ربات های دانشجویی جعلی در دانشکده شهرداری؟ در این مورد پروفسور است

[ad_1]

در ساعت 1 بامداد، بی خوابی دوباره ظاهر شد.

بنابراین پروفسور عدالت کیفری روی کاناپه اتاق خانواده نشست و لپ تاپ خود را باز کرد تا سعی کند جرایم مشکوک را درست جلوی چشمانش ریشه کن کند: ربات های دانشجویی جعلی.

کیم ریچ، استاد کالج پیرس و رئیس دپارتمان، پس از اینکه چند ماه پیش فهمید تعداد نامعلومی از دانشجویان کلاهبردار در کلاس‌های سیستم کالج کالیفرنیا ثبت‌نام شده‌اند، تصمیم گرفت تا به یک کارآگاه ربات تبدیل شود. او پس از بررسی لیست کلاس های خود و سایر اساتید، شک می کند که مشکل از بین نرفته است.

او به مدیران خود هشدار داد که فکر می‌کند ربات‌ها حتی ممکن است چند برابر شوند، و او و سایر اعضای هیئت علمی گفتند که از سرعت تحقیقات گسترده‌تر ناامید شده‌اند. مقامات در مورد این در کالج پیرس و کل سیستم کالج جامعه سکوت می کنند و از انتشار اطلاعات در مورد تحقیقات در حال انجام خود در مورد احتمال کلاهبرداری گسترده، احتمالاً مربوط به کمک های مالی، خودداری کردند.

ریچ گفت: “این کاری است که شما نمی توانید برای انجام آن صبر کنید.” «اگر کسی با کمک مالی مرتکب تقلب می شود، این پول مالیات دهندگان است.

رئیس کالج‌های اجتماعی کالیفرنیا در تابستان تخمین زد که 20 درصد از ترافیک اخیر به پورتال اصلی برنامه آنلاین او “مخفف و مرتبط با ربات” بوده و تصور می‌شود که مربوط به تقلب در کمک مالی است. کمیسیون کمک دانشجویی کالیفرنیا در ماه سپتامبر به تایمز گفت که بیش از 60000 دانشجوی مظنون قلابی درخواست کمک مالی کرده اند. بر اساس مصاحبه ها و گزارش های اولیه کارکنان شش کالج، حداقل صدها هزار دلار کمک مالی بین ربات ها توزیع شده است.

اما دامنه این وضعیت نامشخص است. ایالت از هر کالج خواسته است تا گزارش های ماهانه در مورد تعداد موارد مشکوک و تایید شده تقلب در ثبت نام، تعداد تایید شده تقلب در کمک های مالی و ارزش آن به دلار تهیه کند. او همچنین اعلام کرد که از نرم افزار جدید برای جلوگیری از ثبت نام ربات ها استفاده خواهد کرد. اما مقامات از انتشار این گزارش ها خودداری کردند به این دلیل که این اطلاعات در تحقیقات مربوط به تقلب بوده است.

به همین دلیل است که ریچ در جنگ صلیبی خود علیه ربات‌ها بی‌تحرک می‌ماند و قصد دارد این خبر را به سایر اساتید منتقل کند تا هوشیار باشند.

او یاد گرفته است که چگونه مدل‌های ربات‌ها را شناسایی کند و یافته‌های خود را با همکارانش در کالج پیرس به اشتراک گذاشته است، زیرا نگران این است که دانش‌آموزان قلابی بالقوه اسلات را از دانش‌آموزان واقعی گرفته‌اند و ممکن است دلار مالیات‌دهندگان را از دست بدهند.

او نمی تواند توضیح دهد که دقیقاً چه چیزی او را به یک ربات بالقوه سوق می دهد – “این فقط چیزی است که توجه من را جلب می کند.”

او فهرست های کلاس ها را مرور می کند و به دنبال الگوهای عجیب و غریب در نام ها یا رشته ای از کاراکترها به جای نام می گردد. آواتارهای دانش‌آموزانی که در سیستم برای آپلود کارهایی استفاده می‌شوند که متفاوت از حالت عادی به نظر می‌رسند. از طریق تحقیق و جستجوی عکس، او برخی از این تصاویر را به یک مرد مرده، یک نویسنده، یک استاد در شمال و یک وکیل ساحل شرقی مرتبط می‌کند – افرادی که گمان می‌کنند ممکن است قربانی سرقت هویت باشند. او اخیراً اسامی متصل به شماره‌های شناسایی دانشجویی جدید را پیدا کرده و املای مشابهی با دونالد ترامپ و باراک اوباما پیدا کرده است.

قبل از تدریس در کالج پیرس در سال 2008، ریچ تجربه ای در اجرای قانون داشت و با کارآگاهان در دفتر کلانتری در مورد پرونده های مربوط به سرقت هویت و دزدی کار می کرد – مهارت هایی که او را برای این کار آماده می کرد. در پیرس، او به کرسی علوم سیاسی، اقتصاد و عدالت کیفری رسید.

ریچ که همیشه درس‌های آنلاین تدریس می‌کرد، اولین بار در تابستان متوجه فعالیت مشکوک شد، زمانی که تعداد انگشت شماری از دانش‌آموزان تکالیف یکسانی را ارائه کردند. وقتی متوجه شد که دانش آموزان در همان کلاس ها ثبت نام کرده اند، مشکوک شد که این فراتر از سرقت ادبی است. الگوهایی که او شناسایی کرد – مانند پاسخ های بی معنی به اعلان های مقدماتی و املای گیج کننده اسامی رایج – شبیه به آن چیزی بود که استادان دانشکده های دیگر گفتند در تابستان قبل از اینکه دفتر صدراعظم یادداشت او را صادر کند متوجه شدند.

در ماه اکتبر، او پس از افزایش ظرفیت ثبت نام خود در کلاس معلم برای پذیرش افراد در لیست انتظار، از یک جهش بالقوه جدید در کلاس های دیر شروع کرد. ریچ گفت که در عرض 48 ساعت، کلاس دوباره پر شد – زمان غیرمعمولی سریع برای پر کردن کلاس، حتی زمانی که دانش آموزان منتظر یک صندلی بودند.

ریچ گفت: «این کاملاً ناشناخته است. او شروع به نگاه کردن به لیست های کلاس های دیگر کرد و دید که تعداد غیرمعمولی از نام های مشابه در همان کلاس ها ثبت شده است. برای بسیاری از دانش‌آموزان بسیار غیرمعمول بود که به طور همزمان در کلاس‌های مشابه با یک معلم شرکت کنند.»

او مشکوک است که ربات ها نیز در جلسات زمستانی که از ژانویه آغاز می شود، نفوذ کرده اند. و با باز شدن ضبط جلسه بهار می ترسد پایانش دیده نشود.

پس از به اشتراک گذاشتن کشف خود با دولت پیرس، از ریچ که قبلاً در مورد عدم صداقت دانشگاهی برای اساتید سخنرانی کرده بود، خواسته شد تا مشاهدات خود را در مورد ربات ها ارائه دهد. پس از شنیدن نگرانی های ریچ، دونا-می ویلانووا، معاون امور علمی، ایمیلی به اعضای هیئت علمی که دیر شروع به کار کرده بودند، ارسال کرد و در آن پیشنهاد کرد که در هفته اول کلاس برای تعیین واقعی یا جعلی بودن، نیاز به تعامل تعاملی با دانشجویان دارند.

ویلانووا گفت که بررسی یک دانش آموز قلابی بدون نقض حریم خصوصی شخص واقعی یک موضوع حساس است. او در ایمیلی به استادان گفت که اگر در عرض 24 ساعت از دانش‌آموز غیرفعال چیزی نشنیدند، آنها را رد کنید و یک بیانیه برنامه درسی درج کنید که به دانش‌آموزان اطلاع می‌دهد که اگر فعال نباشند رد خواهند شد.

اما شناسایی ربات ها دشوار است و همیشه غیر فعال نیستند. گزارش‌های مربوط به پاسخ‌های کتبی عجیب به سؤالات مشکوک ربات از سؤالات اساتید در کالج‌های سراسر ایالت رایج است.

در یک بیانیه ایمیلی، ناحیه کالج شهرستان لس آنجلس گفت که سیستم نه کالج و کارکنان کالج پیرس از نگرانی های ریچ آگاه هستند و به رسیدگی به مسائل ثبت نام و بررسی ثبت نام کلاس ها ادامه می دهند.

ویلیام بویر، سخنگوی LACCD گفت: «به دلیل بازرسی‌های آتی، و همچنین به دلایل امنیتی و حفظ حریم خصوصی، شهرستان جزئیات خاصی در مورد وضعیت در حال حاضر منتشر نمی‌کند.» “تمام نگرانی های مطرح شده توسط معلمان در اسرع وقت بررسی و رسیدگی می شود.”

ریچ و سایر اساتید گفتند که مدیران کالج پیرس در ماه اکتبر با او تماس گرفتند تا از یافته های او مطلع شوند، اما هیچ اقدامی انجام نشد.

یکی دیگر از استادان پیرس که می خواست نامش فاش نشود، از نبود فوریت و راهنمایی کالج و منطقه برای آموزش معلمان در مورد فعالیت های تقلبی ابراز ناامیدی کرد – مسئولیت هایی که آنها می گویند نباید به عهده معلمان باشد.

“می دانم که حل این مشکل ممکن است دشوار باشد، اما مشکل بزرگی است. شما یا در دفاتر کمک مالی مرتکب کلاهبرداری می‌شوید، یا علیه ایالت کالیفرنیا مرتکب کلاهبرداری می‌شوید و ثبت‌نام خود را افزایش می‌دهید.”

یک استاد گفت که این مشکل همچنین نگرانی های بالقوه حفظ حریم خصوصی را در بین دانشجویان ایجاد می کند.

کرت دافی، افسر شکایات انجمن صنفی کالج لس آنجلس، به کالج پیرس گفت: “ما هیچ تضمینی نداریم که افرادی که در کلاس های آنلاین ما ظاهر می شوند دانش آموزان واقعی هستند.” “از کجا بفهمیم که فرد حاضر در این انجمن گفتگوی آنلاین فقط برای استراق سمع مکالمات دانش آموزان در بحث هایی که گاه شخصی هستند، آنجا نیست؟”

دافی گفت: «به‌عنوان معلم، فکر نمی‌کنیم که مدیریت ما، مخصوصاً در مورد پذیرش و ثبت‌نام، برای صدور گواهینامه به دانش‌آموزان توجه زیادی داشته باشد».

ریچ علیرغم وسواسی که برای شناسایی دانشجویان قلابی داشت، اذعان کرد که او و اعضای هیئت علمی “کارشناس امنیت سایبری نیستند، ما متخصص ثبت نام نیستیم.” ریچ گفت: ما برای تمرین استخدام شدیم. “وظیفه ما این نیست که این دانش آموزان قلابی را در کلاس های خود دستگیر کنیم.

زنی جلوی کامپیوتر نشسته است

کیم ریچ استاد عدالت کیفری در کالج پیرس با تجربه در اجرای قانون است.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

ربات‌ها پدیده جدیدی در فضای کالج نیستند، زیرا برای کمک به مردم با استفاده از آدرس‌های پست الکترونیکی، تقلب کرده‌اند، اما مقامات سراسر ایالت موافق هستند که جهش امسال بدترین جهش است. ترکیبی از یک سیستم غیرمتمرکز از 116 کالج دولتی، افزایش فرصت‌ها برای کمک‌های فدرال، و تغییر مداوم به فعالیت‌های آنلاین، محیطی بالغ برای فعالیت ربات‌های تازه کشف شده ایجاد کرده است.

این مشکل در یک زمان بحرانی به وجود آمد، زیرا کالج های شهری در سراسر کشور و کشور با کاهش قابل توجهی در ثبت نام در طول همه گیری مواجه شدند.

ناامیدی ریچ از رسیدگی منطقه به وضعیت ربات ها در تصمیم او برای استعفا از ریاست بخش در پایان ژانویه نقش داشت.

در اوایل این ماه، کارمند کالج پیرس در ایمیلی گفت که تعداد کارمندان در زمستان 2022 اکنون 93 درصد از زمستان گذشته است. ریچ متحیر بود.

“عالی، ضبط به پایان رسید. اما چند درصد دانش آموزان قلابی هستند؟[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma