ری آنتونی رهبر گروه 100 ساله شد

[ad_1]

بیش از 65 سال از انتخاب بیش از 1500 سرگرم کننده برای جاودانگی در پیاده روهای هالیوود می گذرد. فقط چند یا چند نفر از این افراد اولیه هنوز با ما هستند. در میان بسیاری از افتخارات مبتنی بر استقامت، ری آنتونی، رهبر گروه، یکی از قدیمی‌ترین اعضای بازمانده از آن طبقه اولیه ستاره‌های هالیوود است. (بازیگر مارشا هانت که می‌توانست دانشجوی سال اول آنتونی باشد، با ۱۰۴ رکورد را در اختیار دارد.)

در ژانویه 20، آنتونی صدمین سالگرد تولد خود را در محاصره دوستان و پری آنتونی، نوادگان تنها او، پسری از ازدواج کوتاهش با بازیگر زن مامی ون دورن جشن گرفت. ملک آنتونی هالیوود هیلز همانطور که در سال 1975 تصور می کرد، با فرش های سرسبز، یک اتاق غذاخوری غرق شده و منظره ای از اقیانوس، در صورتی که آب و هوا اجازه دهد، کامل شده است. در میان بادکنک هایی به شکل عدد “100” و ورود پیتزای مزین به عدد زیتون، آنتونی گفت: “آنها واقعاً می خواستند سن من را به من یادآوری کنند!” اگرچه شنوایی او به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اما حافظه او هنوز تیز است. در میان انبوهی از خوش‌خواهان که از طریق تلفن و جلوی در به صدا در می‌آمدند، آنتونی زمانی را صرف کرد تا با احساسی حیله‌گر از خود و قدردانی از همه چیزهایی که در طول راه دیده بود، درباره قرن داستان‌هایش فکر کند.

مردی که در میان نوازندگان دیگر ترومپت می نوازد

ری آنتونی در سال 1948 ترومپت خود را می نوازد.

(مترونوم / گتی ایماژ)

پس از اینکه پدرش به ری آنتونی 5 ساله در خانه آنها در کلیولند یک ترومپت داد، او به بوق متصل شد و در نهایت شاگرد نوجوان هری جیمز، بازیگر و رهبر گروه ترومپت جاز شد که تنها نیم دوجین سال داشت. بزرگتر از او در حالی که آنتونی هنوز نوجوان بود، خود را به عنوان عضوی از ارکستر گلن میلر، یک برنج ساز خودپسند در یک جایگاه پر از مردان خسته جهان، وارد دوران بزرگ کرد. او کمتر از دو سال در گروه دوام آورد و به طور مشخص دو بار اخراج شد، به نظر می رسد که ضربات قوی او برای یک شانس دوم کافی است اما نه برای سومین فرصت. آنتونی به یاد می آورد: «بعضی از نوازندگان من را به خاطر جوان بودن در گروه شماره یک مسخره کردند. او سرسخت بود اما این یک تجارت است. شما زمان زیادی برای انجام هیچ کاری ندارید، مگر اینکه خطوط را دنبال کنید.”

در پایان سال 1941، شتاب جنگ، بیهودگی صحنه گروه بزرگ را مختل کرد و بسیاری از نوازندگان استعدادهای خود را به جبهه داخلی عرضه کردند. در نتیجه، آنتونی خود را در نیروی دریایی یافت و سربازان را در هتل رویال هاوایی در هونولولو که در آن زمان هنوز یک میدان جنگ پرتنش بود، سرگرم می کرد.

آنتونی با ویژگی های زیبای هالیوودی و اعتماد به نفس یک شومن کهنه کار از جنگ بیرون آمد و ده ها سال بعد را در تلویزیون و رادیو در سراسر آمریکا گذراند. شباهت او به کری گرانت برای هر دو مرد دردسرساز بود. ارکستر ری آنتونی یک گروه پرکار بود که در اوایل دهه 1950 تک‌آهنگ‌های رقص بی‌شماری را منتشر کرد، از جمله “The Hokey Pokey” و “The Bunny Hop” – قطعات کوچکی که تقریباً بلافاصله مخاطبان ملی را جذب کردند. کمک های او به هنر گمشده بوگی (“بوگی ترومپت”، “بوگی آقای آنتونی”، “بوگی گروه بزرگ”) و فوکستروت، که اغلب با چند قدمی رقص از آرتور موری مبتکر همراه بود، به همان اندازه بود. موفقیت آمیز. گاه‌به‌گاه تک‌نوازی‌های ترومپت آنتونی ملودیک و عمدی بود، اما کمتر نتیجه‌ی درخشش بداهه‌پردازی بود و بیشتر به دنبال تشدید دیوانگی در فضای رقص با زور بود و نه فیلیگران. ساعت‌ها سخت بود و تور طاقت‌فرسا بود، 18 عضو گروه و تجهیزاتشان بدون مکث از ساحلی به ساحل دیگر می‌رفتند. آنتونی به شوخی گفت: “اگر من باید می رفتم، آنها باید می رفتند.”

سه نفر در مقابل پس زمینه نت های موسیقی ساز می نوازند.

میکی رونی، سمت چپ، و مرلین مونرو، در مرکز، به همراه ری آنتونی، رهبر گروه، در سال 1952 در آلبومی که برای تک‌آهنگ ارکسترش «مریلین» منتشر شد، ظاهر می‌شوند.

(رژه تصویری / گتی ایماژ)

شاید افسانه‌ای‌ترین موفقیت‌های آنتونی، جشن انتشار در سال 1952 برای تک‌آهنگ ارکستر او به نام «مریلین» بود که برای خانم نوشته شده بود. مونرو که هنوز نام آشنای خود را پیدا نکرده بود. مونرو که در خور زرق و برق ظاهر خود بود، با هلیکوپتر بل با لباس صورتی درخشان که صدها فوت بالاتر از جمعیت قابل مشاهده بود، به مهمانی رسید، مدتها قبل از اینکه هیچ یک از مهمانان بدانند چه کسی وارد می شود. حتی آنتونی از حضور برنامه ریزی شده او مطلع نشد. آنتونی در پاسخ به اینکه آیا همسرش جو دی ماجیو به مهمانان سرشناس دیگری مانند میکی رونی و سامی دیویس جونیور پیوسته است یا خیر، آنتونی با خنده خاطرنشان کرد که “دعوت نشده است.” آن هلیکوپترهای کوچک فقط می‌توانستند این همه شخصیت داشته باشند، و عکس‌های اخیراً کشف‌شده از مونرو و آنتونی، با ترومپت در دست، جای کمی برای دیگران باقی می‌گذارد.

ستایش آنتونی از بلوندهای هالیوودی پاشنه سیخ دار در زندگی عمومی و خصوصی او ثابت بود. ازدواج پر فراز و نشیب او با ون دورن مشهور در سال 1955 تا پایان دهه قبل از اینکه همه چیز به طرز چشمگیری فروپاشید، علوفه روزنامه بود. اما پسر آنتونی، پری، نتیجه مثبت پیوند کوتاه آنها بود. در طول جشن تولد، پری با علاقه خاطرات آلبوم های بیتلز را که پدرش از سر کار به خانه آورده بود، یادآور شد. او با غمگینی گفت: “کاش الان هم آنها را داشتم.”

یک مرد تقریباً زنی را می بوسد در حالی که مرد دیگری وانمود می کند که ناراحت است.

مامی ون دورن، بازیگر، تقریباً مردی را می بوسد در حالی که همسرش ری آنتونی وانمود می کند که در جریان یک رویداد در لس آنجلس به حسادت می پردازد.

(بایگانی مایکل اوکس / گتی ایماژ)

در اواسط دهه 1950، آنتونی با معلمان بازیگری استل هارمن و سنفورد مایزنر به مطالعه پرداخت. آنتونی گفت: «من نیاز داشتم که تمام کمکی را که می توانستم دریافت کنم، دریافت کنم. در حالی که بازیگری هرگز تمرکز اصلی کار او نبود، او در چندین فیلم برجسته از جمله “مدرسه دبیرستان محرمانه” ظاهر شد. و سه بار نامزد اسکار “پاهای بلند پدر” با حضور فرد آستر اما این حضور او در فراخوان نوجوانان در سال 1956 “دختر نمی تواند کمک کند” بود. که طولانی ترین تاثیر را داشته است.

در یکی از خنده دارترین صحنه های آن فیلم، جین منسفیلد، در میانه یک جلسه ضبط، سیبی را از یک دستگاه فروش خودکار واقع در داخل استودیو ضبط می خرد و با ارکستر ری آنتونی در حالی که از طریق “Rock Around the Rock” پرش می کنند، می نشیند. مرغ. ” در پایان آهنگ، شخصیت منسفیلد، که صدایش قبلاً در فیلم شکسته شده بود، به عنوان صدای آژیر پلیس به سمت میکروفون تکیه می‌دهد. بازی‌های لیتل ریچارد و ادی کوکران، نوازندگان جوان تاثیرگذاری مانند پل مک‌کارتنی و جان لنون را برانگیخت تا رویاهای راک اند رول خود را دنبال کنند، اما این گیشه‌داری آنتونی بود که به فروش فیلم به تهیه‌کنندگان کمک کرد.

با شروع دهه 60 نوسانی، آنتونی به شدت راه خود را در دهه های 40 و 50 طی کرده بود. در طول نزدیک به 20 سال با Capitol Records، او صدها آهنگ را برای این لیبل ضبط کرد که فهرستی از آنها شامل فرانک سیناترا و نات کینگ کول در هنگام ورود و گراند فانک ریل‌رواد و بیچ بویز در زمان خروج او بود.

مردی به بیرون از پنجره نگاه می کند.

ری آنتونی در خانه اش در هالیوود هیلز در صدمین سالگرد تولدش.

(کریستینا هاوس / لس آنجلس تایمز)

آنتونی تا دهه 90 خود به طور منظم به اجرای برنامه ادامه داد، گاهی اوقات واحد خود را رهبری می کرد، گاهی اوقات به یک سوپرگروه از کهنه سربازان گروه بزرگ می پیوست. او در اوایل دهه 2010 در سریال “دختران همسایه” E!’S “The Girls Next Door” در اوایل دهه 2010 به‌عنوان نوعی بارنی رابل به‌عنوان نوعی بارنی رابل در کنار دوستش هیو هفنر، در سریال “دختران همسایه” حضور داشت. مهمانی‌هایی در کنار استخر در بالای بلوار سان ست آماده است.

اکنون، بیش از 60 سال پس از دریافت ستاره هالیوودش، ترومپت آنتونی هنوز در کنار تخت او نشسته است، رابطه ای موسیقایی که پیش از اولین پرواز فرا اقیانوس اطلس و ریاست جمهوری هربرت هوور است. او هیچ رازی در مورد عمر طولانی خود ارائه نکرد اما توجه داشت که والدین پسرش در مجموع بیش از 190 سال زندگی کرده اند. (ون دورن در 6 فوریه 91 ساله می شود.)

همه جا توافق کردند که پری چندین ژن خوب را به ارث برده است و طبق همه موارد، آقای. آنتونی که هنوز هم بازیگوش و گستاخ است، قرن بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort