رای دهندگان در لس آنجلس از بحران بی خانمانی ناامید و بی تاب هستند

[ad_1]

در میان ناامیدی عمیق از بی خانمانی گسترده و آشکار، رای دهندگان لس آنجلس از دولت می خواهند که سریعتر عمل کند و بر پناه دادن به مردمی که در خیابان ها زندگی می کنند تمرکز کند، حتی اگر این تلاش ها کوتاه مدت باشد و به مسکن دائمی نرسد. نظرسنجی از رای دهندگان در شهرستان را نشان می دهد.

بر اساس یک نظرسنجی که توسط موسسه شورای تجاری لس آنجلس با همکاری The Times انجام شد، اکثر رای دهندگان به ابراز همدردی با بی خانمان ها، و همچنین بی صبری و ناامیدی از رهبری منطقه ادامه می دهند.

یافته‌های کلیدی: از هر 10 رأی‌دهنده، تقریباً چهار نفر گفتند که بی‌خانمان‌های محله‌شان باعث می‌شود که به طور قابل توجهی احساس ناامنی کنند.

مردی بی خانمان قبل از ترک پارک مک آرتور در لس آنجلس وسایل خود را جمع آوری می کند

سرشماری سال 2020 نشان داد که 66000 نفر در این شهرستان بی خانمان هستند.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

رای دهندگان که از آنها خواسته شد نگرانی های خود را به زبان خودشان بیان کنند، مکرراً به ادرار و مدفوع در خیابان ها اشاره کردند که احساس بی نظمی و نگرانی فزاینده برای فرزندانشان است.

امبر مورینو، دانش آموز 35 ساله و مادر هفت فرزند که در یک گروه متمرکز در این نظرسنجی شرکت کرد، گفت: «من در آنجا احساس امنیت نمی کردم، به خصوص وقتی فرزندانم را بزرگ می کردم. او امسال پس از آتش گرفتن یک کمپینگ در نزدیکی پارکی که فرزندانش در آن مشغول بازی بودند، از خانه‌ای در مار ویستا به دره سان فرناندو نقل مکان کرد.

او افزود: “من همچنین در حال بررسی خروج از ایالت هستم زیرا این بسیار بد است.” “مثلاً، من فقط این احساس را دارم که در هر گوشه ای که می چرخم، اردوگاه هایی وجود دارد. این فقط افتضاح است.”

کمی بیش از یک نفر از هر پنج رای دهنده گفته اند که به دلیل بی خانمانی در محله های خود به طور جدی در حال بررسی جابجایی هستند.

برای بسیاری از ساکنان لس آنجلس، ترس از بی خانمانی نشدن یا شناخت کسی که به عنوان یک تهدید بالقوه فوری ظاهر می شود.

تقریباً چهار نفر از هر 10 رأی دهنده گفتند که یا در سال گذشته بی خانمانی یا ناامنی مسکن را تجربه کرده اند (11 درصد) یا فردی را می شناسند که (25 درصد) داشته است.

این تقریباً به نیمی از رأی دهندگان سیاهپوست می رسد که منعکس کننده نابرابری نژادی جمعیت بی خانمان در لس آنجلس است.

این نظرسنجی که از 906 رأی‌دهندگان ثبت‌نام‌شده در سراسر شهرستان نظرسنجی می‌کند و دارای حاشیه خطای 3.3 درصد است، برای به‌روزرسانی نظرسنجی مشابهی طراحی شده است که دو سال پیش توسط شورای تجاری لس‌آنجلس و تایمز انجام شده بود. یافته‌های نظرسنجی جدید تا حد زیادی مطابق با چندین نظرسنجی خصوصی است که در ماه‌های اخیر توسط نامزدها، گروه‌های مدافع و سایر افراد درگیر در بحث‌های منطقه در مورد چگونگی رسیدگی به مشکل بی‌خانمان‌ها انجام شده است.

علیرغم یک وقفه دو ساله ناشی از همه گیری کووید-19، بسیاری از نگرش ها در مورد بی خانمانی تغییر نکرده است.

یکی از مواردی که به نظر می رسد تغییر کرده است، شامل مبادله ای بین هزینه کردن پول برای سرپناه موقت یا مسکن طولانی مدت است.

در پاسخ به این سوال که آیا کارمندان باید روی “سرپناه کوتاه مدت” یا “مسکن طولانی مدت برای افراد بی خانمان با خدمات” تمرکز کنند، 57٪ -30٪ از رای دهندگان راه حل های کوتاه مدت را انتخاب کردند. نظرات در مورد موضوع مشابه دو سال پیش تقریباً به طور مساوی تقسیم شده بود.

ویدئو 07:39

ساکنان لس آنجلس احساسات خود را در مورد بی خانمانی به اشتراک می گذارند

آنجلنوها نظر خود را در مورد افزایش جمعیت بی خانمان ها بیان می کنند.

بسیاری از حامیان بی‌خانمان‌ها به تحقیقاتی اشاره می‌کنند که نشان می‌دهد اگر مردم به‌طور دائم اسکان داده شوند و خدماتی برای مقابله با بیماری‌های جسمی و روانی ارائه شود، احتمال بیشتری دارد که در خیابان بمانند. این نوع مسکن در لس آنجلس وجود ندارد و در حالی که بیشتر در دست ساخت است، پیشرفت کند و پرهزینه است.

این امر باعث شده است که بسیاری بگویند که شهر و شهرستان نمی توانند منتظر ساخت چنین مسکن های کافی باشند و باید به سرعت به سمت مداخلاتی بروند که مردم را سریعتر از خیابان ها و پناهگاه ها خارج کند.

یکی از چیزهایی که ثابت می ماند این است که بی خانمانی به عنوان بزرگترین مشکل پیش روی منطقه رتبه بندی می شود، به طوری که 94 درصد از رای دهندگان بی خانمانی را یک مشکل جدی یا بسیار جدی می دانند.

این تقریباً مشابه سطح اضطراب دو سال پیش است، علیرغم صدها میلیون دلار پول ایالتی و فدرال که شهر و شهرستان برای مقابله با بی خانمان ها هزینه کرده اند.

مقامات از این پول برای تأمین بودجه و حمایت از هزاران واحد مسکونی جدید استفاده کردند.

ظرفیت اضافی به حمایت از تلاش‌ها – عمدتاً توسط مقامات شهری – برای پاکسازی کمپ‌های بزرگ در پارک‌ها و دیگر مکان‌های دیدنی شهری مانند تفرجگاه ساحلی ونیز کمک کرده است.

اما رای دهندگان در منطقه اکثراً گفتند که بی خانمانی بدتر شده است – 79٪ این را گفتند، در حالی که 7٪ گفتند که وضعیت بهبود یافته و 13٪ گفتند که وضعیت ثابت مانده است.

درک تصویر واقعی از تعداد افراد بی خانمان در حال حاضر دشوار است. سرشماری سال 2020 که توسط دولت فدرال تحمیل شد، نشان داد که 66000 نفر در این شهرستان بی خانمان هستند. این در ژانویه اتفاق افتاد، قبل از اینکه همه‌گیری کووید-19 شروع به کار کند. سرشماری 2021 لغو شده است. اکثر کارشناسان در منطقه انتظار دارند که این رقم در زمستان امسال افزایش یابد.

در این شهرستان، بدبینان به بی خانمانی بیش از خوشبین هستند، 44٪ -35٪.

شهردار اریک گارستی در مصاحبه ای با این نظرسنجی گفت: فکر می کنم این نشان دهنده ضعف همه ما است.

“چند سال و چند چادر جدید – حتی اگر موفق باشیم – می توانیم قبل از اینکه احساس کنیم به مکان های کوتاه مدت برای تثبیت مردم در خیابان نیاز داریم، در یک محله ببینیم؟”

نگرانی های گسترده – و ناامیدی عمیق در میان بسیاری از رای دهندگان – نشان می دهد که بی خانمانی مشکل بزرگی برای نامزدهای سال آینده خواهد بود. رای دهندگان در لس آنجلس برای اولین بار در هشت سال گذشته شهردار جدید را انتخاب می کنند و رای دهندگان در سراسر شهرستان اعضای هیئت نظارت را انتخاب می کنند.

    بی خانمان ها در خیابان در مرکز شهر لس آنجلس می خوابند

بی خانمان ها در 15 نوامبر در خیابان در مرکز شهر لس آنجلس می خوابند.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

لارنس “درو” ویتلاک، نقاش 66 ساله ای که در پلایا دل ری زندگی می کند و یکی دیگر از اعضای گروه تمرکز بود، ناامیدی بسیاری از رای دهندگان را ابراز کرد. او گفت که کامیون و خانه او غارت شد و یک مرد بی خانمان اخیراً یک چاقو بیرون کشید.

او درباره بی خانمان های محله اش می گوید: «من آنها را ناراحت نمی کنم، بهترین ها را برایشان می خواهم.

“من برای کمک هر کاری انجام می دهم. اما در کیفیت زندگی من اختلال ایجاد می کند.

مورینو، دانش‌آموز و مادری که مار ویستا را ترک کرد، یک سرپرست سابق است که اکنون دارای چهار فرزند خوانده به همراه دو فرزند و یک نوزاد تازه متولد شده است. او گفت بچه هایی که او بزرگ کرده بی خانمان هستند و او همچنین در خانه هایشان احساس ناامنی می کند. برای او، بی خانمانی یک “همه گیری” است که دولت حتی در تلاش برای درمان آن شکست خورده است – بیماری که از نزدیک شاهد آن بوده است.

«بسیاری از شهرداران، فرمانداران، مردم شهر همیشه می گویند به من رای دهید، ما وارد دفتر می شویم و کار را انجام می دهیم. ما این مشکل را با بی خانمان ها برطرف خواهیم کرد و شما این مقدار مالیات را پرداخت خواهید کرد.

«به همین دلیل است. مالیات ها افزایش یافته است. سیاستمداران ما باید گام بردارند و مسئولیت آنچه در خیابان‌های ما اتفاق می‌افتد را بر عهده بگیرند.»

کاندیداها به خوبی می دانند که بی خانمانی با تعیین مواضع در مورد این موضوع و در برخی موارد، تهیه تدابیر رأی گیری برای برجسته کردن مواضع خود در اولویت قرار می گیرد.

تقریباً سه چهارم پاسخ دهندگان گفتند که بی خانمانی باید مهمترین یا بسیار قوی ترین اولویت برای مقامات تازه انتخاب شده یا انتخاب شده باشد.

«فقط مردم نیستند که از رهبران خود ناراضی هستند. آیلین کاردونا-آرویو، تحلیلگر ارشد در هارت ریسرچ، می گوید: «آنها حتی نمی دانند دارند چه می کنند یا رهبر کیست، چه کسی باید کاری برای این بحران انجام دهد.

پیتر هارت کهنه کار نظرسنجی، که به نظارت بر این نظرسنجی کمک کرد، گفت که رای دهندگان “متزلزل و ناراحت هستند” و بسیاری “نزدیک به نقطه جوش” هستند. “خوش بینی زیادی وجود ندارد.”

حتی با وجود عصبانیت از این بحران، به نظر می رسد پاسخ دهندگان به نظرسنجی ایده روشنی از آنچه باعث می شود هزاران آنجلنو در خیابان بخوابند و چه کسی مسئول مقابله با بحران است، دارند.

این مطالعه به طور کلی موافق بود که مشکلات اجتماعی – به ویژه فقدان مسکن مقرون به صرفه و منابع بهداشت روان – نقش مهمی در ایجاد بی خانمانی ایفا می کند.

فقط بیش از 60 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که دلیل اصلی بی خانمانی یا نبود مسکن مقرون به صرفه و دستمزدی است که کفاف هزینه زندگی را نمی دهد (35 درصد) یا عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای بیماری های روحی و جسمی (27). ٪.

تنها 18 درصد علت اصلی بی خانمانی را اقدامات و تصمیمات خود فرد بی خانمان می دانند.

نحوه پاسخ یک رای دهنده به این سوال به شدت با نظرات دیگر در نظرسنجی همبستگی داشت. کسانی که مشکلات عمومی عمومی را مقصر بی خانمانی می دانند به احتمال زیاد از اقدام دولت برای مبارزه با آن حمایت می کنند.

سیاه پوستان و رای دهندگان آمریکای لاتین بیشتر به قیمت مسکن و دستمزدهای پایین به عنوان عامل اصلی بی خانمانی اشاره می کنند. رای دهندگان سفیدپوست بیشتر به مراقبت های بهداشتی اشاره می کنند. افرادی که خود را محافظه‌کار می‌دانند، بیشتر به تصمیمات خود افراد اشاره می‌کنند.

چادرها و دوچرخه ها در خیابان اول بین اسپرینگ و برادوی در لس آنجلس قرار دارند

کمپ ها تقریباً کل پیاده رو در خیابان اول بین اسپرینگ و برادوی را مسدود کردند.

(السائب / لس آنجلس تایمز)

رای دهندگان همچنین نسبت به پاکسازی کمپ ها بدون ارائه مکانی برای رفتن به مردم، مانند اتاق هتل یا سرپناه موقت دیگر، یا خدماتی مانند مراقبت های پزشکی ابراز تردید کردند.

اکثریت، 64٪ گفتند که پس از پاکسازی کمپ، افراد بی خانمان به جای یافتن سرپناه یا مسکن دائمی (19٪) یا ترک منطقه (10٪) بیشتر به اردوگاه های دیگر در منطقه نقل مکان می کنند.

تلاش‌های اخیر برای پاکسازی کمپ‌ها درجات مختلفی از موفقیت در هدایت مردم به سرپناه یا مسکن داشته است. مقامات اطلاعاتی می گویند توانایی آنها برای بیرون راندن مردم از خیابان ها به در دسترس بودن تخت ها در پناهگاه ها و اتاق های هتلی که شهر و شهرستان برای افراد بی خانمان در شروع همه گیری کرایه کرده بودند، بستگی دارد.

52 درصد از رای دهندگان گفتند که ارائه خدمات به افرادی که در کمپ ها زندگی می کنند باید اولویت بالاتری برای مسئولان نسبت به پاکسازی کمپ ها از پارک ها و محله ها باشد، ترجیحاً اولویت 39 درصد باشد.

در این موضوع، مانند چندین مورد دیگر، تفاوت قابل توجهی در خطوط نژادی و قومی وجود دارد.

اکثریت بزرگی از رأی دهندگان سیاه پوست، 66 درصد، گفتند که کارمندان باید ارائه خدمات را در اولویت قرار دهند، در حالی که رأی دهندگان سفیدپوست در مورد این موضوع اختلاف نظر بیشتری داشتند، 49-40 درصد. اسپانیایی ها، 56٪ -38٪، ترجیح می دهند خدمات ارائه دهند. رای دهندگان آسیایی-آمریکایی نیز به شدت دچار دودستگی شدند، به طوری که 48 درصد از اردوگاه های پاکسازی و 41 درصد خدمات ارائه می دهند.

طی دو سال گذشته، این شهر ده‌ها میلیون دلار در تعدادی از راه‌حل‌های مسکن موقت – که برخی از آنها ارزان نیستند – سرمایه‌گذاری کرده است و به سمت ایجاد مناطقی در شهر حرکت کرده است که افراد بی‌خانمان نتوانند بنشینند، دراز بکشند یا بخوابند. .

تئو هندرسون، فعال و خالق پادکست We the Unhoused، گفت که او معتقد است تمایل رأی دهندگان به راه حل های سریع تا حدی از ترجیح آنها برای حذف بی خانمانی ناشی می شود. او از شنیدن اینکه نظرسنجی نشان می‌دهد که رای‌دهندگان بر این باورند که نیروهای ساختاری گسترده‌تر دلیل اصلی بی‌خانمان شدن مردم بودند، تشویق شد.

امید او این بود که مردم این دانش را بپذیرند و از هزینه کمتری برای اداره پلیس لس آنجلس و بیشتر برای چیزهایی برای کمک به مردم برای رهایی از بی خانمانی حمایت کنند.

او به بسیاری از رای دهندگان گفت: «آنها نمی خواهند فقر را ببینند. آنها باید درک کنند که این مشکلات برای مدت طولانی وجود داشته است.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme