عینک گرد بدون فریم برای شیک پوشان


راهنمای خرید عینک آفتابی خانمها: آنچه باید بدانید برای داشتن عینک آفتابی زرنگ هستید!
فیس بوکتوییترGoogle+پینترست 15
22
سهم
عینک آفتابی بیش از سایه های مد روز است که توسط افراد مشهور پوشیده می شود تا آنها را از چشمان کنجکاو پاپاراتزی محافظت کند.

در حقیقت ، عینک آفتابی یک لوازم جانبی مهم برای محافظت از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش خشن است.

از کلیپ های خورشید پوشیده از فریم های تجویز گرفته تا محافظت از چشم طراح پوشیده از کریستال های سواروسکی ، عینک آفتابی محافظت در تمام سال برای نمازگزاران خورشید ، دوستداران ساحل و خانم های شیک است.

عینک گرد بدون فریم

در اینجا چگونگی پیدا کردن یک جفت عینک آفتابی مناسب را مشاهده می کنید که فرم طبیعی شما را بدون آسیب زدن به احساس سبک شما تکمیل می کند.

فهرست مطالب
حداکثر محافظت از چشم را بدست آورید
عاشق نگاه یک لنز تاریک و مرموز هستید؟ البته که انجامش میدی.

اما تاریکی لنز ارتباط چندانی با محافظت از چشمان شما در برابر اشعه خورشید ندارد. به دنبال جفت عینک آفتابی باشید که به طور خاص می گوید 100٪ پرتوهای مضر UVB و UVA را جذب می کنند.

لنزهای مورد نظر خود را پیدا کنید
عینک آفتابی به چهار دسته مجزا از لنزها تقسیم می شوند: قطبی ، آینه دار ، فوتوکرومیک و شیب.

لنزهای قطبی شده لنزهای ارجح برای افرادی هستند که در ورزش و رانندگی با مسافت طولانی شرکت می کنند. عینک آفتابی قطبی به کاهش تابش بازتاب خورشید در سطوح افقی مانند اقیانوس ها ، دریاچه ها و سطوح پوشیده از برف کمک می کند.
عینک آفتابی آینه ای با استفاده از نقره ای منعکس کننده لنزهای آنها مشخص می شود و در شرایطی که نور روشن و گرمای شدید طبیعی باشد پوشیده می شود. لنزهای آینه ای همچنین اثرات اشعه مادون قرمز را کاهش می دهند.
لنزهای فتوکرومی حساس به نور هستند

راهنمای خرید عینک آفتابی خانمها: آنچه باید بدانید برای داشتن عینک آفتابی زرنگ هستید!

. هنگامی که پوشنده لنزهای فتوکرومیک به تابش مستقیم نور خورشید می رود ، لنزها در پاسخ به اشعه ماوراء بنفش خورشید تاریک می شوند.
لنزهای گرادیان در بالا تیره هستند و به تدریج در قسمت پایین روشن می شوند.
مناسب را پیدا کنید
بنابراین ، در عین حال بسیار مناسب برای خرید عینک آفتابی به صورت آنلاین ، لازم است که آنها را بر روی صورت خود امتحان کنید تا ببینید که آیا مناسب آن است یا خیر. حقه:

اگر می توانید دو انگشت خود را بین بازوی عینک و صورت خود قرار دهید – به یک قاب کوچکتر احتیاج دارید. بهترین جفت عینک آفتابی کاملاً در بالای پل بینی شما جا خواهد گرفت.

یک جفت عینک آفتابی انتخاب کنید که فرم چهره شما را تکمیل می کند
برای تعیین شکل طبیعی چهره خود قبل از خرید جفت آفتابی بعدی ، موها را با یک پیشانی بزرگ از صورت خود بکشید یا آن را در یک گودال محکم قرار دهید.

در حالی که روی یک آینه بزرگ قرار دارید ، قسمت بیرونی شکل صورت خود را با یک مداد لب یا رژ لب تیره ردیابی کنید . طرح کلی شبیه به قلب ، بیضی شکل ، گرد یا مربع شکل خواهد بود.

بهترین عینک آفتابی برای شکل صورت شما

بهترین سبک های عینک آفتابی برای شکل چهره شما کدامند؟
هنگام خرید عینک آفتابی ، به یاد داشته باشید – متضادها جذب می کنند. بهترین جفت عینک آفتابی تضاد کاملی بین فرم صورت و شکل سایه های خورشید به شما می دهد.

شکل چهره قلب: اگر یک چانه باریک و پیشانی گسترده دارید زیبایی قلبی به نظر می رسد. عینک و عینک آفتابی را که گرد است و شکل چشم گربه را انتخاب کنید ، انتخاب کنید.
شکل چهره OBLONG: برای زیبایی به علاوه سایزهایی با چهره بلند و گونه و باریک صورت ، فریم های بزرگ و سبک های بسته بندی مناسب به نظر می رسند. جکی O داخلی خود را با قاب های بزرگی که زیبایی چهره شما را مسخره می کند ، باز کنید.
شکل ظاهری OVAL: اگر فک کاملاً متعادل ، گونه ها و پیشانی دارید ، در قرعه کشی عینک برنده شوید. می توانید هر شکل سایه از زاویه ای تا مربع بپوشید. به یاد داشته باشید یک جفت سایه را انتخاب کنید که باعث تکمیل رنگ پوست شما نیز می شود!
شکل چهره SQUARE: زنان به علاوه اندازه با فک مربع و پیشانی پهن در قاب های گرد و بیضی شکل به نظر می رسند. از اشکال هندسی و زاویه ای که بر مشخصات زاویه ای و قوی شما تأکید دارد ، خودداری کنید.
شکل چهره ROUND: با داشتن پیشانی باریک و گونه های کامل ، بهترین عینک آفتابی برای شکل صورت شما گسترده و مستطیل است. از لنزهای رنگی و قابهای گرد که باعث پررنگ تر شدن شکل چهره شما می شود ، پاک کنید.
عینک آفتابی زنانه و Don’ts نیست
از خرید عینک آفتابی از فروشندگان خیابانی و فروشندگان غیرمجاز خودداری کنید تا مطمئن شوید که عینک آفتابی شما توسط FDA تنظیم شده و سطح بهینه از حفاظت UVB را فراهم می کند.
اگر نگران این هستید که آیا عینک آفتابی شما به اندازه کافی از چشم شما در برابر آفتاب محافظت می کند ، optometrist شما می تواند کیفیت لنزهای شما و مقاومت UV آنها را بررسی کند. برای نگه داشتن عینک آفتابی به شکل ، از پوشیدن آنها در بالای سر خودداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>