شهرستان لس آنجلس می گوید در حال حاضر هیچ محاصره ای لازم نیست زیرا کالیفرنیا به تقویت کننده ها برای متخصصان بهداشت نیاز دارد

[ad_1]

با وجود گسترش سریع نوع ویروس کرونای Omicron، یک مقام ارشد بهداشتی در شهرستان لس آنجلس روز سه شنبه گفت که در حال حاضر هیچ محاصره ای برنامه ریزی نشده است، زیرا واکسن ها و سایر اقدامات ایمنی همچنان ابزار قدرتمندی برای مبارزه با تهدید جدید هستند.

موقعیت در پرجمعیت ترین شهرستان کشور بیانات رئیس جمهور بایدن، پادشاه ملی COVID-19 دکتر آنتونی فائوسی و مقامات بهداشتی در سایر نقاط کالیفرنیا را منعکس می کند.

در همین حال، فرماندار گاوین نیوسام روز سه‌شنبه اعلام کرد که کالیفرنیا به امید بهبود ایمنی و محافظت از بیمارستان‌ها در برابر هجوم مورد انتظار بیماران، تقویت‌کننده‌هایی را بر تمام کارکنان بهداشتی اعمال خواهد کرد.

در حالی که باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس‌آنجلس، نگرانی‌های فزاینده در مورد Omicron را تایید کرد، او تأکید کرد که معرفی واکسن‌ها منطقه را در موقعیت بهتری نسبت به دوران جهش COVID-19 در زمستان گذشته قرار می‌دهد.

می دانم مهم ترین چیز این است که آیا می بینیم فروشگاه هایمان در آینده نزدیک بسته می شوند و به مردم می گویند که باید در خانه بمانند؟ و امید من این نیست، “فرر روز سه شنبه به هیئت ناظران منطقه گفت.” اما این یک امید است. چهره با Omicron.

او گفت: «بدیهی است که با مشاهده موارد بیشتر و بیشتر، ما با دقت به استراتژی های درست نگاه خواهیم کرد. اما چیزی که می خواهم به آن اشاره کنم این است که ما در جایی که سال گذشته بودیم نیستیم. ما ابزارهای جدیدی داریم، بنابراین مجبور نیستیم کاری را که سال گذشته انجام دادیم انجام دهیم.”

اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، روز سه شنبه بیانیه مشابهی را بیان کرد.

“من انسدادی نمی بینم. او گفت: “من فکر می کنم ما بسیار بهتر از آنچه بودیم محافظت شده ایم.” «من فکر می‌کنم محدودیت‌هایی مانند استتار در داخل خانه ادامه خواهد داشت، به‌ویژه با افزایش این موارد. ما باید بستری شدن خود را به دقت زیر نظر داشته باشیم.»

برخی از کشورها اقدامات ریاضتی جدیدی را برای کنترل شیوع Omicron ارائه کرده اند، از جمله محاصره سراسری در هلند و منع آمد و شد برای میخانه ها و رستوران ها در ایرلند.

هفته گذشته، کالیفرنیا دستوری در سراسر کشور برای ماسک برای فضاهای عمومی سرپوشیده معرفی کرد. با این حال، این ترتیب به طور قابل توجهی بر LA، که از تابستان قوانین مشابهی دارد، تأثیر نمی گذارد.

شهرستان لس آنجلس همچنین از مشتریان و کارمندان بارهای سرپوشیده، شراب‌سازی‌ها، آبجوسازی‌ها، کارخانه‌های تقطیر، کلوپ‌های شبانه و سالن‌ها می‌خواهد تا شواهدی مبنی بر اینکه کاملاً در برابر COVID-19 واکسینه شده‌اند را نشان دهند. در شهر لس آنجلس، چنین بازرسی در بسیاری از مشاغل اضافی، از جمله رستوران های سرپوشیده، سالن های ورزشی و سالن های سینما ضروری است.

بایدن در سخنرانی روز سه شنبه خود تاکید کرد که شرایط با شرایط مارس 2020 متفاوت است، زمانی که کالیفرنیا اولین ایالتی شد که دستور اقامت جامع در خانه را صادر کرد.

بایدن در پاسخ به کسانی که می‌پرسیدند آیا کشور می‌تواند به چنین محدودیت‌هایی بازگردد، گفت: «جواب کاملاً منفی است».

او سه دلیل اصلی را ذکر می‌کند: بیش از 200 میلیون آمریکایی کاملاً واکسینه شده‌اند، کشور به خوبی از تجهیزات حیاتی مانند فن‌ها و تجهیزات حفاظت فردی برخوردار است و مقامات بهداشتی و کارشناسان نسبت به 21 ماه قبل در مورد نحوه مقابله با ویروس کرونا بسیار بیشتر می‌دانند. . . قبل از.

بایدن گفت: همه ما باید نگران Omicron باشیم، اما نترسید. اگر به طور کامل واکسینه شده باشید، و به خصوص اگر واکسن اضافی را دریافت کرده باشید، بسیار محافظت می‌شوید.»

اما او افزود: «Omicron یک تجارت جدی و بالقوه کشنده برای افراد واکسینه نشده است.

او گفت: «می‌دانم خسته‌ای، واقعاً منظورم این است، و می‌دانم که ناامید شدی». «به همین دلیل است. اما ما هنوز در آن هستیم. و این یک لحظه حساس است. ما همچنین ابزارهای بیشتری نسبت به گذشته داریم. ما آماده ایم. ما از این طریق خواهیم گذشت.»

یک سوال که دانشمندان به دقت دنبال می‌کنند این است که آیا Omicron باعث بیماری کمتری نسبت به سایر انواع ویروس کرونا می‌شود؟

فرر گفت از 99 مورد مربوط به Omicron که در روز دوشنبه در لس آنجلس تأیید شد، هیچ یک منجر به بستری شدن یا مرگ COVID-19 در بیمارستان نشد.

با این حال، این واقعیت که Omicron به سرعت در حال گسترش است به این معنی است که افراد بیشتری ممکن است در معرض عفونت قرار گیرند – و همه نمی توانند از ابتلا به ویروس جلوگیری کنند.

فرر گفت: «سوالی که هنوز باید پاسخ داده شود این است که این بیماری تا چه اندازه توسط Omicron ایجاد می‌شود. .. می تواند به راحتی سیستم مراقبت های بهداشتی را بارگذاری کند.

آمارهای ایالتی نشان می دهد که سرشماری روزانه بیماران کرونا در شهرستان لس آنجلس از ابتدای ماه حدود 31 درصد افزایش یافته است.

با این حال، در مجموع 748 مورد در روز دوشنبه بسیار پایین‌تر از اوج مشاهده شده در طول موج دلتا است که در تابستان رخ داد – بدون ذکر تعداد باورنکردنی از بیماران ثبت‌شده در آن زمان در سال گذشته.

اما مقامات خاطرنشان کردند که بستری شدن در بیمارستان یک شاخص عقب مانده از انتقال ویروس کرونا است که معمولاً حدود دو هفته پس از افزایش تعداد موارد تأیید شده افزایش می یابد. روز سه‌شنبه، این شهرستان 3052 مورد جدید را برای پنجمین روز متوالی با حداقل 3000 عفونت تایید شده دیگر گزارش کرد.

تا کنون، کالیفرنیا شاهد چنین افزایش شدید و مداومی در موارد ابتلا به ویروس کرونا نبوده است، که نشان دهنده افزایش اولیه بوده است. اما افزایش شدید در جاهای دیگر ایالات متحده از جمله نیویورک و رود آیلند مشاهده شده است.

گارستی گفت: «اگرچه اکنون از ما بهتر محافظت می‌شود، اما من شک ندارم که آنچه در جاهای دیگر مانند نیویورک و شمال شرق اتفاق می‌افتد، در نهایت به لس آنجلس می‌رسد.»

مقامات همچنان تاکید می کنند که کسانی که واکسینه شده اند – و به ویژه کسانی که واکسن اضافی دریافت کرده اند – بسیار بهتر از کسانی که هنوز آستین خود را بالا نزده اند محافظت می شوند.

بر اساس آخرین داده‌های ایالتی، کالیفرنیایی‌های واکسینه نشده هفت برابر بیشتر در معرض ابتلا به کووید-۱۹، ۱۳ برابر بیشتر به بستری شدن در بیمارستان و ۱۶ برابر بیشتر احتمال دارد که در اثر این بیماری جان خود را از دست بدهند.

کالیفرنیا، به طور کلی، نرخ واکسیناسیون نسبتاً ثابتی دارد. حدود 74 درصد از مردم کالیفرنیا حداقل یک دوز دریافت کرده اند و دو سوم جمعیت ایالت به طور کامل واکسینه شده اند. در لس آنجلس، این اعداد به ترتیب 75.4٪ و 67.7٪ هستند.

اما مقامات ابراز نگرانی کرده اند که Omicron همچنان می تواند به سرعت گسترش یابد و بیمارستان ها را تحت تأثیر قرار دهد، به ویژه در مناطقی که نرخ واکسیناسیون کمتری دارند.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط تایمز، چهارده استان از 58 شهرستان کالیفرنیا حتی نیمی از ساکنان خود را به طور کامل واکسینه نکرده‌اند. و حتی در مناطق نسبتاً پوشیده مانند LA County، هنوز بسیاری از ساکنان واکسینه نشده وجود دارد. فرر گفت حدود 2.2 میلیون آنجلنوی واجد شرایط هنوز اولین دوز خود را دریافت نکرده اند.

او گفت: “شواهد به سادگی در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن ها شگفت انگیز است.” و ما واقعاً به افراد واکسینه نشده نیاز داریم تا بفهمند که سوخت برای انتشار این ویروس هستند و سوخت، متأسفانه، این است که ما همچنان با انواع بالقوه خطرناک‌تر این ویروس مقابله می‌کنیم.

دستور Newsom برای افزایش کارمندان مراقبت های بهداشتی به منظور ارائه حفاظت بیشتر در کالیفرنیا است.

فرماندار در بیانیه‌ای در توییتر گفت: «با ظهور Omicron، ما اقدامات فوری برای محافظت از کالیفرنیایی‌ها و اطمینان از آماده بودن بیمارستان‌های ما انجام می‌دهیم».

دفتر نیوسام گفت کالیفرنیا پس از نیومکزیکو دومین ایالتی است که نیازمند تقویت کارکنان بهداشتی است.

مقامات تایمز داکوتا اسمیت و آنومیتا کاور در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma