شهرستان ریورساید به دلیل مرگ یک کارمند پرخطر COVID-19 شکایت کرده است

[ad_1]

خانواده یک کارمند قدیمی ریورساید کانتی که سال گذشته بر اثر ابتلا به کووید-19 درگذشت، شکایتی را به دلیل مرگ غیرقانونی و تبعیض از کارافتادگی تنظیم کردند و مدعی شدند که مافوق‌هایش درخواست‌های او برای کار از خانه را نادیده گرفته‌اند و پروتکل‌های ایمنی را اجرا نکرده‌اند. همه‌گیری.

مایکل هیوود، 61 ساله، در 2 فوریه، بیش از یک ماه پس از شروع علائم درگذشت. بر اساس دادخواستی که این هفته ارائه شد، هیوود که دو بار از سرطان جان سالم به در برده بود، که فشار خون بالایی نیز داشت و از دستگاه تنفسی استفاده می کرد، از امنیت خود می ترسید و نگران آلوده شدن همسرش، الیزابت، که از بیماری های خودایمنی رنج می برد، بود. او همچنین پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 به دیابت مبتلا شد.

بر اساس این آزمایش، مدت کوتاهی پس از بستری شدن همسرش در بیمارستان، آزمایش کروناویروس او مثبت شد و “همچنان از علائم طولانی و ناتوان کننده رنج می برد.”

الیزابت هیوود، 55 ساله، روز سه شنبه به تایمز گفت: مایک مرد بزرگی بود. “او فقط مردی بود که می توانست هر کاری انجام دهد. … روزهایی وجود دارند – هنوز هم هستند – که نمی توانم از رختخواب بلند شوم و او همه چیزهایی را که برای مراقبت از من نیاز داشت با خود می آورد. او مراقب همه بود. او به من کمک کرد تا از مادر و پدرم مراقبت کنم.

قبل از اینکه بیمار شود، هیوود مشتاقانه منتظر بازنشستگی بود. همسرش گفت که این زوج در مورد خرید یک ماشین تفریحی، فروش ماشین خود و گرفتن کامیون صحبت می کنند. آنها قصد داشتند به مسافرت بروند و خانواده را ببینند.

الیزابت در حالی که اشک هایش را دفع می کرد، گفت: «او واقعاً مشتاقانه منتظر آن بود. “او در تمام زندگی خود بسیار سخت کار کرده است و این کار از او گرفته شده است – من ناراحت هستم زیرا او در مورد کار خود صحبت می کند و در دفتر به اشتراک می گذارد.”

جیمز دسیمون، وکیل خانواده، گفت که هیوود به مدت 15 سال در شهرستان ریورساید کار کرده است.

بر اساس این پرونده، وی در زمان مرگ بر تجهیزات کنترل سیل و حفاظت از آب شهرستان ریورساید نظارت می کرد.

شهرستان به برخی از کارمندان، از جمله دو نفر از سرپرستان هیوود، اجازه داد تا حداقل بخشی از هفته را که از مارس 2020 شروع می‌شود، از خانه کار کنند، اما هایوود مجبور بود علی‌رغم داشتن مسئولیت‌های بیشتر اداری، شخصاً کار کند.

طبق این کت و شلوار، او یک دفتر بدون پنجره و تهویه ضعیف را با یکی از همکارانش به اشتراک می‌گذاشت و در نزدیکی سایر کارمندانی که در قسمت‌های مشترک مشترک بودند کار می‌کرد، “اما به طور منظم روی دهان و بینی خود ماسک نمی‌زدند.”

بر اساس این دادخواست، از مارس تا دسامبر 2020، هیوود بارها به مافوق خود ابراز نگرانی کرد و به آنها گفت که او و همسرش شرایط سلامتی دارند که آنها را در معرض خطر بیماری جدی یا مرگ ناشی از کووید-19 قرار می دهد.

او درخواست کرد تا زمانی که واکسینه شود از راه دور کار کند، اما قبول نکرد. او همچنین خواستار اقدامات حفاظتی مانند نقاب زدن، فاصله گذاری و غربالگری کارکنان و همچنین برنامه کاری توزیع شده شد تا او و همکارش مجبور به استفاده از یک دفتر مشترک نباشند.

این ادعاها نیز رد شد.

این شهرستان همچنان به کارمندان اجازه می دهد تا بدون ماسک و بدون غربالگری دما یا علائم در داخل خانه جمع شوند، حتی زمانی که مقامات دولتی در اواخر نوامبر 2020 دستور اقامت دوم در خانه را صادر کردند و در اوایل ماه آینده دستور اقامت منطقه ای در کالیفرنیای جنوبی را صادر کردند.

طبق این دادخواست، این شهرستان “در پاسخ به دستورات ایالت کالیفرنیا یا روندهای هشداردهنده شناسایی شده توسط اداره بهداشت عمومی خود اقدام دیگری انجام نداده است.” او برای محافظت از آقای هیوود از قرار گرفتن در معرض COVID-19 در دفتر یا اجرای فرآیندی برای محافظت از افراد آسیب پذیر ساکن در خانه های کارمندانش، از جمله خانم هیوود، از قرار گرفتن در معرض عفونت های COVID-19 اقدامی نکرد. “. ”

در اکتبر 2020، هیوود در جلسه ای در داخل خانه شرکت کرد که در آن هیچ کارمند دیگری ماسک نمی زد. وی بعداً متوجه شد که یکی از سرپرستان وی که در جلسه حضور داشت، به ویروس کرونا مبتلا شده است.

بر اساس این دادخواست، پس از قرار گرفتن در معرض او، به او اجازه داده شد در حالی که به مدت دو هفته در قرنطینه بود از خانه کار کند، “با تاکید بر مناسب بودن درخواست‌های مداوم خود برای دورکاری و توانایی آقای هیوود برای انجام کارش از راه دور”.

به گفته این پرونده، او پس از دوره قرنطینه باید به مطب برمی‌گشت.

بر اساس این پرونده، در 17 دسامبر، سه روز پس از اولین بیماری، آزمایش کرونای هیوود مثبت شد. در آن روز، تماس‌های بعدی دریافتند که او در دفترش در معرض ویروس کرونا قرار گرفته است. او در کریسمس در بیمارستان بستری شد.

بسیاری از کارمندان قرنطینه شدند، اما طبق این پرونده، استان بیماری هیوود را تا 28 دسامبر به وزارت ایمنی و بهداشت کالیفرنیا گزارش نکرد.

در 3 ژانویه 2021، او “مجبور به بازنشستگی” شد. او مدت کوتاهی پس از آن لوله گذاری شد و طبق دادخواست در 2 فوریه درگذشت.

الیزابت پس از مواجهه اولیه خود با کووید-19 بهبود یافت، اما با علائم طولانی مدت، از جمله مه مغزی، تنگی نفس، حملات پانیک، سرگیجه و تپش قلب – علائم “کووید طولانی مدت” باقی ماند.

دسیمون، وکیل خانواده، گفت که قانون کالیفرنیا کارفرمایان را ملزم می‌کند تا برای کارمندان دارای معلولیت مسکن معقول ایجاد کنند و با توجه به شرایط پزشکی او و همسرش، این مسکن باید در اختیار هیوود قرار می‌گرفت.

«در اینجا ما یک مدیر تجهیزات داشتیم که می‌توانست بیشتر کارهایش را از خانه انجام دهد. او گفت: «برخی از اینها فقط راه حل های معقولی برای مشکل هستند.

در بیانیه ای، مقامات شهرستان گفتند که از مرگ هیوود ناراحت هستند. آنها گفتند که شهرستان این شکایت را دریافت نکرده است و نمی تواند در مورد یک دعوی در حال رسیدگی صحبت کند.

وی ادامه داد: استان در حال انجام اقدامات احتیاطی لازم برای مقابله با ویروس کرونا است … [including] در بیانیه آمده است که از نزدیک با تمام بخش‌های شهرستان، مقامات بهداشت عمومی محلی و ایالتی و CalOSHA همکاری می‌کند تا اطمینان حاصل شود که بهترین شیوه‌ها برای ایمنی و رفاه کارکنان شهرستان رعایت می‌شود.

همسرش گفت که الیزابت و مایکل هیوود چهار فرزند داشتند: دو پسر از ازدواج قبلی و دو فرزند خودش. در زمان مرگ او 10 نوه داشتند. یازدهم چند ماه پیش به دنیا آمد.

داستین، یکی از پسران آنها، گفت که او و پدرش اغلب در مورد برنامه های بازنشستگی خود صحبت می کنند. داستین گفت که پدرش می‌توانست هر چیزی را تعمیر کند – دائماً برای نگهداری از خانه و ماشین‌های خانوادگی‌اش کار می‌کرد – و او یک سرگرمی جدید داشت: تعمیر و فروش مجدد ماشین‌های پین‌بال.

داستین گفت: “او واقعا مشتاق بود که در سال های بازنشستگی خود این کار را انجام دهد.” پدرم، می‌دانی، وقتی در تعطیلات بود، دیدیم خود واقعی‌اش ظاهر شد… چون استرس دنیا روی دوشش نبود.

داستین، 31 ساله، گفت که او و پدرش تجربیات زیادی را که برایش ارزش قائل بود به اشتراک گذاشتند. آنها به دریاچه تاهو رفتند، طعم شراب را چشیدند و با چتر پرواز کردند.

پسرش می گوید: «او همیشه می خواست خوش بگذراند. او می‌خواست به یک ماجراجویی برود، و این غم‌انگیز است… زیرا او مشتاق بود که آن زمان را برای خودش داشته باشد تا بتواند این کارها را انجام دهد. و من مشتاق بودم که زمان بیشتری را با او بگذرانم.»

داستین که به عنوان EMT کار می کرد، اکنون در ایالت واشنگتن زندگی می کند و در دانشکده پرستاری تحصیل می کند.

او با افکاری که پدرش در بیمارستان بستری بود از سر گذرانده است.

داستین می‌گوید: «آزارم می‌دهد که بدانم پدرم مجبور شد این مشکل را پشت سر بگذارد و روزها برای نفس کشیدن با کووید مبارزه می‌کرد. من کودکان خردسال و افراد مسن و همه آنها را دیده ام که با این بیماری مبارزه کرده اند. … سخت است بدانم پدرم، این آخرین لحظات او بود. این چیزی است که می توان از آن جلوگیری کرد.»

او و مادرش گفتند که می‌خواهند پروتکل‌های COVID-19 رعایت شود و کارفرمایان به دستورالعمل‌های بهداشت عمومی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها و مقامات محلی گوش دهند.

همانطور که او صحبت می کرد، صدای الیزابت هیوود از احساسات خفه شد، از دست دادن همسرش هنوز سخت است.

او گفت: “زندگی من هرگز مثل قبل نخواهد بود.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma