عفونت‌های COVID-19 در دانش‌آموزان لس‌آنجلسی در Omicron کاهش یافته است

[ad_1]

پردیس‌های ناحیه مدرسه لس‌آنجلس در هفته دوم پس از بازگشت از تعطیلات زمستانی، سطوح پایین‌تری از ویروس کرونا و حضور بهتری دارند. اما میزان عفونت‌ها نزدیک به رکورد باقی می‌ماند و تعیین سطح قرار گرفتن در معرض ویروس در مدرسه دشوار است، زیرا مقامات بهداشتی به طور موقت ردیابی تماس را کنار گذاشته‌اند و آن را بسیار سنگین می‌دانند که در طول موج انفجاری نیاز نیست.

مدیران ارشد گفتند که از این اعداد دلگرم شده‌اند، که در میان نشانه‌هایی وجود دارد که نوع Omicron می‌تواند به اوج خود برسد.

از زمان شروع مدرسه در 11 ژانویه، مقامات مدرسه در لس آنجلس نرخ عفونت 10 درصدی را در بین دانش آموزان آزمایش شده گزارش کرده اند. این در مقایسه با درصد 17٪ در طول آزمون پایه که از 3 ژانویه تا 10 ژانویه، قبل از شروع مدرسه انجام شده است. در آخرین هفته تحصیلی قبل از تعطیلات زمستانی – زمانی که جهش Omicron در حال افزایش بود – میزان عفونت برای دانش آموزان 0.22٪ بود.

به عبارت دیگر در تست هفته منتهی به 26 آذرماه از 1000 دانش آموز حدود 2 نفر مثبت شدند. در شروع آزمون پایه، درست قبل از شروع مجدد مدرسه، از هر 1000 دانش آموز حدود 170 دانش آموز تست مثبت دادند. و از زمان شروع مدرسه، حدود 100 دانش آموز به ازای هر 1000 نفر مثبت شده اند.

کارکنان مدرسه داده ها را به عنوان شواهدی مبنی بر ایمن بودن مدارس و اینکه دانش آموزان باید در کلاس باشند تفسیر کردند.

مقامات منطقه روز چهارشنبه در شبکه های اجتماعی پست کردند: “مدارس ما امن ترین محیط ممکن برای دانش آموزان و کارکنان ما هستند.” ما می دانیم که کودکان زمانی بهترین رشد را پیدا می کنند که شخصاً از همسالان خود یاد بگیرند. تا زمانی که COVID-19 بتواند در اینجا بماند و بماند، Los Angeles Unified به چابکی، انعطاف پذیری و پاسخگویی به محیط متغیر همه گیر ادامه خواهد داد.

نرخ حضور در این هفته نسبت به هفته گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است، اگرچه هنوز بسیار پایین تر از حد نرمال است. حدود 34 درصد از دانش آموزان در هفته اول در کلاس حضور نداشتند. روز سه شنبه این رقم 28 درصد بود. روز چهارشنبه 24 درصد بود. بسیاری از دانش‌آموزانی که در هفته قبل از مدرسه مثبت شده‌اند، می‌توانند به کلاس برگردند – مانند دانش‌آموزانی که هفته گذشته توسط والدین مضطرب در خانه نگهداری می‌شدند.

و تا زمانی که مدارس باز و کار می کنند، کار آسانی نبوده است.

یک معلم دبیرستان دره سان فرناندو که خواست نامش در مورد خودش و مدرسه اش فاش نشود، گفت: «ما داریم غرق می شویم.

در هر پنج کلاس او در روز پنجشنبه حدود یک سوم یا بیشتر دانش آموز وجود داشت. در یک دوره ۲۳ نفر از ۴۳ نفر غایب بودند.

او گفت: “و هر روز یک گروه تصادفی متفاوت از دانش آموزان است.”

شغل او شامل پوشش دادن کلاس های معلمی است که بعد از ترم گذشته ترک کرده است. جایگزینی قابل پردازش نبود زیرا افراد درگیر برای کمک در محوطه دانشگاه مستقر شده بودند.

او گفت که تیم اداری مدرسه در تلاش است با Trace تماس بگیرد، اما ویران شده است: “من و چندین معلم دیگر – اگر کووید دریافت نکرده‌ایم – احساس می‌کنیم که تا پایان ماه آن را در مدرسه دریافت خواهیم کرد.

دکتر پیتر چین هونگ، استاد پزشکی و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو، گفت که مدارس به دلیل پروتکل های گسترده نسبتاً ایمن باقی می مانند.

او درباره نسخه Omicron گفت: «باید بپذیرید که افراد زیادی آن را دارند. اما من فکر می‌کنم آنچه در طول همه‌گیری، زمانی که اوضاع کمی کمتر آشفته بود، یاد گرفتیم، این است که مدرسه در واقع یک محیط بسیار کنترل‌شده است، در مقایسه با جابه‌جایی به یک شهربازی یا مرکز بازی، یک مرکز خرید یا چیزی شبیه به آن.

سه تحقیق اپیدمی جدید بر روی مدارس یکپارچه لس آنجلس متمرکز شده است – مرکز آموزش ابتدایی خیابان 102 در واتس، دبیرستان ادامه تحصیل ویتنی یانگ در هاید پارک و خیابان 52 ابتدایی در میدان ورمونت. شیوع بیماری زمانی است که سه یا چند مورد عفونت در یک دوره 14 روزه وجود داشته باشد که از طریق تماس با مدرسه به هم مرتبط است.

این اندازه شیوع تقریباً مشابه پاییز است، که احتمالاً نشان می دهد که مدارس به طور مؤثری از انتشار ویروس در محوطه دانشگاه جلوگیری می کنند. با این حال، سخت است که مطمئن باشیم، زیرا تعداد زیاد موارد، ردیابی تماس ها را دشوار می کند – و مقامات بهداشتی ایالتی و شهرستانی به مدارس گفته اند که می توانند این تلاش را در طول جهش فعلی رد کنند. این بدان معناست که ممکن است اپیدمی مدرسه اصلاً شناسایی نشود.

بر اساس “پروتکل فشار” فعلی، مدارس دیگر ملزم نیستند که “افراد دانشگاهی که در طول دوره عفونی در معرض یک فرد آلوده قرار گرفته اند” به شهرستان اطلاع دهند.

قبلاً از اطلاعات مشابهی برای شناسایی همه‌گیری‌های دانشگاه استفاده شده بود. اما چگونه می‌توان چنین فرآیند سخت‌گیرانه‌ای را انجام داد، به عنوان مثال در دبیرستان Banning Senior در ویلمینگتون، که 328 مورد فعال دارد، بر اساس داده‌های ردیابی ویروس کرونا در مدرسه LA Times؟

چین هونگ گفت: «این غیرممکن است.

دکتر اریک توپول، استاد و معاون اجرایی Scripps Research مستقر در لاهولا، گفت: “هیچ منبعی برای ردیابی مناسب مخاطبین در موج Omicron – در همه جا وجود ندارد.”

با هر معیاری، جهش Omicron سوابق عفونت‌های کروناویروس یافت شده در بین دانش‌آموزان را بازنویسی کرد.

به عنوان مثال، برای یک هفته در اواسط نوامبر، زمانی که متخصصان بهداشت هنوز در تلاش بودند تا گزینه دلتا را افزایش دهند، تعداد دانش‌آموزان در LA Unified 612 مثبت بود. این آزمایش پایه 62704 دانش‌آموز مبتلا را شناسایی کرد که مجبور بودند تا زمان پاکسازی در خانه بمانند. بازگشت – از ثبت نام حدود 450000. پس از از سرگیری کلاس ها 49211 دانش آموز تست مثبت دادند. و اینها عموماً دانش آموزانی بودند که به تازگی اجازه حضور در مدرسه برای آزمون پایه هفته قبل را پیدا کرده بودند.

نرخ عفونت برای کارکنان برای هفته منتهی به 16 ژانویه 12.8٪ بود که نشان دهنده مبارزه مداوم هم در LA Unified و هم در سراسر کشور برای حفظ یادگیری کلاس درس است. تعداد پرونده های کارکنان در هفته گذشته – از جمله کسانی که هفته گذشته اخراج شدند – 4282 مورد است. این در مقایسه با 36 مورد در هفته در اواسط نوامبر است، زمانی که مدارس از قبل برای پر کردن جای خالی و مقابله با کمبود معلمان جایگزین تحت فشار بودند.

شناسایی افرادی که در طول پرش Omicron در تماس نزدیک با یک فرد آلوده بودند به طور فزاینده ای دشوار می شود، اما LA Unified تلاش کرده است. در هفته گذشته، این ارقام 855 تماس نزدیک بین کارکنان و 24073 در میان دانشجویان بود. طبق خط مشی قبلی منطقه، همه این افراد باید تا دو هفته در خانه بمانند. بر اساس سیاست بازنگری شده، اکثریت قریب به اتفاق موفق شدند در محوطه دانشگاه بمانند، اگرچه منطقه تفکیک خاصی را منتشر نکرد.

سیاست‌های منطقه تجدیدنظر شده به غرفه‌داران اجازه می‌دهد در محوطه دانشگاه بمانند، مشروط بر اینکه منفی باقی بمانند، علائمی نداشته باشند و پروتکل‌های ایمنی را در زمان قرار گرفتن در معرض رعایت کرده باشند.

اما قوانین پیچیده هستند و در طول زمان به سرعت در حال تغییر هستند، و باعث می شود کارگردانان در نقش پادشاه سلامت محلی ایفای نقش کنند.

خانواده الین هابر یک دور کووید-19 را پشت سر گذاشتند، اما موفق شدند آن را از دخترشان لوسی، دانش‌آموز کلاس سوم دبستان Clover Avenue در پالمز، در امان نگه دارند. مسئولان مدرسه نگران گرفتگی بینی دخترش بودند و او را به عنوان یک مورد “فعال” کووید-19 طبقه بندی کردند و او را مجبور کردند که خود را در خانه منزوی کند. هابر گفت، اما لوسی بارها و بارها آزمایش منفی داده است، از جمله سه بار در آزمایش های دقیق PCR منطقه، و او از آلرژی رنج می برد که پزشک خانواده آن را کتبا تایید کرد.

مدرسه که با برخی از مقامات ارشد منطقه مشورت می کند، تا زمانی که تحقیقات روزنامه تایمز باعث بررسی مقامات ارشد شد، حرکت نکرد. منطقه از هابر عذرخواهی کرد و به لوسی اجازه بازگشت به مدرسه را داد.

در هفته اول تحصیلی، حدود نیمی از 130000 غیبت دانش آموز مربوط به افرادی بود که در هفته قبل از ترم آزمایش کرونا مثبت شده بودند. ممکن است آزمایش دیگران مثبت باشد یا علائم داشته باشند، اما اطلاعات در سیستم غربالگری سلامت منطقه بارگذاری نشده است.

هیچ تخمینی مبنی بر اینکه چند خانواده ترجیح داده‌اند دانش‌آموزان خود را بدون احتیاط در خانه نگه دارند، وجود نداشت، اما با وجود مشکلات، ثبت‌نام در گزینه آموزش از راه دور به نام شهر فرشتگان افزایش یافته است.

LA Unified بزرگترین برنامه آزمایش ویروس کرونا در مدارس در کشور را با بیش از 500000 آزمایش اجباری هر هفته برای همه دانش آموزان و کارکنان اجرا می کند. داده‌های آزمایشی در سطح شهرستان عمدتاً توسط نمرات LA Unified هدایت می‌شوند، اگرچه LA Unified حدود یک سوم دانش‌آموزان شهرستان را نشان می‌دهد. به عنوان مثال، از 3 ژانویه تا 9 ژانویه، LA Unified مسئول 432،646 از 547،466 تست بود – حدود 80٪ از آزمون های مربوط به مدرسه.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort