ستون: پادکست زمانی را به یاد می آورد که LA در حال جوشیدن و سوختن بود

[ad_1]

در سال 1997، جوئل اندرسون به ملاقات یکی از دوستانش در استنفورد رفت که برای مسافرت دچار خارش شد. آنها با دو دوست دیگر سوار ماشین شدند و مقصدی خاص و دور در ذهن داشتند:

چیزی که در آن زمان – و متأسفانه – به عنوان جنوب مرکزی لس آنجلس شناخته می شد.

اندرسون متولد هیوستون می خواست محله ای را که فقط از طریق اشعار هیپ هاپ و شورش های لس آنجلس که فقط پنج سال قبل از آن اتفاق افتاده بود، ببیند. او از جلسات تبادل عکس گرفت، که غذاهای پتری برای تکامل رپ ساحل غربی بسیار مهم بود. اما با عبور دوستان از زمین های خالی، ساختمان های سوخته، خیابان های آسیب دیده، هیجان به زودی محو شد.

اندرسون که اکنون 43 سال دارد، گفت: «به یاد می‌آورم که فکر می‌کردم، «مرد، این به نظر یک فاجعه طبیعی است». «هنگامی که طوفان آمد [in Houston]، شما فقط می توانید مانند زخم های یک طوفان سال ها بعد ببینید. منطقه هرگز یکسان نیست.»

چشم‌انداز ویران‌شده لس‌آنجلس جنوبی با او ماندگار شد، زمانی که او حرفه روزنامه‌نگاری برنده جوایزی را آغاز کرد که او را در Slate در شش سال گذشته یافت. از این گذشته، او می خواست به محله و قیام بازگردد، زیرا فکر می کرد این حماسه “تاریخ شگفت انگیزی از اجرای قانون در آمریکا” است و موردی است که نشان می دهد چگونه “انباشت خشم در جامعه” می تواند به راحتی رخ دهد.

اما کالیفرنیا نبودن، چه رسد به لس آنجلس، زمانی که اندرسون شورش های سال گذشته لس آنجلس را به عنوان موضوع فصل آخر Slow Burn، پادکست برنده جایزه اسلیت که عمیقاً در رسوایی های داستانی در حال تغییر است، ارائه کرد، سنگینی کرد. این نگرانی او را از این که پس از تایید روسایش، تهیه کننده اصلی او جیسون دی لئون 30 ساله باشد، یک شهربازی شرقی که کمتر از یک سال از عمرش در زمان وقوع قیام می گذشت، کم نکرد.

«اگر کسی به هیوستون برود و در موردش داستان بسازد [music legend] دی جی اسکرو، “اندرسون گفت،” من می خواهم، “وای، چه کنیم؟” شما آیا من از زادگاهم اطلاع دارم؟»

من یکی از کسانی بودم که در نوامبر اولین نمایش “Slow Burn: The LA Riots” شک داشتم. در ابتدا، در انتظار دانلود حماسی توییتر، به یادداشت های زیادی گوش می دادم. منظورم این است که دو فرد خارجی که برای یک شرکت رسانه ای مستقر در کالیفرنیای جنوبی مستقر در بروکلین کار می کنند، چه چیزی می توانند در مورد چیزی که میلیون ها نفر از ما در زمان واقعی تجربه کرده ایم و از آن زمان در ناخودآگاه ما پنهان شده است، به ما بگویند؟

همانطور که معلوم است، بسیار.

بیش از هشت قسمت از Slow Burn: LA Riots به اندازه هر کسی که تا به حال شنیده، دیده یا خوانده ام، داستان آنچه را که منجر به شورش های لس آنجلس شد، روایت می کند. پادکست با نقطه شروع آشکار شروع می شود – ویدیوی ضرب و شتم رادنی کینگ توسط چهار افسر پلیس لس آنجلس و تبرئه بعدی آنها. اما او همچنین به طرز ماهرانه‌ای تنش‌های سیاسی، نژادی و اقتصادی را که برای دهه‌ها در لس‌آنجلس موج می‌زد و سرانجام در 29 آوریل 1992 شعله‌ور شد، بازسازی کرد، چیزی که اندرسون آن را «بدبختی غم‌انگیز» توصیف کرد.

رشته‌های مختلف در هم تنیده – بی‌اعتمادی بین تاجران کره‌ای و مشتریان سیاه‌پوست، فقر آمریکای لاتین، اجرای قانون خارج از قانون، نهاد سیاسی بی‌معنا- به‌طور دردناکی ملیله شرم‌آوری را بازسازی می‌کنند که بسیاری از ما اکنون به‌عنوان یک پتوی فراموش‌شده رفتار می‌کنیم.

«سوختن آهسته» وظیفه خود را از طریق صداهای آرشیوی، مصاحبه‌های جدید و داستانی پرتنش و گیج‌کننده از اندرسون انجام می‌دهد – اگرچه او می‌داند چه اتفاقی خواهد افتاد، اندرسون هنوز نمی‌تواند آن را باور کند وقتی پیچ بعدی داستان را فاش می‌کند. این نام‌های بزرگ را تحت تأثیر قرار می‌دهد – شهردار فقید لس‌آنجلس، تام بردلی، رئیس پلیس داریل گیتس، و سرپرست سابق شهرستان لس‌آنجلس، زیو یاروسلاوسکی. اما او همچنین با شهروندان عادی صحبت می‌کند که امروز غوغا کرده‌اند و کمی پشیمان هستند.

اندرسون همچنین برای انسانی کردن کینگ، که بسیاری از ما او را با غم به عنوان یک ضربه خط یاد می کنیم، وقت می گذارد، زیرا کیسه بوکس برای پلیس های کثیف بود.

و اگرچه فینال امروز تعطیل است – من نتوانستم پیش نمایش را گوش کنم زیرا اندرسون و تیمش در کریسمس روی آن کار کردند – نتیجه از همان ابتدا واضح است.

«به همین دلیل است. دی لئون گفت: وقتی این نمایش را می شنوید، به خود می گویید: “اوه، به نظر می رسد که چیزهای زیادی امروز در حال رخ دادن هستند.”

اندرسون افزود: «این یک تداوم است. «شاید فکر کنید مشکلاتی که در هر لحظه از سر می گذرانید بی سابقه هستند یا اینکه راه حل مشکلات منحصر به لحظه شماست. اما مشکل بزرگ‌تر، مشکل بزرگ‌تر این است که اساساً سیاه‌پوستان و قهوه‌ای‌ها توسط قانون محافظت نمی‌شوند… این یک مشکل دائمی است و ما آن را کشف نکرده‌ایم.»

آن دو خود را با خواندن هر مقاله روزنامه و مجله ای که می توانستند درباره ضرب و شتم و شورش های پادشاه بیابند، و همچنین کتاب ها و مستندهای زیادی که پس از آن منتشر شد، آماده کردند (انجیل تحقیق در مورد شورش لس آنجلس، اندرسون گفت، کتاب لو کانن در سال 1997 است. سهل انگاری رسمی ‘). پس از ترسیم قوس آزمایشی، دی لئون به سوژه های بالقوه روی آورد و اندرسون مصاحبه های نهایی را از راه دور انجام داد. به دلیل پروتکل های COVID، او هرگز نتوانست در طول تولید از لس آنجلس جنوبی بازدید کند، تصمیمی که او می ترسید مشروعیت Slow Burn را تضعیف کند.

“من نگران بودم که مردم در لس آنجلس بگویند، “لعنتی؟” شما بچه ها هیچ زمانی را اینجا سپری نکرده اید و اهل این منطقه نیستید!» او اعتراف می کند. “چه چیزی به شما حق گفتن این داستان را می دهد؟”

اما اندرسون کار خود را به قدری خوب انجام می دهد که فکر می کنید کل مجموعه غرفه های موقت را در گوشه فلورانس و نرماندی تولید کرده است. این پادکست به شما امکان می‌دهد دود ساختمان‌های در حال سوختن را استشمام کنید، خشم ساکنان را احساس کنید و در شیدایی مستی غوطه‌ور شوید که مردم را در میان جمعیت‌های آشفته غرق می‌کند تا حداقل بفهمید که چرا این همه عمدا به محله‌های خود حمله کردند.

جای تعجب نیست که ترسناک ترین تصویر رئیس گیتس، که اندرسون او را به عنوان شخصیتی شبیه سزار به تصویر می کشد که معلوم می شود نرون است، که در شب اول شورش ها در بل ایر پول جمع می کند. اما پس از آن، اندرسون در یک نوبت، ما را به خاطر اینکه کینگ را به یاد می آوریم سرزنش می کند. در تاثیرگذارترین قسمت، اندرسون با دوستانی صحبت می کند که او را به عنوان گلن به یاد می آورند، مردی بامزه که سعی کرد تا قبل از اینکه افسران پلیس زندگی او را خراب کنند – و سپس مردم جمع شوند، زندگی خود را احیا کند.

“آهسته سوختن” درخواست صمیمانه خود برای صلح – “می توانیم؟” همه چیز همدیگر را درک کنند – و سپس او را با یک فعال عمومی دنبال می کند که سخنرانی کینگ در گویش استپین فچیت را به سخره می گیرد. همچنین گزیده ای از قسمتی از برنامه کمدی پیشگام فاکس در پر جنب و جوش وجود دارد. یادم می‌آید به آخرین آن هنگام پخش خندیدم. در حالی که دوباره به او گوش می دادم، از اینکه به قیمت قربانی خشونت پلیس شوخی پیدا کنم، منزجر شدم.

اندرسون در آن زمان و اکنون احساسی شبیه من داشت و دوست داشت مخاطبانش نیز همین واکنش درونی را داشته باشند. اما او امیدوار است که در نهایت شنوندگان متوجه شوند که آنچه در آن زمان برای کینگ و جنوب لس‌آنجلس اتفاق افتاد، امروز هم می‌تواند به راحتی اتفاق بیفتد – و نه فقط برای سیاه‌پوستان در لس‌آنجلس.

او گفت: «من مجبور نیستم کار اشتباهی انجام دهم تا اشتباه کنم. تنها چیزی که ممکن است لازم باشد یک سوء تفاهم، یک قدم اشتباه، یک پلیس وحشت زده در جاده ای تاریک است. [something] برای تبدیل شدن به یک مشکل.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma