ستون: رسوایی تعصب پلیس تورنس بازتاب تاریخ لس آنجلس است

[ad_1]

افشاگری در مورد گروهی زشت از متون متعصب توسط اعضای اداره پلیس تورنس برای جوآن مارکس ساکن محلی جای تعجب نداشت.

چرا که نه؟

مارکس گفت: «چون من یک اقلیت هستم.» و نشان می‌دهد که یکی از معدود دلایلی که او از داستان بمب همکارم جیمز کولی برای سال‌ها شوکه نشده بود، متن‌های ناپسند ده‌ها یا چند افسر تورنس بود که یهودیان سیاه‌پوست و اعضای آن را هدف قرار دادند. از جامعه LGBTQ

مارکس، بازنشسته ای که سال ها در خدمات اجتماعی کودکان کار کرده است، می گوید: «این بسیار ناامیدکننده است. “من نمی توانم کل شهر را کلیشه ای کنم. ما افراد خوبی در تورنس داریم. اما من به اداره پلیس اعتماد ندارم و در تماس با آنها تردید دارم.

مارکس به من گفت که وقتی پیراهنی با کلاه می‌پوشد، از کلاه استفاده نمی‌کند تا مطمئن شود که تهدیدی برای امنیت عمومی نیست. اما او اضافه کرد که تعصب فراتر از تورنس است.

مارکس، که هنگام عبور از پارک چارلز اچ. ویلسون، جایی که در تابستان 2020 یک زن آسیایی توسط شخصی مورد تجاوز کلامی قرار گرفت و به او گفت به جایی که از آنجا آمده است، مورد حمله لفظی قرار گرفت، گفت: «این ملی است.

مارکس که به خوبی با تاریخ محلی آشنا است، رسوایی کنونی را به تاریک ترین روزهای گذشته بازگرداند، زمانی که رهبران مدنی قدرتمند در تورنس و جاهای دیگر در کالیفرنیا توطئه کردند تا شهرهای خود را عمدتاً سفید نگه دارند.

ژوان مارکس ساکن تورنز

“من نمی توانم کل شهر را کلیشه ای کنم. ژوان مارکس گفت: ما افراد خوبی در تورنس داریم. اما من به اداره پلیس اعتماد ندارم و در تماس با آنها شک دارم.”

(مل ملکون / لس آنجلس تایمز)

مارکس گفت: ما همه چیز را در مورد کارتل ها می دانیم.

این ابزاری بود که اولین بار در اوایل دهه 1900 توسط برنامه ریزان شهری و اعضای قدرتمند صنعت املاک و مستغلات کالیفرنیای جنوبی که تعیین می کردند خریداران خانه می توانند و کجا نمی توانند خرید کنند، استفاده شد.

لس آنجلس این عمل را ابداع نکرد، اما با گسترش سریع شهر، ترفندها و ابزارهای جداسازی را که تا حدود زیادی یک قرن بعد در اینجا و جاهای دیگر باقی ماندند، به کمال رساند. سایه دراز تعصب نیز برخاسته است. و در تورنس که اکثراً سفیدپوست و آسیایی هستند، تنها حدود 3 درصد از جمعیت سیاه پوست هستند.

Gene Slater، نویسنده کتاب Freedom of Discrimination: How Realtors Conspire to Divide Homes and Divide America می گوید: «تورنس مکانی بود که نمی توانستید بدون توافقات نژادی محدودکننده تأییدیه زیربخش را دریافت کنید.

اسلاتر گفت که جوامع در کالیفرنیای جنوبی، از جمله تورنس، با افتخار “محدودیت های نژادی دائمی” را به نفع “مرد کارگر” ترویج می کنند. او استدلال می کند که این تاکتیک های پیشگام به گونه ای کپی شده است که به جداسازی کل کشور کمک می کند.

آندریا گیبونز، نویسنده شهر جداسازی، گفت که یک توسعه‌دهنده برجسته خلیج جنوبی نسبت به خریداران سیاه‌پوست در Dominguez Hills و Torrance تبعیض قائل شد. هنگامی که این عمل در طول جنبش حقوق مدنی مورد اعتراض قرار گرفت، گیبون گفت: “پاسخ او ساختن یک ساختمان جدید در کامپتون بود” و به خریداران سیاه پوست گفت که این مکان جایی است که باید بروند.

فقط سیاه پوستان نیستند که نمی توانند در برخی شهرها خانه بخرند. حتی به عنوان بازدیدکننده هم مورد استقبال قرار نگرفتند. گری فیلیپس، نویسنده رازآلود، یکی از دوستان گیبون، گفت که او “در دهه 1970 به عنوان یک نوجوان که به جنوب مرکزی می آمد می دانست که اگر مجبور شدم به تورنس بروم، بهتر است قبل از غروب آفتاب از دوج دور شوم.” همین امر در مورد مکان هایی مانند گلندیل نیز صدق می کند.

گیبون بقایای این احساس «ما علیه آنها» را در ایجاد جوامع بسته و در روان عملیاتی بسیاری از مقامات مجری قانون می بیند.

در دهه 1990، یک تحقیق فدرال در مورد شیوه های استخدام تبعیض آمیز در تورنس، شواهدی از پروفایل نژادی سیستماتیک را کشف کرد. همانطور که Queally گزارش داد، افسران سابق گفتند که به آنها دستور داده شده بود که بدون هیچ دلیلی از رانندگان سیاه‌پوست بایستند و از آنها بازجویی کنند، و به آنها گفته شد در حالی که برخی از سیاه‌پوستان “عادل” هستند، برخی دیگر به بهترین وجه فحش دادن توصیف می‌شوند.

رسوایی اخیر در اوایل سال جاری زمانی آغاز شد که دو افسر پلیس تورنس متهم به نقاشی یک صلیب شکسته در یک وسیله نقلیه شدند. بررسی این پرونده منجر به کشف بسیاری از کارمندان شد که متون زشت را به اشتراک می گذاشتند. یکی از پلیس های مورد بحث در ماه اوت به شلیک به یک مرد غیرمسلح از پشت متهم شد. دو نفر دیگر در تیراندازی به یک مرد سیاهپوست مظنون به رانندگی یک وسیله نقلیه سرقتی نقش داشتند.

در این متن ها، پلیس با گاز زدن به یهودیان و حمله به همجنس گرایان شوخی می کرد. سیاه پوستان را وحشی یا تغییراتی از کلمه N می نامند. یکی از افسران گفت که می‌خواهد «تورنس را دوباره عالی کند» که بازتاب رئیس جمهور سابق ترامپ بود. متن دیگری عکسی از رئیس جمهور سابق ریگان را نشان می دهد که به میمون غذا می دهد و در توضیح آن آمده است که ریگان اوباما رئیس جمهور سابق را تماشا کرده است.

اداره پلیس تورنس، دفتر دادستانی ایالات متحده و دفتر دادستانی شهرستان در تحقیقات در حال انجام هستند. ده ها تعقیب قضایی مربوط به کارمندان قبلاً به لطف شواهدی مبنی بر جانبداری اخراج شده است. صدها نفر دیگر می توانند دنبال شوند.

در طول سفر روز گذشته خود به تورنس، در ایستگاه پلیس توقف کردم تا ببینم آیا می توانم با رئیس تورنت، جی هارت، عضو 20 ساله نیرو، صحبت کنم. او بالاترین شغل را در ماه ژوئن دریافت کرد و در برخی محافل شرط خوبی برای صاف کردن بخش به حساب می آید.

زمانی که خبر رسوایی منتشر شد، رئیس گفت: “من به مسئولیت متعهد هستم و هیچ گونه تعصب، نژادپرستی، نفرت یا رفتار نادرست را تحمل نمی کنم.”

وقتی من به ملاقاتش رفتم هارت در دسترس نبود. اگر در آینده با او بنشینم، می‌خواهم بپرسم منظور او چه اصلاحاتی است و نگرش‌های نژادپرستانه چقدر می‌تواند گسترده باشد. همچنین می‌خواهم بدانم که آیا او و سایرینی که سال‌ها در این مؤسسه بوده‌اند، از پوسیدگی‌هایی که وجود دارد می‌دانستند، و اگر چنین است، چرا سکوت کرده‌اند.

جی استبروک، معلم علوم تورنس، در نامه ای به تایمز نوشت: «شکستن دیوار آبی سکوت تنها راه برای جلب اعتماد عمومی است. میلیون ها نفر در «زور بیش از حد و حکم بازداشت غیرقانونی».

استبروک، مربی قدیمی ورزش محلی و جوانان، به من گفت که این افسران تورنس را که او می‌شناخت، نمایندگی نمی‌کنند. او گفت که رئیس هارت را شخصا می شناسد و او را “بی طرف” و “تیرانداز مستقیم” می دانست و معتقد بود که هارت افراد متنفر را ریشه کن می کند.

استبروک گفت: «این افسران با فرزندان من و کودکانی که من آموزش می دهم و شاگردانم تعامل دارند. من واقعاً نمی خواهم این افسران با بچه های زندگی من کاری داشته باشند.

تورنس جایی نیست که در روزهایی که تبعیض علیه مسکن مدون شده بود. در انتخابات ریاست جمهوری گذشته، حدود 60 درصد از آرای تورنس به رئیس جمهور بایدن رسید.

مارکس خاطرنشان کرد که وقتی بایدن پیروز شد، این اولین باری نبود که ترامپ مشروعیت یک رئیس جمهور منتخب را به چالش می کشید. او بود که سرسختانه از این دروغ حمایت کرد که اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا در آفریقا متولد شده است.

مارکس در مورد آزادی بزرگ سرخ پوستان می گوید: «ترامپ خوب عمل کرد که بیرون آمد. “من هنوز نگرانم [millions] که نرفته و همچنان از او حمایت می کند.»

برخی از آنها ممکن است نشان بپوشند.

مارکس گفت: “من مخالف پلیس نیستم زیرا به آنها نیاز داریم.” اما برای او این داستان نمونه دیگری از نیاز مداوم به اصلاحات پلیس است.

در مورد “عظمت دوباره ساختن تورنس” برای قرض گرفتن یک عبارت افسری خاص، بگذارید کمپین با اخراج خلاصه ای از افسرانی آغاز شود که شرمنده بودند، نشان و موسسه را خدشه دار کردند و کل جامعه را ناامید کردند.

steve.lopez@latimes.com[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma