ستون: در OC، نفرت از LA یک شیدایی است که با یک هشتگ همراه است

[ad_1]

منطقه اورنج کانتی adv تاد اسپیتزر در جلسه ما هفته گذشته با لب بالایی ترک خورده ظاهر شد. او اعتراف کرد که یک تیغ تراش خورده، خجالت زده، عمیق و متورم شده بود که اسپیتزر درست زمانی که قهوه اش را می خورد می لرزید.

با این حال، این همان زخمی نبود که من در موردش کنجکاو بودم.

در مقابل ما یک پوشه حاوی یک بیانیه مطبوعاتی در مورد کمپین انتخاب مجدد اسپیتزر بود که حاوی هشتگی بود که او اختراع کرد: #NoLAinOC.

پدر دو فرزند 61 ساله در یک نقطه از گفتگوی بیش از یک ساعته ما با افتخار گفت: «ببینید روی بنر چقدر خوب است. انگشتش رد سه حرف آخر نام خانوادگی‌اش را نشان می‌دهد، جایی که شعار روی آن قرار داشت.

اسپیتزر وقتی او را نوجوان خواندم او را دوست نداشت.

او با اشاره به نام مستعار اعضای OC GOP از دهه 1990 که همچنان به شکل‌دهی سیاست‌های ویژه شهرستان ادامه می‌دهند، اصرار کرد: «من یک دادستان غارنشین نیستم». “خب، احتمالاً من اینگونه آموزش دیدم. بله، اما من پیشرفت کردم.”

من تصور می کردم که او حداقل بهتر از سلف خود تونی راکاوکاس است، که اسپیتزر در سال 2018 پس از رسوایی با افشاگران در زندان، که ده ها حکم جنایی را لغو کرد و وزارت دادگستری ایالات متحده هنوز در حال تحقیق در مورد آن است، او را شکست داد.

اما، ادامه دادم، هشتگ سالسا ضعیف اسپیتزر، آخرین مورد از وسواس ده ساله ساکنان اورنج کانتی بود که LA را مانند سدوم صدا می کردند در حالی که OC را مانند عدن ابدی نگه می داشتند.

این خطی بود که در سال 1936 استفاده شد، زمانی که کلانتر وقت اورنج کانتی، لوگان جکسون، “آژیتاتورهای” آنجلینو را متهم کرد که پرتقال‌چین‌کنندگان مکزیکی را برای اعتصاب الهام می‌بخشد، که او بی‌رحمانه به آن حمله کرد. این تاکتیکی بود که در دهه 1950 استفاده شد، زمانی که خانواده‌های آمریکایی مکزیکی طبقه متوسط ​​سعی کردند مدارس را با هم ادغام کنند تا ببینند والدین سفیدپوست تا آخر راه با آنها درگیر می‌شوند.

روح #NoLAinOC چیزی است که سیاستمداران اورنج کانتی در قیام واتس در سال 1992 مشاهده کردند. شورش در لس آنجلس، و در سال های اخیر بی خانمانی در جنوب کالیفرنیا فوران کرده است. افتراهای مدنی حتی اخیراً در آناهیم ظاهر شد، زمانی که شهر پس از پاسخ به شکایات عمومی از جمله “لطفاً اجازه ندهید آناهیم شرقی لس آنجلس یا کامپتون شود.”

به اسپیتزر گفتم شعار کمپین شما شبیه سوت سگ نژادپرستانه است. بلافاصله مخالفت کرد.

او در پاسخ به دوره اول گفت: این موضوع آموزش مردم است.

و درس هایی که او می خواهد ما بدانیم؟ که لس آنجلس به دلیل منطقه لس آنجلس، نسبت به اورنج کانتی امن تر است. adv جرج گاسکون حریف اسپیتزر در مسابقه DA امسال، پیت هاردین، شبیه سازی شده از گاسکون است که مشاور اصلی او سخنگوی گاسکون در سانفرانسیسکو بود. پیروزی هاردین در دنیای اسپیتزر، بهشت ​​اورنج کانتی را ویران خواهد کرد در 30 سالی که سیاستمدار بوده است، با پشتکار از دفاع کرده است.

آه و او اصرار دارد که #NoLAinOC توهین به لس آنجلس نیست.

“من عاشق LA هستم!” اسپیتزر با لبخندی صمیمانه گفت: این احساسی بود که مونتبلو محلی حداقل سه بار در طول مکالمه ما به شکلی بیان کرد. «من آنجا تحصیل کردم. من به UCLA رفتم. من آنجا پلیس بودم … فرهنگ و غذای عالی و تنوع بسیار زیاد و فرهنگ مناسب، موزه ها و کتابخانه ها و فقط چیزهای عالی وجود دارد.

او ادامه داد: “اما من نمی توانم آنچه را که آنجا می گذرد تحمل کنم.” “من نمی خواهم این اتفاق در اینجا بیفتد.”

دلایل #NoLAinOC چشمانش را در OC و فراتر از آن چرخاند و همان پاسخ را دریافت کرد: چقدر احمقانه. چقدر تهاجمی

چگونه اسپیتزر.

هاردین، دادستان سابق اورنج کانتی، گفت: “چرا او در مورد مشکلاتی که در OC با آن مواجه است صحبت نمی کند؟” او به دفتر اسپیتزر اشاره کرد که با تعدادی از شکایت‌هایی که توسط دادستان‌های خودش تنظیم شده بود، با این ادعا که یک مدیر ارشد آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود و اینکه اسپیتزر برای جلوگیری از این آزار کم‌کاری انجام نداد، اشاره کرد. در عوض، او در مورد جرم و جنایت در لس آنجلس صحبت می کند. شاید او باید به لس آنجلس برود و در آنجا فرار کند.”

با آرواره های مربعی، مدل موی خوب، جذاب و خستگی ناپذیر، اسپیتزر – که هرگز در انتخاباتی در حرفه ای که شامل امین هیئت مدرسه، ناظر خوب، عضو مجلس ایالتی و اکنون دادستان بود شکست نخورده است – یکی از ناامیدکننده ترین افراد است. سیاستمداران در جنوب کالیفرنیا به عنوان کسی که گهگاهی او را به مدت 20 سال پوشش داده است، او همیشه به من مانند یک پیشاهنگ عقاب میانسال نگاه می کند که واقعاً می خواهد کار خوبی انجام دهد اما نمی تواند همه نشان هایش را به دست آورد – زیرا او همیشه باید به او بدهد. آتش های خودش

او محافظه‌کاری است که مدت‌ها با منفجر کردن اعضای غیراخلاقی حزب با جمهوری‌خواهان محلی مخالفت می‌کرد و به من گفت که قیام کنگره ایالات متحده در 6 ژانویه سال گذشته او را “از آنچه که حزب من تبدیل شده منزجر کرد، درست همانطور که شده است.” تلاش برای توضیح دادن “- اما او در GOP باقی می ماند.

او یک دادستان ارشد است که سال گذشته بیانیه‌ای صادر کرد و گفت: «ما به عنوان یک جامعه سیاه‌پوستان را به روش‌های مختلف مورد آزار و اذیت قرار داده‌ایم» و اعتراف کرد که دفتر او «ممکن است» یک لیوان کول اید برای عدالت اجتماعی نوشیده باشد که اکنون در دفاتر DA استفاده می‌شود. در سراسر کشور اما وقتی گفتم برخی از سیاست‌های او – استخدام بیشتر زنان و دادستان‌های اقلیت، آزار و اذیت نئونازی‌ها، راه‌اندازی واحدهای سلامت روان و کاهش تکرار جرم – باعث شد که او مانند یک دادستان مترقی به نظر برسد، اسپیتزر گفت که افرادی مانند اینها را باید نامید. واپسگرا»، پس از آن او اعتبار ابداع این جناس بد را بر عهده گرفت.

او در فاکس نیوز و سایر خبرگزاری های راستگرا ظاهر شد تا گاسکون را منفجر کند، اما سپس به اتحادیه اصلاحات لادا در دادستانی منطقه پیشرو کالیفرنیا پیوست و گفت که «در دو ثانیه» با گاسکونی ناهار می‌خورد زیرا «می‌خواهم». می‌خواستم ببینم. این مرد موفق باشد.»

اسپیتزر همان کسی است که از دوران خود به عنوان معلم انگلیسی در دبیرستان روزولت در بویل هایتس و دبیرستان شور در مونتبلو با عشق صحبت می کند، سپس در همان نفس می گوید: «من سعی می کنم بگویم که یک خط بسیار واضح وجود دارد. بین آنچه در اورنج کانتی اتفاق می افتد و آنچه در لس آنجلس اتفاق می افتد

اسپیتزر می‌خواهد خود را به‌عنوان یک داستان‌نویس روشن‌فکر معرفی کند، اما او واقعاً به منحصربه‌فرد بودن اورنج کانتی، به همان اندازه که فرقه پوچ در کالیفرنیای جنوبی باقی مانده است، باور دارد. ما هرگز بهتر از همسایگان خود در شمال نبوده ایم، به خصوص در عصری که همان مشکلاتی که لس آنجلس را گرفتار می کند در OC بسیار زیاد است.

ما استانی هستیم که معتقدیم بی خانمانی – که از زمان روی کار آمدن اسپیتزر 41 درصد افزایش یافته است – فقط در سانتا آنا وجود دارد، جایی که شهرها برای دهه ها بی خانمانی خود را رها کرده اند تا زمانی که یک قاضی فدرال به آنها بگوید که به آن پایان دهند. آمارهای وزارت دادگستری ایالات متحده نشان می دهد که حملات شدید، سرقت خودرو و سرقت در اورنج کانتی به طور قابل توجهی از سال 2019 تا 2020 افزایش یافته است، آخرین سالی که مقامات فدرال آمار کاملی برای آن دارند.

اسپیتزر ادعا می کند که لس آنجلس و سانفرانسیسکو بیشترین مهاجرت خالص را در بین تمام شهرهای کالیفرنیا در حال حاضر دارند که عمدتاً به دلیل DAهای مترقی است و اورنج کانتی کمترین درصد را در بین هر شهرستان دارد. او گفت: «مردم از چیزی که من برای آن می جنگم قدردانی می کنند. به همین دلیل است که آنها می خواهند اینجا زندگی کنند.

با این حال، مطالعه دسامبر توسط آزمایشگاه سیاست کالیفرنیا مستقر در دانشگاه کالیفرنیا نشان داد که اورنج کانتی نسبت به ریورساید، سن برناردینو و ونتورا افراد بیشتری را در مهاجرت خالص از دست داده است. آمارهای وزارت خزانه داری کالیفرنیا نشان می دهد که درصد افرادی که لس آنجلس را از سال 2020 تا 2021 ترک می کنند – 0.9٪ – تنها یک دهم درصد بیشتر از اورنج کانتی است. و ایروین – جایی که اسپیتزر گفت ساکنان لس آنجلس “لعنت به همه از آنجا می آیند” – درصد بیشتری از جمعیت خود را در مدت زمان مشابهی نسبت به شهر فرشتگان از دست داد.

در اواخر چت ما، اسپیتزر جراحاتش را پاک کرد او یک بار دیگر لب هایش را لیسید (هیچ وقت خونریزی نکرد) و با لبخند دیگری به من نگاه کرد. او واقعاً دیوانه اورنج کانتی نبود. چرا خانواده لیبرال او در دوران تحریم UFW حتی خرید انگور را متوقف کردند!

اسپیتزر با خنده گفت: «برای تو خیلی سخت خواهد بود که مرا در این جعبه بگذاری، زیرا من این مرد نیستم.»

خوب، من مجبور نیستم کسی را در یک جعبه بگذارم، وقتی این کار را به طور معمول به تنهایی انجام می دهد. غیر ضروری.

به عنوان کسی که به شخص دیگری اجازه می دهد تا این همه املاک و مستغلات را در ذهن خود اجاره کند – همانطور که افسران پلیس وسواس اورنج کانتی بارها و بارها با لس آنجلس می کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat