شهرستان لس آنجلس رکورد 44000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را ثبت کرده استبخش‌های اورژانس کالیفرنیا تحت فشار هستند زیرا هم با سیل بیماران جدید مبتلا به کروناویروس مثبت و هم افرادی که برای درخواست آزمایش مراجعه می‌کنند مبارزه می‌کنند – همه اینها به دلیل اینکه کارگران آنها به طور فزاینده‌ای تحت تأثیر نوع Omicron به سرعت در حال گسترش هستند.

در شهرستان لس آنجلس، مقامات گفتند که سیستم مراقبت های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا با کمبود قابل توجه نیروی کار مواجه است.

بر اساس اعلام اداره بهداشت عمومی شهرستان، در هفته منتهی به پنجشنبه، 973 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در میان کارکنان بهداشتی گزارش شده است که نسبت به هفته گذشته 47 درصد افزایش داشته است.

در مجموع، استان لس آنجلس تنها در روز جمعه 43712 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد که بالاترین میزان همه گیری کل در یک روز واحد است. رکورد قبلی، 37215، روز پنجشنبه بود. این اعداد بسیار بالاتر از میانگین روزانه اوج زمستان گذشته است، زمانی که شهرستان لس آنجلس حدود 16000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز را گزارش کرد.

دکتر رجینا چینشیو کونگ، معاون افسر بهداشت شهرستان، گفت که در اورنج کانتی، حدود پنج بیمارستان از 25 بیمارستان آن «به دلیل کمبود شدید کارکنان» کارکنان بیشتری از ایالت می خواهند و انتظار می رود درخواست های بیشتری نیز ارائه شود.

او روز جمعه گفت: «بیمارستان‌های ما پر است و بخش‌های اورژانس واقعاً تحت تأثیر قرار گرفته‌اند.

بخش های اورژانس دارای تعداد محدودی تخت و کارمند هستند. Chingxio-Kwong به طور حکایتی گفت که او شنیده است که 10٪ تا 20٪ از کارگران به دلایل کرونا در دسترس نیستند و آن را “وضعیت وحشتناک” می نامد.

چینشیو-کوانگ گفت آمبولانس‌ها تا 52 دقیقه در بیمارستان‌ها منتظر می‌مانند تا بیماران را ترک کنند، که بسیار بیشتر از هدف 30 دقیقه است، اکثر بیمارستان‌ها چادرهایی را برای افزایش ظرفیت برپا کرده‌اند و اورنج کانتی پذیرش بیماران بیمارستانی را که از مناطق همسایه منحرف شده‌اند، متوقف کرده است.

بیمارستان های اورنج کانتی ممکن است عملیات های برنامه ریزی شده را متوقف کنند، همانطور که در جاهای دیگر در کالیفرنیا از جمله لس آنجلس اتفاق افتاده است.

Chinxio-Kwong گفت، با این حال، تا کنون، بیمارستان ها کمبود بحرانی تخت مراقبت های ویژه را مشاهده نکرده اند.

بسیاری از شهرستان‌ها شاهد افزایش درصد افرادی هستند که با عفونت ویروس کرونا وارد بیمارستان‌ها می‌شوند اما برای چیزی غیر از کووید-19 تحت درمان قرار می‌گیرند.

دکتر برد اسپلبرگ، پزشک ارشد مرکز پزشکی لس آنجلس-USC، روز جمعه گفت: «این با آنچه که یک سال پیش از آن گذشتیم بسیار متفاوت است. واضح است که تعداد آزمایش‌های مثبت در واقع بیشتر از یک سال پیش است – و من درک می‌کنم که چرا با توجه به این اعداد رو به رشد بسیار ترسناک است – اما میانگین بروز به طور قابل توجهی کمتر است.

اسپلبرگ گفت، در طول آخرین پرش زمستانی، حدود 80 درصد از بیماران مبتلا به کرونا در بخش اورژانس بیمارستان دولتی پیشرو در بیمارستان بستری شدند و تقریبا نیمی از آنها به بخش مراقبت‌های ویژه رفتند. در حال حاضر تنها حدود یک سوم بیماران کرونایی بستری می شوند و حدود 20 تا 25 درصد از آنها به بخش مراقبت های ویژه مراجعه می کنند.

او گفت: “این به شما احساس تفاوت در اندازه را می دهد.” “به همین دلیل است که سال گذشته از بسیاری جهات بسیار پر استرس بود. سال گذشته در آستانه تریاژ بیمار بودیم.

وی افزود: این بدان معنا نیست که بیمارستان بیماران شدیداً بدحال را نمی پذیرد و یا بیماران دستگاه تنفس مصنوعی نیستند و بر اثر کووید-19 جان خود را از دست می دهند. تقریباً همه این بیماران واکسینه نشده بودند.

اما در حالی که برخی از شرایط بهبود یافته است، همه چیز آسان تر نیست. اسپلبرگ گفت که ماهیت بسیار قابل حمل نوع Omicron به چالش های کارکنان کمک می کند زیرا نیروی کار را تحت پوشش قرار می دهد و بر بسیاری از افرادی که به طور جدی بیمار نیستند اما باید در خانه قرنطینه شوند تأثیر می گذارد. و بسیاری از کارکنان بهداشتی در سراسر کشور ترک، بازنشسته یا سوخته اند.

او گفت: «ما در بیمارستان نه به دلیل سیل بیماران، بلکه به دلیل اینکه بیمارانی که می آیند و یکسری تخت ها بسته است، تنگ هستیم.

با این حال، از آنجایی که بیشتر بیماران – به ویژه بیماران واکسینه شده – کمتر بیمار هستند، بیمارستان می تواند خیلی سریعتر روی تخت بچرخد.

مقامات این هفته گفتند که بخش اورژانس در مرکز پزشکی Kaiser Permanente در داونی مملو از بیمارانی است که به دنبال مراقبت برای آنفولانزا و COVID-19 هستند. جنیفر ماراویلاس، سخنگوی Kaiser Permanente در جنوب کالیفرنیا گفت که بیمارستان در 48 ساعت گذشته “روشن و خاموش” بوده است.

او گفت: “انحراف فقط در مواقع ضروری انجام می شود، خواه فقط چند ساعت یا یک روز کامل باشد.” اما «این امکان وجود دارد که این روش مدیریت تعداد بیماران نیازمند مراقبت در اوج این جهش ادامه یابد».

او گفت که این تاکتیک در دیگر بیمارستان‌های کایزر در کالیفرنیا در نظر گرفته شده است، اگرچه مشخص نکرد کدام یک.

Kaiser کارکنان را با استخدام پرستاران دوره گرد، تنظیم عملیات و روش های انتخابی و غیر اورژانسی و استفاده از گزینه های بهداشت از راه دور مدیریت می کند.

کلیفورد آر. دانیلز، معاون ارشد رئیس جمهور و افسر ارشد استراتژیک، گفت در آرکادیا، بیش از 100 کارمند در بیمارستان متودیست در کالیفرنیای جنوبی به دلیل عفونت های ویروس کرونا، از جمله حدود 50 پرستار، نمی توانند سر کار بیایند.

دانیلز گفت: در بیمارستانی با کمتر از 350 تخت، “اینها پرستاران زیادی هستند.” و این ما را در تلاش برای جذب کارکنان برای مراقبت از بیماران عجله می کند.

تاکنون، پرش Omicron تقریباً به اندازه سال گذشته بیماران را به بیمارستان آرکادیا اعزام نکرده است: دانیلز گفت که بیمارستان در روز جمعه تقریباً 40 بیمار داشت که تست کرونای آنها مثبت بود، کمتر از یک سوم موارد جهش ویرانگر. یک سال پیش.

دانیلز گفت، اما با وجود این همه پرستار، انتظار در اورژانس طولانی‌تر است و در یک نقطه “تعداد فوق‌العاده آمبولانس‌ها” بیرون صف کشیده بودند تا تخلیه شوند.

برای مقابله با این مشکل، بیمارستان متودیست، اقدامات انتخابی برنامه ریزی شده برای هفته آینده را به تعویق می اندازد.

این بیمارستان همچنین با تکرار درخواست مقامات بهداشت عمومی در سراسر کالیفرنیا از افرادی که هیچ علامتی ندارند اما به دنبال آزمایشات کرونا هستند می‌خواهد به بخش اورژانس خود مراجعه نکنند.

Chingxio-Kwong گفت در اورنج کانتی، بسیاری از افرادی که برای آزمایش مراجعه می کنند پس از بیان اینکه هیچ علامتی ندارند رد می شوند. او گفت: «و بعد معمولاً همین بیماران برمی‌گردند و می‌گویند: «اوه، یک دقیقه صبر کن، من یک علامت دارم».

چینشیو کوونگ گفت: «مایه تاسف است زیرا خدمات اورژانسی و اورژانس بسیار بمباران شده اند. این امر دسترسی به مراقبت را برای افرادی که واقعاً نیاز به نظارت دارند کاهش می دهد.»

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده گفت: علائم زیر علائم هشداردهنده فوری COVID-19 هستند و نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند: مشکل در تنفس؛ درد یا فشار مداوم در قفسه سینه؛ سردرگمی جدید؛ ناتوانی در بیدار شدن یا بیدار ماندن؛ و پوست، لب ها یا ناخن های رنگ پریده، خاکستری یا آبی. CDC پیشنهاد می کند برای سایر علائم شدید یا مضطرب با پزشک تماس بگیرید.

Chingxio-Kwong که مشکلات روانی بالایی دارد، گفت: زمستان در حال حاضر یک زمان چالش برانگیز برای بیمارستان ها است. شرایط قلبی عروقی مانند سکته مغزی، حمله قلبی و بدتر شدن نارسایی قلبی؛ و شرایط تنفسی، مانند ذات الریه همراه با آنفولانزا یا سایر بیماری های ویروسی.

کسانی که علائم کووید-19 را دارند اما قادر به انجام آزمایش نیستند، توصیه می‌شود دستورالعمل‌های اداره بهداشت عمومی کالیفرنیا را دنبال کنند: حداقل پنج روز پس از شروع علائم، خود را در خانه ایزوله کنید و پس از یک نتیجه منفی سریع به پایان برسد. تست، یا بعد از روز دهم اگر هنوز نمی توانید تست بدهید.

افرادی که در تماس با فردی که تست کرونای آنها مثبت بوده است، در صورتی که از واکسن های تقویت کننده یا واکسن خود آگاه نیستند، باید قرنطینه شوند و باید حداقل 5 روز پس از تماس در خانه بمانند. آنها می توانند در روز ششم در صورت منفی بودن تست سریع یا بعد از روز دهم اگر نتوانند آزمایش را انجام دهند، آنجا را ترک کنند.

شواهدی مبنی بر خوش بینی وجود دارد، از جمله اینکه جهش های اخیر در آفریقای جنوبی و بریتانیا به سرعت تغییر کرده است.

اسپلبرگ گفت: «این دیوانگی نیست که فکر کنیم چنین چیزی در اینجا ممکن است اتفاق بیفتد. «تعداد افرادی که در حال حاضر آلوده شده‌اند، همراه با تعداد افرادی، حداقل در کالیفرنیای جنوبی، که واکسینه شده‌اند، مطمئناً امیدی به وجود می‌آورد که در این مرحله ممکن است به پایان نزدیک‌تر باشیم تا شروع.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر