فرناندو آرویوس به خانه بازگشت تا پلیس شود، اما در لس آنجلس خشونت آمیز بود

[ad_1]

هنگامی که پلیس لس آنجلس برای اولین بار ستوان رکس اینگرام گزارش پلیس نوشته شده توسط افسر فرناندو آرویوس را خواند، متوجه شد که جوان متولد لس آنجلس و تازه کار چیز خاصی است.

برای شروع، او می توانست بهتر از بسیاری از همکارانش در لس آنجلس و برخی از روسایش بنویسد.

اینگرام به خاطر می‌آورد: «بنابراین از او پرسیدم که کجا به مدرسه می‌رود، و او، چون متواضع است، می‌گوید LAUSD – یا مدارس دولتی در لس‌آنجلس». “و من می گویم، “کدوم کالج؟” و او می گوید، “کال برکلی.”

این حکایت – در مورد مردی متواضع که پس از رفتن به دانشگاه به زادگاهش بازگشت و هنوز از دستاوردهای خود خجالتی بود، حتی اگر در کارش درخشیدند – این هفته پس از کشته شدن آرویو در یک لحظه ماتم به اینگرام بازگشت. خیابانی در جنوب لس آنجلس، نه چندان دور از محل بزرگ شدن او.

آرویوس 27 ساله مانند بسیاری در لس آنجلس که در دزدی ها و سایر تیراندازی های بی معنی به ضرب گلوله کشته شدند، مرد جوان رنگارنگی بود که فقط برای دزدیده شدن زندگی می کرد. او مانند دیگرانی که در اینجا کشته شدند – در سال 2021 397 قتل، حداکثر 15 سال رخ داد – خانواده، دوستان و همکارانی را پشت سر گذاشت که اکنون می‌پرسند: چرا او؟

مادر آرویو، کلودیا کارین، در مصاحبه ای با کانال 7 KABC-TV گفت: “من می خواهم پسرم را به خاطر کارش به عنوان یک قهرمان به یاد بیاورم.” [police] یکی از کارمندانی که به من مراجعه کرد گفت که او هیچ حرفی در این مورد ندارد زیرا او یک افسر پلیس خوب است.

او گفت، با این حال، فراتر از کار، پسرش بیش از این بود.

“به عنوان یک پسر، او بهترین بود. به عنوان یک نوه، او بهترین بود.”

خوزه ریس، ناپدری آرویو، به تلویزیون گفت: “من او را مانند پسر خودم دوست داشتم.” «او جوان مهربانی بود. او همیشه با من عالی بود. ما هرگز دعوا نکردیم.»

در میان موجی از توجه در مورد قتل Arroyos، خانواده خواستار مصاحبه بیشتر – در مورد مکان و زمان برای مقابله با از دست دادن خود.

فعالان آنلاین و منتقدان پلیس، که آرویوس را نمی‌شناختند، اما با میراث اداره پلیس لس‌آنجلس در اثر سوء استفاده مخالف بودند، سعی کردند مرگ او را رد کنند، و بر اساس تصورات منفی خود از LAPD و هر کسی که در مورد علت آن گمانه‌زنی می‌کردند. به او پیوست.

با این حال، بسیاری در لس آنجلس به سادگی شاهد کشته شدن یک زندگی دیگر در یک شیوع جدید خشونت در زمان مرگ و میر بسیار زیاد، هم در اثر تیراندازی در خیابان و هم به دلیل COVID-19 و هر چیز دیگری بودند.

ده‌ها دسته‌ گل رنگارنگ و شمع‌های روشن که زیر یک سایبان سفید قرار گرفته‌اند، یادبودی را در حیاط روبروی آپارتمان «والدین» Arroys در پارک لیمرت در روز پنجشنبه مشخص کردند.

بندیکت برناردس، همسایه آرویوس، 52 ساله، گفت که او هنوز باور نمی کند وقتی از خانه اش در طبقه دوم به حیاط باز نگاه می کرد، جایی که او و آرویوس گاهی اوقات با هم تمرین می کردند.

برناردز که هشت سال است در این مجتمع زندگی می کند، می گوید: «چند روز پیش وقتی مادرش با من تماس گرفت و این خبر را به من گفت، شوکه شدم. او خیلی بچه خوبی بود، بچه آرامی.»

رابرت شفر، که می‌گفت در دبیرستان کرنشاو علوم آرویوس را تدریس می‌کرد، در یک پست فیس‌بوک که در میان دیگر کارمندان لس آنجلس منتشر شد، از مرگ او به عنوان ضایعه‌ای بی‌معنا برای شهر و بسیاری از کسانی که او را می‌شناختند ابراز تاسف کرد.

شفر نوشت: او دانش آموزی خوب، پرتلاش و مردی با شخصیت بود. “تمام کارهایی که او انجام داد تا بهترین باشد و به دست آورد [his] رویاها و تمام کمک ها و حمایت های خانواده، دوستان، همکاران و معلمان که با کمال میل فرصت را برای تشویق و راهنمایی چنین جوان خوش آتیه ای مغتنم شمرده بودند، در چند ثانیه توسط گروهی از قاتلان و دزدان پاک شد که به زندگی این مرد خوش تیپ پایان دادند. از پیش پا افتاده ترین چیزها.»

ماریو کیهادا، معلم دیگری در Crenshaw High در آن زمان، Arroyos را از طریق برنامه Students Run LA آموزش داد، برنامه ای که به کودکان می آموزد که از طریق آموزش ماراتن اهداف خود را تعیین کنند. کویجادا گفت که آرویوس همیشه جدی و سخت کوش بوده و سعی در دویدن نیمه ماراتن داشته است.

“او برجسته بود. او آنها را به عنوان کراوات می پوشید – کارهایی که بچه ها انجام نمی دهند. او بسیار حرفه ای خواهد بود، کراوات می پوشد، کت بلیزر می پوشد. او فقط سعی می کرد راهش را پیدا کند.»

میشل مور، رئیس پلیس لس آنجلس، گفت که آرویوس خارج از وظیفه بود و با دوست دخترش که به دنبال خانه ای برای خرید در محله فلورانس-فایرستون می گشت، بیرون بود که سه مظنون سوار ماشین شدند و با آن جوان صحبت کردند – و سپس تیراندازی کردند. افسر مور آن را یک تلاش برای سرقت توصیف کرد.

اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس به سرعت چهار مظنون این قتل را دستگیر کرد و روز پنجشنبه دادستان های فدرال همه آنها را به جسی کنتراس 34 ساله متهم کردند. ارنستو سیسنروس، 22 ساله; لوئیس آلفردو د لا روزا ریوس، 27 ساله، و هایلی ماری گریشام، 18 ساله – با ترور Arroios به کمک باند فلورانس 13.

در این شکایت آمده است که این گروه «به منظور افزایش و حفظ موقعیت خود» در باند، آرویوس را سرقت کرده و کشتند. بازرسان گفتند که متوجه شدند آرویوس زنجیر دور گردنش بسته بود و تصمیم گرفتند او را سرقت کنند.

مور گفت که آرویو هنگام سقوط به دوست دخترش فریاد زد که بدود و از او محافظت کند. او گفت آرویوس یک قهرمان مرد. رئیس کمیسیون غیرنظامی پلیس مهاجمان را ترسو خواند.

آروی در خانواده ای با مادر، مادربزرگ و ناپدری خود بزرگ شد، در مدرسه ابتدایی خیابان 42 و دبیرستان آدوبون تحصیل کرد، در سال 2012 از دبیرستان کرنشاو فارغ التحصیل شد، به برکلی نقل مکان کرد و در سال 2016 در آنجا مدرک حقوق گرفت، و سپس به خانه خود در لس آنجلس بازگشت.

در زمان کنترل شدید حرفه پلیس، او می خواست پلیس شود و این کار را در زادگاهش انجام دهد. همکاران گفتند که او به دلایل درست به این نیرو پیوسته است.

دیگران وقتی چهره او را که هنوز لاغر بود، زیر کلاه پلیس بزرگش، در تصویری که پس از مرگش توسط اداره منتشر شد، دیدند، عزادار از دست دادن او شدند.

دارنی واتسون، که مدیر مدرسه ابتدایی خیابان 42 بود، زمانی که آروی در آنجا دانش آموز بود، گفت که وقتی دید که توسط پلیس به سرش شلیک شده بود، او را به خوبی به یاد آورد. او البته در تصویر بزرگتر بود، اما تقریباً شبیه کودکی بود که می شناخت.

او گفت: «چهره اش خیلی شیرین بود. “او ساکت بود، فرزند عزیز. روح لطیف.»

واتسون، زمانی که به مدت هشت سال به عنوان مدیر خیابان 42 خدمت می کرد، به عنوان دکتر دیویس شناخته می شد، اکنون مدیر ارشد منابع انسانی و مدیر عملیات منطقه یکپارچه مدرسه گلندیل است. او در مجموع 28 سال تحصیل دارد، فرزندان بی شماری را می شناسد. او گفت که با این حال، آرویوس و خانواده اش به وضوح در ذهن او برجسته هستند.

او «هیچ مشکلی نیست، مشکلی نیست» از آن دسته کودکانی بود که ساکت بود اما همچنان سر کلاس بود. واتسون گفت و مادر آرویو همیشه در تعاملات محدودتر خارج از مدرسه برای جلسات صبحگاهی و احوالپرسی شیرین بوده است.

“این فقط یک خانواده بسیار مسئولیت پذیر است. او گفت: “هیچ چیز جز احساسات و خاطرات فوق العاده برای این خانواده و به خصوص برای او نیست.” “من نمی توانم به اندازه کافی در مورد کودک شیرین او بگویم.

برناردز، یکی از همسایگان، گفت که او اغلب بعد از تاریک شدن هوا بعد از کشیدن یک شیفت در اواخر شب، آرویوس را در حیاط تمرین می دید.

او گفت: «او به شدت به تمرینات تناسب اندام و قدرتی خود اختصاص داشت.

آن دو گهگاه وزنه‌هایی را با هم بلند می‌کردند، روی نیمکتی که به حصاری در حیاط خلوت بسته شده بود، نه چندان دور از بنای یادبود موقت او.

برناردز گفت: «او مرد جوانی بود که باهوش و قوی بود و می‌توانست به موفقیت‌های زیادی در زندگی دست یابد. “من هرگز نمی دانم چرا این اتفاق افتاد.”

بالای دیوار پنج فوتی سرباره حیاط، مرکز یادگیری اقاقیا، مدرسه ای خارج از مدرسه که به کودکان مبتلا به اوتیسم و ​​ناتوانی های ذهنی اختصاص داده شده است، قرار دارد. از آنجا، دبرا پنسون، یک هماهنگ کننده برنامه 22 ساله، گفت که رشد Arroy را تماشا کرده است.

پنسون گفت: “او بسیار ساکت و شاید کمی خجالتی به نظر می رسید.” “او بیشتر به خودش نگاه می کرد.”

سپس، حدود سه سال پیش، درست زمانی که آرویو به اداره پلیس لس آنجلس پیوست، پنسون پسری را که می‌شناخت دوباره در خانه دید – و به شکلی دیگر.

پنسون گفت: “یک مرد بزرگ، قوی، اما بسیار محترم، رک و مودب بازگشته است.” «راستش را بخواهید، فکر می کردم او به سربازی رفته است.

پنسون گفت که این زوج فقط گاهی اوقات صحبت می کردند، اما فقط به طور خلاصه، اما او نحوه بلوغ او را تحسین می کرد.

او گفت: “من افتخار می کردم که او در زندگی اش اشتیاق داشت.” این واقعاً غم انگیز است که اتفاق افتاد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma