شهرستان لس آنجلس ممکن است در آغاز پرش زمستانی COVID-19 باشد

[ad_1]

مدیر بهداشت عمومی روز پنجشنبه گفت که شهرستان لس آنجلس احتمالاً در آغاز پرش زمستانی COVID-19 است.

سطوح هفتگی ویروس کرونا در دو هفته گذشته 33 درصد افزایش یافته است و پرجمعیت‌ترین شهرستان کشور را به بدترین نرخ انتقال ویروس کرونا بازگردانده است، قرمز رنگ در نقشه‌های منتشر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها.

شهرستان لس آنجلس همچنین افزایش بستری شدن در بیمارستان را با COVID-19 تجربه می کند، که درست قبل از عید شکرگزاری از زمان شروع رشد دلتا در تابستان به پایین ترین حد خود رسید. تعداد بستری های مبتلا به کووید-19 در بیمارستان از 22 نوامبر 21 درصد افزایش یافته است و از 551 به 667 در روز چهارشنبه افزایش یافته است.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت: “ما انتظار داریم که این افزایش ها پس از راهپیمایی های روز شکرگزاری ما ادامه یابد، اما بر اساس روندها، ما به دنبال شروع احتمالی جهش زمستانی هستیم.”

یکی دیگر از دلایل نگرانی افزایش جزئی موارد ابتلا به ویروس کرونا در بین دانش آموزان بود. فرر گفت، در هفته پس از روز شکرگزاری، موارد ابتلا به ویروس کرونا در بین دانش‌آموزان به بالاترین سطح خود از اواخر سپتامبر رسیده است.

فرر گفت: “اگر، همانطور که ما گمان می کنیم، این افزایش موارد منعکس کننده پخش برنامه ای است که در طول یک تجمع تعطیلات رخ داده است، ما باید این را یک هشدار اولیه برای تعطیلات دسامبر آینده در نظر بگیریم.” این امر زمان واکسیناسیون کودکان در سن مدرسه را بسیار حساس می کند.

روز پنجشنبه، مقامات فدرال راه را برای در دسترس بودن واکسن Pfizer-BioNTech برای تحریک نوجوانان 16 و 17 ساله کاملاً واکسینه شده باز کردند.

کلاس های درس به دلیل اقداماتی مانند استتار در داخل خانه، منبع اصلی انتقال ویروس کرونا محسوب نمی شوند. برای هفته 4 دسامبر، مدارس کانتی لس آنجلس تنها سه شیوع در شرایط K-12 داشتند. شیوع به وضعیتی گفته می شود که در آن سه یا چند مورد ویروس کرونا در یک محیط مدرسه رخ می دهد و تصور می شود که به یکدیگر مرتبط هستند.

فرر گفت، با توجه به تعداد افرادی که واکسینه شده اند، انتظار نمی رود که جهش احتمالی در زمستان امسال به اندازه موج تاریخی بیماری های جدی که سال گذشته بیمارستان های لس آنجلس را گرفتار کرد، جدی نباشد. طبق گفته یکی از دنبال کنندگان واکسیناسیون توسط روزنامه تایمز، در میان ساکنان در تمام سنین، 67٪ کاملاً واکسینه شده بودند و 75٪ حداقل یک دوز دریافت کرده بودند.

این سطوح به اندازه سطح واکسیناسیون در منطقه خلیج سانفرانسیسکو نیست، که در بالاترین سطح در ایالت باقی مانده است اما تأثیر دارد.

شهرستان لس آنجلس در حال حاضر میزان کمتری از افراد مبتلا به بستری شدن در بیمارستان را مشاهده کرده است. فرر گفت: در طول جهش تابستانی دلتا، 5 تا 6 درصد موارد کروناویروس نیاز به بستری شدن داشتند، در حالی که سال گذشته 15 تا 20 درصد موارد نیاز به مراقبت های بیمارستانی داشتند.

فرر گفت: “این خبر بسیار خوبی است و واقعاً قدرت این واکسن ها را منعکس می کند.”

فرر گفت، با این حال، هر گونه افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا باعث می شود که افراد نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشته باشند و افراد بیشتری فوت کنند.

تصاویر تقویت کننده به طور فزاینده ای به عنوان کلید بهترین محافظت در برابر COVID-19 در نظر گرفته می شوند. در دوره هفت روزه ای که در 29 نوامبر به پایان رسید، به ازای هر 100000 نفری که تقویت کننده دریافت کردند، تنها هفت نفر به ویروس آلوده شدند، در حالی که 43 نفر واکسینه شده بودند اما واکسن تقویت کننده دریافت نکردند.

فرر گفت: “این بدان معنی است که تقویت کننده شش برابر بیشتر از سری واکسن های اولیه محافظت می کند.” “لطفا بیشتر از این صبر نکنید. تقویت کننده ها ضروری هستند.”

احتمال ابتلای افراد واکسینه نشده بسیار بیشتر از افراد واکسینه شده است. به ازای هر 100000 ساکن واکسینه نشده، 165 نفر در این هفته مبتلا شدند.

یکی از موضوعات نگران کننده این است که افزایش موارد می تواند به طور نامتناسبی بر سیاه پوستان و اسپانیایی تبارها در شهرستان لس آنجلس تأثیر بگذارد، که احتمال ابتلا، بستری شدن در بیمارستان و مرگ در اثر شیوع ویروس کرونای قبلی نسبت به ساکنان سفیدپوست و لاتین تبار بیشتر است. آمریکای آسیایی. فرر گفت، بسیاری از کارگرانی که مجبورند به طور فیزیکی سر کار بروند و به طور نامتناسبی در معرض ویروس کرونا هستند سیاه پوست یا اسپانیایی تبار هستند.

فرر گفت: «این عدم تناسب در پیامدهای سلامتی پرش‌های ما یادآور این است که شرایطی که افراد در آن کار می‌کنند و زندگی می‌کنند می‌تواند آنها را در طول یک بیماری همه‌گیر در معرض خطر بسیار بیشتری قرار دهد.» راهبردهای ما برای پر کردن شکاف باید شامل محافظت از کارگران و حمایت از خانواده‌ها با منابع کمتر باشد.»

شهرستان لس آنجلس در تلاش برای کاهش تفاوت های نژادی و قومیتی در واکسیناسیون است. بر اساس داده های منتشر شده در سایت، در میان افراد بالای 5 سال، 55 درصد سیاه پوستان و 60 درصد از اسپانیایی ها حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند، در حالی که 73 درصد سفیدپوستان، 77 درصد هندی ها و 82 درصد آسیایی ها حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند. از شهرستان

برخی از شهرستان ها در منطقه خلیج سانفرانسیسکو تفاوت های کمتری در واکسیناسیون بر اساس نژاد و قومیت دارند.

در سانفرانسیسکو، 74 درصد از سفیدپوستان، 76 درصد از سیاه پوستان، و 86 درصد از آسیایی ها در تمام سنین حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند. نرخ واکسیناسیون برای اسپانیایی ها و هندی ها بیش از 90 درصد است.

در پرجمعیت‌ترین شهرستان کالیفرنیای شمالی، سانتا کلارا، 69 درصد سیاه‌پوستان، 73 درصد اسپانیایی‌ها، 74 درصد سفیدپوستان، 88 درصد هندی‌ها و 92 درصد از آسیایی‌ها حداقل یک شلیک گلوله دریافت کردند.

«به همین دلیل است دکتر احمد کمال، یکی از اعضای ارشد تیم واکنش کووید-19 شهرستان سانتا کلارا، در یک جلسه عمومی اخیر گفت: سطح نابرابری که در بسیاری از جوامع دیگر مشاهده می‌شود، وقتی صحبت از لاتین / لاتین تبارها و آمریکایی‌های آفریقایی تبار به میان می‌آید. “و این واقعاً گواهی بر برخی از تلاش‌های بزرگی است که در این جوامع در تلاش برای واکسینه کردن همه انجام می‌شود.”

و در دومین شهرستان پرجمعیت منطقه، آلامدا، 67 درصد از سیاه پوستان، 68 درصد از اسپانیایی ها، 76 درصد از سفیدپوستان، 87 درصد از آسیایی ها و 98 درصد از هندی ها حداقل یک دوز دریافت کردند.

فرر گفت شهرستان لس آنجلس قصد دارد واکسن‌ها را از طریق کلینیک‌های سیار و بازدیدهای خانگی در دسترس قرار دهد. او گفت: «اما مسئله اطمینان از اعتماد مردم به واکسن‌ها وجود دارد. “و من فکر می کنم که ما قطعاً در حال مبارزه هستیم تا مطمئن شویم مردم واقعاً از بی خطر بودن واکسن ها اطمینان دارند.

مشکل دیگر این است که کودکان 5 تا 11 ساله اگر در محله های ثروتمندتر زندگی می کنند، احتمال بیشتری برای واکسینه شدن دارند. در مناطق کم درآمد شهرستان لس آنجلس، تنها 11 درصد از کودکان در این گروه سنی واکسینه شده اند، در حالی که این رقم در محله های ثروتمندتر 28 درصد است. درصد در سراسر کشور برای این گروه سنی 16 درصد است.

شصت درصد از کودکان 5 تا 11 ساله شهرستان لس آنجلس در مناطق کم درآمد زندگی می کنند.

تاثیر نوع Omicron بر ویروس کرونا همچنان یک سوال بزرگ است. Omicron اولین بار توسط دانشمندان آفریقای جنوبی درست قبل از عید شکرگزاری به سازمان بهداشت جهانی گزارش شد و از آن زمان این سویه در سراسر جهان کشف شد.

تقریباً همه موارد کروناویروس که در حال حاضر در لس آنجلس آنالیز می‌شوند، از نوع دلتا بوده‌اند که برای چندین ماه نوع غالب در سراسر کشور بوده است. تا کنون، هفت مورد از Omicron در شهرستان لس آنجلس شناسایی شده است، از جمله دو مورد جدید در روز جمعه گزارش شده است.

Omicron به عنوان بسیار انتقال دهنده در نظر گرفته می شود.

فرر گفت، اگرچه گزارش‌های اولیه از افرادی که به دلیل عفونت‌های کروناویروس در بیمارستان بستری شده‌اند در آفریقای جنوبی نشان می‌دهد که اکثر آنها به‌طور جدی بیمار نیستند، اما برای جمع‌بندی از این داده‌ها خیلی زود است. هنگامی که ببینیم که Omicron بر افراد مسن، افراد دارای شرایط سلامتی همراه و جمعیت واکسینه نشده تأثیر می گذارد، چیزهای بیشتری در مورد انواع عفونت هایی که Omicron می تواند ایجاد کند، یاد خواهیم گرفت.

ساجد جاوید، وزیر بهداشت بریتانیا، اومیکرون را «دشمن سرسخت‌تر» نسبت به دلتا خواند، زیرا دولت محدودیت‌های جدیدی را بر COVID-19 اعمال کرد.

در انگلستان، این به معنای دستورات جدیدی است که این هفته اعلام شده است، مانند الزام به پوشیدن ماسک در بیشتر مکان‌های عمومی در داخل خانه و اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی اخیر کروناویروس بزرگسالان برای ورود به مکان‌ها و رویدادها. قوانین مشابهی برای مدتی در برخی از مناطق کالیفرنیا اعمال شده است.

به گفته کارشناسان، بریتانیا نیز با چالشی روبرو است زیرا واکسیناسیون کودکان را بسیار کندتر از ایالات متحده آغاز کرده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme