طولانی ترین حسابرس در کالیفرنیا در اعتصاب شکست خورد


الین هال، حسابرس ایالتی کالیفرنیا، هفته گذشته دفتر خود را برای آخرین بار ترک کرد و پس از دو دهه در موقعیتی که نام او مترادف با “حسابرسی کنایه آمیز” شده بود، بازنشسته شد.

اما تمام نشده است.

چندین ممیزی وجود دارد که سازمان نظارت غیرحزبی در سال 2022 به مردم اعلام خواهد کرد که مشتاقانه منتظر انجام آنها است، اگرچه بازنشسته خواهد شد.

یکی وجود دارد که بررسی می کند که چگونه سازمان های مجری قانون کارکنان را برای عضویت بالقوه در گروه های نفرت بررسی می کنند. پس از شکایات متعدد مقامات، هدف دیگری از منطقه آبی قدرتمند شهری در جنوب کالیفرنیا وجود دارد. و حسابرسان در حال بررسی مجوز و نظارت دولتی بر ارائه‌دهندگان آسایشگاه هستند، پس از تحقیقات تایمز که روش‌های متقلبانه را در صنعت پر رونق پایان عمر فاش کرد.

هال 63 ساله گفت: «ما در حال حاضر ممیزی های بسیار مهمی در حال انجام داریم و عقب نشینی برای من واقعاً سخت است.

حکومت 21 ساله هال او را به طولانی ترین حسابرس در تاریخ ایالت تبدیل کرده است. تمایل او به حفاری پرخاشگرانه در جزئیات. انتشار گزارش بدون توجه به پیامدهای سیاسی؛ و درخواست مدرک، به جای وعده‌هایی مبنی بر اینکه آژانس‌ها تغییرات توصیه‌شده‌ای را انجام داده‌اند، مورد تمجید دو حزبی او قرار گرفت، چیزی که در کاپیتول ایالت نادر است.

او اوایل سال جاری وزارت کار ایالات متحده را تنبیه کرد، به طور معمول از مقامات محلی برای سوء مدیریت فراخواند و رهبران دانشگاه کالیفرنیا را به دلیل دخالت در حسابرسی مالی آن در سال 2017 سوزاند.

کورت سوبرگ که قبل از هاول حسابرس دولتی بود، گفت: «او یکپارچگی آژانس را حفظ کرده است. این مهم است که این موقعیت مستقل از سیاست باقی بماند. این استقلال تنها دلیلی است که سرویس به آن متکی است.”

این استقلالی است که اعضای کمیته حسابرسی قانونگذاری مشترک گفته اند که برای حفظ آن تلاش خواهند کرد، زیرا آنها نامزدهای سه رهبر را پس از پایان اعلام موقعیت حسابرسی در اواخر این ماه انتخاب می کنند. فرماندار گاوین نیوسام معاون هاول را از میان سه نامزد انتخاب خواهد کرد و فردی را برای نظارت دقیق بر دولت او منصوب خواهد کرد.

جیم پترسون، نماینده پارلمان (آر-فرسنو)، یکی از اعضای کمیته قانونگذاری مشترک در مورد حسابرسی، گفت: «این یکی از مهم ترین انتصاباتی خواهد بود که می توان انجام داد. او باید کاملاً از فشارهای سیاسی رهایی یابد.

اختلافات سیاسی در حال حاضر آغاز شده است، زیرا قانونگذاران جمهوری خواه ابراز نگرانی کرده اند که به دلیل اکثریت قریب به اتفاق دموکرات ها در هر دو مجلس، از روند نامزدی حذف خواهند شد. جمهوری خواهان خواستار حضور برابر با دموکرات ها در کمیته فرعی که نامزدها را بررسی می کند، شده اند.

تعداد دموکرات‌های این کمیته 9 به 5 از جمهوری‌خواهان بیشتر است و به آنها اجازه می‌دهد تا سه نامزد را بدون حمایت جمهوری‌خواهان انتخاب کنند.

رهبران جمهوری خواه در هر دو مجلس نوشتند: «ناکارآمدی دولت، همراه با اتلاف، تقلب و سوء استفاده، همه کالیفرنیایی ها را تحت تأثیر قرار می دهد، بنابراین منطقی است که این روند باز، شفاف و از ابتدا از همکاری دو حزبی برخوردار باشد».

رودی سالاس (D-Bakersfield)، عضو مجمع، که ریاست کمیته حسابرسی مشترک را بر عهده دارد، با نامه‌ای پاسخ داد که مشتاقانه منتظر همکاری با همه اعضای کمیته، صرف‌نظر از گرایش‌های سیاسی است، اما به درخواست جمهوری‌خواهان برای رأی‌گیری بیشتر، پاسخی نداد. حقوق در کمیته فرعی

سالاس گفت که مالیات دهندگان کالیفرنیا زمانی سود می برند که صدایی بی طرف مانند هاول داشته باشند که آژانس نظارت را اداره می کند.

سالاس گفت: “اعم از ورشکستگی اورنج کانتی در دهه 1990، بحران برق و بازسازی پل بی در اوایل دهه 2000 یا EDD در سال گذشته، این صدای قابل اعتمادی بود که قانونگذار بر آن تکیه کرد.” او کار خود را با صداقت، سرسختی و عزم لازم برای دستیابی به پاسخ‌های دشواری که قانونگذار نیاز دارد انجام داده است و این همان چیزی است که ما در حسابرس بعدی خود به دنبال آن خواهیم بود.»

او گفت که هول، اولین زنی که استخدام شد، این پست را برای مدت طولانی در اختیار داشت که قانونگذاران از او خواستند که در زمان استخدام در سال 2000 توسط فرماندار دموکرات گری دیویس، خلاصه ای از روند استخدام او را خلاصه کند.

هاول در حالی که در مصاحبه ای با تایمز صحبت می کرد، با خنده گفت: “اوه خدای من، ما باید اینجا چه کار کنیم؟”

او با احترام عمیق از کار خود صحبت کرد، اگرچه اذعان داشت که در ابتدا قرار بود جایگزین شود.

هاول قصد داشت پس از فارغ التحصیلی در رشته مدیریت ورزشی در کالج دو و میدانی کار کند، اما در آن زمان جای خالی کمی وجود داشت، به خصوص برای زنان. او گفت که وقتی در سال 1983 یک جای خالی برای یک موقعیت ابتدایی در دفتر حسابرسی ارشد کالیفرنیا دید، از سر ناچاری درخواست داد. هال به عنوان یک ورزشکار برجسته که برای مدت کوتاهی سافت بال حرفه ای بازی می کرد، به دستمزد نیاز داشت زیرا او مسیر شغلی خود را به عنوان مدیر ورزشی دانشگاه طراحی کرد.

اما او متوجه شد که از کار دائماً در حال تغییر دفتر حسابرسی لذت می برد.

هاول گفت: «و سپس راهم را بالا گرفتم.

او گفت که این کار را به قدری دوست دارد که زمانی که در سال 1992 از شغل معمولی خود به همراه سایر افراد در دفتر اخراج شد، این کار ویران شد. امسال، رای دهندگان یک اقدام رای گیری ایالتی را به اجرا گذاشتند تا موسسه حسابرسی به عنوان یک موسسه مجزا تبدیل شود. نهاد قانون اساسی با بودجه خود، مستثنی از محدودیت های قانونی در هزینه ها.

زمانی که این اقدام به تصویب نرسید، قانونگذار برنامه ای برای تأمین مالی آژانس نداشت. برگه های صورتی پخش شد و خط تلفن زنگ هشدار خاموش شد. هاول دفتری غمگین را به یاد آورد که آگهی‌های شغلی برای کسانی که به تازگی بیکار شده بودند روی دیوارها چسبانده شده بود.

سوبرگ که در آن زمان حسابرس ایالتی بود، می‌گوید: «زمان بسیار سختی بود که افراد زیادی را در حوالی کریسمس حذف کنیم.

کمتر از یک سال بعد، در سال 1993، قانونگذار به احیای این سرویس رای داد و نام آن را از حسابرس ارشد به حسابرس دولتی تغییر داد و سوبرگ را دوباره به ریاست آژانس بازگرداند. یکی از اولین افرادی که می خواست دوباره استخدام کند هاول بود که در بخش توسعه اشتغال کار می کرد، آژانسی که چندین دهه بعد تحت تأثیر یکی از ظالمانه ترین ممیزی هایش قرار گرفت.

زمانی که شوبرگ در سال 2000 این پست را ترک کرد و یک مطب خصوصی را شروع کرد، در کمیته استخدام بود و به قانونگذاران توصیه می کرد که چه کسی باید جایگزین او شود. او گفت که هاول مورد علاقه آشکار بود.

او گفت: او همیشه استقلال را نشان داده است.

حسابرس ایالتی کالیفرنیا الین هال در دفترش در ساکرامنتو.

حسابرس ایالتی کالیفرنیا الین هال در دفترش در ساکرامنتو.

(لی سوزوکی / سانفرانسیسکو کرونیکل)

سناتور جان لیرد (دی-سانتا کروز)، نایب رئیس کمیته حسابرسی مشترک، گفت که هول از “آنچه که فکر می کند درست است” دفاع می کند، که به گفته او زمانی که دفتر او گزارش وحشتناکی را در سال 2017 منتشر کرد، آشکار شد. دفتر رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا ممیزی گفت که Jac Napolitano، دستیار ارشد UC در آن زمان، در کار حسابرسان ایالتی مداخله می‌کرد و دانشگاه‌ها را تحت فشار قرار می‌داد تا پاسخ‌های منفی را به یک نظرسنجی محرمانه تغییر دهند که از آنها خواسته شده بود خدمات ارائه شده توسط مقامات دانشگاه را ارزیابی کنند.

هاول گفت که او مجبور شد نتایج جعلی نظرسنجی را کنار بگذارد و به قانونگذار و مردم هشدار دهد.

هاول گفت: «این خیلی استرس زا بود. «من باید بفهمم چه اتفاقی افتاده است و این کمی آزاردهنده بود. من هرگز مجبور به انجام این کار نبودم. در تمام دوران حرفه‌ای من به عنوان حسابرس یا حتی زمانی که عضو تیم حسابرسی بودم، هرگز با چنین چیزی برخورد نکرده‌ام.»

پیامدهای افشای هاول موجی از تحقیر ناپولیتانو بود، ناپلیتانو که ناپولیتانو علناً به ناپلیتانو هشدار دادند که او مجوز اعمالی را صادر کرده بود که منجر به دخالت کارکنانش در تحقیقات حسابرس شد. دو دستیار استعفا دادند، ایالت به دلیل حسابرسی 5000 دلار جریمه کرد و سپس فرماندار. جری براون 50 میلیون دلار از سیستم دانشگاه تا زمانی که مشکلات شناسایی شده توسط دفتر هال را برطرف کند، دریغ کرد.

“اعتماد از [state auditor’s] آفیس آنلاین بود چون مثل این بود که “آیا او اینجا بیش از حد واکنش نشان می دهد؟” یا واقعاً به اندازه او مشکل بزرگی است؟ “هاول گفت.” و من فکر می کنم نتیجه نهایی این بود: “بله، این یک مشکل بزرگ بود.”

بحث در مورد حسابرسی UC یکی از تنها مواردی است که احساسات هال آشکار است. ناامیدی و عصبانیت او چهار سال بعد قابل لمس است. او در هنگام بحث در مورد ممیزی به پایداری و مختصر بودن مشهور است و افکار او در نکات واقعی خلاصه می شود. او به راحتی خلاصه‌ای از گزارش‌های مختلف درباره موضوعات پیچیده را در هم آمیخت و ممیزی‌ها را بارها قبل از انتشار خواند.

او گفت که این نه تنها بر یافته‌ها، بلکه بر خوانایی گزارش‌ها نیز تمرکز دارد. هفته‌ها قبل از بازنشستگی، او هنوز در حال ارزیابی است که آیا گزارش‌ها خیلی طولانی، خیلی متراکم یا به اندازه کافی با نمودارها نشان داده شده‌اند. حتی تیترها برای جلب توجه قرار داشتند، مانند یک سال پیش در ممیزی EED، که اعلام کرد “برنامه ریزی ضعیف و حکمرانی ناکارآمد او را برای کمک به کالیفرنیایی های بیکار به دلیل تعطیلی COVID-19 آماده نمی کند.”

هاول گفت که معتقد است در نهایت به دنبال یک شغل پاره وقت – شاید در یکی از بسیاری از هیئت مدیره های دولتی کالیفرنیا – می شود، زیرا می دانست که نمی تواند برای مدت طولانی بیکار بماند. او به سرعت احتمال ورود به سیاست را رد کرد. در کوتاه مدت او قصد دارد با همسر و سگ هایش به سراسر کشور سفر کند.

“من نمی توانم آن را به طور کامل رد کنم. هاول گفت: “من باید کاری انجام دهم.” “آن چیز چیست؟ در حال حاضر، من نمی دانم. حدس می‌زنم ببینیم.»
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر