شهرستان لس آنجلس اوج 10 ماهه مرگ و میر ناشی از کووید را نشان می دهد

[ad_1]

لس آنجلس شهرستان لس آنجلس به طور متوسط ​​روزانه 40 مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا را در هفته گذشته ثبت کرده است که بالاترین میزان در نزدیک به 10 ماه گذشته است، نشانه این است که نسخه میوه ای Omicron ممکن است کشنده تر از آن چیزی باشد که در ابتدا تصور می شد.

به گفته مقامات، تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در این شهرستان تنها در یک هفته دو برابر شده است. بر اساس تحلیلی که توسط تایمز انجام شد، آخرین باری که میانگین میزان مرگ و میر روزانه تا این حد بالا بود مربوط به دوره هفت روزه بود که در 28 مارس 2021 به پایان رسید.

تعداد روزانه مرگ و میر در این شهرستان در روزهای اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. 15 مورد مرگ روز سه شنبه گزارش شد. چهارشنبه 39; پنجشنبه 45; جمعه 48; شنبه، 66، بالاترین تعداد در بیش از نه ماه; و یکشنبه 53.

باربارا، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت: “از آنجایی که مرگ و میر اغلب از افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان عقب است، افزایش مرگ و میر تعجب آور نیست و ما به طرز غم انگیزی برای مرگ و میرهای بیشتر در هفته های آینده آماده هستیم.”

آخرین میانگین مرگ و میر روزانه بسیار کمتر از اوج زمستان گذشته است، زمانی که تعداد بسیار کمی از مردم به دلیل عرضه محدود واکسینه شدند. در آن زمان، به طور متوسط ​​روزانه حدود 240 مرگ ناشی از کووید-19 در لس آنجلس وجود داشت.

بسیار گفته شده است که Omicron نسبت به نسخه های قبلی کمتر احتمال دارد باعث بیماری جدی و مرگ شود. در حوالی شب سال نو، تیترهایی منتشر شد مبنی بر اینکه آفریقای جنوبی با تلفات نسبتاً کمی از جهش Omicron خارج می شود.

کارشناسان خاطرنشان می کنند که Omicron در بزرگسالان کمتر احتمال دارد ریه ها را آلوده کند، که می تواند منجر به مشکل در تنفس شود، در حالی که در دستگاه تنفسی فوقانی مسری است. همچنین تعداد بیماران بدحال مبتلا به کووید-19 در این شهرستان نسبت به زمستان گذشته کمتر است: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تنها 36 درصد از اوج جهش در زمستان گذشته بود، زمانی که 1731 نفر بود.

اما برخی کارشناسان هشدار می دهند که ایالات متحده با جمعیتی مسن تر، ممکن است موج مرگبار Omicron را نسبت به آفریقای جنوبی تجربه کند. و در شهرستان لس‌آنجلس، گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد جهش زمستان امسال منجر به بیماران بدحال بیشتر از موج تابستان گذشته شده است.

تنها در هفته گذشته، تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه COVID-19 در شهرستان لس آنجلس از اوج جهش قبلی دلتا بالاتر رفته است. در پایان ماه اوت، تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه به 463 نفر رسید. شهرستان لس آنجلس در 9 ژانویه از این تعداد پیشی گرفت و تا شنبه به 622 رسید، رقمی که همچنان در حال افزایش است.

برخی از کارشناسان نسبت به دست کم گرفتن میزان جدی ابتلای برخی افراد به ویروس کرونا در زمستان امسال هشدار داده اند، به خصوص اگر واکسینه نشده باقی بمانند، دوباره واکسینه نشده باشند، مسن تر باشند یا شرایط پزشکی جدی داشته باشند.

دکتر آشیش جا، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون، توییت ها او اخیراً از بیماران مسن بستری شده در بیمارستان به دلیل کووید-19 مراقبت کرده است که تقویت کننده دریافت نکرده اند و گفته است که متوجه نشده اند که به آن نیاز دارند یا واجد شرایط هستند. Jha همچنین در حال معالجه یک فرد واکسینه نشده است که باورش نمی شد پس از آلوده شدن مجدد به ویروس کرونا مجبور به بستری شدن در بیمارستان شود. او قبلاً در بهار گذشته و همچنین در بیمارستان از COVID-19 جان سالم به در برده بود.

جا گفت: «او نمی‌توانست باور کند که دوباره به کووید مبتلا شده است توییت ها. به او گفته شد که مصونیت مادام العمر دارد. اطلاعات نادرست در مورد مصونیت ناشی از عفونت ها به قیمت جان انسان ها تمام می شود.”

مقامات بهداشتی هشدار می‌دهند که ارزیابی‌های اولیه سبکی Omicron همچنان در معرض تغییر است، زیرا داده‌های بیشتری به دست می‌آید.

قبل از اینکه Omicron در اوایل نوامبر در لس آنجلس توزیع شود، تقریباً 75٪ از بیماران کروناویروس به دلیل بیماری مرتبط با COVID-19 تحت درمان قرار گرفتند، در حالی که بقیه به دلایل مربوط به عفونت کروناویروس خود در بیمارستان بستری شدند.

در ابتدا، مقامات شهرستان لس آنجلس تخمین زدند که با گسترش Omicron، تنها 46٪ از بیماران مبتلا به کرونا که در تعطیلات کریسمس بستری شده اند، به دلایل مربوط به عفونت ویروسی خود نیاز به مراقبت های بیمارستانی دارند. اما اواخر هفته گذشته، بر اساس داده‌های جدیدتر، مقامات گفتند که نسبت بیشتری از بیماران کروناویروس واقعاً به مراقبت برای بیماری مرتبط با COVID-19 نیاز دارند: 58%.

دکتر اریک توپول، مدیر مؤسسه ترجمه اسکریپس تحقیقاتی در لاجولا، هفته گذشته گفت که او معتقد است افراد مبتلا به کروناویروس مثبت بیشتری در بیمارستان هستند که به جای بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 تحت درمان قرار می‌گیرند. «عفونت کروناویروس.

توپول در یک گفتگوی آنلاین پنجشنبه با دکتر رابرت واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو، گفت: «ما این دیدگاه احتمالاً تحریف‌شده از نرم یا ملایم‌تر بودن Omicron را داریم، در حالی که آشکارا می‌تواند افراد زیادی را بکشد و به بیمارستان ببرد. بسیاری تلاش کرده‌اند تا بستری شدن در بیمارستان را به حداقل برسانند… و من فکر می‌کنم که ما «برای» کووید را خیلی زیاد ارزیابی می‌کنیم نه «برای» کووید.»

اخیراً، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، دکتر روشل والنسکی، گفت که او مشکوک است که بیشترین مرگ و میر ناشی از کووید-19 ناشی از افراد آلوده به نوع دلتا باشد، نه Omicron.

اما روز شنبه، اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس گفت: “بیشتر مرگ و میرهای گزارش شده در این هفته مربوط به افرادی است که پس از 20 دسامبر، زمانی که Omicron گسترده بود، آلوده شده اند”، که نشان می دهد Omicron ممکن است نقش بیشتری در COVID- ایفا کند. 19 مرگ از آنچه در ابتدا تصور می شد.

در حالی که مطالعات اولیه نشان داده است که بیماران اخیراً مبتلا به کووید-19 نیاز کمتری به اکسیژن مصنوعی یا قرار دادن روی دستگاه تنفس مصنوعی دارند، دکتر پل سیمون، دکترای دکتر پاول سایمون، “این امر جهانی نیست.” یک محقق در اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس در مصاحبه ای روز جمعه گفت.

سیمون گفت که حدود نیمی از مرگ و میرهای اخیر در میان افرادی بود که در این ماه مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شد، زمانی که Omicron به گزینه غالب تبدیل شد. بنابراین اینطور نیست که Omicron کاملاً بی ضرر باشد. این می تواند باعث بیماری جدی در برخی افراد شود.

افراد واکسینه نشده بالاترین خطر ابتلا و بیماری جدی را دارند، اما این امکان نیز وجود دارد که برخی از افراد واکسینه شده، به ویژه افراد مسن و آسیب پذیر در برابر عوارض کووید-19، ممکن است دچار عفونت های ناگهانی شده و به طور جدی بیمار شوند.

پیتر پیتر چین هونگ، متخصص بیماری‌های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت: هفته آینده «زمان بدی برای بستری شدن در بیمارستان خواهد بود، زمانی که کالیفرنیا احتمالاً در میانه‌ترکیدن درزها قرار دارد تا افزایش یابد. بستری شدن در بیمارستان.”

در همین حال، شهرستان لس آنجلس همچنان تعداد زیادی از موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا را روزانه گزارش می کند. 43883 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز یکشنبه گزارش شد.

برای دوره هفت روزه ای که روز یکشنبه به پایان رسید، لس آنجلس کانتی اکنون به طور متوسط ​​روزانه حدود 41000 مورد ابتلا به ویروس کرونا را گزارش می دهد که یک جهش بزرگ از هفته قبل است، زمانی که شهرستان حدود 32000 مورد در روز گزارش می کرد. زمستان گذشته، شهرستان لس آنجلس با 16000 مورد در روز به اوج خود رسید.

موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در میان ساکنان خانه سالمندان نیز برای کارمندانی که ارقام دوره هفت روزه منتهی به دوم ژانویه را تجزیه و تحلیل کرده و آنها را با هفته قبل مقایسه کردند، در حال افزایش است.

تا 8 ژانویه، 137 مورد شیوع ویروس کرونا در مراکز پرستاری واجد شرایط وجود داشته است که به گفته مقامات، نسبت به هفته گذشته 88 درصد افزایش داشته است. در حالی که 91٪ از خانه های سالمندان و 97٪ از کارکنان واکسیناسیون دریافت کردند، تنها 54٪ از کارکنان واکسن تقویتی دریافت کردند، در حالی که 85٪ از ساکنان این واکسن را دریافت کردند.

مقامات می گویند که آنها معتقدند نرخ بازپرداخت کارکنان به دنبال الزام صادر شده در 23 دسامبر برای کارکنان بیمارستان و پرستاران ماهر برای دریافت تزریق اضافی افزایش خواهد یافت. مهلت دریافت چنین مواردی در 1 فوریه می رسد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در بیمارستان‌ها همچنان در حال افزایش است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در روز یکشنبه، 4507 نفر در بیمارستان های شهرستان لس آنجلس در روز شنبه، 5 برابر بیشتر از کریسمس، زمانی که 904 بیمار مبتلا به ویروس کرونا بودند، وجود داشت.

تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های لس‌آنجلس کانتی بستری شده‌اند بسیار کمتر از اوج سال گذشته است، زمانی که 8098 نفر در 5 ژانویه 2021 در بیمارستان بستری شدند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat