در اعترافات قاتل زنجیره ای، کارآگاهان لس آنجلس به تعقیب ارواح می پردازند.

[ad_1]

همانطور که سام لیتل جزئیات قتل 93 مورد ادعای خود در ایالات متحده را شرح می دهد، تعداد کشته شدگان در لس آنجلس در حال افزایش است.

در صدها ساعت مصاحبه با بازرسان، بوکسور سابق اعتراف کرد که از سال 1970 تا 2005 ده ها زن را که تقریباً همه آنها را با خفه کردن، در حین رانندگی در سراسر ایالات متحده کشته است. بریده جزئیاتی که او ارائه می دهد – سال، چهارراه، نقطه عطف – باعث شد FBI و پلیس محلی در تلاش برای پر کردن جاهای خالی و تأیید اعترافات دلخراش او باشند. لیتل گفت که 20 نفر از قربانیان او در شهر لس آنجلس یا جاهای دیگر در لس آنجلس بودند.

مقامات می گویند تایید کرده اند که لیتل حدود دو سوم قتل ها را مرتکب شده است، اما از 31 مورد از آنها خجالت زده است. گفته می شود از این تعداد، 16 مورد در لس آنجلس کانتی اتفاق افتاده است، جایی که او در نهایت به دادگاه رفت.

جیمز هالند رنجر تگزاس است "زمزمه یک قاتل زنجیره ای" در طول 20 سال فعالیت خود در رنجرز.

جیمز هالند، رنجر تگزاس، ماه‌هاست که از ساموئل لیتل بازجویی می‌کند و باعث اعتراف به ده‌ها قتل شده است.

(لوئیس دلوکا / برای تایمز)

پس از مرگ لیتل در سال گذشته در زندانی در کالیفرنیا و بازنشستگی بازپرس ارشد در ماه بعد، کارآگاهان فشار عمومی را برای پاسخ دادن آغاز کردند. بازرسان تگزاس رنجرز و FBI جزئیات اعتراف لیتل به قتل های ناشناخته را روز سه شنبه منتشر کردند. به غیر از افرادی که او ادعا می کند در لس آنجلس کانتی کشته است، میامی تنها منطقه شهری است که پرونده های باز زیادی در مورد لیتل دارد. بازرسان همچنین به دنبال بستن پرونده هایی در آتلانتا، نیواورلئان، لاس وگاس و سینسیناتی هستند.

جیمز هالند، تکاور تگزاسی که بازجویی‌هایش از لیتل در نهایت به اعترافاتش در سال 2018 انجامید، گفت: “امیدواریم که از کمک عمومی استفاده کنیم، جزییات را حذف کنیم، چیزی که به ما کمک کند این پرونده‌ها را مرتبط کنیم.”

اولاند گفت امیدوار است که گاهی اوقات توصیف روشن لیتل از صحنه های جنایت و افرادی که او را هدف قرار می دهد، خاطره یک کارآگاه بازنشسته پلیس یا یکی از بستگان قربانی را تداعی کند. به عنوان مثال، در لس آنجلس، لیتل ادعا می کند که یک فاحشه سیاه پوست به نام مستعار T-Money را خفه کرده و سپس جسد او را زیر یک تشک در یک کوچه مخفی کرده است. او گفت که در سال 1996، یک فاحشه سفیدپوست را نیمه پوشیده در وان حمام در خانه ای خالی در نزدیکی خیابان اسلاوسون رها کرد. و در جریان شورش‌های سال 1992، احتمالاً به دلیل ضرب و شتم رادنی کینگ، او گفت که جسد یک زن سیاه‌پوست را که عمامه بر سر داشت، پشت سر او انداخته است. بانک یا شرکت اعتباری در Compton در هنگام باران.

علیرغم صراحت لیتل، بازرسان لس آنجلس می گویند که ارتباط قطعی اعترافات او با هر یک از هزاران قتل حل نشده که آژانس در کتاب هایش دارد، دشوار است. ادعاهای اندکی مبنی بر کشتار پراکنده در لس آنجلس از سال 1987 تا 1996، دوره ای که تعداد کل قتل ها در شهر گاهی از 1000 نفر فراتر می رود. و هدف قرار دادن مکرر روسپی ها و زنان سیاهپوست با مواد مخدر در جنوب لس آنجلس، نمایانگر مشخصات دیگران است. شکارچیان سریالی در شهر در آن زمان.

در این عکس مربوط به پنجشنبه 14 مارس 2013، کارآگاهان پلیس لس آنجلس، ریک جکسون، چپ، و میکی رابرتز برای عکس گرفتن توقف می کنند.

کارآگاهان پلیس لس آنجلس، ریک جکسون، چپ، و میکی رابرتز در کوچه ای در لس آنجلس، جایی که جسد کارول آلفورد در 13 ژوئیه 1987 پس از اینکه گفته می شود توسط ساموئل لیتل کشته شد، پیدا شد.

(جائه کی هونگ / آسوشیتدپرس)

میکی رابرتز، کارآگاه قتل لس آنجلس که تحقیقاتش منجر به محکومیت لیتل در سال 2014 به سه قتل شد، به یاد می آورد که چگونه دو سال پیش قاتل بدنام را در مناطقی از شهر و شهرستانی که او ادعا می کند مردم را به قتل رسانده رانده است. به امید اینکه بتواند سرنخ هایی پیدا کند. .

او گفت: «او فقط توانست ما را به پنج نقطه برساند و در بقیه جاها کمی گیج شده بود. ما نتوانستیم اطلاعات بیشتری به دست آوریم که به ما کمک کند با یک قربانی خاص شناسایی شویم.”

رابرتز خاطرنشان کرد که تأیید اعترافات لیتل نیز دشوار است، تا حدی به این دلیل که اگرچه از برخی جهات می تواند بسیار مفصل باشد، اما در برخی دیگر به طرز ناامیدکننده ای مبهم است. در یک مورد، طبق خلاصه‌های منتشر شده توسط رنجرز و اف‌بی‌آی، لیتل گفت که زنی را در گاراژی نزدیک تقاطع خیابان‌های 72 و فیگوئروآ کشته است، اما مطمئن نبود که قتل در سال‌های 1987، 1993 یا 1995 رخ داده است.

رابرتز گفت، در موارد دیگر، لیتل تخلیه اجساد را «خارج از شهرستان» توصیف کرد، و کارآگاه را از احتمال اینکه آژانس‌های پلیس دیگر سوابق قتل‌های حل‌نشده‌ای در شهر داشته باشند، دلسرد کرد. قتل آلیس دووال این مشکل را برجسته می کند. لیتل گفت که دووال را در لس آنجلس کشت، اما در واقع در لانگ بیچ بود. مایکل هوبارد، کارآگاه قتل در اداره پلیس شهر، گفت جسد خفه شده دووال در یک منطقه صنعتی پیدا شده است و شواهد DNA لیتل را با پرونده 2020 مرتبط می کند.

رابرتز همچنین ابراز نگرانی کرد که لیتل در طول مصاحبه ها “باز به پیشنهادات” بود و اشاره کرد که او فقط به قتل در جریان شورش های پس از محکومیت رادنی کینگ پس از مطرح کردن موضوع توسط همسرش اشاره کرد.

او گفت: «تعیین اینکه این خاطره او بود یا خاطره او پس از پیشنهاد، دشوار بود.

گروهبان رابرت مارتیندیل از کلانتری شهرستان لس آنجلس، که در حال تحقیق درباره قتل های ادعایی لیتل است، معتقد است که چهار نفر در حوزه قضایی کلانتر انجام شده اند، اما خوشبین نیست که او هرگز آنها را حل کند. مارتیندیل گفت، از آنجایی که این شهرستان در چند دهه گذشته به طور چشمگیری توسعه یافته است، صحنه جرم لیتل ممکن است دیگر وجود نداشته باشد.

مردی در میان جنگل قدم می زند

گروهبان کلانتر شهرستان لس آنجلس رابرت مارتیندیل در حال بررسی یک پرونده قتل در لاورن است.

(لس آنجلس تایمز)

مارتیندیل با رابرتز بود که لیتل را به اطراف می‌راند، و گفت که در طول تور، لیتل سعی کرد مکان‌های قتل‌ها را در این شهرستان مشخص کند، زیرا “بسیاری از نقاط دیدنی تغییر کرده بودند.”

مارتیندیل گفت: «آنچه در آن زمان یک مزرعه بود، اکنون یک مرکز خرید یا یک مجتمع مسکونی است.

او گفت که پرونده ها و شواهد موجود مشکل دیگری است. در یک مورد، یکی از همکارانش عکسی داشت که از یک قربانی در حین گشت زنی در دهه 1980 یا اوایل دهه 1990 گرفته بود که به نظر می رسید مربوط به قتلی باشد که لیتل گفته بود مرتکب شده است.

مارتیندیل گفت که کوچولو با این عکس که یک قربانی را در چمن های بلند به تصویر می کشد، “مجذب” شد. اما بازپرس نتوانست هیچ گزارشی مبنی بر مستند قتل پیدا کند. او گفت که معتقد است این اتفاق می‌توانست در کامپتون قبل از اینکه اداره کلانتری پلیس آن شهر را به دست بگیرد، اتفاق افتاده باشد.

مارتیندیل معتقد است که یکی از قتل های لیتل – در ارتفاعات رولند – را شناسایی کرده است، اما گفت که نتوانسته شواهد پزشکی قانونی را پیدا کند که قاتل زنجیره ای را به جنایت مرتبط می کند. او گفت: «حل این مشکل یا غیرممکن است، زیرا لیتل از بین رفته و شواهد دور ریخته شده است.»

مرگ لیتل به زندگی پایان داد که باعث شد او با جمع آوری کتابی مرگبار در سراسر کشور از مجریان قانون خارج شود.

ساموئل لیتل، پس از دستگیری او در می 1972 در واشنگتن فیلمبرداری شد.

ساموئل لیتل، پس از دستگیری او در می 1972 در واشنگتن فیلمبرداری شد.

لیتل که عمدتاً در جنوب شرقی کالیفرنیا و کالیفرنیا کار می کرد، توانست برای چندین دهه ناشناخته بماند، تا حدی به دلیل انتخاب قربانی. بسیاری از زندگی هایی که او ادعا می کند متعلق به “زنانی است که از دست داده نمی شوند”، همانطور که رابرتز زمانی گفته است. جنایات او به ندرت اعتراض عمومی، توجه رسانه ها یا واکنش جدی پلیس را برانگیخت.

اگرچه اعتقاد بر این است که لیتل از این قتل به رضایت جنسی دست یافته است، رابرتز گفت که او به ندرت به قربانیانش تجاوز جنسی کرده است. در نتیجه، کمتر احتمال دارد که مدارک DNA در صحنه جرم باقی بماند. و حتی در مواردی که دی‌ان‌ای لیتل روی بدن یک زن پیدا شد، رابرتز گفت که انتخاب قربانیان او می‌تواند قتل او را سخت‌تر کند، زیرا گاهی اوقات مواد ژنتیکی از بسیاری از مردان بر روی بدن زنان شاغل به عنوان روسپی یافت می‌شود.

لیتل در اوایل دهه 1980 به دلیل قتل در فلوریدا دستگیر شد، اما تبرئه شد. او در دهه 1980 به اتهام تعرض به یک زن در سن دیگو محکوم شد، اما در سال 1987 از زندان آزاد شد. در همان سال، او دو زن را در لس آنجلس کشت.

لیتل سرانجام در سال 2012 دستگیر شد، زمانی که رابرتز، که اکنون ریاست بخش پرونده سرد لس آنجلس را بر عهده دارد، بر اساس شواهد DNA حکم دستگیری دریافت کرد. در حالی که رابرتز و دیگران قویاً معتقد بودند که لیتل بسیار بیشتر از سه قربانی که او محکوم شده بود کشته است، لیتل تلاش های آنها را برای مصاحبه متوقف کرد و به گفته رابرتز، تنفر خاصی نسبت به او پیدا کرد.

در عوض، هالند، محیط بان تگزاس، سرانجام در سال 2018 لیتل را برای شروع صحبت کرد. هالند، کارشناس بازجویی، انزجار لیتل را از بازرسان پلیس لس آنجلس که او را دستگیر کردند و تمسخر او را به عنوان متجاوز به عنف گرفتند، بازی کرد. محیط بان موفق به برقراری ارتباط با مرد مسن وقت شد که این گفتگوها را برانگیخت و منجر به تکمیل بیش از 60 پرونده قتل باز در سراسر کشور شد.

هالند از تعداد پرونده های باز در لس آنجلس ابراز ناامیدی کرد.

“آیا از نتایج خارج از لس آنجلس ناامید هستم؟ آره. او گفت: “اعترافات لیتل دقیق بود و بیشتر جزئیات او برای بیش از دو سال مصاحبه ثابت ماند.” «قربانیان آنجا هستند، جنسیت، نژاد، نحوه مرگ، توصیف مکان‌هایی که قربانیان را ملاقات کرده است، جایی که قربانیان را کشته است، جایی که اجساد قربانیان را رها کرده است، دقیق است. آنها فقط باید پیدا شوند و در شهری مانند لس آنجلس کار آسانی نیست، اما می توان آن را انجام داد و من واقعاً معتقدم که انتشار این اطلاعات این کار را انجام می دهد.

هالند از هر کسی که اطلاعاتی در مورد قتل‌ها دارد خواست تا با 800-CALL-FBI تماس بگیرند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme