شورای پزشکی دولتی به دنبال اصلاحاتی برای تنبیه پزشکان بد است

[ad_1]

شورای پزشکی کالیفرنیا که مدت‌ها مورد انتقاد بیماران و حامیان مصرف‌کننده بود، از قانون‌گذاران خواسته است تا چندین اصلاحات اساسی را برای کمک به نظم بخشیدن به پزشکان بد انجام دهند، از جمله کاهش استاندارد اثبات مورد نیاز برای اثبات موارد.

در نامه و یادداشتی 11 صفحه ای که این هفته به نمایندگان ارسال شد، اعضای هیئت مدیره همچنین از آنها خواستند تا زمان انتظار پزشکان برای درخواست ابطال پروانه ابطال شده خود را افزایش دهند. این هیئت همچنین به دنبال افزایش هزینه های مجوز برای پزشکان، منبع اصلی درآمد خود است.

رئیس جمهور کریستینا لاوسون روز جمعه در مصاحبه ای گفت: “ما هر روز از مردم در مورد تأثیر هیئت مدیره بر زندگی آنها می شنویم.” این پیشنهادها به این دلیل است که ما گوش می دهیم، می خواهیم بهبود پیدا کنیم، این پیشنهادات به ما کمک می کند تا بهبود پیدا کنیم و برای بهبود نیاز به کمک قانونگذار داریم.»

قانونگذاران گفتند که از این توصیه ها استقبال می کنند و در جلسه قانونگذاری که روز دوشنبه آغاز شد، آنها را در هنگام ارائه لوایح بررسی خواهند کرد.

تلاش‌های قبلی برای انجام اصلاحات عمده توسط انجمن پزشکی کالیفرنیا، یک لابی پزشکی قدرتمند که برای حذف افزایش‌های قبلی در هزینه‌های صدور مجوز و اقداماتی برای تقویت قدرت‌های انضباطی در کشتی کار می‌کند، خنثی شده است. روز جمعه، رئیس انجمن، دکتر رابرت ای. ولز، بدون تعهد به پیشنهادات مشخص، قول داد از اصلاحاتی که از مردم محافظت می کند حمایت کند.

ولز گفت: “برای محافظت از بیماران و یکپارچگی رابطه پزشک و بیمار، شورای پزشکی کالیفرنیا باید یک فرآیند صدور مجوز و انضباطی قوی و پایدار داشته باشد.” ما مشتاقانه منتظر همکاری با هیئت مدیره و قانونگذار هستیم تا اصلاحات مناسب و ضروری را انجام دهیم که ایمنی بیمار را در اولویت قرار دهد.»

این خبر خوشایند نمایندگانی بود که مخالف لابی پزشکی بودند.

اگر کالیفرنیا پزشکی Assn. سناتور ریچارد راث (دی-ریورساید)، رئیس کمیته تجارت، حرفه و توسعه اقتصادی، گفت که آماده است بنشیند و برای اصلاحات کلی کار کند، من آماده انجام آن هستم و اکنون آماده انجام آن هستم. ، که بر مشاوره صدور مجوز نظارت دارد. اما ما نمی‌توانیم در بخش‌هایی با آنها مقابله کنیم و این همان کاری است که در گذشته مجبور به انجام آن بوده‌ایم.»

بیماران، حامیان مصرف‌کننده و برخی از قانون‌گذاران مدت‌هاست که استدلال می‌کنند که این هیئت به راحتی با پزشکان بد رفتار می‌کند و به ماموریت اصلی خود که حفاظت از جامعه است، عمل نمی‌کند.

تحقیقات ماه گذشته توسط تایمز نشان داد که از سال 2013، هیئت مدیره 10 پزشک را که مجوز خود را به دلیل سوء رفتار جنسی از دست داده بودند، به کار بازگردانده است. آنها شامل دو پزشک بودند که دختران نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند و یکی که دو بیمار را هنگامی که او را به دلیل بهره‌کشی جنسی گزارش کردند، کتک زد.

در ماه ژوئیه، تایمز دریافت که هیئت مدیره به طور مداوم به پزشکان سهل انگار اجازه می داد تا به تمرینات خود ادامه دهند و به بیماران آسیب برسانند، و گاهی اوقات آنها را مرده، فلج، آسیب مغزی یا دست و پاهای از دست داده بودند.

در مصاحبه های قبلی، لاوسون از این گروه به عنوان “متعهد و متعهد به حمایت از مصرف کننده در کالیفرنیا” دفاع کرد و در عین حال اذعان کرد که “جای بهبود وجود دارد”. او گفت که این هیئت متعهد به قوانین و مقرراتی است که تلاش ها برای اخراج پزشکان بد از تجارت را پیچیده می کند.

با توجه به یادداشت مدیر عامل بیل پراسیفکا در تشریح خواسته های قانونی کمیسیون برای سال 2022، توصیه های هیئت مدیره شامل تغییر استاندارد اثبات برای سریع تر، آسان تر و ارزان تر کردن انضباط پزشکان است.

طبق قانون فعلی، هیئت باید «شواهد روشن و قانع‌کننده‌ای با قطعیت معقول» نشان دهد که اقدامات انضباطی مانند توبیخ عمومی، تعلیق، حذف یا ابطال موجه است.

این یک بار اثبات کمتر از استاندارد “فراتر از شک معقول” در تعقیب کیفری است. اما این یک نوار بالاتر از “غلبه ادله” در یک دعوی مدنی است که مستلزم احتمال بیش از 50٪ برای صحت یک ادعا است.

طبق این یادداشت، شوراهای پزشکی در 41 ایالت و منطقه دیگر ایالات متحده استاندارد شیوع را اعمال می کنند.

در این بیانیه آمده است: «در نتیجه، کالیفرنیا با بسیاری از حوزه‌های قضایی دیگر هماهنگ نیست و پیگرد قانونی پرونده‌های رفتار غیرحرفه‌ای در آن ایالت را دشوار، زمان‌بر و پرهزینه‌تر می‌کند.

لاوسون گفت که هیئت مدیره “واقعاً مدتی را صرف فکر کردن در مورد اینکه آیا منطقی است که ما باید بار اثبات بالاتری را در کالیفرنیا بپوشانیم” نسبت به پانل های مشابه در جاهای دیگر فکر کرده است.

وی در مصاحبه ای گفت: “هیئت مدیره به عنوان یک گروه به این نتیجه رسید که ما می خواهیم این موضوع را به عنوان یک مشکل مطرح کنیم و می خواهیم برابری با سایر هیئت ها در سراسر کشور را دنبال کنیم.”

توصیه های هیئت مدیره همچنین دوره انتظار پزشکان برای ارسال دادخواست برای بازگرداندن مجوزهای لغو شده را از سه سال جاری به پنج سال افزایش می دهد، حرکتی که لاوسون در مصاحبه قبلی با تایمز پس از اعلام بهبودی مشکوک نشان داد.

او در مصاحبه‌ای قبلی گفت: «بنابراین، اگرچه این یک ممنوعیت مطلق برای بازگرداندن به کار نیست، اما محدودیتی اضافی برای حق آنها برای دادخواست است».

شورا همچنین از پزشکانی که به دنبال بازپرداخت هزینه برای پوشش هزینه های تولید هستند، درخواست کرده است. در این یادداشت آمده است که در سال مالی گذشته، هیئت مدیره نزدیک به 1 میلیون دلار برای هزینه های دادرسی و دادرسی هزینه کرده است، بدون اینکه مکانیسمی برای بازپرداخت این هزینه ها وجود داشته باشد.

توصیه های هیئت مدیره همچنین گزارش تخلفات پزشکان را بهبود می بخشد. علاوه بر گزارش های مورد نیاز در حال حاضر از مراکز بهداشتی و موسسات آموزشی، هیئت از تیم های پزشکی، ارائه دهندگان بیمه سلامت، آژانس های کارکنان موقت و سایرین خواست تا تخلفات را گزارش کنند.

یادداشت هیأت مدیره که قبلاً احیا شده بود، خواستار افزایش بودجه و تغییر در ترکیب هشت پزشک و هفت غیرپزشک موسوم به «اعضای عمومی» شده است. برای سال‌ها، اصلاح‌طلبان برای افزایش قابل‌توجه در هزینه‌های مجوز پزشکی و تغییر توازن هیئت‌مدیره به اکثریت اعضای جامعه فشار آورده‌اند، به این امید که تصمیم‌های انضباطی بیمار پسندتری بگیرند.
اقدامات مشابهی در گذشته در میان مخالفت شدید لابی پزشکان با جیب عمیق برداشته شده است.

منتقدان قدیمی در هیئت مدیره از توصیه های جدید هم با شک و هم خوش بینی محتاطانه استقبال کرده اند.

جری هیل، سناتور سابق ایالتی (D-San Mateo) گفت: “شورای پزشکی که این توصیه ها را ارائه می دهد یک چیز است.” شورای پزشکی که پیگیر و مدافع این تغییرات است، متفاوت است».

هیل در طول مدتی که در مجلس بود، سه سال مبارزه کرد تا قانونی را تصویب کند که به موجب آن پزشکانی که به دلیل سوء رفتار جنسی و سایر تخلفات مشروط شده بودند را ملزم می کرد تا بیماران را مطلع کنند. هیل گفت توصیه های پزشکی اغلب به اندازه لابی پزشکی یک مانع بزرگ است.

هیل گفت: “در بسیاری از موارد، ما متوجه شده ایم که هیئت پزشکی همان آهنگ کالیفرنیا پزشکی Assn را می خواند.” بنابراین، اگر شورای پزشکی موضع قاطعانه ای اتخاذ کند و آن را شفاف اعلام کند، مفید خواهد بود.

سناتور ملیسا هورتادو (D-Sanger) گفت که از دریافت درخواست‌های قانونی در هیئت مدیره که قصد دارد اصلاحات خود را معرفی کند شگفت‌زده شد. حساب کاربری در هفته های آینده هورتادو گفت که توصیه‌های هیئت مدیره نشان می‌دهد که آژانس برای انجام ماموریت اصلی خود نیاز به طراحی مجدد دارد: اطمینان از ایمنی بیمار.

هورتادو گفت: “این اولین قدم عالی از سوی شورای پزشکی است، اما کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.” من از کمک آنها قدردانی می کنم، اما سهم خودم را هم دارم. ما پرونده های زیادی داریم که از شهر بیکرزفیلد که من نماینده آن هستم بیرون آمده است و این برای من شخصی است.”

ماریان هالینگزورث، یکی از بنیانگذاران گروه حمایت از لیگ ایمنی بیمار، گفت که از توصیه های هیئت مدیره “تا حدودی حیرت زده” شده است. او گفت که در گذشته اعضای هیئت مدیره به مدافعان گفته اند که این به آنها بستگی دارد که اصلاحات قانونی را مطالبه کنند.

او گفت: «نمی‌دانم این ناامیدی، وحشت یا درک این موضوع است که به دلیل مقاله‌های LA Times، آنها در وضعیت بسیار بدی از نظر روابط عمومی قرار دارند. شهرت آنها واقعاً در خطر است».

هالینگزورث گفت که از تغییر درخواست شده در استاندارد اثبات دلگرم شده است و امیدوار است که این تغییر به “حمایت بهتر از بیمار” منجر شود. به طور کامل فروخته نمی شود.

او گفت: “من یاد گرفتم زیاد نگران نباشم زیرا می دانم که همه چیز می تواند تغییر کند.” “خیلی جالبه ببینیم که چی میشه. فکر نمی‌کنم بسیاری از قانون‌گذاران واقعاً بدانند که چه اتفاقی برای شورای پزشکی می‌افتد که باید آن را تنظیم کنند.



[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma