سوالاتی در مورد سلاح ها، تاکتیک های تیراندازی در برلینگتون

[ad_1]

پلیس لس آنجلس در صبح روز 28 فوریه 1997 برای همیشه تغییر کرد، زیرا آمریکایی‌ها درگیری 44 دقیقه‌ای بین دو سارق مسلح به شدت مسلح بانک و افسران ارشد LAPD در بانک آمریکا را در یک منطقه شلوغ فروشگاه شمال هالیوود تماشا کردند.

در نتیجه، نزدیک به 2000 گلوله شلیک شد، دو سارق کشته شدند و بسیاری از افسران و غیرنظامیان در این رویارویی بدنام زخمی شدند، که به آغاز دوران مدرن پلیس نظامی کمک کرد.

هفته گذشته، یک حادثه تکان دهنده دیگر در سه بلوک دورتر، پس‌اسکریپت غم انگیزی از رویکرد قدرتمند پلیس پس از تیراندازی در بانک ارائه کرد.

یک افسر پلیس لس آنجلس با یک تفنگ تهاجمی همراه با چند کارمند دیگر پس از دریافت سیگنالی مبنی بر اینکه مردی در حال حمله به افراد داخل آن است، به یک فروشگاه بزرگ در برلینگتون هجوم برد. پلیس با عجله جلو رفت تا با مردی که با قفل دوچرخه به خریداران حمله کرد، سه گلوله شلیک کرد و چند ثانیه پس از اولین دیدن مرد، مرد را کشت.

اما این تیراندازی ها همچنین باعث کشته شدن والنتینا اورلانا-پرالتا 14 ساله شد که با مادرش در رختکن مجاور پنهان شده بود و پس از اینکه پلیس گفت که او از زمین پایین آمد و از دیوار شکسته بود، مورد اصابت یکی از گلوله ها قرار گرفت.

این دو رویداد خشونت‌آمیز – به فاصله 24 سال – نشان‌دهنده چرخش آونگ در اجرای قانون آمریکایی است که به بخشی از خشم پس از قتل والنتینا تبدیل شده است.

پس از تیراندازی، پلیس لس آنجلس و سازمان های مجری قانون در سراسر کشور قدرت آتش خود را افزایش دادند و افسران را به تفنگ های قدرتمند و سایر سلاح ها مجهز کردند. LAPD همچنین به کارمندان خود اجازه داد تا تپانچه های کالیبر بالا حمل کنند و لس آنجلس یک سری اقدامات کنترل اسلحه را اتخاذ کرد.

افسری که والنتینا را کشت، یک تفنگ نظامی شلیک کرد.

پلیس لس آنجلس روز دوشنبه ویدیویی ویرایش شده از تماس های 911، فیلم های نظارت بر فروشگاه و صحنه های دوربین افسران پلیس را منتشر کرد که به بحث در مورد تاکتیک های پلیس و اینکه آیا دختر باید می مرده است یا خیر.

سوالات بی پاسخ زیادی در مورد تیراندازی وجود دارد، از جمله اینکه آیا افسران معتقدند مرد قفل دار، دانیل النا-لوپز 24 ساله، هنگام ورود به فروشگاه به اسلحه مسلح بوده است.

همچنین در میان سؤالات کلیدی، کارشناسانی که این ویدیو را بررسی کردند، گفتند که چرا یک کارمند با تفنگ تهاجمی به فروشگاه شلیک می کند و آیا این تصمیم اشتباه بوده است. اما کارشناسان، مدافعان و سایر ناظران نیز در مورد اینکه آیا این نیرو موجه است، آیا پلیس باید النا-لوپز را به تسلیم فرمان می داد و قانون اساسی اقدامات پلیس ابراز نگرانی کردند.

جورج کرخام، افسر پلیس سابق و استاد افتخاری کالج جرم شناسی و عدالت جنایی در دانشگاه ایالتی فلوریدا، گفت که این افسر نباید با یک تفنگ کلاس نظامی به یک فروشگاه شلیک می کرد.

سوال اول این است که چرا مردی چنین سلاحی حمل کرده است؟ “این یک سلاح بسیار بسیار خطرناک است، یک سلاح با کشندگی بسیار زیاد” که برد طولانی و ضریب نفوذ بالایی دارد.

به گفته کرخام، مطالعات تیراندازی پلیس نشان داده است که میزان ضربه حدود 17 درصد است که احتمال آتش‌سوزی‌های نادرست را ایجاد می‌کند که می‌تواند عابران را به خطر بیندازد.

او گفت: “گلوله ها همه جا را می گیرند.”

گرگ مایر، کاپیتان بازنشسته لس آنجلس و کارشناس شناخته شده ملی در استفاده از زور، با این ایده مخالف بود که پلیس با توجه به آنچه به آنها گفته شده بود، نباید سلاح قدرتمندی در هنگام ورود به فروشگاه برلینگتون در اختیار می داشت. .

“شما کاملاً می خواهید در این شرایط تفنگ را در جلو داشته باشید. این برای موقعیتی که فکر می کنید یک تیرانداز فعال خواهید بود طبیعی است.

به نظر می رسد پلیس معتقد است که آنها در چنین سناریوی پرخطری قرار دارند زیرا حداقل یکی از تماس گیرندگان 911 به اشتباه به اورژانس گفت که تیراندازی در فروشگاه رخ داده است و مرد اسلحه داشته است.

به گفته ست استتون، افسر سابق پلیس فلوریدا و استاد حقوق در دانشگاه کارولینای جنوبی که تیراندازی را مطالعه کرده و کتابی در این زمینه تالیف کرده است، اگرچه بعداً معلوم شد که این اظهارات نادرست است، پلیس باید بر اساس بهترین اطلاعات موجود عمل کند. استفاده از زور توسط پلیس

او گفت: «زمانی که افسران اطلاعات «تیرانداز فعال، شلیک» را بدون شواهد متقاعدکننده بر خلاف آن دریافت می‌کنند، به گونه‌ای پاسخ می‌دهند که گویی او یک تیرانداز فعال است، شلیک کنید. “

استوتون گفت که به دلیل این واقعیت، بسیار مهم است که هر اطلاعاتی که ماموران به پلیس می دهند تا حد امکان دقیق باشد.

استوتون افزود: «بسیار مهم است که تماس‌گیرندگان تمام اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنند و دیسپچرها همه آن اطلاعات را به کارمندان منتقل کنند، و کارمندان فعالانه از اعزام‌کننده خود برای درخواست اطلاعات اضافی استفاده کنند»، مانند اینکه مظنون مسلح است یا مست است.

در سال 2012، زمانی که پلیس پاسادنا، کندرک مک‌دید، 19 ساله غیرمسلح را به ضرب گلوله کشت، خطرات ارائه اطلاعات نادرست به پلیس به طرز غم انگیزی آشکار شد. دادستان ها بعداً دریافتند که افسران بر اساس گزارشی از تماس گیرنده 911 که به اشتباه به یک اعزام کننده گفته بود که با یک سلاح از او دزدیده شده بود، بر اساس این فرض غلط عمل کردند که مک دید مسلح است.

با این حال، مهم نیست که اعزام کنندگان قبل از رسیدن به صحنه در روز پنجشنبه چه چیزی به آنها گفته اند، کرخام گفت که پلیس باید النا-لوپز را صدا می کرد تا به او دستور دهد که بچرخد، زانو بزند و دست هایش را پشت سرش بگذارد. – به جای اینکه فوراً به او شلیک کنید.

استاد افتخاری دانشگاه ایالتی فلوریدا گفت: «به نظر نمی رسد که ما آن را یک تصویر خوب می نامیم.

استوتون خاطرنشان کرد که اگرچه مهم است که در نظر بگیریم که پلیس، اعزام کنندگان و سایر پاسخ دهندگان چه کاری می توانند بهتر انجام دهند، این واقعیت که یک جلسه با تراژدی به پایان رسید لزوماً به این معنی نیست که شخصی کار اشتباهی انجام داده است.

“گاهی اوقات افسران انتخاب تاکتیکی کاملی را انجام نمی دهند و این خوب است. بد است، عالی نیست، آن چیزی نیست که ما می خواهیم. اما از نظر ارزیابی تصمیمات تاکتیکی افسران، این سوال مطرح نیست که آیا آنها از تاکتیک‌های کامل و مناسب برای یک کتاب درسی استفاده کرده‌اند یا خیر، سوال این است که آیا تاکتیک‌هایی که به کار برده‌اند در آن زمان و در شرایط معقول بوده است یا خیر.

جاناتان اسمیت، مدیر اجرایی کمیته وکلای واشنگتن برای حقوق مدنی و امور شهری، به عنوان رئیس بخش ویژه دعوی قضایی بخش حقوق مدنی وزارت دادگستری، بر تحقیقات در 23 اداره پلیس نظارت می کند.

او گفت که قانون اساسی تصریح کرده است که کارکنان تنها زمانی می توانند از نیروی کشنده استفاده کنند که خود یا دیگران با تهدید جدی و قریب الوقوع جان و امنیت خود مواجه شوند و او متوجه این سطح از تهدید در این ویدئو نشده است.

اسمیت گفت: «من نگران تیراندازی و استفاده از نیروی مرگبار در این شرایط هستم. «در زمانی که ماشه کشیده شد، هیچ تهدید فوری برای کارمند یا قربانی وجود نداشت.

وی گفت: هنگام ارزیابی تیراندازی پلیس باید چندین فاکتور را در نظر گرفت.

به گفته وی، در این مورد مظنون در انتهای راهرو بوده و به اندازه کافی به افسر پلیس یا زن روی زمین نزدیک نبوده تا آسیبی وارد کند.

خورخه گونزالس، وکیل لس آنجلسی، این دیدگاه را تکرار کرد.

گونزالس که نماینده افرادی است که توسط پلیس تیراندازی شده است، گفت: «آنها اساساً باید حقایقی را بیان کنند که تیراندازی آنها را توجیه می کند، اما من وقتی فیلم را تماشا می کنم این را نمی بینم.

“تو هرگز نمی بینی [Elena-Lopez] اسلحه را نشان می دهد.» او گفت.

اما مایر گفت که معتقد است اگرچه هنوز چیزهای زیادی در مورد این حادثه ناشناخته است، اقدامات کارمندان، با توجه به اطلاعاتی که در مورد شرایط فروشگاه به آنها ارائه شده است، طبق تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده در پرونده گراهام علیه قانون اساسی است. کانر 1989.

گراهام گفت: «این یک وضعیت کلاسیک است که دادگاه عالی ایالات متحده آن را «تنش‌آلود، نامطمئن و در حال رشد» می‌نامد. «به نظر می‌رسید که افسران فکر می‌کردند در موقعیت تیراندازی فعال بالقوه قرار دارند و همانطور که باید با تفنگ در سر وارد شدند و زمانی که در نهایت با مظنونان برخورد کردند، همه چیز بستگی به این دارد که افسر تیرانداز چه تهدیدی را احساس کرده است. “

کوین رابینسون، مدرس دانشکده جرم شناسی و عدالت جنایی دانشگاه ایالتی آریزونا و دستیار سابق رئیس پلیس در فینیکس، گفت که این ویدئو تنها تصویری جزئی از این تراژدی را نشان می دهد. مهمترین اطلاعات از مصاحبه با افسری که اسلحه را شلیک کرده است بدست می آید.

رابینسون گفت: “این به این افسر و آنچه که او دیده بستگی دارد.” “شما باید بدانید که افسر چه فکر می کرد.”

او گفت: “در حال حاضر، ما چیزی نمی دانیم.”

دیمیتری گورین، وکیل لس آنجلس و دادستان سابق که با حداقل ده ها پرونده مربوط به استفاده گسترده از زور توسط پلیس و تیراندازی رسیدگی کرده است، گفت که افسران پلیس در مورد اتهام دوم در یک حادثه تیراندازی فعال بسیار دشوار بودند.

گورین گفت، اما در دادگاه مدنی، او انتظار دارد که پلیس لس آنجلس باید مبلغ قابل توجهی برای مرگ اشتباه والنتینا بپردازد.

برای ماریسول مارکز، قتل دختر یادآور تیراندازی مرگبار پلیس در لس آنجلس به یک پسر 14 ساله در چند قدمی خانه اش در بویل هایتس در سال 2016 است.

در این حادثه، پلیس گفت که جسی رومرو اسلحه ای را به سمت یک افسر شلیک کرد – که توسط شاهدان که گفتند اسلحه پس از انداختن توسط نوجوان به زمین زده شد، مورد مناقشه قرار گرفت.

مارکز، یکی از اعضای شورای محله بویل هایتس، گفت که هر دو قتل نتیجه آن چیزی بود که به نظر او سهل انگاری از سوی مقاماتی بود که اغلب به جای گزینه های کمتر مرگبار به نیروی مرگبار متوسل می شدند.

مارکز که به تازگی اولین تولد دخترش را جشن گرفته است، گفت: «برای یک نوجوان 14 ساله خوب نیست که در آغوش مادرش بمیرد. “بدون مسئولیت.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme