شهرستان لس آنجلس بیش از Omicron مرگ و میر را می بیند

[ad_1]

مرگ و میر ناشی از COVID-19 در شهرستان لس آنجلس در هفته های اخیر افزایش یافته است، به طوری که مقامات می گویند برخی از مرگ و میرهای اخیر به نظر می رسد از نوع Omicron باشد.

آخرین ویروس کرونا از دسامبر با سرعت بی‌سابقه‌ای در حال گسترش است، اگرچه مقامات گفتند بیماری‌های مرتبط با Omicron علائم خفیف‌تری نسبت به نسخه قبلی دلتا ایجاد می‌کنند. با این حال، مقامات می گویند که این برای برخی کشنده است.

از 102 مرگ گزارش شده در روز پنجشنبه – بالاترین تعداد در یک روز در 10 مارس 2021 – 90٪ شامل افرادی بود که پس از کریسمس به COVID-19 مبتلا شدند و 80٪ در بین کسانی بودند که فوت کردند. بعد از سال جدید بیمار شدند. باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت که نشان دهنده احتمال بالای عفونت Omicron است.

فرر به خبرنگاران گفت که به نظر می رسد افرادی که از نوع Omicron می میرند بسیار سریعتر از افرادی که از انواع قبلی آلوده شده اند، رو به وخامت می روند.

فرر گفت: «این بدان معناست که افرادی که در صورت آلوده شدن به Omicron واقعاً بر اثر کووید جان خود را از دست می دهند، خیلی زودتر تحت تأثیر قرار گرفته اند.

در طول موج دلتای تابستان، بیماران مبتلا به کووید-19 با عفونت کروناویروس تشخیص داده شدند یا چهار تا پنج هفته قبل از مرگ علائم شروع شدند. اما در میان مرگ‌های گزارش‌شده در اواخر هفته گذشته، بسیاری از آنها شروع اولیه علائم یا اولین تشخیص را سه هفته یا زودتر قبل از مرگ داشتند.

فرر گفت: «مدت زمان نسبتاً کوتاهی بین ابتلای فردی، بروز علائم و سپس مرگ وجود دارد.

بر اساس تجزیه و تحلیل تایمز از داده های ایالتی که روز جمعه منتشر شد، در طول دوره هفت روزه منتهی به روز پنجشنبه، لس آنجلس کانتی به طور میانگین روزانه 57 مورد مرگ ناشی از کووید-19 را داشت. این از جهش در بهار 2020 در ابتدای همه گیری فراتر رفت که به حداکثر 50 مرگ در روز رسید. اولین پرش تابستانی با 49 مرگ در روز. و پرش دلتا در تابستان گذشته که به 35 رسید.

اما جهش زمستان گذشته به طور قابل توجهی بدتر بود: حدود 240 مرگ در روز در شهرستان لس آنجلس گزارش شد.

همچنین نشانه های فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد Omicron در کالیفرنیا به اوج خود رسیده است. اما مقامات انتظار دارند که بیمارستان ها برای روزها و هفته ها به چالش کشیده شوند و مرگ و میرهای زمستانی ادامه یابد.

در بیانیه اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس آمده است: «از آنجایی که موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان بالاست، بزرگترین نگرانی افزایش مرگ و میر است. بر اساس آخرین داده ها، احتمال مرگ افراد واکسینه نشده در شهرستان لس آنجلس 23 برابر بیشتر از افرادی است که به طور کامل واکسینه شده بودند.

فرر روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «از آغاز همه‌گیری، ما آموخته‌ایم که در حالی که بسیاری از مردم کووید خفیف را تجربه می‌کنند، افراد دیگری نیز هستند که اگر آلوده شوند، عملکرد خوبی نخواهند داشت.»

تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در بخش های مراقبت های ویژه در شهرستان لس آنجلس همچنان در حال افزایش است. تا روز شنبه، 774 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان لس آنجلس وجود داشت که نزدیک به 25 درصد بیشتر از هفته قبل است. آخرین رقم، بالاترین رقم در نزدیک به یک سال گذشته است، اما هنوز کمتر از نیمی از رکورد بالای 1731 در 8 ژانویه 2021 است.

شنبه همچنین سومین روز متوالی بود که در آن تعداد کل بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها کاهش یافت. 4568 بیمار در روز شنبه وجود داشت که 5 درصد کمتر از 4814 ثبت شده در روز چهارشنبه است.

و با توجه به ارقام شهرستان، موارد جدید کروناویروس دیگر به اندازه اوایل این ماه افزایش نمی یابد. از روز یکشنبه، شهرستان لس آنجلس به طور متوسط ​​روزانه 34000 مورد در هفته گذشته گزارش کرده است. بیش از یک هفته پیش، میانگین 40000 تا 42000 مورد در روز بود که یک رکورد بالا بود.

با این حال، تعداد موارد به طور مساوی کاهش نمی یابد. فرر گفت که تجزیه و تحلیل فاضلاب نشان می دهد که در حالی که سطح ویروس کرونا در مرکز شهر در مرکز شهر و در غرب ساید کمی پایین تر است، سطوح ویروس در بخش های شرقی و جنوبی شهرستان همچنان بالا است.

داده های فاضلاب با مناطقی که در حال حاضر دارای بالاترین نرخ ابتلا به ویروس کرونا هستند، از جمله جنوب لس آنجلس، جنوب شرقی شهرستان لس آنجلس، شرق لس آنجلس، شمال شرقی دره سان فرناندو و بخش هایی از دره سان گابریل مرتبط است. این تغییری نسبت به دسامبر است، زمانی که بیشترین موارد در این شهرستان در جوامع ثروتمندتر در امتداد ساحل مالیبو، غرب ساید، دره جنوبی سن فرناندو و جوامع هالیوود هیلز بود.

او گفت: «در آن زمان، «کسانی که بیشترین احتمال ابتلا را داشت مسافران، کسانی بودند که از مکان‌های تفریحی بازدید می‌کردند و آن‌هایی که در مکان‌هایی که بسیاری از آنها در نزدیکی یکدیگر بودند و در معرض قرار گرفتن بودند، مخلوط می‌شدند». “برخی از تغییرات اخیر مربوط به پخش گسترده اجتماعی احتمالاً منعکس کننده این واقعیت است که ما اکنون شاهد افزایش پخش در میان کسانی هستیم که کار آنها را در تماس نزدیک با دیگران قرار می دهد و اغلب در خانه های شلوغ زندگی می کنند.”

میزان ابتلا به ویروس کرونا در میان لاتین تبارها و سیاه پوستان بیشتر از سفیدپوستان است. به ازای هر 100000 لاتین تبار، حدود 3600 مورد در یک دوره دو هفته ای گزارش می شود و به ازای هر 100000 سیاهپوست، 2700 مورد وجود دارد. به ازای هر 100000 آسیایی آمریکایی 2300 نفر و به ازای هر 100000 سفیدپوست 2100 نفر وجود داشت.

میزان واکسیناسیون در میان لاتین تبارها و سیاهپوستان در شهرستان لس آنجلس کمتر از سایر گروه های نژادی و قومی است. برای سنین 5 سال و بالاتر، 58 درصد از سیاه پوستان و 64 درصد از اسپانیایی ها حداقل یک دوز دریافت کردند. 77 درصد از سفیدپوستان، 82 درصد از هندی ها و 87 درصد از آسیایی ها یک دریافت کرده اند.

مقامات بهداشتی نسبت به سطح پایین واکسیناسیون در بین کودکان 5 تا 11 ساله ابراز نگرانی کرده اند. تنها 29 درصد از کودکان در این گروه سنی در لس آنجلس حداقل یک دوز دریافت کردند. در مقایسه، در سانفرانسیسکو، 71 درصد از کودکان در این گروه سنی حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند.

فرر گفت: “این یک آسیب پذیری قابل توجهی برای افزایش شیوع نه تنها در بین کودکان، بلکه در بین همه ما ایجاد می کند.”

از آنجایی که میزان انتقال ویروس کرونا همچنان بسیار بالاست، کارشناسان و مسئولان بهداشتی همچنان از مردم می‌خواهند تمام تلاش خود را برای آلوده نشدن انجام دهند: در مکان‌های عمومی سربسته از ماسک استفاده کنند و از تجمعات جزئی بخصوص در داخل و خارج از منزل خودداری کنند. مانند در رستوران ها و بارها

در مطالعه ای که در مجله Environmental Science and Technology Letters منتشر شده است، محققان اخیرا از دانشگاه ییل یافت که سرورهای رستوران بودند در معرض بر اساس گزارشی که خلاصه‌ای از نتایج یک مطالعه با استفاده از دستگاه‌های ویروسی سیار متصل به یقه پیراهن آنها به مدت پنج روز که ذرات معلق در هوا و قطرات مملو از ویروس را جمع‌آوری می‌کند، شایع‌ترین ذرات ویروس کرونا نسبت به سایر کارگران پرخطر است.

از 62 ویدئویی که به محققان بازگردانده شده است، 5 ویدئوی ویروس کرونا را جمع آوری کرده اند. چهار نفر از آنها توسط پیشخدمت های رستوران ها پوشیده شده بودند. و یکی از کارکنان آسایشگاه بی خانمان ها. در این گزارش آمده است: دو حسگر پیشخدمت در رستوران‌ها دارای بار ویروسی بسیار بالایی بودند که “نشان دهنده تماس نزدیک با یک یا چند فرد آلوده است.”

هیچ یک از کلیپ های حمل شده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی ویروس کرونا را جمع آوری نکرد، چیزی که محققان به دلیل الزامات سخت بیمارستان ها برای کنترل عفونت ها انتظار داشتند. این ویدئوها در نیمه اول سال 2021 در کانکتیکات در حال پخش بودند.

مقامات از مردم می خواهند که اطلاعات به روز در مورد واکسیناسیون کووید-19 و واکسن های تکمیلی دریافت کنند. در حالی که 3 میلیون نفر از ساکنان شهرستان لس آنجلس 12 ساله و بالاتر تزریق تقویت کننده دریافت کرده اند، 3 میلیون نفر دیگر واجد شرایط هستند اما هنوز تزریقی را دریافت نکرده اند.

شواهد فزاینده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد تأخیر واکسن تقویت‌کننده خطرناک است، زیرا ایمنی در برابر COVID-19 در ماه‌های پس از تکمیل سری اصلی واکسیناسیون‌ها کاهش می‌یابد.

داده های ارائه شده توسط دکتر روشل والنسکی، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ایالات متحده، نشان می دهد که برای نوع Omicron، دو دوز از سری واکسیناسیون اولیه Pfizer-BioNTech یا Moderna منجر به کاهش اثربخشی در برابر بستری شدن در بیمارستان به تنها 57 نفر شد. % بیش از شش ماه پس از دوز دوم. تزریق بوستر اثربخشی واکسن بستری را تا 90 درصد افزایش داد.

اثربخشی واکسن

برای واکسن‌های فایزر و مدرنا، اثربخشی واکسن بستری در بیمارستان در ابتدا 81 درصد بود، اما پس از شش ماه پس از دوز دوم به 57 درصد کاهش یافت. تقویت کننده اثربخشی واکسن را تا 90 درصد می فرستد.

(مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده)[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort