل می‌کنند و هر هفته با یک معلم ملاقات می‌کنند. این گزینه همچنان در دسترس است.

هنگامی که قانونگذار ایالات متحده به آموزش از راه دور همه گیر پایان داد – که به دانش آموزان آموزش زنده در زوم و سایر سیستم عامل های آنلاین ارائه می دهد – مناطق مجبور شدند آموزش مستقل را به عنوان یک جایگزین از راه دور گسترش دهند. ولسوالی‌ها همچنین ملزم به ارائه آموزش زنده بیشتر در برنامه‌های درسی مستقل خود بودند. بسیاری از مناطق کالیفرنیا، از جمله LAUSD، شکایت کرده اند که زمانی برای آماده شدن برای فشار دانش آموزان ندارند.

در ماه نوامبر، یک قاضی فدرال شکایات کودکان دارای معلولیت را که در چنین برنامه هایی در لس آنجلس و جاهای دیگر ثبت شده بود، تأیید کرد و به ایالت دستور داد که فوراً برای وادار کردن مناطق به برآوردن نیازهای خود اقدام کند. این حکم در قالب یک قرار منع موقت پس از آن صادر شد که 15 خانواده از جمله هفت خانواده از LA Unified شکایتی را علیه کالیفرنیا تنظیم کردند و ادعا کردند که فرزندانشان از حق تحصیل محروم شده اند.

مرکز کلودیا، مدیر حقوقی صندوق آموزش و حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت که این پرونده را امضا کرده است، گفت: “دانش آموزانی هستند که در خانه هستند و هیچ خدماتی دریافت نمی کنند… آنها تحصیل نمی کنند.” . دانش‌آموزان درگیر در این لباس همچنین از مناطق مدرسه Anaheim Unified، Capistrano Unified، Long Beach Unified، San Diego Unified و San Francisco Unified بازدید می‌کنند.

این تصمیم بلافاصله فقط در مورد دانشجویانی که مستقیماً در دعوا دخالت دارند اعمال می شود – و مشخص نیست تا چه حد این دستور همه افراد دارای معلولیت را پوشش می دهد. یکی از والدین، آنژور جانسون، گفت که این شکایت تنها راه برای دسترسی دخترش ادن به آموزش مستقل در LAUSD پس از رد ناحیه او از پذیرش در این برنامه بود. ایدن که دارای سندرم داون و سایر شرایط پزشکی است، به خدماتی مانند دستیار، کاردرمانی و گفتار درمانی نیاز دارد – که تقریباً سال گذشته دریافت کرد.

جانسون گفت: «من متنفرم که باید این اتفاق می افتاد، اما آنها حقوق مدنی او را نقض کردند.

مقامات مدرسه در لس آنجلس هنوز در مورد تمدید دادگاه تصمیم نگرفته اند شانون هابر، سخنگوی منطقه، گفت که دستوری خارج از هفت دانش آموز از منطقه ای که در دادخواست برای همه دانش آموزان دارای معلولیت ذکر شده است.

هابر گفت که به دانش آموزان شهر فرشتگان با الزامات آموزشی ویژه خدماتی ارائه می شود که از طریق ارزیابی های فردی مشخص می شود. با این حال، منطقه از انتشار اطلاعات در مورد تعداد یا درصد دانش آموزانی که این کار را نکرده اند خودداری کرد تمام اقامتگاه ها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

اسکات اشمرلسون، عضو هیئت مدیره مدرسه یکپارچه لس آنجلس، که ریاست کمیته آموزش ویژه را بر عهده دارد، در ایمیلی نوشت که درباره عواملی که خارج از کنترل منطقه شهر فرشتگان است، مانند افزایش برنامه ای که زمانی مبهم برای خدمت به 16000 نفر است، “نگرانی های جدی” دارد. کمبود شدید کارکنان و مربیان همچنان ادامه دارد. او در ژانویه گفت که کمیسیون “بخش مهمی از دستور کار را برنامه ریزی می کند… برای رسیدگی به موضوع بهتر کردن شهر فرشتگان و امیدوارم شهری موقت باشد.” ایمیل او اقدامات خاصی را برای بهبود پیشنهاد نمی کند.

وی خاطرنشان کرد: باید همکاری والدین با معلم فرزندشان را تا حد امکان آسان کنیم تا در مورد هر گونه نگرانی صحبت کنند و متأسفانه گاهی اوقات والدین باید مداومت داشته باشند که نباید اینطور باشد. در شرایط سخت هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.»

شان فورناری

شان فورناری معلم برنامه شهر فرشتگان است.

(کریستینا هاوس / لس آنجلس تایمز)

معلمان آموزش ویژه لس آنجلس، از جمله معلم مایا، شان فورناری، گفتند که پس از هفته ها متناقض یا تغییر دستورالعمل ها و عدم پاسخ به موقع مدیران، احساس آمادگی می کنند که شکست بخورند. دیگران احساس استرس زیادی می‌کنند، ساعت‌های طولانی کار می‌کنند تا از برنامه‌های سازمان‌یافته عقب نمانند.

“بدون حمایت، دور زدن غیرممکن است [the program] به طور مؤثر، “یک معلم آموزش استثنایی گفت.

هابر گفت، وینس کاربینو، کارگردان شهر فرشتگان، برای مصاحبه در دسترس نبود. کاربینو به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

انتظار نمی‌رود که نرخ بالای ثبت‌نام در شهر فرشتگان در ماه‌های آینده کاهش یابد، زیرا منطقه انتظار یک جهش جدید در ژانویه را دارد، زمانی که دانش‌آموزان 12 ساله و بالاتر واکسینه نشده از ورود به دانشگاه منع می‌شوند. تا پایان نوامبر، حدود 44000 دانش آموز واجد شرایط مهلت میدانی برای دریافت اولین واکسن از این دو واکسن را از دست دادند. عدم رعایت مهلت اولیه عواقبی نداشت. این منطقه اطلاعات به روز شده ای را در مورد واکسیناسیون دانش آموزان منتشر نکرده است.

برای والدین، ناامیدی زمانی شروع می شود که به دنبال کمک هستند – و هیچ کس پاسخ نمی دهد.

یکی از مادران، اولین، گفت که باید پسرش گابریل را در آموزش از راه دور نگه دارد، زیرا او مبتلا به اوتیسم، صرع و شرایط پزشکی است که می تواند آموزش شخصی را خطرناک کند. او درخواست کرد که از نام کامل او برای محافظت از حریم خصوصی خانواده‌اش استفاده نشود. گابریل به دستیار نیاز دارد تا به رونویسی مقاله‌ها و جلسات با یک متخصص کاردرمانی کمک کند – او از زمان بسته شدن دانشگاه در مارس 2020 تا به حال دستیار نداشته است. برای ماه‌ها، او نمی‌توانست با او تماس بگیرد. هر کسی در شهر فرشتگان برای کمک.

اولین که به دنبال یک دستیار مجازی برای کمک به او است، گفت: “من در جاهای مختلف پیام گذاشتم.” “جیرجیرک.”

در مورد مایا، منطقه گفت که تاخیر ماهانه به دلیل کمبود مترجم زبان اشاره بوده است. تافویا، مادر مایا، گفت که می‌خواهد این منطقه مقدماتی برای کمبود باشد.

یکی دیگر از والدین، ربکا، گفت که پسر کلاس ششمی او در مدرسه مشکل داشت و سعی کرد او را ارزیابی کند تا بتواند از او حمایت شود. اما مدرسه او فقط پیشنهاد داد ارزیابی شخصی که او احساس نامطمئن می کرد – پسرش واکسینه نشده بود و آنها با مادربزرگ 85 ساله اش زندگی می کنند. ربکا نپذیرفت و در عوض شروع به آموزش او از طریق تکالیف کرد.

اما بدون حمایت تخصصی، این نوجوان 12 ساله با مشکل مواجه شد. اولین گزارش او بدون نمره و فقط سطرهایی از علامت سوال برگشت.

“من برای همین ثبت نام کردم. من باید از او حمایت کنم، اما این حجم کاری بسیار مضحک تر از آن چیزی است که باید باشد، زیرا شهر فرشتگان توپ را رها کرد. پسرش قبلاً واکسینه شده است و او در حال تصمیم گیری برای بازگرداندن او به مدرسه است.

پس از اینکه خبرنگار تایمز در مورد وضعیت ایولین و ربکا پرسید، مقامات منطقه مرتبط با خانواده گفتند خدمات پشتیبانی ارائه خواهد شد.

از میان ده ها معلم تاریخ که با آنها مصاحبه شد، بسیاری گفتند که این برنامه فاقد جهت گیری اولیه و یادگیری اولیه در مورد چگونگی راه اندازی پلتفرم های آنلاین برای رفع نیازهای دانش آموزان دارای معلولیت است که گاهی اوقات به زمان اضافی و کاهش حجم کار نیاز دارند.

همه معلمان شهر فرشتگان آموزش دیدند تا به آنها نشان دهند که چگونه از این محل اقامت در Egenuity، پلتفرم اصلی آموزش آنلاین استفاده کنند. اما چندین معلم گفتند که در ترم خیلی دیر شده بود و هفته ها بدون اینکه بدانند چگونه به دانش آموزان کمک کنند گذشته بود.

برخی دیگر گفتند که تعدادی از دانش‌آموزانشان بر اساس برنامه‌های درسی آنلاین شکست می‌خوردند و مطمئن نبودند که حتی با کمک اضافی بتوانند به عقب برسند.

شاگردان فورناری هم شکست می خورند. حتی با وجود زمان اضافی برای بهبود نمرات، او نگران است که آنها از بین رفته باشند.

او گفت: “سطح اضطراب من در حال افزایش است زیرا احساس می کنم در حال شکست هستم… هیچ راهی وجود ندارد که آنها تا این اواخر در بازی موفق شوند.”

ماریبل لونا، مدیر ارشد بخش آموزش ویژه LAUSD، برای خانواده هایی که هنوز برای دسترسی به خدمات مشکل دارند، گفت که والدین می توانند برای کمک با این بخش تماس بگیرند. شماره (213) 241-6701 است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme