قتل تکان دهنده ژاکلین آوانت در بورلی هیلز

[ad_1]

او یک انسان دوست ساکت، یک نیروی ظریف و پشت صحنه بود. او اسطوره صنعت موسیقی، “پدرخوانده سیاه” با ستاره ای در پیاده روی مشاهیر هالیوود است.

اوایل صبح چهارشنبه، حداقل یک مظنون با اسلحه وارد خانه ژاکلین و کلارنس آوانت در بورلی هیلز شد. لحظه ای بعد، ژاکلین بر اثر شلیک گلوله مجروح شد و کلارنس محروم شد.

مارک استاینبروک، رئیس پلیس بورلی هیلز، درست یک روز پس از ادای سوگند، طی یک کنفرانس مطبوعاتی کوتاه سکوت کرد. او از افشای تعداد مظنونانی که – در صورت وجود – شاهد این حمله بوده‌اند، یا اینکه آیا این آخرین مورد از یک سری سرقت‌های خشونت‌آمیز است که ثروتمندان و افراد مشهور را در لس‌آنجلس و اطراف آن هدف قرار داده‌اند، خودداری کرد.

اشتاین بروک حدود 12 ساعت پس از حمله به خبرنگاران گفت: «انگيزه‌هاي اين پرونده هنوز مشخص نيست و ما در حال بررسي تمام انگيزه‌هاي احتمالي هستيم». “ما در مورد چیزی که وجود دارد، از جمله اینکه آیا این یک تلاش برای سرقت است یا نه، حدس و گمان نمی زنیم.

با این حال، آنچه واضح بود، تأثیری بود که آوانت ها در طول زندگی طولانی مشترک خود، بر سیاست، ورزش و سرگرمی، بر اهدافی به والای حقوق شهروندی و به قدری متواضعانه مانند دادن دوچرخه به کودکان محروم داشتند. ادای احترام در طول روز چهارشنبه شوکه شد – شوکه و حساس.

“وقتی به خانواده، خانواده و همچنین خود جکی فکر می‌کنید، من آنها را دوست دارم، به آنها احترام می‌گذارم، به خاطر معنایی که آنها به عنوان خانواده داشتند، به ویژه در جهان و به ویژه در آمریکای سیاه، بالاترین احترام را برای آنها قائل هستم. گفت: مصاحبه مجیک جانسون. “آنها به نوعی مانند خانواده سلطنتی هستند، زیرا توانسته اند انجام دهند تا به دیگران کمک کنند تا به اهداف و رویاهای خود برسند.”

کلینتون، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در پیامی توئیتری نوشت که تیراندازی او و هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا را «قلبی شکسته» کرد. او نوشت: «جکی آوانت زن فوق‌العاده‌ای، شریک بزرگ کلارنس و مادر الکس و نیکول، شهروند فعال و دوست عزیز هیلاری و من به مدت 30 سال بود. او تحسین، احترام و عشق را در همه کسانی که او را می شناسند القا کرد.

Advance بزرگتر با کلینتون پیوندهای عمیقی دارد، در حالی که دختر آنها رئیس جمهور سابق اوباما در امور مالی جنوب کالیفرنیا در اولین دولت او در کاخ سفید، رئیس مشترک امور مالی کالیفرنیای جنوبی بود. اوباما بعداً نیکول را به عنوان سفیر ایالات متحده در باهاما منصوب کرد. او با تد سارانوس، مدیرعامل نتفلیکس ازدواج کرده است. کلارنس، یک غول سرگرمی 90 ساله، بیشتر به خاطر کار کردن یا مشاوره دادن به ستارگانی مانند جیمی اسمیت، لالو شیفرین، بیبی فیس، بیل ویترز، سیکستو رودریگز، SOS Band و Cherelle شهرت دارد.

در پروفایلی در تایمز در سال 2007، نیکول در مورد چگونگی حرکت والدینش در محافل سیاسی نادر صحبت کرد و به یاد آورد که «رئیس جمهور جیمی کارتر و شهردار لس آنجلس تام بردلی با جمعیت در اتاق نشیمن خانواده کار می کردند. [Future California Gov.] گری دیویس که تازه کار سیاسی خود را شروع کرده بود، در دهه 1970 دفتر کوچکی در شرکت ضبط پدرش داشت. فرماندار جری براون از بازدیدکنندگان مکرر املاک خانوادگی بورلی هیلز بود.

عناوین بسیاری در روز چهارشنبه بر رابطه نزدیک ژاکلین با مردان مشهور متمرکز بود و او در پروفایلی در تایمز در سال 1980 درباره خود گفت: “نقش من در زندگی؟ خوب، هر مرد موفقی به نوع خاصی از زن نیاز دارد.

ژاکلین آوانت و کلارنس آوانت

ژاکلین آوانت و کلارنس آوانت در یک رویداد برنده جایزه گرمی در 25 ژانویه در بورلی هیلز.

(آلبرتو ای. رودریگز / گتی ایماژ)

اما ژاکلین برای خودش یک نیرو بود. همین داستان در تایمز با عنوان «زن خانه دار بورلی هیلز برای شخصیت های آفریقایی» بود و از برنامه های او برای ملاقات با یک صنعتگر تانزانیایی صحبت می کند. او دهه هاست که در لس آنجلس، به ویژه در حمایت از مرکز دانشجویی بین المللی UCLA، یک نیکوکار برجسته بوده است. او زمانی رئیس Neighbors of Watts، یک گروه حمایتی برای مرکز مراقبت از کودکان در جامعه مرکزی جنوب، و رئیس حراج سرگرمی NOW بود.

ژاکلین، ساکن بورلی هیلز 55 ساله، در کمیته فرهنگی بازی های المپیک تابستانی لس آنجلس در سال 1984 خدمت کرد، “در زمانی که لس آنجلس یک مرکز فرهنگی در نظر گرفته نمی شد.”، رئیس کانال تنیس، گفت. رئیس کمیته ملی حزب دمکرات.

سولومون همچنین یک دوست خانوادگی است و به گفته او ژاکلین “همه چیز را در مورد فرهنگ می داند.” زوجاو بدون زحمت بین هنرمندان و پادشاهان سفر می کرد و جکی واقعاً مانند ملکه مردان بود. همه در کنار او احساس راحتی می کردند، همه می خواستند با او صحبت کنند. او همیشه فردی در اتاق بود که مردم به او گوش می دادند.»

بیشتر نه.

پلیس بورلی هیلز کمی قبل از ساعت 2:30 بامداد تماسی در مورد تیراندازی در خانه آوانتز در مایتور پلیس دریافت کرد. هنگامی که مأموران رسیدند، ژاکلین 81 ساله را با شلیک گلوله دیدند. یک منبع گفت وقتی امدادگران به بیمارستان رسیدند و او را به بیمارستان منتقل کردند هوشیار بود.

استاینبروک گفت که او به بیمارستان Cedars-Sinai منتقل شد، جایی که بعداً درگذشت.

او در یک کنفرانس خبری گفت که کلارنس و یک نگهبان امنیتی نیز در آن زمان در خانه بودند. استاینبروک نگفت کجا بودند یا تیراندازی را دیده‌اند یا نه، اما گفت آسیبی ندیده‌اند.

او همچنین گفت که خیلی زود است که این حمله را به عنوان حمله به خانه یا سرقت بعدی از خانه طبقه بندی کنیم. او گفت: «یکی وارد خانه شد. ما فقط نمی دانیم هدف چه بوده است. … فکر نمی کنم این یک حمله خودسرانه باشد. من نمی توانم در حال حاضر در مورد آن حدس بزنم.”

وقتی از او پرسیدند که آیا چیزی از خانه برده شده است، او بعداً به تایمز گفت: «در حال حاضر چیزی برای نشان دادن وجود ندارد. تشخیص اینکه چه زمانی در حال پردازش یک صحنه هستید تا ببینید آیا چیزی کم است یا خیر، سخت است.

این تیراندازی در بحبوحه ترس فزاینده از مجموعه‌ای از سرقت‌های بعدی خانه در محله‌های ثروتمند در منطقه لس آنجلس رخ می‌دهد.

در کنفرانس مطبوعاتی بارها از استاینبروک پرسیده شد که آیا حمله آوانت به این حوادث قبلی مرتبط است یا خیر. او مسائل را دور زد و در عوض از امنیت شهری که به خاطر ثروت خارق العاده اش معروف است محافظت کامل کرد.

او گفت: “بورلی هیلز یکی از امن ترین شهرهای ایالات متحده، در کشور است.” “این نوع جنایت در بورلی هیلز بسیار نادر است، اگرچه در این مورد بسیار مایه تاسف است که جان یک نفر گرفته شد، که بخش فوق العاده ای از این جامعه بود و چیزهای زیادی را به دیگران پس داد. وحشتناک است. “

در ماه نوامبر، تیمی از سارقان نقابدار بازیگر و مجری سابق BET، ترنس جنکینز را به خانه اش در شرمن اوکس تعقیب کردند و سعی کردند با یک جیپ جلوی ماشین او را بگیرند، اما او پس از تیراندازی موفق شد با ماشینش فرار کند.

یک ماه پیش، سارقان نقابدار به مبلغ 1 میلیون دلار از عمارت انسینو ستاره بورلی هیلز، دوریت کمسلی، فرار کردند.

هفته گذشته، میشل مور، رئیس پلیس لس آنجلس، اعلام کرد که در حال تشکیل یک کارگروه برای مقابله با سرقت‌های بعدی خانه است و گفت که این وزارتخانه شاهد دستگیری‌های خشونت‌آمیز «برای دهه‌ها» نبوده است.

به گفته LAPD، حداقل 133 سرقت از این قبیل در مناطقی از لس آنجلس، از جمله Sunset Strip، Melrose Avenue، Jewelry District و Westside، در حال حاضر تحت بررسی هستند.

این روند که در ماه‌های اخیر برای افراد مشهور و رستوران‌های مجلل طراحی شده بود، در ساعات پیش از سپیده‌دم 23 نوامبر، زمانی که مردی در حین تلاش برای سرقت در خارج از رستوران بوسا نوا در هالیوود به ضرب گلوله کشته شد، مرگبار شد.

روز چهارشنبه، یک نوار پلیس زرد رنگ منطقه اطراف Maytor Place را مسدود کرد، جایی که عمارت های Tony Trousdale Estates در پوشش گیاهی متراکم قرار دارند و در خارج از خیابان در پشت کوچه های طولانی قرار دارند. ویدئوی هوایی صحنه یک در کشویی در خانه آوانت را نشان می دهد که به نظر می رسد شکسته شده است.

ویدا آردویلچی، که در این محله زندگی می کند، گفت که اخیراً پیشرفت های زیادی صورت گرفته است، اما هرگز چنین قتلی صورت نگرفته است.

او گفت که اغلب ژاکلین و کلارنس آوانت را هنگامی که برای پیاده روی می رفتند می دید.

اردویلچی گفت: “خانم زیبا. مردم شگفت انگیز. باورم نمی شود این اتفاق می افتد. خدا روحش را شاد کند.”

مگ جیمز، کریستی دزوریلا و رندال رابرتز نویسندگان شخصی تایمز در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme