قانونگذاران اقداماتی را برای تشدید محدودیت ها انجام می دهند sex- متخلفان پزشکان

[ad_1]

طبق لایحه ای که این هفته توسط قانونگذاران ایالتی ارائه شد، پزشکانی که به دلیل آزار جنسی بیماران محکوم شده اند، برای همیشه از طبابت در کالیفرنیا منع خواهند شد.

این اقدام یک ماه پس از تحقیقات تایمز انجام شد که نشان داد شورای پزشکی کالیفرنیا از سال 2013 10 پزشک را که مجوز خود را به دلیل سوء رفتار جنسی از دست داده بودند، به کار بازگردانده است. آنها شامل دو پزشک بودند که دختران نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند و یکی که دو بیمار را هنگامی که او را به دلیل بهره‌کشی جنسی گزارش کردند، کتک زد.

«این مقاله را خواندم و شکمم برگشت. اینها چیزهایی است که در فیلم های ترسناک می بینید، “نویسنده اصلی لایحه، نماینده مجلس، آکیلا وبر (دی-سن دیگو)، که متخصص زنان و زایمان است، گفت. من شوکه شده بودم. من بسیار نگران بیماران و بسیار نگران خود حرفه پزشکی بودم.

این اقدام یک بازنگری اساسی در رویه فعلی خواهد بود، که بیماران و حامیان سلامت می گویند به نفع پزشکان است و قربانیان سوء استفاده جنسی را از اظهار نظر در رسیدگی های انضباطی باز می دارد.

وبر گفت، این تغییر تصمیم برای بازگرداندن چنین پزشکانی را از دست شورای پزشکی خارج خواهد کرد و “به وضوح نشان خواهد داد که این چیزی است که ما در کالیفرنیا تحمل نخواهیم کرد.”

بر اساس این لایحه، هر پزشکی که به دلیل سوء استفاده جنسی از بیماران – و همچنین چندین مورد در تحقیقات روزنامه تایمز – محکوم شود، مجوز خود را از دست داده و از درخواست بازگرداندن به خدمت منع می شود.

این لایحه با مخالفت کمتر شناخته شده ای روبرو است و توسط کالیفرنیا پزشکی Assn.، یک گروه لابی قدرتمند سیاسی از پزشکان که طرفداران بیماران مدت هاست آن را به مانع تراشی در اصلاحات و محافظت از پزشکان بد در برابر اقدامات انضباطی متهم می کنند، حمایت می شود.

در بیانیه روز پنجشنبه، CMA گفت این لایحه تضمین می کند که “پزشکانی که مرتکب چنین رفتارهای توهین آمیزی می شوند به درستی انضباط می شوند” و از “یکپارچگی حرفه پزشکی محافظت می کند.”

همچنین روز پنجشنبه، کریستینا لاوسون، رئیس شورای پزشکی، گفت: “ما از ارائه این لایحه استقبال می کنیم و از آن سپاسگزاریم” و افزود که رابطه بیمار و پزشک رابطه ای است که مبتنی بر اعتماد است. هر پزشکی که این اعتماد را از طریق سوء رفتار جنسی یا موارد دیگر نقض کند، نباید بتواند به طبابت در کالیفرنیا ادامه دهد.

عضو مجمع، Al Muratsuchi (D-Rolling Hills Estates)، یکی از نویسندگان، دادستان سابق دادستانی کل است که روی پرونده های پزشکان متهم به سوء رفتار جنسی کار کرده است. او “خلاف آشکار” در قوانین فعلی ایالت را که امکان بهبودی را فراهم می کند، محکوم کرد.

موراتسوچی گفت: “واقعا هیچ بهانه ای وجود ندارد.” «این لایحه پیشنهادی است که مدت هاست برای عقل سلیم برای محافظت از بیماران در برابر سوء رفتار جنسی به تعویق افتاده است.

در حال حاضر، زمانی که یک پزشک به آزار جنسی متهم می شود، معمولا شورای پزشکی منتظر می ماند تا پرونده جنایی حل شود. وکلای هیئت مدیره استدلال می کنند که تلاش برای لغو مجوز یک پزشک در حالی که پرونده هنوز در جریان است دشوار است و در نهایت می تواند مانع از پیگرد قانونی شود.

اگر پزشک مجرم شناخته شود، شورا معمولا مجوز را باطل می کند یا به پزشک اجازه می دهد آن را تحویل دهد.

اما حتی در این موارد، طبق قوانین فعلی، پزشک حق دارد سه سال بعد برای بازپرداخت درخواست کند.

شورا در بررسی این درخواست‌ها، حتی در موارد نقض جدی، مانند حمله فیزیکی به بیماران، سوء استفاده جنسی از خردسالان یا دروغ گفتن به پلیس، اختیار گسترده‌ای دارد.

هیئت مدیره در سال 2015، کارآموز بیکرسفیلد، اسماعیل نجم آبادی را بازگرداند، شش سال پس از آن که او اتهام جنایی سوء استفاده جنسی از بیماران را به چالش نکشید. شش زن – از جمله یک زن در اواسط نوجوانی – در مورد آزار او به مقامات گفته بودند.

او به بهانه غربالگری سرطان روده بزرگ از فابیانا رامیرز فلورس سوء استفاده کرد. او یک مهاجر غیرقانونی بود، و هنگامی که در مورد سوء استفاده صحبت کرد، نجم آبادی آن را به مقامات مهاجرت گزارش داد تا طبق سوابق شورای پزشکی، او را برای بازرسان “غیرقابل دسترس” کند.

او همچنین یک کارمند را متقاعد کرد که به پلیس دروغ بگوید که در یکی از حملات در اتاق بوده است، طبق کیفرخواستی که شورای پزشکی ارائه کرده است.

رامیرز پس از اطلاع از بهبودی خود از خبرنگار تایمز گفت: “نمی دانم چگونه می توانند مجوز را به چنین فردی پس دهند.” او از زنان آسیب پذیر سوء استفاده کرد».

نجم آبادی از پاسخگویی به سوالات مشخص در این خصوص خودداری کرد و گفت: این یک داستان کهن است. تمام شد. من به زندگیم ادامه دادم زندگی خوب است. “

هیئت مدیره همچنین دکتر زکری کازگرو، 57 ساله، یک پزشک از خانواده بیکرزفیلد را که sex با سه بیمار که پس از آن با گزارش به مقامات بر اساس کیفرخواست شورای پزشکی به خشونت کشیده شد. یکی را با لگد زد و به دیگری اثاثیه انداخت و به سومی گفت: «بهتر است خودت را بکشی. در کیفرخواست آمده است که این درد کمتر از آنچه من با شما انجام خواهم داد. کازگرو به عنوان بخشی از دادخواست خود برای بازگرداندن اتهامات خود پذیرفت.

این زن که خواستار شناسایی تنها با حروف TT بود، در مصاحبه اخیر با خبرنگار تایمز گفت: “او می دانست که من آسیب پذیر هستم.” او به یاد می آورد: “او می دانست که من افسرده هستم و داروهای ضد افسردگی مصرف می کردم و به من گفت که خود را بکشم.” “چه کسی این کار را می کند؟”

Cosgrove مجوز خود را در سال 2008 تسلیم کرد و هیئت مدیره درخواست اولیه او را برای بازپرداخت سه سال بعد رد کرد. اما آنها او را در سال 2016 پس از اینکه توضیح داد که رفتارش ناشی از اعتیاد به مت آمفتامین ها است، او را به سر کار بازگرداندند که او را “هیپرجنس” کرده است.

در یک مصاحبه کوتاه، کاسگرو گفت که او “کاملا” شایسته بازگشت مجوز است. او به خبرنگار گفت: من دوره های توانبخشی زیادی را پشت سر گذاشتم. “من فکر می کنم شانس دوم چیز خوبی است.

هیچ چیز در قوانین فعلی ایالتی، شورای پزشکی را ملزم به تایید درخواست‌ها برای احیای نجم آبادی، کاسگرو و دیگران نمی‌کند.

در واقع، قضات حقوق اداری، که شواهد موجود در دادخواست های کازگرو را سنجیده بودند، به هیئت مدیره توصیه کردند که او را به کار خود بازگرداند. اما هیئت مدیره که اکثریت اعضای آن پزشک هستند، برای بار دوم رای به رد قاضی دادند.

لاوسون استدلال می کند که دستان هیئت مدیره در برخی موارد با قوانین بد و مقررات پیچیده بسته شده است.

این لایحه از زمانی که هفته گذشته قانونگذاران خواستار اصلاحات ملایم تری برای کمک به نظم بخشیدن به پزشکان بد، از جمله پایین آوردن استاندارد اثبات مورد نیاز برای اثبات موارد، شدند، در هیئت مدیره قرار گرفته است.

در نامه ای 11 صفحه ای به نمایندگان، اعضای هیئت مدیره همچنین خواستار زمان بیشتری برای انتظار پزشکان برای درخواست لغو مجوزهای لغو شده شدند. آنها همچنین خواستار افزایش هزینه های مجوز پزشکان، منبع اصلی درآمد در هواپیما شدند.

بیماران، حامیان مصرف‌کننده و برخی از قانون‌گذاران مدت‌هاست استدلال می‌کنند که هیئت مدیره اغلب در مسائل انضباطی در کنار پزشکان قرار می‌گیرد و در انجام ماموریت اصلی خود یعنی حفاظت از جامعه شکست می‌خورد.

سناتور ملیسا هورتادو (D-Sanger)، یکی دیگر از نویسندگان این لایحه، گفت: “من فکر می کنم این شروع خوبی است.” اما مشکلی برای رفع مشکل پزشکانی که آنقدر در کار خود بد هستند که مکرراً به بیماران آسیب می رسانند بدون اینکه مجوز آنها را تحت تأثیر قرار دهد، برطرف نمی کند.

در ماه ژوئیه، تایمز دریافت که هیئت مدیره به طور مداوم به پزشکان سهل انگار اجازه می داد تا به تمرینات خود ادامه دهند و بیماران را مجروح کنند، گاهی اوقات آنها را مرده، فلج، آسیب مغزی یا دست و پاهای از دست داده بودند.

هورتادو گفت: «در چه مقطعی ادامه تمرین برای پزشکان خطرناک است، که من را بیشتر نگران می کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma