قانونگذاران کالیفرنیا در حال آماده شدن برای محافظت از دسترسی به سقط جنین هستند

[ad_1]

قانون‌گذاران کالیفرنیا که به دلیل تهدیدات علیه حقوق سقط جنین در سراسر کشور ملتهب شده‌اند، در حال آماده‌سازی اقدامات متقابلی برای گسترش دسترسی برای افرادی که در داخل و خارج از ایالت زندگی می‌کنند، در ابتدا بر احیای لایحه‌ای تمرکز می‌کنند که هزینه‌های خدمات پرهزینه را حذف می‌کند.

یک فوریت اضافی برای دسترسی به قانون سقط جنین زمانی مطرح می شود که دادگاه عالی ایالات متحده در حال بررسی لغو Roe v. Wade است، تصمیمی قابل توجه که ایالت ها را از ممنوعیت سقط جنین نزدیک به 50 سال پیش منع می کرد. هفته گذشته، دادگاه عالی از جلوگیری از قانون تگزاس مبنی بر ممنوعیت سقط جنین پس از شش هفته خودداری کرد.

حامیان سقط جنین روز پنجشنبه زمانی که دولت فدرال اعلام کرد به بیماران اجازه می دهد تا قرص های سقط جنین را تا هفته 10 بارداری از طریق پست دریافت کنند، یک پیروزی حساب کردند، اگرچه برخی از ایالت ها همچنان محدودیت های خاص خود را برای ارسال دارو خواهند داشت.

در جلسه آتی که در ژانویه آغاز می شود، قانونگذاران کالیفرنیا امیدوارند لایحه 245 سنا را توسط سناتور لنا گونزالس (D-Long Beach) به تصویب برسانند، که به هزینه های پرداخت شده توسط متقاضیان سقط جنین که به طور متوسط ​​از دلار می رسد پایان می دهد. طبق برنامه بررسی مزایای سلامتی کالیفرنیا، 300 برای سقط جنین پزشکی تا نزدیک به 900 دلار برای سقط جنین رویه ای.

این لایحه در اوایل سال جاری پس از تصویب در سنا به تعویق افتاد و در یک جلسه کمیته به حالت تعلیق درآمد، اما حامیان گفتند که این لایحه در ماه آینده از سر گرفته می شود و می تواند به سرعت به مجلس قانونگذاری منتقل شود و در دفتر فرماندار نیوشام قرار گیرد.

تونی اتکینز، رئیس سنای طرفدار سنا، گفت: «با توجه به تحولاتی که در سه ماه گذشته شاهد آن بوده‌ایم، فکر می‌کنم یک فوریت جدید برای این لایحه وجود دارد.» من خوشبین هستم که او در مجلس شنیده شود و به استانداری ضربه بزند.»

این لایحه در تابستان توسط کمیته تخصیص بودجه مجلس بازداشت شد، که هر ساله هزاران لایحه را بررسی می کند که هزینه دارد و تصمیم می گیرد که کدام یک بدون توضیح تصویب شود.

گونزالس این لایحه را “دسترسی به سقط جنین” عنوان کرد و گفت که این لایحه بیش از هر زمان دیگری مهم است زیرا “حقوق سقط جنین در کشور ما در معرض تهدید شدید قرار دارد.”

علاقه تجدیدپذیر به این لایحه اخباری را به همراه داشت و قانون‌گذارانی که در ماه سپتامبر از وابستگان برنامه‌ریزی شده والدین کالیفرنیا و ده‌ها حامی دیگر خواستند تا طرحی را برای تبدیل این ایالت به بهشتی برای افرادی که سقط جنین در سایر نقاط کشور را انکار می‌کنند، ایجاد کنند.

ائتلاف، شورای آینده سقط جنین در کالیفرنیا، در اوایل این ماه 45 تغییر را برای بهبود دسترسی ساکنان و ایجاد ظرفیت اضافی در صورت ممنوعیت سقط جنین در ایالت ها توصیه کرد، از جمله از قانونگذاران خواست تا SB 245 را در اولویت قرار دهند و بر خط پایان غلبه کنند.

نیوزوم گفت که برخی از توصیه های دیگر در این گزارش در پیشنهاد بودجه او در ژانویه گنجانده خواهد شد. نیوشام در بیانیه ای گفت: “ما توصیه های ارائه شده در این گزارش را جدی می گیریم، زیرا کالیفرنیا همچنان کشور را در دفاع از چنین حقوق اساسی رهبری می کند.”

کالیفرنیا یکی از شش ایالتی است که در حال حاضر باید سقط جنین تحت پوشش بیمه سلامت قرار گیرد، اما کسانی که از SB 245 حمایت می کنند می گویند که پرداخت های مشترک یا تقسیم هزینه های مورد نیاز توسط برخی از برنامه های بهداشتی می تواند مانع مهمی باشد.

این لایحه، که در مورد برنامه های بهداشتی خصوصی که توسط ایالت تنظیم می شود اعمال می شود، با آن ارائه دهندگان و بیمه گران مخالفت می کند، که بسیاری از آنها مجبور به تحمل هزینه ها هستند، و گروه های مذهبی، از جمله کنفرانس کاتولیک کالیفرنیا، که با سقط جنین مخالف هستند. گروه‌های ضد سقط جنین که مخالف این لایحه هستند، استدلال می‌کنند که قانون‌گذاران باید به جای انتخاب گزینشی سقط جنین، اولویت را به حذف همه پرداخت‌های مشارکتی برای درمان بارداری و باروری بدهند.

کاتلین دومینگو، مدیر اجرایی کنفرانس کاتولیک کالیفرنیا در بیانیه‌ای پس از آن گفت: «وقتی خانواده‌ها برای گذاشتن غذا روی میز و پرداخت اجاره بها تلاش می‌کنند، تمرکز ایالت بر گسترش سقط جنین در زمانی که نیازهای اصلی خانواده‌ها برآورده نشده است، پوچ است.» انتشار گزارش شورا در مورد آینده سقط جنین. «کالیفرنیا به سقط جنین بیشتری نیاز ندارد. باید از زنان حمایت کند و به آنها کمک کند تا مادری باشند که می‌خواهند باشند.»

هرگونه پیشنهاد بودجه ای یا قانونی ناشی از توصیه های شورای سقط جنین، مخالفت کنفرانس کاتولیک را برانگیخت که این گزارش را «ناامیدکننده و فریبنده» خواند.

“در ایالتی به متنوعی مانند کالیفرنیا، با مازاد بودجه 31 میلیارد دلاری، چرا به جای ترویج “راه حل سریع” سقط جنین که هیچ کمکی به رفع مشکلات اساسی نمی کند، گزینه هایی را که واقعاً زنان را قادر می سازد، بررسی نکنیم؟ گفت دومینگو.

اتکینز گفت که مازاد مالیات فعلی ایالت می تواند به گسترش خدمات سقط جنین کمک کند، اما این بودجه به دلار مالیات دهندگان محدود نمی شود. او گفت که سازمان‌های غیرانتفاعی و سازمان‌های دولتی سال‌هاست که برای کمک به زنانی که توانایی مالی سقط جنین ندارند یا برای گرفتن آن نیاز به پول سفر دارند، پول جمع‌آوری می‌کنند و او انتظار دارد فرصت‌های بیشتری برای مشارکت عمومی خصوصی داشته باشد.

اتکینز گفت: “این فراخوانی برای اقدام برای کسانی است که از سقط جنین و حقوق باروری حمایت می کنند تا حمایتی را که ما برای چندین دهه انجام داده ایم دو برابر کنند.”

پیشنهادات گزارش شورا در مورد آینده سقط جنین مستلزم پرداخت پول اضافی برای پوشش هزینه های سفر برای قرار ملاقات است، زیرا در صورت هجوم بیماران به خارج از ایالت، بودجه موجود احتمالاً تحت فشار قرار می گیرد.

به گفته گروه تحقیقاتی حقوق باروری مؤسسه گاتماچر، در صورتی که دادگاه عالی ایالات متحده Rowe را تضعیف یا لغو کند، کالیفرنیا می تواند 3000 درصد افزایش در افرادی را که برای مراقبت از سقط جنین سفر می کنند، تجربه کند. این موسسه پیش بینی می کند که در صورت عدم معتبر بودن این سابقه، 26 ایالت سقط جنین را ممنوع خواهند کرد.

که در این گزارش همچنین توصیه می کند که کالیفرنیا قوانین حمایت از ارائه دهندگان سقط جنین و کسانی که به کالیفرنیا سفر می کنند را برای خاتمه دادن به بارداری از تحریم های کیفری یا مدنی تقویت کند. قانون سقط جنین شش هفته ای تگزاس همچنین به شهروندان خصوصی اجازه می دهد تا هرکسی را که سقط جنین را انجام می دهد یا ترویج می کند، مورد پیگرد قانونی قرار دهد، که این یک نگرانی در میان ارائه دهندگان ایالتی است.

این گزارش مورد تحسین کالیفرنیا آتی قرار گرفت. ژنرال راب بونتا و رئیس مجلس آنتونی راندون (دی لیکوود) گفتند که ایالت “باید به حفاظت و گسترش دسترسی به مراقبت از جمله سقط جنین ادامه دهد.”

بونتا در بیانیه‌ای گفت: «من به کالیفرنیا و کاری که ما برای ترویج حقوق باروری انجام می‌دهیم افتخار می‌کنم – نه تنها برای کسانی که در اینجا زندگی می‌کنند، بلکه برای کسانی که مجبورند برای استفاده از حقوق خود به اینجا سفر کنند.» «تردیدی وجود ندارد که آزادی تولید مثل در کشور ما تقریباً مورد حمله هماهنگ و دائمی قرار دارد.

جودی هیکس، رئیس سازمان برنامه ریزی شده والدین در کالیفرنیا، گفت که اگر سقط جنین در سایر نقاط کشور برای میلیون ها نفر ممنوع شود، آمادگی این ایالت بسیار مهم است.

در گزارشی در مورد آینده سقط جنین، این گروه توصیه کرد که اداره نیوز با افراد همفکر خود همکاری کند تا از طریق جلسات بهداشتی از راه دور به بیمارانی که در مناطقی از کشور دارای محدودیت سقط هستند، سقط دارو را ارائه دهند. این گزارش از کالیفرنیا می‌خواهد تا رهبری تشکیل این ائتلاف را برای رسیدگی به مسائل قانونی احتمالی در ارائه قرص‌های سقط جنین به مسافران خارج از ایالت به عهده بگیرد.

به گفته مؤسسه Guttmacher، در حال حاضر، 19 ایالت ممنوعیت یا محدودیتی برای استفاده از بهداشت از راه دور برای تهیه قرص های سقط جنین دارند.

هیکس گفت: «مردم همچنان به مراقبت از سقط جنین نیاز خواهند داشت، صرف نظر از اینکه چه قوانینی در سایر ایالت ها تصویب می شود. نیمی از کشور بار مراقبت از این بیماران را بر عهده خواهند داشت.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma