ستون: دیدیون، کالیفرنیا و قدرت “تاریخ ویژه ما”

[ad_1]

وظیفه ای که من به دانشجویان روزنامه نگاری ادبی ام در کالج اورنج کوست هر ترم بعد از کلاس اولمان می دهم همیشه یکسان است: شش کتاب کلاسیک ادبیات مستند روایی را بخوانید و برای هر کدام خلاصه یک صفحه ای بنویسید.

من آنچه را که انتظار می رود برایشان می فرستم (تام ولف در مورد فرهنگ کالیفرنیای جنوبی در دهه 1960، گی تالیس در مورد پیری جو دی ماجیو) و نه – اگر آلیس واکر را نخوانده اید، در جستجوی قبر زورا نیل هرستون، نویسنده سیاه پوست فراموش شده آن زمان هستید. مجله خانم پس نمی دانی نوشتن عالی چیست.

و بانوی بزرگ نامه های کالیفرنیا، جوآن دیدیون را به کلاس خود اختصاص دادم.

او هر چیزی است که آنها نیستند: ممتاز. شجره نامه دارنده نثر صیقلی. وقتی پیوند مشکلات لیک‌وود را برایشان ایمیل می‌کنم، مقاله‌ای در سال 1993 که دیدیون در مورد حومه‌های معمولی کالیفرنیای جنوبی نوشته بود و اینکه چگونه زندگی در آنجا بسیار تاریک‌تر از آن چیزی بود که ساکنانش می‌توانستند در دنیا باور کنند، نوشته بود، هیچ یک از اینها را به دانش‌آموزانم نمی‌گویم. .

این قطعه مورد علاقه من از دیدیون است، زیرا زمانی را به تصویر می‌کشد که مردم حومه شهر متوجه شدند که کالیفرنیای جنوبی دیگر مال آنها نیست و اصلاً از این موضوع خوشحال نبودند. من همچنان از نمایش دقیق او از جامعه مودب، مدرک کارشناسی ارشد او در تاریخ کالیفرنیا، مشارکت روشنگرانه او در سیاست های ضد مهاجرتی که زندگی سیاسی ایالت را برای بقیه دهه 1990 دیکته می کرد، می ترسم.

تعداد کمی از دانش‌آموزان من – تقریباً همه آنها بچه‌های مهاجر یا طبقه کارگر – در مورد نیویورکر شنیده‌اند، چه رسد به خواندن Didion. هر ترم به این فکر می کنم که آیا بهتر است فهرست آثار متعارف خود را به روز کنم و آن را رها کنم. و با این حال، هر ترم که در کالج اورنج کوست تدریس کرده‌ام، کلاس‌های من ناگزیر مشکلات لیک‌وود را بیشتر تحسین می‌کنند.

من به دانش آموزانم می گویم که در واکنش یک صفحه ای خود استدلال کنند که چرا هر اثری که می خوانند یک کلاسیک روزنامه نگاری ادبی به حساب می آید. پاسخ به مشکلات Lakewood همیشه یکسان است. دانش آموزان من از کلمات نادر و دقیق او و تحلیل کلان او از تاریخ خرد لذت می برند.

آنها حومه های ریاکارانه ای را که دیدیون آنها را محکوم می کند، تشخیص می دهند. دانش‌آموزان بزرگ‌تر کلاس من اسپور پوس را به یاد می‌آورند، باند بدنام پسران دبیرستانی که یکدیگر را به خاطر جنایات جنسی خود تحسین می‌کردند، که در قلب مقاله دیدیون قرار دارد. جوان ترها با انزجار از اینکه اعضای Spur Posse توانستند از انحراف آنها فرار کنند، عقب می نشینند و دیدیون را به خاطر آزار و اذیت آنها و عذرخواهی هایشان تحسین می کنند.

که شاگردانم بنابراین به سرعت درک کنید که چرا دیدیون مهم بود، از میراث نویسنده صحبت می کند.

اما من دیدیون را نه تنها به خاطر درخشش او، بلکه برای اینکه به شاگردانم نشان دهم چگونه مفهوم ما از اینکه یک روزنامه نگار باید باشد، تغییر کرده است، می سپارم. او تصوری از کالیفرنیا و شرایط انسانی داشت که فراتر از نژاد و طبقه بود، اما با آنچه امروز می بینیم متفاوت بود.

بعد از اینکه دانش‌آموزان تکالیف خود را تحویل می‌دهند، در کلاس دوممان یک سخنرانی کوتاه درباره دیدیون ارائه می‌کنم. من به اشتراک می گذارم که او بخشی از به اصطلاح روزنامه نگاری جدید بود، یک جنبش ادبی که افراد مشهور را از وقایع نگاران بزرگی ساخت که دوست داشتند در تمام گوشه های جامعه غوطه ور شوند و داستان های هیجان انگیزی ارائه کنند. من او را با فالگیرهای پیشگوی کالیفرنیایی مانند کری مک ویلیامز، مایک دیویس و فرانک نوریس نیز مرتبط می دانم که در دل رویای کالیفرنیا چیزی پوسیده دیدند.

اما من همچنین به این نکته اشاره می‌کنم که دیدیون در حال از دست دادن محبوبیت نویسندگان رنگین کالیفرنیایی نسل من است، که در او استعدادی باورنکردنی می‌بینند که واقعاً هیچ کاری با او برای بهبود سرزمینش انجام نداده است.

راه حل او برای مشکلات کالیفرنیا این نبود که به خیابان بیاید، بلکه بازنشستگی به عمارت خود یا پرواز به آمریکای لاتین بود، جایی که دیدیون همیشه نسبت به “قدرت مردم” بسیار بیشتر از گلدن استیت دلسوز به نظر می رسید. آنچه او در مورد دیدیون می گوید، و همچنین آنچه در مورد آن می نویسد، چیزی است که او به آن توجه نکرده است. او برای مدت طولانی در مورد قتل منسون صحبت کرد، اما چیزی در مورد ستون نویس پیشگام لس آنجلس تایمز، روبن سالازار، که هانتر سی تامپسون درباره او فراموش نشدنی درباره رولینگ استون نوشت، ارائه نکرد. او همسرش جان گرگوری دان را ترک کرد تا در مورد سزار چاوز بنویسد و در عین حال جان وین را آزار دهد.

او نوشت: “چه چیزی یاگو را شرور می کند؟ بعضی ها می پرسند من هرگز نمی پرسم.» بنابراین من با دانش آموزانم در میان می گذارم که چگونه این رویکرد برای کالیفرنیای امروزی به اندازه کافی خوب نیست – و اگر شما این را بگویید مردم ناراحت می شوند. یکی از دوستان من، نویسنده آمریکای لاتین، یک بار در شبکه های اجتماعی گفت که دیدیون را “به دست نیاورده” و مدام از او انتقاد می کردند که چرا یک احمق است که دیدیون را نگرفته است. نویسنده میریام گوربا سال گذشته برای مقاله‌ای با عنوان «زمان بازگرداندن کالیفرنیا از جوآن دیدیون» با واکنش‌های شدید مواجه شد، همه این‌ها به این دلیل بود که گوربا محافظان روشنفکر کالیفرنیا را سرزنش کرد که به دیدیون اجازه داده‌اند تا فضای زیادی را اشغال کند، حتی به قیمت نویسندگان دیگر. امروز.

به همین دلیل است که پس از آموزش دیدیون در اولین کار، به سراغ نویسندگان دیگر می روم. اما من هنوز آن را تدریس می کنم – و به ویژه مشکلات لیک وود – زیرا می خواهم دانش آموزانم ببینند که حتی فردی مانند دیدیون، که بسیار متفاوت از آنهاست، هنوز هم می تواند امروز درس ارزشمندی به کالیفرنیایی ها با هر پیشینه ای ارائه دهد.

قسمت مورد علاقه من در این مقاله زمانی است که دیدیون، یک نسل پنجم کالیفرنیایی که اجدادش قبل از اینکه گروه دچار مرگ وحشتناکی شوند، مهمانی دانر رید را ترک کردند، لیک وود را به عنوان “حومه ای از آماتورهای خانگی که بهشتی سرسخت را خراب می کنند” رد می کند. او نوشت: «مکان هایی مانند لیک وود قبل از آمدن افراد جدید وجود نداشتند. «مکان هایی مانند لیک وود توسط افرادی مانند پدربزرگ من به عنوان سمت اشتباه رویای کالیفرنیا دیده می شود.

اگرچه دیدیون یک رادیکال نبود، اما این انتقاد در بین دانشجویان من، همه مشتاقان و رویاپردازان مانند همه دانشجویان کالج دولتی طنین انداز می شود. آنها مانند دیدیون می دانند که لحظات خوب می توانند فورا ناپدید شوند. آنها می دانند که کالیفرنیا متعلق به کسانی نیست که در اولین ناراحتی آن را ترک کردند، بلکه متعلق به کسانی است که برای همه رونق ها و رکودها باقی می مانند.

تصور می‌کنم دانش‌آموزانم سرمست از سخنان دیدیون، در حالی که دیدیون دریاچه‌ها و امثال آن را منفجر می‌کند، به نشانه تأیید سر تکان می‌دهند. او ادامه داد: «مردم جدید نسبت به تاریخ خاص ما بی‌خبر ماندند، نسبت به سختی‌هایی که برای ساختن آن متحمل شدند بی‌احساس ماندند، نه تنها نسبت به خطراتی که مکان هنوز وجود دارد، بلکه نسبت به مسئولیت‌های مشترکی که برای ادامه آن لازم است نیز کور بودند». از سکونت

شاگردان من ممکن است تازه وارد در کار او باشند، اما نه دولت. آنها به همان اندازه که بخشی از کالیفرنیایی های دیدیون هستند و مانند من نویسندگان حرفه ای هستند، همه ما به هر آینده ای که باشد متمایل هستیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma