دموکرات ها تمام تلاش خود را می کنند تا اصلاحات مهاجرتی را در لایحه هزینه های اجتماعی حفظ کنند

[ad_1]

دموکرات ها در مجلس نمایندگان ماه گذشته قانونی را تصویب کردند که برای اولین بار در بیش از 35 سال گذشته از اخراج میلیون ها مهاجر محافظت می کند.

مقررات مهاجرت – بخشی از یک لایحه 1.85 تریلیون دلاری برای هزینه های اجتماعی – احتمالا آخرین فرصت دموکرات ها برای اصلاح سیستم مهاجرتی کشور پیش از انتخابات میان دوره ای 2022 است. سپس، اگر جمهوری خواهان اکثریت را در کنگره به دست آورند، از حمایت خود خواهند کرد. مهاجران احتمالا به طور تصاعدی کاهش می یابد.

این اقدامات اکنون با نبرد سختی در سنا روبرو است، که انتظار می‌رود این ماه قانونی را تصویب کند و ممکن است مدت‌ها قبل از آن توسط نماینده مجلس سنا لغو شود. علاوه بر چالش‌هایی که در آنجا وجود دارد، مدافعان مهاجر بر سر مقرراتی که اجازه کار را به نزدیک به 7 میلیون مهاجری که بدون مجوز در کشور زندگی می‌کنند، اعطا می‌کند، اختلاف دارند. این حفاظت یک وقفه موقت از اخراج ایجاد می کند، اما راهی برای شهروندی نیست.

برخی از مهاجران و متحدان آنها می گویند که این مقررات شروعی بسیار ضروری است، در حالی که برخی دیگر آنها را غیرقابل قبول می دانند، تقسیم بندی که منعکس کننده یک بحث طولانی در مورد اینکه آیا مهاجران باید از هرگونه حمایت فوری در برابر اخراج تبعیت کنند یا به دنبال وضعیت قانونی دائمی باشند، منعکس می کند.

این لایحه، که دموکرات‌ها آن را “بیا بهتر” می‌خوانند، همچنین به مهاجرانی که به طور قانونی در این کشور زندگی می‌کنند، اما در عقب ماندگی طولانی‌مدت گرین کارت گیر افتاده‌اند، کمک می‌کند و آژانس شهروندی و مهاجرت فدرال را که پولی ندارد، تقویت می‌کند.

گابریل وایادولید، 47 ساله، گفت که کارگران کلیدی مانند او سزاوار مسیری برای شهروندی هستند. اما وایادولید، که در یک پرواز گوجه‌فرنگی در سان خواکین، کالیفرنیا کار می‌کند، مشتاق دیدار دو کودک مسن در مکزیک است که 17 سال است ندیده است.

او زمانی را به یاد آورد که قانونگذاران در کالیفرنیا گواهینامه های رانندگی را به ساکنان غیرقانونی تمدید کردند و برخی از مردم شکایت کردند که نمی توان از آنها برای سفرهای هوایی استفاده کرد و با کتاب های معمولی علامت گذاری شده است. وایادولید گفت گواهینامه ها بهتر از هیچ هستند – مهاجران عادت دارند هر زمان که ترافیک متوقف می شود اتومبیل هایشان مصادره شود. الان هم همین حس را دارد.

وایادولید گفت: «هرچه می خواهند به ما بدهند. “BBB شروع خوبی است. بیا ولی الان“ما اکنون آن را می خواهیم.

بخش مرکزی از مقررات مهاجرت این لایحه می دهد مهاجران واجد شرایط که از ژانویه 2011 در ایالات متحده زندگی می کنند، فرصتی برای درخواست مجوز کار موقت و محافظت در برابر اخراج تحت فرآیندی به نام “آزادی مشروط”.

طبق تجزیه و تحلیل دفتر بودجه کنگره، نزدیک به 60 درصد از مهاجران بدون مجوز در کشور واجد شرایط حمایت هستند – حدود 6.5 میلیون نفر. مجوزهای کار به مدت پنج سال به طول می انجامد و ممکن است یک بار تمدید شود، و حفاظت را تا سال 2031 تمدید می کند. افرادی که واجد شرایط هستند ممکن است به مزایای فدرال، از جمله Medicare و Medicaid نیز دسترسی داشته باشند و اجازه سفر به خارج از کشور را داشته باشند.

طبق گزارش CBO، تقریباً 3 میلیون نفر از این مهاجران، بستگان مستقیم شهروندان ارشد ایالات متحده هستند و در نهایت پس از آزادی زودهنگام می توانند برای گرین کارت درخواست دهند.

قانون همچنین به دنبال مدرنیزه کردن سیستم است تا روندهای فعلی مهاجرت را بهتر منعکس کند. این ظرفیت پردازش را با افزودن 2.8 میلیارد دلار به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده افزایش می دهد. و این به آژانس اجازه می دهد تا صدها هزار ویزا را که از سال 1992 به دلیل پیچیدگی های اداری بلااستفاده مانده اند، “بازیابی” کند و به بیش از 5 میلیون مهاجر – عمدتاً از هند – که در گرین کارت گیر افتاده اند کمک کند.

سمت معاونت

CBO غیرحزبی گفت که این لایحه 160 میلیارد دلار به کسری در یک دهه اضافه می کند. کاخ سفید معتقد است این لایحه کسری بودجه را کاهش می دهد.

برای تصویب قانون در سنا، دموکرات ها از رویه ای به نام آشتی استفاده کردند که به آنها اجازه می داد با 50 رای به اضافه رای معاون رئیس جمهور این لایحه را تصویب کنند. اما این روند مستلزم آن است که همه اقدامات به طور مستقیم با بودجه فدرال مرتبط باشد.

الیزابت مک دونا، نماینده پارلمان، تعیین می کند که آیا این سیاست ها درست هستند یا خیر. به گفته منابع آشنا با این مناظره، دستیاران دموکرات سنا در 23 نوامبر با مک دوناو برای بحث در مورد طرح مجوز کار ملاقات کردند و او بلافاصله آن را رد نکرد.

مک دونا سپس به طور رسمی ارزیابی خواهد کرد که آیا این طرح با قانون به اصطلاح برد مطابقت دارد یا خیر، که مستلزم تأثیر قانون بر مخارج یا درآمد دولت است تا بر هرگونه تغییر سیاست «عجیب» غلبه کند. این ارزیابی ممکن است این هفته انجام شود.

این سومین تلاش دموکرات ها در سنا برای اضافه کردن حمایت از مهاجران به این لایحه است. مک دونا دو مورد قبلی را رد کرد.

اولی برای برخی از مهاجران بدون وضعیت قانونی، از جمله مهاجرانی که در کودکی به کشور آورده شده اند، دارندگان موقت وضعیت حمایت، کارگران کشاورزی و سایر کارگران کلیدی، تابعیت ارائه می دهد.

دومی به دنبال این است که به مهاجرانی که قبل از سال 2010 وارد کشور شده‌اند اجازه دهد در صورتی که در حال حاضر فاقد وضعیت قانونی هستند، اقامت بگیرند.

“قانون را تغییر دهید تا راه را باز کنید [lawful permanent resident] مک دونا درباره اولین پیشنهاد نوشت: «وضعیت یک تغییر بزرگ و پایدار در سیاست است که تأثیر آن بر بودجه را کاهش می‌دهد».

“زیر کلاس دائمی”

لو کورئا از دموکرات‌ها از سانتا آنا، آدریانو اسپیلات از نیویورک و خسوس چوی گارسیا از ایلینوی به لایحه مهاجرت گسترده‌تر رأی مثبت دادند و خواستار مسیری برای شهروندی شدند. این قانونگذاران نامه ای را به همراه ده ها تن دیگر امضا کردند و از رهبران سنا خواستند نظرات مک دونا را نادیده بگیرند، اما تلاش ها به طور گسترده مورد حمایت قرار نمی گیرد.

اگر دموکرات‌ها امیدوارند که تلاش‌های ناموفق باعث اطمینان مدافعان شود، ممکن است ناامید شوند. آنجلیکا سالاس، مدیر اجرایی CHIRLA یا ائتلاف حقوق بشر مهاجران مستقر در لس آنجلس، گفت که هر چیزی کمتر از مسیری برای شهروندی غیرقابل قبول است.

سالاس گفت که ارائه مجوزهای کار میلیون‌ها نفر دیگر را در همان ترن هوایی قرار می‌دهد که با افرادی که وضعیت حفاظت موقت و حفاظت از اقدامات تاخیری برای کودکان (DACA) دارند، مواجه می‌شوند. هر دو برنامه تحت مدیریت اجرایی به دولت ترامپ بازگردانده شدند، اما مبارزات قانونی همچنان پابرجا بود.

او گفت: «این فقط برای دموکرات ها است. “اگر آنها نمی توانند برای شهروندی در Build Back Better بجنگند، به من بگویید چگونه بعد از آن برای مردم ما مبارزه می کنند و سعی می کنند بگوییم که ما آن را از طریق فرآیند دیگری که به جمهوری خواهان بستگی دارد، عبور خواهیم داد؟” آنها نمی توانند جامعه ما را دوباره فریب دهند. من نمی‌خواهم به این کم توقعات راضی باشم.»

اما گیو کشکولی، مدیر سیاسی و قانونگذاری در United Farm Workers، بسته فعلی مهاجرت را قابل توجه خواند. او گفت که شانس میلیون‌ها مهاجر به طور قانونی کار می‌کنند، با اعضای خانواده ملاقات می‌کنند که دهه‌ها از آنها جدا شده‌اند، و برای برخی از آنها برای دسترسی به شهروندی از طریق اعضای نزدیک خانواده شهروندان آمریکایی – همگی گام مهمی به جلو است.

«این کمترین چیزی است که زنان و مردانی که به ما غذا می دهند سزاوار آن هستند. اما آنها مهم هستند – مردم اکنون آنها را ندارند.

کاسکولی گفت که برنده شدن در مهاجرت همیشه یک چالش بوده است. او به سال 2012 اشاره کرد، زمانی که پرزیدنت اوباما ایجاد DACA را اعلام کرد و سال بعد سنای تحت کنترل دموکرات ها لایحه جامع اصلاحات مهاجرت را با 15 رای جمهوری خواه تصویب کرد که در نهایت در مجلس تحت کنترل جمهوری خواهان شکست خورد.

او گفت: «برنده شدن در یک پیشرفت، حتی زمانی که در دستیابی به آنچه قبلاً به دست آورده‌اید، شکست می‌خورید، به این معنا نیست که نمی‌توانید بر روی آن پیشرفت ایجاد کنید.»

اما پاتریس لارنس، یکی از کارگردانان UndocuBlack، استدلال می کند که اتخاذ طرح فعلی و حمایت از راه حلی پایدارتر در آینده غیرواقعی است.

لارنس گفت: «چیزی که من را بیش از همه نگران می‌کند این است که ما یک زیرمجموعه دائمی از افراد غیرقانونی ایجاد خواهیم کرد و آنها برای مدت طولانی در آن زیر طبقه محبوس خواهند شد. «دریچه عمل برای کنگره بسیار کوچک است. بسته آشتی به این دلیل است که سال آینده، سال انتخابات است و موارد دیگر در حال فوری شدن هستند.»

جنیفر هابرکورن، کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme