دستور تقویت کننده COVID-19 استنفورد مخالفت ها را به دنبال دارد

[ad_1]

بیش از 1700 نفر طوماری را امضا کرده اند و از مدیران دانشگاه استنفورد خواسته اند تا دستور واکسن تقویت کننده کووید-19 را برای دانشجویان لغو کنند.

این طومار که هفته گذشته توسط مونت فیشر دانشجوی 23 ساله دکترا ایجاد شد، به سرعت مورد توجه دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید مخالف با 12 دسامبر دانشگاه قرار گرفت. دستور 16، که طبق آن باید همه دانش آموزان تا پایان ماه مدرک تقویت دوز ارائه دهند و فقط کسانی که دارای معافیت مذهبی یا پزشکی مورد تایید هستند، معاف می شوند.

فیشر در این طومار نوشت: «ما ضد تقویت کننده یا ضد واکسیناسیون نیستیم. ما طرفدار استقلال بدنی هستیم و از حقوق دانشجویان استنفورد برای ارزیابی داده ها و انتخاب پزشکی خود حمایت می کنیم.

بر اساس داشبورد دانشگاه که شامل داده های تقویت کننده نمی شود، بیش از 95 درصد از دانش آموزان استنفورد علیه کووید-19 واکسینه شده اند. استنفورد چندین آزمایش بالینی واکسن کووید-19 را رهبری کرده است.

سخنگوی دانشگاه ای جی میراندا گفت که الزامات تقویت کننده برای “حمایت از مصونیت پایدار در برابر COVID-19 و مطابق با توصیه های رهبران بهداشت عمومی شهرستان و فدرال است.”

میراندا گفت: “سطح بالایی از مصونیت در جامعه دانش آموزی ما به ما کمک می کند تا فعالیت های آموزشی حضوری را ادامه دهیم و ما را در موقعیت بهتری برای مقابله با خطر انواع مختلف آینده، به ویژه در محیط های زندگی جمعی دانش آموزانمان قرار می دهد.”

استنفورد اولین دانشگاهی نیست که چنین سیاستی را وضع می کند. سایر موارد شامل چندین پردیس دانشگاه کالیفرنیا و USC است. دانشگاه شیکاگو، کرنل و دانشگاه جورج میسون الزامات مشابهی را برای تزریق تقویت کننده اعلام کرده اند و همچنین با درخواست های مشابهی مواجه شدند که خواستار لغو آنها شدند.

در همین حال، فرماندار هاوایی این هفته اعلام کرد که در حال بررسی تغییر تعریف ایالتی از “کاملاً واکسینه شده” از دو دوز به سه دوز برای مسافران بازدیدکننده است، در حالی که شورای شهر سن خوزه اخیراً یک الزام تزریق بوستر را برای همه کارمندان شهرداری و افراد حاضر در آن تصویب کرده است. گردهمایی های بزرگ داخلی

فیشر، دانش آموزی که طومار استنفورد را ایجاد کرد، چهارشنبه گفت که واکسن کووید-19 را دریافت کرده است اما هنوز واکسن تقویتی دریافت نکرده است. مخالفت او با خود تیراندازی ها نبود، بلکه مخالف آن چیزی بود که او آن را «تصمیم پدرانه» دانشگاه توصیف کرد.

او گفت: «استدلال جمع‌آوری شده این است که بدن دانشجویی استنفورد کاملاً واکسینه شده و جوان است، و بنابراین با هر ارزیابی منطقی از شواهد، ما در معرض خطر بسیار کمی از یک بیماری جدی ناشی از کووید هستیم.» این فرمان “یک مداخله پزشکی غیرضروری است که باید به دانشجویان واگذار شود تا خودشان تصمیم بگیرند.”

در میان موارد ذکر شده در دادخواست، سؤالاتی در مورد توانایی تزریقات تقویت کننده برای جلوگیری از عفونت از نوع بسیار قابل انتقال Omicron وجود دارد.

دکتر. پیتر چین هونگ، متخصص بیماری‌های عفونی دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو که به استانفورد وابسته نیست، گفت که این تصویر بزرگ‌تر را از دست داده است.

او گفت: “در پایان روز، چشم به راه، پیشگیری از عفونت نیست، بلکه پیشگیری از بیماری جدی و دور نگه داشتن مردم از بیمارستان است تا بتوانیم از افرادی که کووید ندارند مراقبت کنیم.” . .

چین-هونگ گفت که نیازهای تقویت کننده یک “همپیمان بسیار قدرتمند” است که نباید حذف شود زیرا دانشگاه ها برای افزایش ایمنی محیط های خود تلاش می کنند، محیط هایی که اغلب محل زندگی افراد دارای نقص ایمنی و کسانی است که بیماری های همراه غیرمرتبط با گروه سنی آنها دارند.

مأموریت خود UCSF از همه کارکنان و دانش آموزان می خواهد که تا ژانویه تقویت کننده خود را دریافت کنند. 31.

این طومار همچنین شامل نگرانی هایی در مورد “خطرات شناخته شده” ناشی از تزریقات تقویت کننده، از جمله افزایش خطر التهاب قلبی ناشی از واکسن در میان مردان 16 تا 29 ساله، و همچنین نگرانی در مورد کاهش اثربخشی تقویت کننده ها در طول زمان است.

در این طومار آمده است: «گروگان گرفتن آینده جوانان برای وادار کردن آنها به دریافت درمان های پزشکی جدید که نمی خواهند، اشتباه است».

در حالی که التهاب قلب ناشی از واکسن یا میوکاردیت، واقعاً برای آن گروه سنی یک خطر است – طبق برخی مطالعات، به میزان 1 در 10000 نفر – Chin-Hong گفت که خطر میوکاردیت برای افراد مبتلا به COVID-16 برابر بیشتر است. 19، و اینکه نتیجه التهاب برای این افراد بسیار بدتر است: میوکاردیت مرتبط با واکسن معمولاً شامل بهبودی سریع است و با هیچ گونه مرگ و میر همراه نیست، در حالی که میوکاردیت مرتبط با کووید-19 می تواند کشنده باشد.

چین هونگ گفت، در حالی که تقویت‌کننده‌ها کاهش می‌یابند، حفاظت حاصل از سه واکسن بدون شک بالاتر از دو تزریق است، و اشاره کرد که بسیاری از واکسن‌های دیگر – از جمله واکسن‌های سرخک، اوریون، سرخجه، هپاتیت B و HPV – به سه دوز متکی هستند. .

او گفت: “از نظر بیولوژیکی، منطقی است: شما یک یا دو پانچ دارید و چند ماه بعد به سیستم ایمنی بدن یادآوری می کنید.” این یک مفهوم جدید نیست، بنابراین هرکسی که در سر و صدا در مورد افزایش واکسن است، باید به عقب برگردد و در مورد کارهایی که در زندگی خود برای سایر واکسن‌ها انجام داده است، فکر کند.

همه موافق نیستند. فیشر گفت که او بازخورد مثبتی از برخی کارشناسان و اعضای هیئت علمی دریافت کرده است، از جمله پروفسور سیاست بهداشت استانفورد، جی باتاچاریا، که پشتیبانی توییتی برای درخواست و قدردانی از فراخوان فیشر برای “اجازه دهید بادهای آزادی دوباره بوزد.”

بهتاچاریا نوشت: «با بی اعتباری، من تمایلی به مشارکت در حمایت های محلی نداشتم، تا حدی به دلیل فضای خفه کننده و خصمانه مخالفان علیه قرنطینه ها و دستورات». او روز چهارشنبه به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

فیشر گفت که پاسخ جامعه دانشگاه تا حد زیادی حمایت کننده بوده است و او “هیچ گونه پس زدن مستقیم” دریافت نکرده است. او روز سه شنبه این طومار را به مقامات دانشگاه تحویل داد. او گفت که پاسخ رسمی به او نداده اند.

فیشر گفت: «آدم باید همیشه آماده باشد تا نظر خود را در مواجهه با شواهد تغییر دهد. این همان چیزی است که من از دولت می خواهم که انجام دهد.»

در ماه دسامبر، مقامات در شهرستان سانتا کلارا، جایی که استنفورد در آن واقع شده است، اعلام کردند که همه کارگرانی که در محیط‌های پرخطر مانند بیمارستان‌ها و مراکز پرستاری ماهر هستند، ملزم به دریافت واکسن‌های تقویت‌کننده هستند که مطابق با دستورات دولتی هستند.

طی یک کنفرانس خبری درباره این تغییر، رئیس بهداشت شهرستان، دکتر. سارا کودی، از مردم درخواست کرد تا علیه کووید-19 واکسینه شوند و تقویت شوند.

او گفت: “ما می دانیم که محافظت از سری اولیه واکسن ها به مرور زمان از بین می رود.” “این واقعاً مهم است که تقویت شوید و سطح محافظت خود را به جایی که برای غلبه بر این موج باید باشد، افزایش دهید.”

دانشگاه استنفورد سه ماهه زمستانی خود را با دو هفته آموزش آنلاین آغاز کرد و همچنان به آزمایش‌های منظم کروناویروس برای دانشجویان و کارکنان در محوطه دانشگاه ادامه خواهد داد.

طبق داشبوردش تست از هفته دی. 10 نفر 205 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در بین دانش آموزان و 287 مورد در بین کارکنان شناسایی کردند.

تا روز دوشنبه 325 دانشجو در اسکان دانشجویی ایزوله شده بودند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat