در حالی که Omicron توزیع می شود، کالیفرنیا آزمایش کووید را به دانش آموزان می دهد

[ad_1]

مقامات دولتی در مواجهه با نسخه سریع ویروس کرونای Omicron که به سرعت در حال گسترش است، از طرح هایی برای ارائه آزمایش های سریع برای دانش آموزان در مدارس دولتی K-12 و گسترش کلاس ها در مکان های شلوغ غربالگری رونمایی کردند.

این تلاش‌ها، همراه با الزام از پیش اعلام‌شده مبنی بر اینکه کارکنان بهداشتی باید تقویت‌کننده واکسن را دریافت کنند، آخرین گام‌ها برای دفع واکسن بسیار جهش‌یافته است که از زمان تایید اولین ورودش به ایالات متحده، به سرعت در سراسر کشور گسترش یافته است. سانفرانسیسکو. سه هفته پیش. .

الزام تقویت کننده جدید برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اجتماعات پرخطر مانند خانه های سالمندان اعمال می شود. مقامات گفتند که تقریباً 2.5 میلیون کارمند بهداشتی تحت پوشش این دستور قرار خواهند گرفت.

کارکنان این مناطق – که قبلاً ملزم به تکمیل سری اولیه تلقیحات خود هستند – باید تا 1 فوریه تقویت شوند. فرماندار گاوین نیوسام روز چهارشنبه در یک جلسه توجیهی گفت، قبل از آن تاریخ، افرادی که دوز اضافی دریافت نکرده اند، هفته ای دو بار مورد آزمایش قرار می گیرند.

مقامات گفتند که این دستور هم از کارگران و هم از گروه های آسیب پذیری که به آنها خدمت می کنند محافظت می کند و همچنین به حفظ کارکنان مراقبت های بهداشتی در سطوح مورد نیاز برای مقابله با افزایش احتمالی بیماران کمک می کند.

«اکنون متوجه شدیم که فقط واکسینه شدن، واکسینه شدن کامل، با این گزینه جدید کافی نیست. و ما معتقدیم که مهم است که این نیاز را به این دوز سوم گسترش دهیم تا آن را افزایش دهیم.

کالیفرنیا همچنین قصد دارد برای هر دانش آموز ابتدایی، دبیرستانی و دبیرستانی یک یا دو تست سریع را در هنگام بازگشت از تعطیلات زمستانی ارائه دهد.

نیوشام گفت کالیفرنیا 6 میلیون آزمایش را سفارش داده و آنها را برای شرکای خود در سراسر ایالت ارسال خواهد کرد.

او گفت: «وقتی فرزندانمان از تعطیلات لذت بردند… ما می‌خواهیم مطمئن شویم که به همان شکلی که رفتند، به وضعیت خوبی برگردند، به این معنی که می‌خواهیم مطمئن شویم که فرزندانمان را آزمایش کرده و آنها را برای بازگشت آماده می‌کنیم.

نیوزوم بر تعهد کالیفرنیا به باز نگه داشتن مدارس برای یادگیری شخصی تاکید کرد، این تعهد در بیانیه مشترکی که توسط دفتر آن صبح چهارشنبه توسط سازمان‌های مرتبط با آموزش از جمله انجمن معلمان والدین کالیفرنیا، Assn منتشر شد، مجدداً تأیید شد. از معلمان در کالیفرنیا، SEIU کالیفرنیا، انجمن ایالتی مدارس منشور و هیئت مدرسه کالیفرنیا Assn.

در بیانیه آمده است: «مدارس در کالیفرنیا باز هستند، نه علی‌رغم اولویت‌های ایمنی ما». با نزدیک شدن به سال جدید، تعهد مشترک خود را نسبت به یکدیگر، به والدین و دانش آموزانمان مجدداً تأیید می کنیم: از یکدیگر محافظت کنیم و کلاس های درس خود را باز نگه داریم.»

برخی از مسئولان مدرسه اقدامات فرماندار را ستودند، از جمله عضو هیئت مدیره مدرسه، ریچارد تحویلداران-جزوین از سانتا مونیکا-مالیبو یونایتد، که هر هفته دانش آموزان را آزمایش می کند. وی گفت: این تلاش، همراه با برنامه استاندار، “یک یا دو ضربه است که اعتماد به نفس بالایی را برای خانواده های ما در بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات و سفرها فراهم می کند.”

در شهرستان لس آنجلس، حدود یک سوم کل دانش‌آموزان در ناحیه مدرسه‌ای متحد لس‌آنجلس هستند، که امیدوار بود برنامه فشرده هفتگی تست خود را کاهش دهد.

اما موج قریب الوقوع زمستان – و تصمیم منطقه برای به تعویق انداختن مهلت واکسینه شدن همه دانش آموزان در برابر COVID-19 – برنامه ها را تغییر داد.

LA Unified آزمون های هفتگی را حداقل تا ژانویه ادامه خواهد داد. اگرچه هزینه آزمون منطقه نسبتاً پایین است، اما مقیاس این برنامه هزینه های هنگفتی را به همراه داشته است و به نظر نمی رسد که اعلام فرمانداری هیچ کمکی به آن نداشته باشد.

LA Unified متکی بر یک آزمایش PCR بسیار دقیق، با زمان اجرای معمولی 24 تا 48 ساعت است. نیوشام گفت که اکثر کیت های ارائه شده توسط ایالت آزمایش های آنتی ژن هستند که نتایج تقریباً فوری را ارائه می دهند، البته نه با همان درجه دقت.

مشخص نیست که این آزمون ها به زودی به مدارس و مناطق مدرسه می رسد. برخی از مدارس در 3 ژانویه باز می گردند، در حالی که LA Unified در 10 ژانویه باز می گردند.

سخنگوی والی گفت: این آزمایش ها به جای ارسال پستی برای خانواده ها، از طریق کانال های تعیین شده توزیع می شود.

کلی گونز، رئیس هیئت مدرسه لس آنجلس از اقدامات فرماندار استقبال کرد و افزود که “بخش مهمی از برنامه ریزی نحوه توزیع آزمون ها به گونه ای خواهد بود که به دانش آموزانی برسد که بیشتر به آنها نیاز دارند.”

او گفت: «در حالی که تلاش‌های دیگر بر ارسال آزمایش‌ها به خانه متمرکز است، بسیاری از خانواده‌های ما تحرک بالایی دارند. مدارس ما محل دسترسی و دسترسی طبیعی برای جمعیت های صعب العبور است.»

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس نیز گفت که تدارکات می تواند یک چالش باشد.

او گفت: «البته فرصت های محدودی وجود دارد، زیرا دانش آموزان در حال حاضر در مدرسه نیستند. «بسیاری از خانواده ها در تعطیلات هستند. و کارکنان و مدیران در مرخصی هستند. اما این طرح محکم است: برای آن دسته از خانواده‌هایی که فرزندانی دارند که به مدرسه باز می‌گردند، بسته‌هایی ارائه کنید – چه در آستانه بازگشت به مدرسه و چه زمانی که به مدرسه بازگردند، بنابراین ما می‌توانیم به سرعت همه دانش‌آموزان را هنگام بازگشت به مدرسه از محیط مدرسه آزمایش کنیم.»

جکی گلدبرگ، عضو هیئت مدیره مدرسه لس آنجلس، گفت که این تلاش می تواند اعتماد به نفس و نتایج سلامت والدین را افزایش دهد: “من فکر می کنم اگر آنها بتوانند در این تعطیلات سه هفته ای تست سلامت خانه را انجام دهند، می تواند به بسیاری از آنها اطمینان دهد.” همچنین می‌تواند باعث شود برخی از افرادی که آلوده هستند اما علائمی ندارند، درمان نجات‌دهنده اولیه دریافت کنند.

Lynwood Unified Supt. گودیل کراس‌ورث از ایالت می‌خواهد که فراتر رود.

او گفت: «من مایلم تلاش‌ها در سراسر کشور نیازمند نتیجه آزمایش منفی قبل از بازگشت کودکان و/یا بزرگسالان به مدرسه در ژانویه باشد. “آزارم می‌دهد که می‌دانم با وجود پیشرفت‌های علمی که ما داریم، مردم هنوز در حال مرگ هستند” به دلیل “اطلاعات غلط گسترده”.

در دسترس بودن تست ها از زمان ظهور Omicron به یک مسئله مبرم تبدیل شده است.

از آنجایی که این گزینه می‌تواند به راحتی پخش شود، مقامات بهداشتی می‌گویند آزمایش‌های قوی برای هشدار دادن به مردم هنگام نیاز به ماندن در خانه برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران کلیدی است.

با این حال، آزمایش‌های سریع ویروس کرونا در خانه از قفسه‌ها خارج شد و دست برخی از ساکنان خالی ماند و مقامات دولتی مجبور شدند برای پر کردن این شکاف تلاش کنند.

دولت بایدن از برنامه هایی برای خرید 500 میلیون آزمایش سریع در خانه در این هفته خبر داده است که ماه آینده به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

و لس آنجلس توزیع 600000 کیت تست را برای آژانس‌هایی که به جوامعی که بیشتر تحت تأثیر COVID-19 هستند خدمات می‌دهند، آغاز کرده است.

برای مقابله با افزایش تقاضای بالقوه، نیوسام گفت که این ساعات به سایت‌های آزمایشی تحت حمایت دولت که به ظرفیت رسیده‌اند، تمدید خواهد شد.

مقامات دولتی گفتند که اقدامات اضافی به آماده سازی کالیفرنیا برای زمستانی چالش برانگیز کمک می کند.

حتی قبل از شناسایی Omicron، کارشناسان گفتند که فصل شلوغ تعطیلات و هوای سردتر، تجمعات و جشن‌ها را به فضاهای داخلی پرمخاطره‌تر سوق می‌دهد. Omicron فقط ترس ها را تشدید کرده است. این نوع به سرعت گسترش یافت و اکنون نسخه غالب ویروس کرونا است.

فرر گفت: یافته‌های اخیر نشان می‌دهد که احتمال ایجاد عفونت در این گزینه سه برابر بیشتر از گزینه دلتا است.

موسسه شاخص ها و ارزیابی سلامت در دانشگاه واشنگتن پروژه ها جهش Omicron در دسامبر و ژانویه به رشد سریع خود ادامه خواهد داد و احتمالاً در اواخر ماه آینده یا اوایل فوریه به اوج خود خواهد رسید. علیرغم افزایش موارد، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که مرگ و میر کمتری در روز نسبت به اوج ویرانگر زمستان گذشته وجود خواهد داشت، که عمدتاً به دلیل واکسیناسیون و کمک بیشتر توسط کسانی است که همچنین تقویت‌کننده دریافت کرده‌اند.

مقامات تاکید کردند که اقدامات پیشگیرانه برای ایمن نگه داشتن مردم و باز نگه داشتن مدارس مهم است.

دبرا دواردو، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لس آنجلس، گفت: «با لایه‌بندی سطوح چندگانه پیشگیری و کاهش، از جمله فاصله‌گذاری، پوشاندن و آزمایش، مدارس می‌توانند محیط آموزشی امنی را برای کودکان فراهم کنند. افزودن گزینه‌های تست خانگی از توانایی مدارس برای شناسایی موارد و جلوگیری از انتقال زمانی که دانش‌آموزان به محوطه دانشگاه بازمی‌گردند، پشتیبانی می‌کند.

فرر روز چهارشنبه گفت که هنوز مشخص نیست که آیا Omicron می تواند بیماری کمتری نسبت به سایر گزینه ها ایجاد کند یا خیر. اطلاعات کمی در مورد تأثیر Omicron بر افراد واکسینه نشده وجود دارد. با این حال، او گفت، موارد Omicron می تواند بیمارستان های محلی را تحت تأثیر قرار دهد.

دیگران هشدار او را تکرار کردند.

سناتور نانسی اسکینر (دی-برکلی) روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “اگرچه ممکن است از Omicron خیلی بیمار نشوید و ممکن است در بیمارستان بستری نشوید، می توانید آن را به شخص دیگری بدهید.” “هیچ کس شایسته ابتلا نیست زیرا ما باهوش نبودیم و مراقب نبودیم.”

تارین لونا، مسئول تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma