قاضی توسعه را به دلیل ترس از تخلیه در آتش سوزی جنگل متوقف کرد

[ad_1]

زمانی که لیک کانتی در تابستان سال 2020 برنامه‌هایی را برای توسعه لوکس و بزرگ در منطقه شراب‌سازی دره جنوا تصویب کرد، مقامات از این پروژه به‌عنوان پروژه‌ای «تغییرگر بازی» استقبال کردند که باعث ایجاد اشتغال «محیرکننده» می‌شود.

اما تقریباً یک ماه بعد، پس از اینکه آتش سوزی رعد و برق در مجتمع رعد و برق LNU تنها مسیر تخلیه مجتمع – یک بزرگراه دو خطه که از میان دره ای شیب دار می پیچید – را در بر گرفت، منتقدان گفتند که این طرح یک فاجعه بالقوه نه تنها برای ساکنان آینده، بلکه برای آنها که قبلاً در این نزدیکی زندگی کرده اند.

آنها گفتند که اگر این پروژه تکمیل شود، هزاران نفر از تخلیه‌شده‌ها می‌توانند به جاده بریزند و گلوگاهی ایجاد کنند، مشابه آنچه که مردم بهشت ​​را در آتش کمپ 2018 محکوم کرد.

اکنون یک دادگاه ایالتی در کنار طرفداران محیط زیست و دادستان کل کالیفرنیا قرار گرفته و حکم داده است که شهرستان باید مجوزهای خود را برای پروژه 16000 هکتاری با کاربری مختلط به نام دره ماها گئونوک لغو کند، زیرا شهرستان نتوانسته است به درستی تجزیه و تحلیل کند که چگونه توسعه بر مسیرهای تخلیه تأثیر می گذارد. آتش سوزی جنگل.

مشخص نیست که این تصمیم برای آینده پروژه چه معنایی دارد، اما این تصمیم تنها آخرین مورد در تعدادی از موارد است که بر خطرات ناشی از تحولات عمده در مناطق در معرض خطر فزاینده آتش‌سوزی جنگل‌ها تمرکز دارد.

این توسعه که مستلزم ترکیبی از هتل‌های بوتیک، اقامتگاه‌ها و واحدهای مسکونی برای نیروی کار، همراه با امکانات خرید و تفریح ​​است، حدود 4070 ساکن جدید را به منطقه می‌آورد – با در نظر گرفتن بخش‌های سرشماری، که جمعیت تخمینی 10163 در این منطقه را در بر می‌گیرد. 2017. قاضی دادگاه عالی لیک کانتی، جی.، نوشت: «افراد اضافی که برای همان مسیرهای محدود رقابت می‌کنند، می‌توانند باعث ازدحام و تاخیر در تخلیه شوند که منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از آتش‌سوزی جنگل‌ها شود. دیوید مارکام در تصمیم خود هفته گذشته صادر کرد.

سایت پروژه، مانند بسیاری از شهرستان لیک، سهم خود را از آتش سوزی جنگل ها دیده است. به گفته دادستانی که به این دفتر پیوست، علاوه بر آتش سوزی در سال 2020، آثار این مجموعه در آتش سوزی های جنگلی در سال های 1952، 1953، 1963، 1976، 1980، 1996، 2006، 2014، 2015 و 2018 سوخته است. پروژه.

پیتر برودریک، وکیل مرکز تنوع زیستی غیرانتفاعی که این شکایت را مطرح کرده است، گفت: «مسئله این نیست که آیا این منطقه باید تخلیه شود یا خیر، مسئله زمان است.

توسعه دهنده، گروه سرمایه گذاری Lotusland، به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد. مقامات لیک کانتی گفتند که راه رو به جلو بستگی به این دارد که از نقطه نظر نظارتی چه چیزی می توان به دست آورد و تیم توسعه آماده انجام چه اقداماتی است.

در بیانیه ای از موک سایمون، سرپرست ناحیه، که نماینده منطقه ای است که پروژه در آن واقع شده است، گفت: “اگر نتیجه نهایی این تصمیم این باشد که پروژه به جلو پیش نرود، ضرر بزرگی خواهد بود.” -مزایای اقتصادی مورد نیاز و واحدهای مسکونی جدید در بخش روستایی، که در زمره فقیرترین مناطق در ایالت قرار دارد. ما همچنان از هر فرصت آینده برای مشارکت با Lotusland و دیگران برای تشویق توسعه دقیق در Lake County استقبال خواهیم کرد.

این حکم ماه ها پس از آن صادر می شود که قضات، با اشاره به خطر آتش سوزی، موافقت خود را برای ساخت 1119 خانه در سازمان آتش نشانی شهرستان سن دیگو و جامعه ای متشکل از 19300 خانه در دامنه های جنوبی کوه های Tehachapi در شهرستان لس آنجلس رد کردند. توسعه دهندگان آخرین پروژه بعداً با طرفداران محیط زیست برای تخصیص بودجه برای حفاظت و پیشگیری از آتش سوزی و ساخت خانه های بدون آلایندگی به توافق رسیدند.

استفانی پینستل، استاد دانشگاه UCLA، گفت: این دستورات نشان دهنده آگاهی فزاینده ای است که توسعه دهندگان به سادگی نمی توانند بدون افزایش چشمگیر خطر آتش سوزی به فشار در مناطق غیر اشغالی ادامه دهند، به خصوص که گرمایش جهانی و خشکسالی زمین های بیشتری را برای سوزاندن شدیدتر آماده کرده است. موسسه محیط زیست و پایداری.

پینستل که تغییرات آب و هوایی، شهرهای پایدار و آتش سوزی جنگل ها را مطالعه می کند، گفت: “من فکر می کنم این نشان می دهد که مردم شروع به درک این موضوع کرده اند که الگوهای استفاده از زمین از گذشته، الگوهایی نیستند که بتوانیم به آن ادامه دهیم.” او گفت که مردم تقریباً 95 درصد از آتش‌سوزی‌های جنگلی را در این ایالت ایجاد می‌کنند، بنابراین زمانی که آنها به منطقه‌ای که قبلا توسعه نیافته‌اند نقل مکان می‌کنند، خطر آتش‌سوزی به‌طور چشمگیری همراه با خطر جانی و مالی افزایش می‌یابد.

دادستان ایالت ژنرال راب بونتا گفت که مقامات محلی و توسعه دهندگان مسئولیت دارند تا از نزدیک به چنین پروژه هایی نگاه کنند. وی در بیانیه‌ای گفت: «ما نمی‌توانیم تصمیمات کوته‌بینانه‌ای در مورد استفاده از زمین بگیریم که در دهه‌های آینده تأثیر خواهد داشت».

Lotusland Investment این ملک را در سال 2016 به دست آورد و گفت که توسعه آن منطقه دریاچه را به یک منطقه تفریحی تبدیل می کند. قبل از عقب نشینی بازیگر بریتانیایی لیلی لنگتری، مزرعه پر از جنگل های بلوط، مراتع، تاکستان ها و مراتع بود. این گروه در آن زمان گفت که این یکی از بزرگترین املاک خصوصی همسایه در کالیفرنیا بود.

علاوه بر 1400 اقامتگاه و تا 850 اتاق هتل و سوئیت های تفریحی، برنامه ها شامل یک مرکز سوارکاری، یک زمین گلف، مغازه ها و رستوران ها بود. توسعه‌دهنده تخمین می‌زند که این پروژه بیش از 500 کارمند تمام وقت در طول 10 سال ساخت و بیش از 300 کارمند تمام وقت در مهمان‌نوازی، تعمیر و نگهداری و مدیریت در تکمیل فاز اول خود استخدام خواهد کرد.

لوتوسلند همچنین از یک طرح 39 صفحه ای پیشگیری از آتش سوزی در جنگل ها پرده برداری کرد که گفت با همکاری منطقه و اداره جنگلداری و حفاظت از آتش کالیفرنیا تهیه شده است. این طرح مجموعه‌ای از آتش‌سوزی‌ها، گله‌های بز، گوسفند و گاو برای چرای علف‌های خشک، و یک سیستم واکنش اضطراری شامل دوربین‌های تشخیص آتش با وضوح بالا، یک ایستگاه آتش‌نشانی در محل و یک پد هلیکوپتر را پیش‌بینی می‌کند.

ناظر منطقه، سیمون، توسعه پیشنهادی را به عنوان نمونه ای ستایش کرد که از آتش سوزی جلوگیری می کند، نه ایجاد آن.

او در بیانیه‌ای در ماه مارس گفت: «در سال‌های اخیر، سیاستمداران ایالتی در واکنش به ترس از آتش‌سوزی جنگل‌ها تلاش کرده‌اند از توسعه در جوامع روستایی جلوگیری کنند. موضع من مدت‌هاست که باید در مناطق روستایی کالیفرنیا هوشمندتر بسازیم، به‌جای توقف کامل توسعه.

وی گفت آتش سوزی جنگل ها از سال 2015 تاکنون 5.5 درصد از مسکن شهرستان را از بین برده است و چالش های اقتصادی طولانی مدت را تشدید کرده است. او گفت که توسعه مسکن بیشتر و جذب مشاغل بیشتر برای تقویت اقتصاد مورد نیاز است.

وی گفت: “اگر این دیدگاه را بپذیریم که مناطقی از کشور که در معرض آتش سوزی جنگل ها هستند باید جلوی همه توسعه ها را بگیرد، هیچ یک از این اتفاقات نمی افتد.”

اما برخی تردید داشتند که این پروژه ساکنانی را که بیشتر به آن نیاز دارند، در خود جای دهد.

برودریک، یک وکیل گفت: «این یک زمین بازی بزرگ برای ثروتمندان است. “این یک استراحتگاه فوق العاده لوکس است – زمین های چوگان و گلف وجود دارد. هیچ کاری برای کمک به بحران مسکن مقرون به صرفه در کالیفرنیا انجام نمی دهد.”

پینستل گفت که چنین تحولاتی اغلب آن گونه از مزایای اقتصادی را که کشورها در هنگام تصویب آنها به آن امید دارند، ارائه نمی دهند.

او گفت: «بسیار نادر است که این مکان ها در درازمدت به دلیل افزایش خدماتی که باید ارائه شود، از جمله حفاظت در برابر آتش، حذف شوند. او گفت که شهرستان ها معمولاً مقدار کامل این هزینه ها را در نظر نمی گیرند، زیرا حفاظت در برابر آتش تا حدی توسط همه ساکنان ایالت از طریق Cal Fire یارانه پرداخت می شود.

او گفت که چنین تحولاتی همواره انتشار گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد زیرا بازدیدکنندگان را جذب می کند و رفت و آمد را افزایش می دهد. مرکز تنوع زیستی تخمین می زند که پروژه دره Guenoc هر سال منجر به انتشار بیش از 30000 تن متریک گازهای گلخانه ای جدید می شود.

پینستل گفت، جایگزین هوشمندتر، ساختن پر متراکم در مناطق شهری است که در آن افراد بیشتری بدون افزایش خطر آتش سوزی در آن اسکان داده شوند. او گفت که نهادهایی که مسئول محوطه سازی کاربری زمین هستند نیز باید هزینه کامل اطفای حریق را تامین کنند.

Pinsettle گفت: “اگر شهرستان ها مجبور بودند برای حفاظت از آتش خود هزینه کنند، آنها اجازه چنین توسعه ای را نمی دادند.” آنها توان پرداخت آن را نداشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme