سوابق افشا شده اسکریپس کمک هزینه های هنگفت مراقبت از بیمارستان را نشان می دهد

[ad_1]

نشانه‌گذاری‌های مضحک و به ظاهر خودسرانه یکی از ویژگی‌های تعیین‌کننده سیستم مراقبت‌های بهداشتی ایالات متحده 4 تریلیون دلاری است – و دلیل اصلی این است که آمریکایی‌ها بیش از هر کس دیگری در جهان برای درمان هزینه می‌کنند.

اما مشاهده قیمت‌ها تا 675 درصد در زمان واقعی، به‌طور خودکار، از سیستم رایانه‌ای بیمارستان همچنان نفس‌گیر است.

پس از اینکه یک پرستار سابق اتاق عمل در بیمارستان یادبود اسکریپس در انسینیتاس اسکرین شات هایی از سیستم پرونده الکترونیک سلامت این مرکز را با من به اشتراک گذاشت، باید شخصاً این را ببینم.

پرستار از من خواست که از نام او استفاده نکنم زیرا او اکنون در یک مرکز پزشکی دیگر در کالیفرنیای جنوبی کار می کند و نگران است که شغلش به خطر بیفتد.

اسکرین شات های او که در اوایل سال جاری گرفته شده اند، خودشان صحبت می کنند.

آنچه آنها نشان می دهند افزایش قیمت از 575٪ تا 675٪ است که به طور خودکار توسط نرم افزار بیمارستان ایجاد می شود.

افزایش چشم نواز بسیار معمولی است، ظاهراً نرم افزار حتی فرمولی را که برای تبدیل هزینه های معقول پزشکی به مبالغ فاکتوری بسیار بسیار بالاتر استفاده می کند، نشان می دهد.

به عنوان مثال، یک اسکرین شات در مورد بخیه ها است – یعنی بخیه های طبی، همچنین به عنوان بخیه شناخته می شوند. سیستم Scripps “قیمت واحد” پایه را 19.30 دلار تعیین کرد.

اما سیستم گفت که “هزینه واحد تخمینی” 149.58 دلار است. این مبلغ از بیمار و بیمه گر او دریافت می شود.

این سیستم به طور مفید فرمولی را برای رسیدن به این مقدار گنجاند: “149.58 دلار = 19.30 دلار + (19.30 دلار در 675٪”.

شما درست خواندید. سیستم خودکار اسکریپس قیمت واقعی بخیه ها را گرفت، ظاهراً نشانه گذاری از پیش تعیین شده 675٪ را اعمال کرد و مبلغ فاکتوری را تولید کرد که یک مرتبه بزرگتر از قیمت واقعی بود.

این جدا از هزینه های اضافی برای پزشک، متخصص بیهوشی، اشعه ایکس یا تجهیزات بیمارستانی است.

اسمش را افزایش نهادینه قیمت بگذارید. و بدیهی است که گسترده است زیرا نرم افزار مشابه یا مشابه توسط بیمارستان های دیگر در سراسر کشور، از جمله UCLA و در سراسر جهان استفاده می شود.

پرستار سابق اسکریپس گفت که تصمیم گرفت از سیستم عکس بگیرد در حالی که شاهد افزایش قیمت استراتوسفر بود که بیمار هنوز روی میز عمل بود.

او گفت که یکی از وظایف او در اتاق عمل این است که محاسبه جاری تمام مواد مصرفی مورد استفاده در طول عمل را حفظ کند. هنگامی که او هر مورد را وارد سیستم می‌کرد، به‌طور خودکار قیمت واقعی را ثبت می‌کرد و مبلغی را که از Scripps برای آن دریافت می‌شد، جدول‌بندی کرد.

پرستارم به من گفت: «می‌دانم که بیمارستان‌ها سربار دارند. اما علامت گذاری چیزی مانند بخیه با 675٪ دیوانه کننده است.

اسکرین شات دیگری هزینه محلول ضد میکروبی برای تمیز کردن زخم بیمار را نشان می دهد. قیمت هر واحد اسکریپ 73.50 دلار بود. مبلغ صورت‌حساب 496.13 دلار بود – “496.13 دلار = 73.50 دلار + (73.50 دلار در 575٪”.

تیغه های ابزار برش مورد استفاده توسط جراح قیمت واحد 98.53 دلار داشتند. قیمت فاکتور Scripps 665.08 دلار بود – “665.08 $ = 98.53 $ + (98.53 $ x 575٪.”

پرستار گفت: شروع کردم به سوال پرسیدن. به من گفته شد که اگر چنین مواردی را علامت گذاری نکنیم، شرکت های بیمه آنچه را که می خواهیم به ما نمی دهند.

این گواه شفاف چیزی است که بارها درباره آن نوشته ام.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور معمول هزینه های واقعی درمان را هنگام محاسبه صورتحساب نادیده می گیرند و در عوض ارقام بی معنی برای افزایش بازپرداخت بیمه گذاران ارائه می کنند.

برای میلیون‌ها نفر بدون بیمه درمانی، این قیمت‌های بسیار بالا همان چیزی است که برایشان باقی می‌ماند (اگرچه اکثر بیمارستان‌ها، از جمله Scripps، معمولاً در چنین شرایطی تخفیف ارائه می‌کنند).

من اخیراً در مورد یک زن روستای دره نوشتم که توسط یک کلینیک کفش پلاستیکی وابسته به UCLA به دلیل شکستگی پایش 809 دلار هزینه شد. او دقیقاً همان کفش را در آمازون به قیمت 80 دلار پیدا کرد.

یعنی با نزدیک به 1000 درصد نشانه گذاری شارژ شد.

اما صحبت در مورد آن به صورت انتزاعی یا بعد از واقعیت یک چیز است. مشاهده سیستم کامپیوتری بیمارستان که باعث این افزایش قیمت ها در هنگام اعمال درمان می شود – این عمل را بسیار واقعی می کند.

اسکرین شات های اسکریپس نشان می دهد که یک دوز از Floseal برای محدود کردن خونریزی جراحی بیمار، قیمت پایه 142.81 دلار داشت. هزینه بیمارستان: 963.97 دلار – “963.97 دلار = 142.81 دلار + (142.81 دلار x 575٪.”

من اسکرین شات ها را با اسکریپس به اشتراک گذاشتم و پرسیدم که چرا چنین افزایش قیمت چشمگیری ظاهراً در سیستم خودکار بیمارستان تعبیه شده است.

جانیس کالینز، سخنگوی بیمارستان، از اظهار نظر خودداری کرد، اما تأیید کرد که مبالغ بالاتر نشان داده شده در اسکرین شات ها نشان دهنده «مدیر هزینه» بیمارستان و افزایش قیمت کاتالوگ مورد استفاده برای چانه زنی با بیمه گذاران است.

کالینز بیانیه ای برای من ارسال کرد که در آن اسکریپس را قربانی شرایط توصیف می کرد، یک بازیکن بی میل در سیستم مراقبت بهداشتی که “دهه ها پیش ایجاد شده و منسوخ شده است.”

در بیانیه آمده است: «ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی، از جمله اسکریپس، در حال مذاکره با شرکت‌های بیمه سلامت هستند که برای این خدمات چه مبلغی به ما پرداخت می‌شود».

در این بیانیه آمده است: “طرح های بیمه سلامت به طور جداگانه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تعیین می کند که آنها چه چیزی را در مقایسه با هزینه پرداختی بیماران پوشش می دهند.” نه شرکت بیمه و نه بیمار معمولا لیست قیمتی را پرداخت نمی کنند.»

هیچ کدام از اینها نادرست نیست. اما پاسخ اسکریپس به سادگی حول لبه های مشکل در دست می رقصید – یعنی یک مرکز پزشکی بزرگ به طور عمدی و سیستماتیک، کمک هزینه های هنگفتی را تحمیل می کند که به هیچ وجه منعکس کننده هزینه های واقعی درمان آن نیست.

نرم افزار Scripps از یک شرکت مستقر در ویسکانسین به نام Epic است که می گوید برنامه های آن سوابق پزشکی بیش از 250 میلیون بیمار در سراسر جهان را جمع آوری کرده است.

سیستم‌های سلامت Epic شامل MyChart، پورتال بیمار مورد استفاده در بسیاری از بیمارستان‌ها، و طیف گسترده‌ای از کاربردهای بالینی است.

مشتریان Epic عبارتند از UCLA، UC San Diego، UC San Francisco، دانشگاه استنفورد، دانشگاه جان هاپکینز و دانشگاه Yale.

در وب سایت این شرکت آمده است: “درآمد بالینی و کدگذاری خودکار برای کاهش هزینه های اداری، جلوگیری از هزینه های از دست رفته، کاهش روزهای A / R و افزایش درآمد کل.” (A/R برای مطالبات کوتاه است – زمانی که در طی آن پرداخت پرداخت نشده است.)

از Epic پرسیدم که آیا مشتریان منفرد، از جمله Scripps، از شرکت می‌خواهند که نرم‌افزار خود را با تنظیم برچسب‌هایی از قبل مطابق با نیازهای خود تنظیم کند.

یک سخنگوی گفت: “ما در مورد سیستم های خود مشتریان خود اظهار نظر نمی کنیم.”

فیل همپتون، سخنگوی بهداشت UCLA که از او خواسته شد در مورد سیستم Epic بیمارستان خود اظهار نظر کند، به همان اندازه کوتاهی کرد.

وی گفت: “ما می دانیم که بیمه درمانی، صورتحساب و هزینه ها می توانند پیچیده باشند، و بیمارانی را که سوالی دارند تشویق می کنیم تا برای شفاف سازی با نمایندگان ما تماس بگیرند، در صورت لزوم، حل و فصل با بیمه گذاران را تسهیل کنند و کمک های مالی احتمالی داشته باشند.”

استفاده از نرم‌افزار Scripps’ Epic، آخرین ستون من برای بیمارستان را روشن می‌کند، که شامل هزینه 80000 دلاری توسط اسکریپ از بیمار برای روشی می‌شود که مدیکر گفته است باید کمتر از 6000 دلار هزینه داشته باشد – بیش از 1200 درصد نشانه‌گذاری.

این صورتحساب شامل حدود 77000 دلار هزینه برای “خدمات پزشکی” بود که به گفته اسکریپس “هزینه خدمات فنی” مانند “امکانات، اتاق جراحی، تجهیزات، کارکنان پشتیبانی” را پوشش می داد. یعنی هزینه های معمول اداره بیمارستان.

یک مرکز نمی تواند مسئول یک سیستم مراقبت بهداشتی ناکارآمد و سود محور در ایالات متحده باشد. مسائلی که در اینجا مطرح می شود برای هر موسسه پزشکی در کشور صدق می کند.

اما یکی از جنبه های مشترک همه بیمارستان ها در ایالات متحده این است که میل به مخفی نگه داشتن قیمت آنها برای جلوگیری از درک وضعیت بد خود و بیمه گذاران توسط بیماران است.

شاید اکنون که کمی نور خورشید وجود دارد، بتوانیم گفتگوی صادقانه تری داشته باشیم تا اوضاع درست شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat