راهنمای خرید سینک ها

همه چیز با سینک شروع می شود و به پایان می رسد. به هر حال وقتی از آشپزخانه صحبت می کنید ، تهیه غذا با سینک شروع می شود و وقتی غذا انجام شد ، تمیز کردن نیاز به سینک آشپزخانه دارد. به طور کلی ، یک سینک به طور نامحدود دوام خواهد داشت ، یعنی اگر خسارت بزرگی وجود نداشته باشد و ظاهر سایش و پارگی قابل تحمل باشد. با هر سینک خوب ، شیر آب عملکردی دنبال خواهد شد. احتمالاً یک شیر آب به اندازه سینک دوام نخواهد داشت اما بسته به نوع استفاده روزمره ، مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد.

به طور معمول ، در هر خانه ما یک سینک آشپزخانه و یک دستشویی حمام داریم و آنها معمولاً یک کارکرد مهم را انجام می دهند: دفع و تخلیه مایعات (لطفا مایعات خطرناک را در زیر تخلیه نریزید). به غیر از منبع خوبی برای تخلیه ، بالاترین عامل رتبه در تعیین خرید یک سینک جدید می تواند باشد. امروزه سینک های سینک در اندازه ها و شکل های مختلفی ارائه می شوند تا از هر عملکرد عملی و همچنین ارضای هر نوع دکور مورد نظر استفاده کنند.

وسایل سینک ظرفشویی یک عملکرد اصلی را ارائه می دهد: توزیع آب ، گاهی اوقات سرد ، گاهی گرم و معمولاً هر دو. از طريق طراحي خاص و نوآوري هاي تكنولوژي ، سوپاپ خصوصياتي را براي آسانتر كردن كارهاي روزمره به دست آورد. برخی از شیرهای جدید حاوی چراغ های LED برای نشان دادن آب گرم یا سرد هستند و برخی از شیر آب ها می توانند برای سهولت استفاده گسترش یابند.

سینک آشپزخانه
سینک آشپزخانه

بودجه: خرید سینک ظرفشویی می تواند از 200 دلار تا 800 دلار باشد. برای یک طراحی ساده تر و ساده تر ، انتظار داشته باشید که در طیف کم قرار داشته باشید و دارای ویژگی های بیشتری مانند سینک های دوتایی یا ظریف های ظریف تر باشید و در انتهای بالاتر طیف از این قیمت انتظار داشته باشید.

اندازه: اندازه سینک شما باید متناسب با اندازه آشپزخانه ، حمام یا فضای نشیمن شما باشد. هرچه ارتفاع کانتر در آن جای بگیرد ، یک سینک ظرفشویی آشپزخانه می تواند به اندازه دلخواه اندازه و اندازه داشته باشد.

نوع: محبوب ترین نسخه سینک آشپزخانه یک حوضه منفرد است اما سینک های آشپزخانه دو حوضه بهره وری بیشتری را ارائه می دهند.

سینک تنها حوضه
حوضه منفرد : یک سینک یک حوضه به احتمال زیاد نوع اصلی طراحی غرق می باشد و برای اکثر افراد نرم افزار تخلیه کافی دارد.

سینک دو حوضه
Double Basin: یک آپدیت واضح بیش از یک حوضه منفرد ، سینک دو حوضه می تواند کار بیشتری را که مورد نیاز یک سینک است ، در خود جای دهد. به عنوان مثال ، هنگام شستن ظرف ها می توان از یک حوضچه برای خیساندن و شستشو استفاده کرد و از حوضه دیگر می توان برای شستشو و تخلیه استفاده کرد.

سینک حوضه سه گانه
حوضه Triple: در ابتدا ، به نظر می رسد که این غرق شدن بیش از حد پر از آب است و غیر ضروری اما حوضه های سه گانه ، کاربرد عملی مورد نظر خود را فراهم می کند ، زیرا معمولاً یک حوضه سوم استفاده از زباله را فراهم می کند.

مواد
انتخاب سینک ظرفشویی در مصالح ساختمانی محدود به توانایی تحمل خسارت ناشی از استفاده روزانه و سایر فاکتورها مانند گرما است. تا زمانی که مواد برای یک سینک ظرفشویی شکل دلخواه داشته باشند ، انواع مختلفی برای سینک ظرفشویی وجود دارد ، اما در اینجا برخی از محبوب ترین موارد به پایان رسیده است.

سینک استیل ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
طرحی همه گیر و معمولاً در بیشتر خانه ها مشاهده می شود. سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل بسیار بادوام بوده و تمیز کردن آن آسان است.

سینک مس
مس
سینک های آشپزخانه مس کالای قدیمی مدرسه در آشپزخانه شما هستند که آن را اصیل تر و مجلل تر می کنند. آنها به هر دو سایه روشن و تیره مس وارد می شوند. شما می توانید این سینک ها را با کانترهای ساخته شده از همان ماده یا با میز و کابینت سفید و کرمی مطابقت دهید.

سینک گرانیت
سنگ گرانیت
سینک های گرانیتی یک نت زیبا از سبک را به آشپزخانه شما اضافه می کنند. یک طراحی گرانیت جامد باعث می شود که سینک و تراشه مقاوم نباشد ، همچنین می تواند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند ، که برای افرادی که ماشین ظرفشویی در آشپزخانه ندارند مهم است.

سینک آتش
شومینه
بسته به فرایند تولید ، اعتقاد بر این است که سینک های آتش نشانی قوی تر از چدن هستند. رس سفالی به شکل دلخواه قالب ریزی شده و سپس در دمای بالا خشک می شود. پس از خشک شدن ، مینای چینی به مدت 20 ساعت در دمای بسیار بالا اعمال می شود و یک سینک محکم و بادوام ایجاد می کند.

سینک چدنی
چدن
حتی قبل از شیوع فولاد ضد زنگ ، سینک های چدن تقریباً طولانی تر بوده اند و همانند فولاد ضدزنگ ، دوام بالایی دارند. با این حال ، سینک های چدنی زیبایی زیبایی رنگ را با سایه های مختلف پوشش پرسلن یا لعاب ، به طور معمول با رنگ سفید ، فراهم می آورد. این نوع سینک ظرفشویی بسیار سنگین است و بسته به نوع مانت ، به پشتیبانی کافی نیاز دارد.

سینک ظرفشویی شیشه ای
چین زجاجیه
سینک های آشپزخانه مس کالای قدیمی مدرسه در آشپزخانه شما هستند که آن را اصیل تر و مجلل تر می کنند. آنها به هر دو سایه روشن و تیره مس وارد می شوند. شما می توانید این سینک ها را با کانترهای ساخته شده از همان ماده یا با میز و کابینت سفید و کرمی مطابقت دهید.

سینک اکریلیک
اکریلیک
یک گزینه اقتصادی تر به این دلیل که این نوع سینک ظرفشویی پلاستیکی است و در فایبرگلاس تقویت شده است. این ماده در مقابل گرمای زیاد مقاوم نیست.

سینک کامپوزیت
کامپوزیت
این نوع مواد برای سینک ها ، سنگ خرد شده حاوی چنین مواد معدنی مشابه گرانیت یا کوارتز را مخلوط کرده و در یک رزین مخلوط می کند تا شکل آن شکل بگیرد. این ماده در برابر گرمای زیاد مقاوم تر است.

💡 نکته سریع – نوع مواد در خرید سینک آشپزخانه باید مورد توجه قرار گیرد زیرا لازم است آن را با طراحی آشپزخانه تطبیق دهید ، همچنین مهم است که وقتی فکر می کنید چند بار می خواهید آن را تمیز کنید و همچنین اینکه آیا یک ماشین ظرفشویی یا نه.

گزینه های نصب سینک آشپزخانه
علاوه بر مواد سینک ، توجه به نوع نصب آن نیز بسیار مهم است. چند گزینه نصب برای سینک های آشپزخانه وجود دارد که هرگونه جلوه تصویری دلخواه را برای شما جذاب می کند.

مخزن زیر آب
کم کردن
این نوع مونت ظاهری بی نظیر و پنهان تر را فراهم می کند. برای جلوگیری از نشت ، باید احتیاط خاصی در نظر گرفته شود که مقدار کافی مهر و موم را در اطراف سینک فراهم کند. همچنین ، سینک های سنگین تر به حمایت بیشتری از زیر آن نیاز دارند.

سینک Topmount
Topmount
این نوع مانت ، همچنین به عنوان یک مانتوی بیش از حد شناخته می شود ، معمولاً مقداری از مواد بزرگ در اطراف محیط را برای قرار دادن در بالای پیشخوان در اختیار خواهید داشت.

قطره در سینک
رها کردن در
یکی از ابتدایی ترین انواع نصب ، افت سینک های آشپزخانه در محل کانتر باز قرار می گیرد. لبه های سینک آشپزخانه روی کاناله واقع شده است.

سینک خانه
جبهه پیش بند
سینک های آشپزخانه اپرون جلو یا غرق های مزرعه Farmhouse رواج بیشتری پیدا می کنند و شما می توانید بیشترین مجموعه را در اینجا با لوازم خانگی پیدا کنید. اینها همچنین به عنوان سینکهای جلوی پیش بند شناخته می شوند.

IP نکته سریع – این تنها مربوط به سبک و طراحی نیست ، بلکه در مورد مطابقت نوع نصب با تنظیم فعلی شما نیز هست.

پیکربندی سینک
توضیحات – غرق ها معمولاً بین صفر تا پنج سوراخ و یا سوراخ ها قرار دارند ، اما پنج سوراخ چندان محبوب نیستند ، بنابراین ما آنها را در لیست خود قرار نمی دهیم. سوراخ ها در قسمت پشت کاسه ها برای لوازم جانبی مانند شیرهای آب ، صابون ، شیلنگهای اسپری ، دیافراگمهای آب گرم فیلتر شده و موارد دیگر قرار دارند.

سینک ظرفشویی که شما انتخاب می کنید باید بتواند تعداد و پیکربندی موارد مورد نظر را در خود جای دهد.
پیکربندی استاندارد برای اکثر سینک ها چهار سوراخ است اما بسته به نوع سازنده می توانید یک سینک ظرفشویی با پنج یا شش سوراخ خریداری کنید.
اگر سینک مورد نظر سوراخ های بیشتری نسبت به مقدار مورد نیاز داشته باشد ، روکش های تزئینی برای پنهان کردن آنها در دسترس است. برای چگونگی پیکربندی سوراخ برای وسایل و لوازم جانبی سینک خود به مثالهای زیر مراجعه کنید.
0-مخزن سوراخ
سینک های سوراخ 0 1-سینک سوراخ
1-سینک ظرفشویی سینک 2 سوراخ
سینک ظرفشویی 2-سوراخ سینک 3 سوراخ
سینک ظرفشویی 3 سوراخ سینک 4 سوراخ
سینک ظرفشویی 4-سوراخ
خرید یک سینک آشپزخانه جدید
در اینجا چند سینک آشپزخانه جدید شیک برای بررسی شما آورده شده است.

RVH8010
تکی: RVH8010 Overmount 16 Gauge 25 “ظرف سینک آشپزخانه تک روویتی یک گزینه نصب براق و آسان برای یک سینک ظرفشویی استیل است.

Blanco440184
Double: 440184 Blanco Diamond Equal Double Bowl Silgranit Ii (Um) – Anthracite یک سینک ظرفشویی کامپوزیت شیک و کاربردی است که فضای کافی را فراهم می کند.

ELUH3920
Triple: ELUH3920 Elkay Lustertone Triple Bowl Undermount Sink یک مجموعه کامل و کامل سینک ظرفشویی حوضه است.

اتصالات لوازم خانگی صدها دستگاه سینک آشپزخانه را برای انتخاب از بین مارک های برتر انتخاب کرده است. برای اخبار مربوط به معاملات و فروش های آینده در خبرنامه ما ثبت نام کنید!

سینک دستشویی
سینک دستشویی
سینکهای حمام معمولاً ساده تر از قبل طراحی می شوند که با سینک های آشپزخانه مقایسه می شوند زیرا طرح های دو حوضه یا سایر ویژگی ها در داخل حمام عملی نیست.

بودجه: یک سینک ظرفشویی کاربردی می تواند تا 100 دلار کم هزینه باشد اما برخی از غرق کننده های سطح بالا می توانند هزاران دلار بالا بروند. بسته به نوع متریال و طرح ، انتظار دارید هزینه های بالاتر برای کیفیت بالاتر ترجیحی بپردازید.

اندازه: میزان فضای مورد نیاز برای سینک حمام معمولاً کم و متناسب با فضای موجود است.

Vanite Vanity Vanity
نوع: به طور کلی ، سرویس بهداشتی فقط یک سینک را شامل می شود و فقط یک حوضچه را در خود جای می دهد اما برخی از حمام های سطح بالا دارای لوکس بودن دو سینک کنار هم هستند.

جنس: غرق حمام در استفاده از همان مواد با چربی زجاجیه و چدن لعاب دار ، یکی از محبوب ترین مواد ، شبیه سینک های آشپزخانه است. با این حال ، سینک حمام می تواند با استفاده از موادی از قبیل شیشه خو گرفته جذابیت بیشتری به سبک خود ببخشد.

سینک ظرفشویی
گزینه های نصب سینک حمام
یک دستشویی حمام با ویژگی های ساده می تواند چند گزینه نصب متنوع را برای دستیابی به زیبایی شناسی مطلوب فراهم کند. در اینجا برخی از گزینه های محبوب تر نصب سینک های حمام وجود دارد.

کانتر مخزن
کانتر
به عبارت ساده ، یک پیشخوان پیشخوان یا سوار بر خود گزینه گزینه نصب برای قرار دادن روی پیشخوان است. بهترین ویژگی این کوه فضای ذخیره سازی اضافه شده موجود در زیر سینک با یک کابینت مناسب است.

سینک پایه
پایه
این کوه طراحی به صورت رو به جلو با ستونی است که لوله تخلیه در آن قرار داشته باشد و هیچ فضای ذخیره کابینتی در زیر سینک وجود ندارد.

دیوار کوه سینک
دیوار کوه
شبیه به پایه پایه ، سینک ظرفشویی حمام دیواری ستون زیر حوضه را از بین می برد و داخل دیوار نصب می کند و همچنین هیچ فضای ذخیره ای در زیر کابینت نیز وجود ندارد.

کنسول سینک
کنسول
این پایه سینک دستشویی شبیه به دیواره دیواری است اما با داشتن پاهای اضافه در زیر سینک و گاهی قفسه و همچنین از نظر ظرفیت ذخیره سازی.

خرید یک سینک حمام جدید
BA138
سرامیک Eago Ba138 White Tear Drop بالاتر از Mount Bath Vincel Sink یک جایگزین جذاب برای سینک های سنتی حمام است.

CUT31WT
CUT31WT 31 in. Vitreous China Top with Bowl Integrated (8 سوراخ) از Avanity یک سنتی سنتی است اما دارای یک استعداد مدرن است.

TRN2410OF
TRN2416-OF – 23.5 اینچ X 15.5 اینچ دست چکش مستطیل برنج مستطیل Undermount حمام ، نیکل اندود شده به پایان رسیده با سرریز از Nantucket یک گزینه سینک با کیفیت عالی و با روکش بسیار شیک است.

اتصالات لوازم خانگی گزینه های طراحی بسیار بیشتری را در سینک های حمام با معاملات عالی و تخفیف روزمره ارائه می دهد.

صلاحیت های
لوازم خانگیConnection.com سازگار با ADA
سینک ها الزامات تعیین شده توسط قانون معلولیت آمریکایی ها را برآورده می کند.

لوازم خانگیConnection.com تجاری
سینکهای ساخته شده برای ساختمانهای تجاری که به وسایلی احتیاج دارند که می توانند حجم بالای ترافیک را کنترل کنند.

لوازم خانگیConnection.com ساخت آمریکا
این سینک ها در اینجا ساخته شده اند و مطابق با استانداردهای بالا به معنای کیفیت بالای محصولات هستند.

برخی از توصیه های عملی
لوله کشی: گاهی اوقات با نصب لوله های فلزی برنجی قدیمی ، کاربران تمایل دارند که به مرور زمان به خوردگی طبیعی ساییدگی و پارگی ناشی از زهکشی مایعات توجه نکنند. لوله کشی PVC در واقع دوام بیشتری نسبت به برنج دارد ، زیرا به دلیل خوردگی مایعات در حال تخلیه مستعد نیست.

طراحی : سینک های امروزی در طراحی های پر جنب و جوش بیشتر از سینک های آشپزخانه یا حمام های سال گذشته است. یک سینک با طراحی بسیار عجیب و غریب ممکن است برای هر نوع دکوراسیون منزل بسیار جذاب باشد و مطمئناً هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد اما یک سینک با طراحی خوب همیشه باید یکی باشد که بهترین عملکرد را ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>