رشد کووید برای کودکان باعث ایجاد ترس برای کودکان شکننده پزشکی می شود

[ad_1]

هر بار که شخصی به جیمی چونگ می گوید که کووید-19 تهدیدی جدی برای کودکان نیست، او به آنها یادآوری می کند که سرماخوردگی می تواند فرزندش را به بیمارستان بفرستد.

پسرش آشر که به سومین سالگرد تولدش نزدیک می‌شود، فلج مغزی و مشکلات دستگاه تنفسی و گوارشی دارد که او را در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار می‌دهد.

چونگ از او در خانه‌شان در دره سیمی در طول همه‌گیری مراقبت می‌کند و افرادی را که می‌توانند وارد شوند به شدت محدود می‌کند. گاهی که موارد زیاد می شود، حتی تصمیم می گیرد پرستاران خانه او را رد کند.

چونگ گفت: «این ترسناکتر از ابتداست. «وقتی قبلا اوضاع خیلی بد بود، بچه‌ها به مدرسه نمی‌رفتند. مردم از خانه کار می کردند. اکنون آنها می گویند که بسیار مسری تر است – و همه چیز باز است.”

این ایده وجود دارد که “اگر ما آسیب پذیر هستیم، باید در خانه بمانیم.” خوب، ما انجام می دهیم. اما چقدر بیشتر می توانیم انجام دهیم؟ “چونگ پرسید.” پسر من لیاقت این را دارد که بیرون از خانه خود زندگی کند.”

کودکان خردسال – زیر 5 سال – اخیراً با نرخ بالاتری نسبت به هر زمان قبل از همه‌گیری، با COVID-19 در بیمارستان بستری شده‌اند، طبق داده های فدرال مقامات بهداشتی می گویند افزایش تعداد کودکان نتیجه گسترش سریع نوع Omicron است که انتقال آن بسیار آسان تر از انواع قبلی ویروس کرونا است.

جهش اخیر به ویژه برای بسیاری از خانواده‌های دارای کودکانی که از نظر پزشکی شکننده هستند و کمتر از 5 سال دارند، یعنی گروه سنی که هنوز واجد شرایط واکسن کووید نیستند، نگران‌کننده است. انتظار می رود مجوز فدرال واکسن برای کوچکترین کودکان ماه ها باقی بماند.

“ما واکسن نداریم. ما درمان های بسیار کمی برای این گروه سنی در دسترس داریم. دکتر Jorge A. Caballero، متخصص بیهوشی و یکی از بنیانگذاران Coders Against COVID، گفت: و ما به مردم نمی گوییم که با کودکان خردسال عاقل و مراقب باشند.

کابالرو گفت: «ما نمی‌توانیم نیازهای کل گروه را نادیده بگیریم، بلکه تقریباً همین کار را با افراد دارای معلولیت در هر سنی انجام می‌دهیم». گروه‌های معلولان اخیراً اظهارات رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها را محکوم کرده و آن را «دلگرم‌کننده» خواندند که مرگ‌های نامتناسب در میان افراد مبتلا به بیماری‌های همراه اتفاق افتاده است.

Assn گفت: “پاسخ بهداشت عمومی COVID-19 با افراد دارای معلولیت به عنوان یکبار رفتار می کند.” در این نامه آمده است که به افراد دارای معلولیت و ده ها گروه دیگر.

کودکان و نوجوانان خردسال معمولاً به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان بستری نمی شوند: طبق داده های تجمعی جمع آوری شده توسط آکادمی علوم ایالات متحده، کمتر از 1٪ از کودکان و نوجوانانی که آلوده شده اند در بیمارستان بستری شده اند و 0.01٪ فوت کرده اند. Pediatrics and Children’s Hospital Asn .

اما با افزایش چشمگیر عفونت‌ها، حتی درصد کمی از کودکان بستری شده در بیمارستان، تعداد کودکانی را که در بیمارستان بستری شده‌اند بسیار بیشتر از قبل کرده‌اند. برای دوره هفت روزه منتهی به 12 ژانویه، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه 881 کودک و نوجوان تازه پذیرفته شده مبتلا به کووید-19 را داشت. درصد بستری های جدید در این گروه شش برابر بیشتر از دو ماه قبل است.

داده‌های اخیر فدرال نشان می‌دهد که کودکانی که برای واکسینه شدن خیلی جوان هستند با نرخی نزدیک به بزرگسالان جوان در بیمارستان بستری شده‌اند، اگرچه هنوز بسیار پایین‌تر از سطح افراد میانسال و بزرگسال هستند.

به گفته یک مقام بیمارستان، بیش از 40 بیمار اطفال در بیمارستان کودکان لس آنجلس وجود داشت که در اوایل هفته گذشته آزمایش کرونای آنها مثبت شد – تقریباً شش برابر بیشتر از ماه نوامبر. دکتر مایکل اسمیت، مدیر پزشکی پیشگیری و کنترل عفونت، گفت: تقریباً یک چهارم کودکان بستری شده در کووید-19 برای مراقبت‌های ویژه ارجاع شدند و برخی از آنها باید لوله‌گذاری شوند.

دکتر گری نوریتز، استاد اطفال در دانشگاه ایالتی اوهایو و رئیس شورای کودکان ناتوان در آکادمی آمریکا، گفت: «ما این تجمل را داشتیم که بگوییم: “این بد است، اما واقعا برای اکثر کودکان آنقدرها هم بد نیست.” علوم اطفال. همانطور که اعداد و ارقام می گویند، “دیگر چنین احساسی وجود ندارد.”

خطرات کووید-19 برای کودکانی که نقص ایمنی دارند یا از نظر پزشکی شکننده هستند، از جمله کودکان مبتلا به سرطان، لوپوس و سایر شرایط بسیار بیشتر است.

مت هیدریک، ساکن فرزنو، گفت: از آنجایی که کودکان بزرگتر و بزرگسالان واکسینه شده اند، “این احساس وجود دارد که ما رها شده ایم.” پسرم هنوز واکسینه نشده است – و ما باید مراقب او باشیم.

بتسی و مت هایدریک آرتور 3 ساله را در یک پیش دبستانی مجازی در طول همه گیری همه گیر نگه داشتند. پسر آنها آتروفی عضلانی نخاعی نوع 1 دارد و از دستگاه BiPAP برای کمک به تنفس در شب استفاده می کند.

وی در گذشته به دلیل ابتلا به ویروس تنفسی در بخش مراقبت های ویژه بوده است. حتی قبل از COVID-19، این زوج باید در طول فصل آنفولانزا برای محافظت از او مراقب باشند. هر بار که یکی از آنها احساس بدی می کرد، خود را مبدل می کردند و از دیگران جدا می شدند.

بتسی هیدریک به یاد می‌آورد که وقتی همه‌گیری شروع شد، احساس می‌کرد: “اوه، بقیه جهان اکنون در قایق ما هستند.” اما با نزدیک شدن به سومین سال کووید-19، زمانی که افراد تصور می‌کنند ویروس دیگر تهدیدی نیست، احساس نامرئی می‌شود.

قبل از ظهور Omicron، Hydricks گهگاه با آرتور برای سفرهای کوتاه به Target زمانی که فروشگاه خالی بود، سفر می کرد. او چندین بار در ساعات خلوت از باغ وحش بازدید کرد و در بیرون از خانه و با لباس مبدل ماند.

اکنون که موارد رو به افزایش است، عمده سفرهای او به خارج از منزل برای نوبت پزشکی است. گاهی اوقات بچه های دیگری را در همسایگی می بیند، اما به جای پیوستن به بازی، خود را محدود می کند تا آنها را از دور دور کند.

بتسی هیدریک گفت: «زمانی که او بالاخره بتواند واکسینه شود، حداقل بیمه ای خواهیم داشت که او تمام محافظتی را که می توانیم از او ارائه کنیم، داشته باشد». “شاید او بتواند با یکی از بچه های کوچک بازی کند. یا می تواند به مدرسه برود. یا او می تواند به باغ وحش برود – و ما ممکن است آنقدر احساس وحشت نکنیم.

بسیاری از پزشکان گفتند هنوز مشخص نیست که آیا Omicron، که تعداد موارد را در بین کودکان افزایش می دهد، باعث ایجاد بیماری در کودکان می شود که نسبت به نسخه های قبلی کم و بیش شدید است. به نظر می رسد گزینه جدید در مجاری تنفسی بالاتر می رود، که می تواند کودکان را در برابر سیاه سرفه ای به نام کروپ آسیب پذیر کند.

دکتر گراهام تسه، پزشک ارشد در بیمارستان زنان و کودکان MemorialCare Miller در لانگ بیچ، گفت: از آنجایی که کودکان خردسال راه‌های هوایی کوچکی دارند، “برای ایجاد کروپ تنها کافی است کمی تورم در این راه‌های هوایی ایجاد شود.” ما قطعاً شاهد افزایش تعداد کودکانی هستیم که با کروپ بالینی بستری شده اند، که معلوم شد مبتلا به کووید-19 هستند.

مقامات بهداشت عمومی همچنین هشدار داده‌اند که کودکان ممکن است از اثرات طولانی‌مدت کووید، که می‌تواند شامل خستگی و مشکلات تنفسی باشد، رنج ببرند، اگرچه محققان هنوز تخمین می‌زنند که این اتفاق چقدر می‌افتد. کودکان آلوده به ویروس کرونا همچنین ممکن است به سندرم التهابی چند سیستمی مبتلا شوند، یک وضعیت نادر اما بالقوه کشنده.

دکتر کولین کرافت، متخصص اطفال عمومی در بیمارستان کودکان لس آنجلس، گفت: از آنجایی که Omicron مورد نیاز است، “ما نمی توانیم آن را به عنوان یک ویروس خفیف تر رد کنیم.” سرایت محض آن به این معنی است که “هرچه کودکان بیشتر به این بیماری مبتلا شوند و کودکان بیشتری برای آن به بیمارستان مراجعه کنند.”

58 کودک زیر 5 سال در لس آنجلس وجود داشتند که تست کرونای آنها مثبت بود و در 1 ژانویه در بیمارستان بستری شدند. کمتر از یک ماه قبل، این تعداد فقط چهار بود.

پزشکان اطفال می گویند بسیاری از اقدامات مشابه توصیه شده برای محدود کردن کووید-19 به طور کلی – از جمله واکسیناسیون برای افرادی که شرایط را دارند، ماسک زدن و اجتناب از شلوغی – به محافظت از کودکان بسیار خردسالی که از نظر پزشکی شکننده هستند کمک می کند.

دکتر استفان بارکلی، متخصص اطفال در مرکز پزشکی کودکان کوتیج در سانتا باربارا، گفت: “ارزش انکارناپذیری در واکسینه شدن برای محافظت از سلامتی شما وجود دارد.”

“اما نفع بزرگتر این است که سعی کنیم محیط بهداشتی خود را برای کودکان حفظ کنیم – و برای کودکانی که در موقعیتی هستند که نمی توانند ایمن سازی شوند و واقعا به ما – بزرگسالان، والدین، کودکان بزرگتر – برای انجام کارهایی که می توانیم انجام دهیم متکی هستند. وی گفت: برای محدود کردن شیوع این ویروس.

خانواده ها تمام تلاش خود را برای مقابله با خطرات فعلی انجام می دهند، اما بسیاری از تصمیم گیرندگان در سراسر کشور به اندازه کافی برای محافظت از کودکان خردسال که از نظر پزشکی آسیب پذیر هستند، از جمله ارائه تهویه در مکان های عمومی، ماسک زدن و اطمینان از اینکه افراد می توانند آزمایش شوند، انجام نمی دهند. گفت.

“به عنوان یک والدین بسیار ناامید کننده است. کابالرو گفت: این به عنوان یک وکیل بسیار ناامید کننده است. ما دقیقاً می دانیم که چه اتفاقی باید بیفتد… اما بسیاری از تصمیم گیرندگان و سهامداران در این ذهنیت گیر کرده اند که کودکان نمی توانند بیمار شوند.

نوریتز که در اوهایو تمرین می‌کند، می‌گوید که «اگر نکته‌ای در آن وجود داشت، اکنون مسدود می‌شویم» با افزایش موارد. اما دکتر آلیس کو، مدیر مرکز تعالی سلامت مادر و کودک UCLA، گفت که این بلوک باعث تشدید مشکلات دیگری از جمله خشونت علیه کودکان و بیماری‌های روانی در میان جوانان شده است.

کو، پروفسور اطفال در UCLA گفت: “اگر همه چیز مهم کووید بود، پس همه چیز دوباره بسته می شد.” اما محاصره پایدار نیست و سایر نگرانی‌های بهداشتی نیز مهم هستند.»

در ساحل منهتن، دوون کوردووا قضاوت می‌کند که آیا کسی که ممکن است در اطراف دخترش رافائلا باشد احتمالاً به اندازه کافی مراقب COVID-19 باشد یا خیر. قبل از اینکه دخترش را نزد یک معلم خاص بفرستد، به او اطمینان داده شد که مربی یک خویشاوند نقص ایمنی در خانه دارد.

ما نمی توانیم فقط بگوییم: بچه ها را به مدرسه بفرستید، آنها در امان خواهند بود. کوردوبا گفت: «ما باید به بسیاری از افراد دیگر تکیه کنیم که انتخاب‌های درستی انجام می‌دهند.

رافائل یک بیماری نادر دارد که مغز، نخاع و سیستم ایمنی را تحت تاثیر قرار می دهد. او 6 ساله است – به اندازه کافی برای واکسینه شدن در برابر کووید – اما کوردووا گفت که دخترش به دلیل واکنش قبلی و نگرانی های پزشکی در مورد وضعیت او واکسن ها را دریافت نکرده است. کوردووا گفت که بقیه خانواده واکسینه شده اند. رئیس یک سازمان ملی متمرکز بر این اختلال.

این بیماری همه گیر بسیاری از درمان های رافائل را به صورت آنلاین تحت فشار قرار داده است، اگرچه با کاهش تعداد موارد، او شروع به کار با درمانگران خود در خارج از منزل کرده است. قبل از پرش Omicron، خانواده در حال بازگشت به پاهای خود بودند. رافائلا در پارک جلساتی داشت و در پاییز یک مدرسه خصوصی راه اندازی کرده بود.

کوردووا گفت: «و سپس با این آخرین موج فرش از زیر ما بیرون کشیده شد. “من واقعا نمی دانم در حال حاضر چه کار کنم. آیا به مدرسه برمی گردیم؟”

نوریتز در مورد برخی از افرادی که از اقدامات احتیاطی مانند واکسیناسیون و ماسک می ترسند، گفت: “یک نوع ذهنیت بسیار فردگرایانه در اطراف آن وجود دارد: “خب، من خوب خواهم شد.”

او گفت: «این از افرادی که بیشتر آسیب پذیر هستند محافظت نمی کند.

کارمند Times Rong-Gong Lin II در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat