ستون: لاتین‌ها رفتن به حزب جمهوری‌خواه در سال 2024 چندان اغراق آمیز نیست

[ad_1]

سناریوی زیر را تصور کنید:

دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2024 شرکت می کند، اما اعلام کرده است که مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق را به عنوان نامزد خود با یک آمریکایی لاتین جایگزین خواهد کرد. رئیس‌جمهور سابق می‌گوید زمان آن فرا رسیده است که همه آنچه را که زمانی غیرممکن تلقی می‌شد بپذیرند: لاتین‌تبارها می‌خواهند به‌طور دسته جمعی جمهوری‌خواه شوند.

او فردی جوان‌تر، کاریزماتیک‌تر و حتی محافظه‌کارتر از خود را انتخاب می‌کند – فرزند مهاجری که فقیر بزرگ شد اما خود را از کمربند ضرب المثل بیرون کشید تا در ایالات متحده موفق شود. این داستان آنقدر بی عیب و نقص است که همه اتهامات به انتخاب ترامپ است فروخته شد – فروش – آنها صاف تر می شوند و پنیرتر از quesadillas هستند.

از لس‌آنجلس شرقی تا تگزاس جنوبی، هاوانای کوچک تا واشنگتن هایتس، لاتین‌های الهام‌گرفته به اندازه کافی به رای نوسانی تبدیل می‌شوند که پیروزی ترامپ را تضمین می‌کند – شاید حتی اولین باری است که یک نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری اکثریت رای دهندگان آمریکای لاتین را به دست می آورد. بنابراین، حزب جمهوری‌خواه سرانجام در حال تحقق پیش‌گویی است که مدت‌ها به رونالد ریگان نسبت داده می‌شود – اینکه آمریکایی‌های لاتین جمهوری‌خواهانی هستند که هنوز آن را نمی‌دانند.

فیلمنامه دیوانه، درست است؟ در واقع نه.

در یک جهان جایگزین، این می‌تواند کاملاً چیزی باشد – و نظرسنجی‌ها و مطالعات اخیر که نشان می‌دهد لاتین‌تبارها از نظر سیاسی محافظه‌کارتر از هر زمان دیگری در حافظه اخیر هستند، گواه این موضوع است.

اوایل این ماه، وال استریت ژورنال فاش کرد که آمریکایی‌های لاتین، جامعه‌شناسان او، به طور یکسان از جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها حمایت کرده‌اند و تنها یک درصد جو بایدن را از ترامپ در یک مسابقه تکراری فرضی در سال 2024 در میان پاسخ‌دهندگان، که لاتین تبارها هستند، جدا می‌کند. دو گروه تحقیقاتی دوستدار دموکرات ها دریافته اند که لاتینی ها به طور فزاینده ای از ظاهر آبی ناراضی هستند. یکی دیگر از شرکت‌های دموکرات‌گرا دریافت که استفاده از «لاتینو» توسط سیاستمداران دموکرات به اندازه کافی آمریکایی‌های لاتین را آزار می‌دهد تا جایی که 30 درصد از کسانی که با آنها صحبت می‌کردند کمتر به سیاستمداری که از این اصطلاح استفاده می‌کرد رأی می‌دادند.

حتی یک مطالعه توسط دانشگاه Fairley Dickinson که نشان داد آمریکایی ها معتقدند جنگ علیه کریسمس بیش از هر زمان دیگری وجود دارد، نشان داد که اسپانیایی ها بیش از هر گروه قومی دیگری این کلاهبرداری را خریداری می کنند.

همه این اخبار یک سال پس از آن منتشر می شود که ترامپ – که در سخنرانی سال 2015 برای اولین بار انتخابات ریاست جمهوری خود را به عنوان متجاوزان و فروشندگان مواد مخدر به طور خلاصه تلاش مکزیکی ها برای ورود به ایالات متحده را رد کرد – در سال 2016 با سالاد تاکو نفرت انگیز ژست گرفت. آقای سینکو د مایو توییت کرد. و السالوادور را در سال 2018 کشوری “پرتگاه” نامید – عمدتاً بر اساس حمایت او از آمریکای لاتین در سال 2016 برای کسب 38٪ از آرای ما. این بالاترین درصد از زمانی بود که جورج دبلیو بوش در سال 2004 در آمریکای لاتین 44 درصد آرا را کسب کرد.

جاروی سیاسی محافظه کار لاتین تبارها باعث ایجاد انگشت اشاره شدید در میان فعالان دموکرات و شادی در میان محافظه کاران شده است، که اکنون امیدوارند یکی از هدایایی که در زیر درخت کریسمس امسال آنها انتخاب شود، رای آمریکای لاتین در سال 2022 باشد (در عین حال دموکرات های فقیر با یک غول باقی مانده اند. توده زغال سنگ ویرجینیای غربی در جوراب خود دارند).

من در مورد این پدیده در بسیاری از ستون‌های منتهی به انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 و پس از آن نوشتم. من آن را در خیابان‌ها، در رسانه‌های اجتماعی و در شماره‌های نظرسنجی می‌بینم – واقعی است و در حال جوشیدن است.

دلایل فوری بسیاری وجود دارد که چرا تعداد بیشتری از لاتین‌تبارها در حال حاضر به جمهوری‌خواهان رأی می‌دهند: سر و صدای ترامپ، تمام شدن وظایف COVID-19، نپذیرفتن عدالت اجتماعی دلایلی که دموکرات‌ها در چند سال گذشته به بهای اقتصاد کمپین کرده‌اند.

فعالان دموکرات این نکات را رد می‌کنند و در عوض کمپین‌های دروغگوی رسانه‌های اجتماعی بسیار واقعی را مقصر می‌دانند، که پرزیدنت بایدن را در بهترین حالت یک کمونیست و در بدترین حالت یک خزنده کودک‌خوار به تصویر می‌کشند، زیرا آنها بسیاری از لاتین‌های تبار را مجبور می‌کنند تا حزب را ترک کنند. اما مهم‌ترین دلیلی که لاتین‌تبارها همیشه این شانس را دارند که به محافظه‌کاران روی بیاورند این است که به لطف فلسفه‌ای سیاسی که من آن را آزادی‌خواهانه مزرعه‌داری می‌نامم، این شانس در ما وجود دارد.

اینها اعتقادات اساسی لاتین تبارهای طبقه کارگر است که بسیاری از آنها تحت تأثیر ریشه های خود در مناطق روستایی کشورهای اجدادی خود هستند. فرقی نمی‌کند در آپالاچی‌ها، مناطق کوهستانی جالیسکو، شهرستان کورک در ایرلند یا سیسیل زندگی می‌کنید، اغلب مردم روستایی آنها ویژگی های مشترکی دارند – فردگرایی فاحش، بی اعتمادی به دولت و نخبگان، اعتقادات اخلاقی محافظه کارانه، عشق به اجتماع، و نفرت از درستی سیاسی – که برای جمهوری خواهان مانند یک گربه گربه ای است.

این جهان بینی میلیون ها مهاجر اروپایی کاتولیک نسل های قبلی -ایرلندی، لهستانی، ایتالیایی، آلمانی- بود که زمانی به دموکرات ها رأی دادند، اما فرزندانشان ترامپ را در آغوش گرفتند. این جهان بینی پدر، عموها، خاله ها، پسرعموهای بزرگتر متولد شده در مکزیک و فرزندان هزار ساله آنها با خانواده های تجاری و جوان است. رگه‌هایی از آزادی‌خواهی مزرعه‌داری هنوز در رگ‌های سیاسی من وجود دارد که باعث وحشت دوستان چپ من شده است.

هر رئیس‌جمهور جمهوری‌خواه، که به ریچارد نیکسون برمی‌گردد، درباره آزادی‌خواهی مزرعه‌داری می‌دانست، حتی اگر آن را اینطور نمی‌نامیدند.

به همین دلیل بود که نیکسون قصد داشت تا قبل از اینکه واترگیت این طرح ها را خنثی کند، اولین عفو ​​را برای مهاجران غیرقانونی ارائه دهد. به همین دلیل است که ریگان تنها رئیس جمهوری است که چنین عفو ​​را پذیرفته است. به همین دلیل است که جورج دبلیو بوش – که برادرش جب با یک مهاجر مکزیکی ازدواج کرد – گفت ارزش های خانوادگی به ریو گرانده ختم نمی شود، چشم اندازی که به او کمک کرد تقریباً نیمی از آرای آمریکای لاتین را در سال 2004 به دست آورد.

بنابراین، اگر لاتینی‌ها همیشه جمهوری‌خواهان بالقوه بوده‌اند، چرا رهبران حزب از آزادی‌خواهی مزرعه‌داری استفاده نکرده‌اند؟ پاسخ استاندارد برای یک نسل جمهوری خواهان کالیفرنیا هستند.

به مدت 12 سال، از 1986 تا 1998، آنها به پذیرش یک سری پیشنهادات بیگانه هراسی کمک کردند – 63، 187، 209 و 227، که به ترتیب زبان انگلیسی کالیفرنیا را رسمی کرد، زندگی را برای مهاجران غیرقانونی بدتر کرد، به اقدامات مثبت پایان داد. و آموزش دو زبانه را در مدارس دولتی متوقف کرد. این امر بخش قابل توجهی از رای دهندگان آمریکای لاتین را کنار گذاشت و نسلی از آنها را رادیکال کرد. این آمریکایی های لاتین البته کالیفرنیا را به مکانی آبی تر از پاپ اسمورف تبدیل کردند.

آنچه در کالیفرنیا برای حزب جمهوری خواه اتفاق افتاد اغلب به عنوان گزارشی هشدار دهنده از مرگ های اخیر این گروه در حال مرگ ارائه می شود. اما این یک نسل پیش بود. لاتین‌های جوان‌تر یا داستان را نمی‌دانند یا اهمیتی نمی‌دهند، زیرا داستان خودشان را دارند – و حالا راه کاتولیک‌های قومی خود را در جذب و نفرت از مهاجران جدید در شهر دنبال کرده‌اند. به همین دلیل ترامپ می‌توانست کاروان‌های مهاجران آمریکای مرکزی را که در زمان دولتش تلاش می‌کردند وارد این کشور شوند، در هم بشکند و حمایت خود را در دهانه آتشفشان آمریکای لاتین نبیند، اما در واقع رو به رشد.

این یادآور کتاب «چه در مورد کانزاس» است، کتاب درخشان توماس فرانک در سال 2004 در مورد اینکه چرا همتایانش جیهاوکر علیه منافع سیاسی خود رأی دادند و پیوسته در کنار حزب جمهوری خواه بودند. در انتخابات 2022، که در حال حاضر حمام خونی برای دموکرات‌ها است، دیدن بیشتر لاتینی‌ها به سمت جمهوری‌خواهان می‌تواند زلزله‌ای انتخاباتی ایجاد کند که سیاست آمریکا را برای همیشه تغییر خواهد داد.

امیدوارم این اتفاق نیفتد، زیرا ترجیح می دهم لاتین تبارها را در کنار حزبی که ضد علمی و ضد عقل است نبینم. ضد منطق، ضد زنانگی – و با این حال، اغلب، در زیر سالاد غول پیکر تاکو و خواستار مسئولیت شخصی، ضد لاتین.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma