سطوح پایین واکسیناسیون منجر به بستری شدن در بیمارستان در امپراتوری داخلی شد

[ad_1]

شرایط شلوغ در برخی از بیمارستان‌های اینلند امپایر باعث نگرانی می‌شود زیرا کارکنان خود را برای گسترش نوع بسیار مسری Omicron آماده می‌کنند.

در حالی که بیمارستان‌ها در حال حاضر وضعیت بهتری نسبت به دوران افزایش کووید-19 در زمستان گذشته دارند، شهرستان‌های ریورساید و سن برناردینو نسبت به سایر بخش‌های کالیفرنیای جنوبی، میزان بستری شدن در بیمارستان‌های کووید-19 بالاتری دارند.

برخی از بیمارستان های کوچکتر برای حمایت از این تقاضا، درخواست چادر و امکانات پزشکی قابل حمل کرده اند. و زمان انتظار آمبولانس ها برای بردن بیماران به بیمارستان ها در برخی مکان ها به رکورد بالایی رسیده است – مشکلی که از تابستان ادامه دارد.

مسئولان از مردم می‌خواهند تا زمانی که مشکل جدی وجود ندارد از اورژانس خودداری کنند و برای مشکلاتی مانند پیچ ​​خوردگی مچ پا به مراکز اورژانس مراجعه کنند.

با این حال، بیمارستان‌های بزرگ‌تر شلوغ‌تر به نظر می‌رسند و برخی از مسئولان خوش‌بین هستند که موج زمستانی امسال به لطف واکسن‌های موجود علیه کووید-۱۹ و افرادی که به آرامی واکسن‌های تقویتی دریافت می‌کنند، به بدی سال گذشته نخواهد بود.

از 15 اکتبر، تعداد بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در شهرستان سن برناردینو 74 درصد افزایش یافته است، از 236 به 411.

در شهرستان ریورساید، تعداد بستری‌های COVID-19 از اول دسامبر 34 درصد افزایش یافته است و از 239 به 320 مورد رسیده است.

هنگامی که کالیفرنیا به طور کامل در اوایل تابستان افتتاح شد، بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیای جنوبی کم بود. اما زمانی که موج دلتا شروع شد، امپراتوری داخلی بسیار بدتر از همسایگان ساحلی خود، مانند لس آنجلس و اورنج کانتی عمل کرد – و هرگز بهبود نیافت.

شهرستان های ریورساید و سن برناردینو اکنون بالاترین نرخ بستری شدن در بیمارستان را در پرجمعیت ترین مناطق کالیفرنیای جنوبی دارند.

مقامات می گویند که این افزایش احتمالاً به دلیل سطوح پایین واکسیناسیون است. دکتر مایکل سکویرا، مسئول بهداشت شهرستان سن برناردینو، گفت: «نرخ بالاتر تردید و مقاومت به واکسن ها در شهرستان سن برناردینو قطعاً یک عامل است.

در شهرستان سن برناردینو، بستری شدن بیشتر در بیمارستان در میان افراد جوان گزارش شده است، روندی در دره مرکزی، که از سطوح پایین واکسیناسیون نیز رنج می برد.

سکویرا گفت: «پذیرش بیمارستان‌هایی که به جمعیت جوان‌تر خدمات می‌دهند، بیشتر از سایر بیمارستان‌ها افزایش یافته است.

دکتر تروی پنینگتون، پزشک اورژانس در مرکز پزشکی منطقه ای اروهد، گفت که در افزایش “افرادی که هوشیاری خود را با تجمعات تعطیلات و سفر آرام کرده اند” کمک می کنند. بیمارستان ایالتی کولتون، که توسط شهرستان سن برناردینو اداره می شود، به طور متوسط ​​15 تا 20 بیمار مبتلا به کووید-19 را می پذیرد که اکثر آنها واکسینه نشده اند.

پنینگتون گفت که او نگران افزایش پرونده های Omicron است که انتظار می رود ادامه یابد. اولین موارد تایید شده از نسخه جدید هفته گذشته در Inner Empire گزارش شد – مردی که در Redlands زندگی می کند و به یک کنفرانس خارج از ایالت سفر می کند، و یک مرد 41 ساله که در شهرستان غربی Riverside زندگی می کند.

حتی اگر عفونت‌های Omicron منجر به بیماری‌های کروناویروس خفیف‌تر شود، «انتقال آن بسیار آسان‌تر است»، پنینگتون درباره این گزینه گفت: «و» برخی از این افراد بیماری‌های جدی‌تری خواهند داشت.

در شهرستان سن برناردینو، تنها 59 درصد از افراد در تمام سنین حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند، در حالی که در شهرستان ریورساید این تعداد 63 درصد است. در مقایسه، شهرستان های لس آنجلس و اورنج دارای نرخ واکسیناسیون 75٪ از کل ساکنان هستند و ونتورا کانتی دارای 74٪ است. درصد در سراسر کشور نیز 74 درصد است.

کارشناسان می گویند که این درصدها احتمالاً تعداد بستری شدن در بیمارستان در امپراتوری داخلی را توضیح می دهد. به ازای هر 100000 نفر در شهرستان سن برناردینو، 19 نفر با COVID-19 در بیمارستان بستری می شوند. شهرستان ریورساید 13 دارد.

در مقایسه، درصد اورنج کانتی 6، لس آنجلس 7، و شهرستان ونتورا 9 است که این درصد برای کل ایالت نیز می باشد. برخی از مقامات بهداشتی می گویند که نرخ 5 یا بالاتر باعث نگرانی است.

سکویرا گفت که در شهرستان سن برناردینو، تعدادی از چالش‌ها به سطوح بالاتر بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 کمک می‌کنند.

علاوه بر واکسیناسیون کمتر، شهرستان سن برناردینو دارای نرخ بالاتر دیابت، بیماری قلبی و چاقی است. علاوه بر این، بسیاری از ساکنان در خانه‌های پر ازدحام زندگی می‌کنند و مجبورند برای کار خود سر کار بروند، که این امر آنها را در معرض خطر بالاتر قرار گرفتن در معرض ویروس و احتمال ابتلا به عوارض شدید قرار می‌دهد.

شهرستان سن برناردینو همچنین دارای تعداد نسبتاً زیادی از مردم است که در خانه های سالمندان زندگی می کنند. سالمندانی که در چنین مراکزی زندگی می کنند، در صورت آلوده شدن به کووید-19، بیشتر در بیمارستان بستری می شوند.

علیرغم چالش ها، بروس بارتون، مدیر مدیریت اورژانس در ریورساید کانتی، گفت که خوشبین است که اوضاع به بدی زمستان گذشته که واکسن برای اکثر مردم در دسترس نبود، نخواهد بود. در حالی که شهرستان ریورساید روز دوشنبه 320 بیمار کووید-19 در بیمارستان های خود داشت، سال گذشته تقریباً چهار برابر این تعداد – 1239 – این بار بود. در شهرستان سن برناردینو، تعداد بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه به 411 نفر رسید که نسبت به 1545 نفر در سال گذشته افزایش یافته است.

با این حال، بیمارستان‌های Kaiser Permanente در فونتانا و انتاریو شاهد افزایش تعداد بیماران COVID-19 بوده‌اند و در هفته‌های اخیر 60 تا 70 نفر در بیمارستان بستری شده‌اند. داده ها نشان می دهد که بین 80 تا 85 درصد از افرادی که در بیمارستان بستری شده اند واکسینه نشده اند.

دکتر تیموتی دی. جنکینز، مدیر پزشکی منطقه و رئیس ستاد کانتی کایزر پرماننته سن برناردینو، گفت که کارکنان تقریباً دو سال است که از کووید-19 استراحت نکرده اند و حفظ روحیه و دست کشیدن از سنت هایی مانند یک چالش است. مهمانی های تعطیلات او گفت که آنها در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که کارمندان از مرخصی تعطیلات برای استراحت و دیدن عزیزان خود برخوردار می شوند.

اما جنکینز گفت که ادامه تلاش ها برای مبارزه با ویروس در سال جدید بسیار مهم است. این شامل تشویق اعضای جامعه برای ادامه استفاده از ماسک و واکسینه شدن و تقویت آن با انتشار نوع Omicron و افزایش خستگی همه گیر است.

“من دوست دارم چیزی بیشتر از کووید در آینه عقب نباشد. متأسفانه، هنوز با ما است و تا سال 2022 خوب خواهد بود – و شاید پس از آن، “جنکینز گفت.”

دکتر آنیل جاگتیانی، رئیس بخش بیماری‌های عفونی در شهرستان کایزر پرماننته سان برناردینو، گفت که عفونت‌های شدید کووید-19 با سطوح بالای واکسیناسیون و همچنین درمان با آنتی‌بادی‌های مونوکلونال، یک رژیم کنترل ویروس کرونا، پیش از شروع تخریب، پیشگیری شده است. اندام های بدن

سازمان غذا و داروی ایالات متحده در حال حاضر در حال بررسی سایر داروهای خوراکی است که ممکن است مفید باشند، از جمله مولنوپیراویر و پاکلووید، که هر دو ممکن است خطر پیشرفت COVID-19 را در بیماران با علائم خفیف تا متوسط ​​کاهش دهند.

جغتیانی گفت که مشخص نیست کدام یک مفیدتر است، اما “بسیاری از ما هیجان زده هستیم که بتوانیم بیماران را قبل از بستری شدن در بیمارستان به صورت سرپایی درمان کنیم.”

“[Monoclonal antibody treatments] یاغتیانی گفت: «آنها مطمئناً پاسخگو نیستند، اما به ما کمک کردند تا تعداد مواردی را که شاهد پیشرفت در شدت آن هستیم که به بیمارستان ختم می شود، کاهش دهیم. در نهایت، به نظر می رسد که نبرد واقعاً برای جلوگیری از پیشرفت بیماری خواهد بود، زیرا به نظر می رسد به طور فزاینده ای دشوار می شود که به سادگی انتقال به طور کلی متوقف شود.

در دره کوچلا، پزشکان می گویند که یک جهش زمستانی قابل مقایسه با تابستان، بیمارستان ها را تحت تأثیر قرار می دهد.

دکتر آدریان کاتن، رئیس ستاد عملیات پزشکی لوما، گفت: “امیدواریم کار به سختی دلتا نباشد، زیرا در غیر این صورت به همان جایی که در ژانویه گذشته بودیم، یا به طور بالقوه بدتر از آن به دلیل شلوغی همه بیمارستان ها باز خواهیم گشت.” او گفت که بهداشت دانشگاه لیندا. اما او افزود: «فکر می‌کنم خطر بد بودن ما مانند دسامبر و ژانویه سال گذشته با تعداد بیمارانی که یا واکسینه شده‌اند یا کووید گرفته‌اند، نسبتاً کم است.

کاتن گفت که برای مردم مهم است تا حد امکان از استفاده از اورژانس خودداری کنند، زیرا ویزیت ها بیماران را در معرض خطر قرار می دهد.

“اگر فکر می کنید ظرف 24 ساعت آینده خواهید مرد، احتمالا باید به اورژانس مراجعه کنید. کاتن گفت: تقریباً برای هر چیزی غیر از آن، شما را می توانید در جای دیگری ببینید.

«بسیاری از مردم برای چیزهایی که نباید ببینند از اورژانس استفاده می کنند: عفونت خفیف دستگاه ادراری یا پیچ خوردگی مچ پا یا مواردی دیگر. باز هم جاهای مناسب تری نسبت به اورژانس برای این کار وجود دارد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma