ستون: “چرا Mater Dei از متخلفان محافظت می کند؟” مدرسه اورنج کانتی و دیوسیس باید پاسخگوی بسیاری باشند.

[ad_1]

یک دانش آموز دبیرستانی مورد حمله قرار گرفته است. بی گناهی آنها در هم شکسته است. زندگی آنها برای همیشه تغییر کرد

مسئولان مدرسه از این حادثه مطلع شدند. آنها بدتر از هیچ کار می کنند. آن را می پوشانند و حتی به آن می خندند. رؤسای آنها به سمت دیگری نگاه می کنند. کمک کنندگان و سوء استفاده کنندگان محافظت می شوند. بازمانده طرد شده است. و وقتی منتقدان فریاد می زنند، موسسه با کارت قربانی بازی می کند.

فقط یک روز دیگر در دبیرستان Mater Dei، تاج آموزش کاتولیک در Diocese of Orange.

تیم قدرتمند فوتبال او در حال حاضر خبرهای ملی را در اختیار دارد و نه فقط به این دلیل که پادشاهان در آستانه کسب چهارمین قهرمانی ملی خود در پنج فصل هستند. شکایتی که ماه گذشته علیه Mater Dei و اسقف کاتولیک رومی نارنجی ارائه شد، می گوید که یک فوتبالیست سابق در طی مراسم نفرت در ماه فوریه به نام “The Body” دچار شکستگی بینی، آسیب مغزی و زخم های دائمی شده است. .

این دادخواست می گوید که کارکنان ارشد تیم هیچ کاری برای جلوگیری از حمله قربانی توسط یک بازیکن بسیار بزرگتر انجام ندادند، در ابتدا جراحات او را نادیده گرفتند و هنگام تحقیق در مورد حادثه به پلیس سانتا آنا دروغ گفتند. همچنین ادعا می‌کند که وقتی پدر پسر با سرمربی بروس رولینسون در مورد اتفاقی که برای پسرش رخ داد، روبه‌رو شد، اسطوره ورزش تدارکاتی گفت: «اگر برای هر بار بازی Bodies صد دلار داشتم… میلیونر می‌شدم.

قربانی به مدرسه دیگری منتقل شد، اما به زودی متوجه شد که نمی تواند فوراً در ورزش شرکت کند، زیرا کارمندان Mater Dei یک یادداشت انضباطی روی اسناد انتقال او گذاشتند. در همین حال، رولینسون – که در سال 1989 متهم به خفه کردن یک مربی ورزشی در مقابل چشمان دانش آموزان شد و در نهایت به دلیل اقدامات خود پس از پایان دادگاه با هیئت منصفه از برهم زدن آرامش درخواست کرد – در حال آماده سازی تیم خود برای بازی هفته آینده برای مسابقات قهرمانی ایالات متحده است. فوتبال در کالیفرنیا

این اتهامات دنیای ورزش را منزجر کرده است، به خصوص که به نظر می رسد شانس زیادی برای عدم برخورد انضباطی علیه پادشاهان وجود دارد. رئیس جمهور Mater Dei والتر ای. جنکینز به تازگی نامه ای منتشر کرده است که می گوید مدرسه همچنان ادامه دارد اما قول می دهد در آینده بهتر عمل کند. اسقف اسقف نارنجی، کوین وانگ، یک کلمه به زبان نیاورد. از طریق یک سخنگوی – فارغ التحصیل Mater Dei، هر دو به دلیل “اقدامات مدنی در انتظار و دخالت افراد زیر سن قانونی” از اظهار نظر بیشتر خودداری کردند.

دفتر دادستانی اورنج کانتی از تعقیب متهم ادعایی امتناع کرده است، اگرچه بازپرس پلیس سانتا آنا توصیه کرده است که یک دانش آموز ناشناس متهم به حمله شدید شود. حتی فدراسیون بین مدرسه ای کالیفرنیا، که ورزش های دبیرستانی این ایالت را اداره می کند، گفت که Mater Dei را به خاطر آنچه اتفاق افتاده تحریم نمی کند و گفت که هیچ صلاحیتی بر مدرسه ندارد – چیزی که Mater Dei در یک بازی عنوان CIF در ماه دسامبر بازی می کرد. 11.

به کسانی که نسبت به همه اینها بی اعتماد هستند، می گویم: فراموشش کن، جیک. این Mater Dei است.

من سال‌ها در شغل قبلی‌ام، مدرسه را تحت پوشش قرار دادم، و روی بسیاری از آن‌ها تمرکز کردم sex- موارد مدنی سوء استفاده از مدرسه. ما به راحتی در مورد بیش از ده ها میلیون دلار شناخته شده صحبت می کنیم sex- قراردادهای توهین آمیز 2002 شامل حداقل 10 کارمند متهم سابق Mater Dei – مشاوران، معلمان، کارکنان، مدیران و دیگران – تقریباً هیچ انضباطی برای همه درگیرها وجود نداشت.

آخرین حادثه یک نیست sexیک مورد سوء استفاده است، اما نشان از نحوه برخورد اسقف اورنج با مناقشات مربوط به خردسالان در Mater Dei دارد: سکوت نهادی و ابهام.

پرونده کارگردان سابق مایکل هریس را در نظر بگیرید. بسیاری از دانش‌آموزان ادعا می‌کنند که او در دهه‌های 1970 و 1980 قبل از ترک دبیرستان در سانتا مارگاریتا، بارها در دفترش به آنها حمله کرد، جایی که هریس بعداً در نتیجه ادعاهای بیشتر توسط اسقف اورنج استعفا داد. آن را برای سال‌ها مخفی نگه دارید. هریس هرگز به جنایت محکوم نشده است، اما خود او تاکنون بیش از 7 میلیون دلار برای اسقف اورنج هزینه کرده است. sex- حل و فصل تخلفات – و یکی دیگر از دانش‌آموزان سابق Mater Dei یک دعوای معوقه دارد که هریس را به عنوان سوءاستفاده‌گر آنها معرفی می‌کند.

اسقف نارنجی نیز در سال 1989 سکوت کرد، زمانی که مقامات Mater Dei به توماس هاجمن، مدیر وقت مردمی اجازه دادند که بی سر و صدا پس از اعتراف به آزار یک دانش آموز، استعفا دهد. کارگردان آن زمان، جان ولینگ، در آن زمان به والدین چیزی نگفت، اما در یادداشتی با مقامات اسقف نشین شوخی کرد که «هیچ وقت لحظه ای خسته کننده وجود ندارد. [Mater Dei]!»

همان سکوت در اواسط دهه 1990 با جف آندراد، دستیار مربی بسکتبال پسران که توسط مدیران Mater Dei مظنون به داشتن رابطه نامناسب با دانش آموزان دختر بود، تکرار شد. وقتی از آندراد در مورد چنین شایعاتی سوال شد، سرمربی افسانه ای گری مک نایت به مسابقه هجوم برد و به آندراد گفت که با یک وکیل تماس بگیرد و تا زمانی که کسی بیاید چیزی نگوید.

Mater Day در نهایت آندراد را که هرگز به جرمی محکوم نشده بود، اخراج کرد، اگرچه او شهادت داد که sex با یک دانش آموز خردسال سال‌ها بعد، هم او و هم پاتریک مورفی، رئیس مدرسه Mater Dei، در طی شهادت گفتند که آندراد به دانشگاه بازگشته است تا با برکت مک نایت، که به تمرینات خود در مادر خدا ادامه می‌دهد، کمک مالی برای تیم‌های ورزشی جمع‌آوری کند.

هیچ یک از موارد فوق هرگز توسط Mater Dei یا Diocese of Orange داوطلبانه نبوده است. آنها فقط از طریق دادخواهی و رسانه ها آشکار شدند.

در سال 2007، فرانسیس کلر، مدیر فعلی، در نامه ای پس از یک سری دیگر به والدین گفت sex- دعوای سوء استفاده ای که مدرسه برای دو نفر از سوء استفاده کنندگان در دهه 90 «به نحو مقتضی با مقامات انتظامی اطلاع رسانی و همکاری کرده است». اما وقتی با بخش خدمات کودک و خانواده آژانس خدمات اجتماعی اورنج کانتی تماس گرفتم – که خبرنگاران اجباری باید در صورت اطلاع از کودک آزاری با آن تماس بگیرند – گفتند که با Mater Dei صحبت نکرده اند.

سوء استفاده از دانش آموزان در Mater Dei برای دهه ها کلاهبرداری بوده است. این نهادی است و هیچ کس این را بهتر از جان مانلی نمی‌داند، کسی که مکرراً از دانشگاه خود از طرف مشتریان به اتهام سوء استفاده جنسی از بزرگسالان شکایت کرده است و در حال حاضر پرونده‌های حقوقی «تعداد زیادی» علیه Mater Dei دارد. او همیشه این را در ذهن داشت sex- قراردادهای توهین آمیزی که او با اسقف کاتولیک منعقد می کند شامل صدور شهادت ها و اسنادی است که نشان می دهد در رابطه با آنچه رهبران ادعا می کنند چه اتفاقی افتاده است.

او درباره رسوایی که در حال حاضر گریبانگیر فوتبال ماتر د می شود، گفت: «نکته خنده دار این است که همه از آنها انتظار دارند کاری در این زمینه انجام دهند. “اما آنها هیچ کاری در مورد تجاوز به کودکان انجام ندادند. آیا آنها واقعا فکر می کنند که قرار است کاری در مورد نفرت انجام دهند؟”

یک لحظه فکر کردم که می کنند.

من واقعاً فکر می‌کردم که اسقف وانگ اسقف اورنج را به سمت بهتر شدن تغییر داده است، که صلاحیت نهایی بر Mater Dei را دارد. اسقف پیشین او، اسقف تاد دی. براون، ریاست اسقفی را بر عهده داشت که در دفاع از کشیشان پدوفیل و نادیده گرفتن قربانیان آنها، به اندازه اسقف اعظم لس آنجلس و بوستون بد بود.

خوشبختانه، کاتولیک های اورنج کانتی چنین چیزی را با وانگ ندیده اند. اما اگر او اجازه دهد فوتبال ماتر دی در این مورد آزادانه حرکت کند، شکست در پاسخگویی است.

به نوبه خود، مانلی فکر نمی کند برای رولینسون، معلم تاریخ سال دوم سابقش، اتفاقی بیفتد.

او گفت: “اگر شما برنده هستید، این همه چیز مهم است.” “تفکر این است که “ما از سازمان محافظت خواهیم کرد، ما از ماشین پول محافظت خواهیم کرد.” اگر به کودکی به زور مورد حمله قرار گیرد، اهمیتی نمی‌دهد.»

اما چیزی که واقعاً مانلی را در مورد پرونده نفرت فعلی آزار می دهد این است که چگونه Mater Dei تیم فوتبال Monarchs را ترک کرد تا به بازی ادامه دهد – و رولینسون را به مربیگری واگذار کرد – گویی هیچ اتفاقی نمی افتد.

مانلی پرسید: «چرا ماتر دی از مجرمان محافظت می‌کند؟» این جوانی که دانش آموز را آزار داد چه آموخت؟ “می توان آن را رفع کرد.” که بتوانید از پس آن بربیایید.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme