طرح سلامت تک پرداختی کالیفرنیا از اولین مانع عبور می کند

[ad_1]

هر سال، پیشنهاد فرماندار گاوین نیوسام برای افزودن حدود 700000 مهاجر غیرقانونی به برنامه بهداشتی دولتی برای ساکنان کم درآمد، افزایش چشمگیری خواهد بود. روز سه شنبه، به عنوان یک “وضعیت موجود” توصیف شد زیرا قانونگذاران یک پیشنهاد جداگانه با دامنه بسیار گسترده تر را بررسی کردند.

گروهی از قانونگذاران از حزب دمکرات برای بازسازی گسترده سیستم مراقبت های بهداشتی دولتی تحت قوانینی که پوشش پزشکی را برای هر ساکن ایالت با ارائه میلیاردها مالیات جدید برای ایجاد یک سیستم تک پرداخت کننده تضمین می کند، فشار می آورند. لایحه 1400 مجلس اولین مانع خود را طی جلسه بحث برانگیز کمیته بهداشت مجلس در سه شنبه شب به تصویب رساند و قوانینی را پیش برد که تاکنون بر پیشنهاد نیوسام سایه انداخته است، اما با چالش های مهم دو حزبی نیز مواجه است.

نویسنده این لایحه، نماینده پارلمان Ash Calra (D-San Jose)، گفت که اصلاحات جزئی فقط روشن تر می کند که سیستم مراقبت های بهداشتی ایالت باید متوقف شود. کالارا گفت که تلاش‌های نیوسام گام مثبتی بود و نشان داد که ایالت همدردی دارد و اطمینان می‌دهد که هیچ‌کس بر اساس وضعیت مهاجرت از سیستم بهداشتی حذف نمی‌شود.

کالرا روز سه شنبه گفت: «با این حال، شفقت را با پذیرش وضعیت موجود، که در نهایت از نظر مالی ناپایدار، غیرقابل توجیه ناکارآمد و از نظر اخلاقی آسیب پذیر است، اشتباه نگیرید.

قیمت پیشنهادی تک پرداختی همچنان یک مانع بزرگ برای حامیان است – طبق تجزیه و تحلیل این لایحه، 163 میلیارد دلار مالیات جدید پیشنهادی هزینه بازنگری سیستم سلامت را پوشش نخواهد داد. در صورت تصویب این پیشنهاد دقیقاً چقدر هزینه خواهد داشت، هنوز مشخص نیست، با تصویب مجلس روز سه شنبه درخواست جمهوری خواهان مبنی بر اینکه تحلیلگر قانونگذاری غیرحزبی هزینه و تأثیر این قانون را بررسی کند. مرکز کار UC تخمین می زند که راه اندازی یک سیستم تک پرداختی می تواند 222 میلیارد دلار در سال بدون صرفه جویی در هزینه های اضافی ناشی از خدمات کارآمد برای ایالت هزینه داشته باشد.

مخالفان می گویند هنوز سوالات زیادی در مورد نحوه عملکرد این طرح با یک پرداخت کننده، معروف به CalCare وجود دارد. اتاق بازرگانی کالیفرنیا این پیشنهاد را به فهرست سالانه خود از “قاتلان شغل” اضافه کرد، که بر قوانینی تاکید می کند که منافع شرکت ها می گویند به اشتغال و اقتصاد لطمه می زند، و یک سخنگوی اضافه کرد که قانون Kalra ارائه خدمات بهداشتی با کیفیت را از بین می برد. “و” ایجاد شد. بیشترین افزایش مالیات.” در تاریخ دولت».

پرستون یانگ از اتاق بازرگانی کالیفرنیا گفت: “این به میزان قابل توجهی بودجه سیستم تک پرداخت کننده را کاهش می دهد، به این معنی که همه ما در واقع مالیات بیشتری نسبت به آنچه در حال حاضر پیشنهاد می شود پرداخت خواهیم کرد.”

هیث فلورا (R-Ripon) عضو مجمع گفت که به نظر می رسید تلاش های کالارا چیزی بیش از یک حقه نبود.

فلورا گفت: «مردم تمام زندگی خود را صرف پرداخت در سیستم کرده‌اند، و سپس ما برای برنامه‌ای که حتی بودجه هم نمی‌شود، فرش را از زیر آنها درآوریم».

در جلسه سه‌شنبه، برخی از کسانی که گفتند از سیستم تک پرداختی حمایت می‌کنند یا نیاز مبرم به یک تعمیر اساسی مراقبت‌های بهداشتی را می‌بینند، از Calra نیز انتقاد کردند، که به گفته او از زمانی که برای اولین بار در سال گذشته ارائه شد، تغییراتی در صورت‌حساب خود در نظر نگرفته است.

سیسیلیا آگیار-کری (D-Winters) گفت: “من با شور و اشتیاق این استدلال را رد می کنم که اگر کسی باور ندارد که این راهی برای اصلاح سیستم های بیمه سلامت و مراقبت از کار افتاده ما است، شما از وضعیت موجود حمایت می کنید.” “برای کسانی که این استدلال تنبل روشنفکری را مطرح می کنند، شما به ما که برای بهبود سیستم در دموکراسی خود می جنگیم کمک نمی کنید.

قانون کالارا و تمدید مراقبت های بهداشتی پیشنهادی نیوسام برای کسانی که به طور غیرقانونی در کشور زندگی می کنند در دو روز گذشته برای جلب توجه به رقابت پرداخته اند، اما این اقدامات تا حد زیادی توسط همان گروه های مدافع حمایت می شود و این سوال را در مورد اینکه آیا آنها به سمت جلو حرکت خواهند کرد یا مواجه خواهند شد ایجاد می کند. یکدیگر.

آنتونی رایت، مدیر اجرایی گروه حمایت از دسترسی به سلامت، گفت: «فکر نمی‌کنم اینها گفتگوهای متقابل انحصاری یا رقابتی باشند. «همه آنها در حال تقویت و ساختن روی هم هستند. من فکر می‌کنم داشتن چشم‌انداز برای رسیدن به یک سیستم واقعاً جهانی و یکپارچه مهم است، اما همچنین فکر می‌کنم مهم است که گام‌های ملموس و گام‌های فوری برداریم تا بتوانیم از مردم کمک بگیریم.»

طرح نیوسام که به عنوان بخشی از پیشنهاد بودجه او در روز دوشنبه منتشر شد، به افرادی که درآمد کمتر از خط فقر فدرال دارند، این امکان را می دهد که بدون توجه به وضعیت مهاجرت، واجد شرایط برنامه بهداشت دولتی برای افراد کم درآمد باشند. گسترش پوشش افرادی که به طور غیرقانونی در این کشور زندگی می کنند از دیرباز برای نمایندگان دموکرات کالیفرنیا اولویت داشته است، آنها برای اولین بار در سال 2016 با ارائه Medi-Cal به کودکان بدون توجه به وضعیت مهاجرت، موانع واجد شرایط بودن را برطرف کردند.

نیوشام روز سه شنبه هنگام بازدید از دره مرکزی برای برجسته کردن پیشنهاد خود گفت: “ما چشم انداز انجام کاری تاریخی و معنادار را داریم و امیدواریم این اتفاق دوباره در سراسر کشور رخ دهد.”

اما پس از اینکه دموکرات‌ها گفتند که این اقدام را امسال دوباره به تعویق می‌اندازند، فرماندار با سؤالاتی در مورد تعهد خود به طرح تک پرداختی مواجه شده است. نیوشام که چهار سال پیش برای کمپین مراقبت های بهداشتی با یک پرداخت کننده کمپین تبلیغاتی کرد، گفت که به این هدف متعهد است و منتظر گزارشی از سوی کمیسیون سلامت کالیفرنیا برای همه ایالت ها است که مدل های مختلفی را که ایالت می تواند دنبال کند، شرح دهد.

نیوشام گفت: «ما می خواهیم این کار را به صورت عملی انجام دهیم. “ما می خواهیم این کار را به روشی متفکرانه انجام دهیم. … در ضمن ما منتظر نیستیم، ما به سمت خود تکیه می کنیم و پوشش بیشتری می دهیم.»

کالیفرنیا اکنون Medi-Cal را به مهاجران غیر قانونی زیر 26 سال ارائه می دهد، در حالی که افراد 50 ساله و بالاتر از ماه می واجد شرایط خواهند بود.

در حال حاضر، مهاجران بدون وضعیت قانونی که دارای آستانه درآمد هستند – کمتر از 36156 دلار در سال برای یک خانواده چهار نفره درآمد دارند – و بین 26 تا 49 سال سن دارند الزامات کاهش پوشش Medi-Cal را که فقط مراقبت های اضطراری و مراقبت های مربوط به بارداری را پوشش می دهد، برآورده کنید. طبق طرح نیوسام، آستانه واجد شرایط بودن درآمد در عوض بیمه‌شده را برای پوشش کامل واجد شرایط می‌کند و به مراقبت‌هایی اجازه می‌دهد که از شرایط پزشکی پرهزینه‌ای که در غیر این صورت در بخش‌های اورژانس درمان می‌شوند، جلوگیری کند.

در صورت تصویب توسط قوه مقننه و امضای Newsom در ژوئن، پیشنهاد بودجه 613.5 میلیون دلار در بودجه عمومی در سال مالی جاری و 2.2 میلیارد دلار هر سال پس از اجرای کامل آن در سال 2024 هزینه خواهد داشت. کل بودجه Medi – Cal 132.7 میلیارد دلار است. ، با این برنامه که تقریباً 14 میلیون کالیفرنیایی را پوشش می دهد.

برخی از قانونگذاران روز سه شنبه گفتند که بودجه پیشنهادی تک پرداخت کننده بسیار نامشخص است. طرح تأمین مالی AB 1400 در یک اقدام جداگانه، اصلاحیه قانون اساسی 11 مجلس آمده است. در صورت تصویب دو سوم قانونگذاران، ACA 11 برای تصویب به پای صندوق های رای می رود. کالارا گفت که اقدامات به گونه‌ای تقسیم شده‌اند که ساختار سیستم نهایی شود و ایالت بتواند قبل از ارزیابی مدل بودجه توسط رأی‌دهندگان، برای معافیت‌های ضروری فدرال درخواست دهد.

منتقدان می گویند که تفکیک قوانین، ارزیابی کامل این پیشنهاد را دشوار می کند.

بر اساس ACA 11، مالیات غیر مستقیم برای مشاغل ایجاد می شود که معادل 2.3٪ از کل درآمد ناخالص سالانه بیش از 2 میلیون دلار است. مالیات حقوق جدید برای کارفرمایان با 50 کارمند یا بیشتر 1.25 درصد به کل حقوق اضافه می شود. برای کارفرمایان با کارگرانی که بیش از 49900 دلار در سال درآمد دارند، 1٪ مالیات حقوق اضافی مورد نیاز است.

مالیات بر درآمد شخصی برای حقوق های بالاتر از 149509 دلار در سال افزایش می یابد که با افزایش 0.5٪ شروع می شود و برای حقوق های بیش از 2.5 میلیون دلار به 2.5٪ افزایش می یابد. افزایش مالیات بر درآمد شخصی ممکن است با تورم در سال های آینده افزایش یابد.

Calra گفت که این اقدام بودجه، در صورت تصویب توسط قانونگذار، بعید است تا سال 2024 به رای دهندگان منتقل شود. حامیان، از جمله انجمن پرستاران کالیفرنیا، می گویند مالیات کمتر از آن چیزی است که کارفرمایان و کالیفرنیایی ها در حال حاضر برای بیمه خصوصی پرداخت می کنند.

کارمن کامستی از Nurses Assn مستقر در کالیفرنیا گفت: “مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که سیستم تک پرداختی، مانند CalCare، تنها راه حلی است که مزایای جهانی و جامع را برای همه فراهم می کند و در عین حال هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی را کاهش می دهد.” ما بیشتر می‌گیریم، همه را پوشش می‌دهیم و کمتر می‌پردازیم».

بسیاری از دموکرات‌هایی که به این لایحه رای مثبت دادند، گفتند که نگرانی‌هایی دارند که باید برای به دست آوردن آرای آینده خود برطرف شوند.

Calra همچنین چالش های پیش رو را تصدیق کرد و خاطرنشان کرد که تلاش های قبلی در کالیفرنیا “قبلاً بارها تلاش کرده و شکست خورده است.”

کالارا گفت: «چرا باید وارد چنین سرزمین موذیانه‌ای شوم، جایی که شکست محتمل‌ترین نتیجه است؟» “من بیش از همه به یک دلیل وارد زندگی خدمات عمومی شدم – کاهش رنج. و واقعیت این است که در کشور و ملت ما یک سیستم بهداشتی داریم که رنج بسیار زیادی دارد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma