قتل یک افسر لس آنجلسی باعث شروع تحقیقات در مورد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین باندهای لس آنجلس شد.

[ad_1]

هفت دهه پیش، جوانان لاتین تبار در جنوب لس آنجلس گرد هم آمدند تا یک باند تشکیل دهند. آنها خود را فلورانسیا می نامیدند، به نام شریان شرقی-غربی که از قلب قلمرو آنها می گذشت. سال‌ها درگیری خشونت‌آمیز در این منطقه با گروه‌های دیگر به فلورانس هویت و دلیلی برای وجود داده است.

طی سال‌ها، تغییرات جمعیتی و اجتماعی بسیاری از باندهای خیابانی را تضعیف کرده و منجر به ناپدید شدن کامل برخی از آنها شده است. مقامات مجری قانون می گویند فلورانس با بلعیدن باندهای کوچکتر و گسترش تجمعات اخاذی و قاچاق مواد مخدر به دستور رهبرانشان که صدها مایل در زندان بوده اند برعکس عمل کرده است.

این باند اکنون در مرکز قتل یک افسر پلیس لس آنجلس در اوایل ماه جاری قرار دارد.

فرناندو آرویوس، یک افسر پلیس 27 ساله، در شب 10 ژانویه در نزدیکی تقاطع خیابان 87 و ساحل به ضرب گلوله کشته شد. پلیس می گوید او با دوست دخترش به خانه ای نگاه می کرد که قصد خرید آن را داشت که دو مرد کیف پول و جواهراتش را سرقت کردند. آرویوس و مهاجمانش به تبادل آتش پرداختند. افسر در یک کوچه سقوط کرد و مجروح شد.

افسر پلیس لس آنجلس فرناندو آرویوس.

افسر پلیس لس آنجلس فرناندو آرویوس.

(LAPD)

لوئیس د لا روزا ریوس، جسی کنترراس، ارنستو سیسنروس و هیلی گریشام به اتهام قتل آرویوس در دادگاه فدرال متهم شده اند. به گفته اف‌بی‌آی، این سه مرد اعضای Florencia-13 هستند. گریشام، دوست دختر ریوس، به عنوان یک شریک باند توصیف می شود. هیچ کس برای اظهار نظر یافت نشد و آنها هنوز هیچ درخواستی نکرده اند.

کیفرخواست مشخصی که دادستان ها علیه این چهار نفر ارائه کرده اند – جنایتی خشونت آمیز برای کمک به کتک کاری – به این معنی است که آنها باید ثابت کنند که متهمان به منظور حفظ یا افزایش موقعیت خود در فلورانس-13، آرویوس را سرقت کرده و کشته اند.

اعضای هیئت منصفه در تعدادی از پرونده های قضایی اخیر دریافتند که فلورنسیا-13 یک سرمایه گذاری اخاذی است، اما در این موارد، دادستان ها شواهدی داشتند – تماس های ضبط شده، نامه های شنود شده و یادداشت های زندان – مبنی بر اینکه رهبران آن معاملات مواد مخدر، یورش ها و قتل ها را رهبری کرده اند. که الگویی را تشکیل می دهد. از کتک کاری

در این صورت جرم بیشتر فرصت طلبانه به نظر می رسد.

با توجه به سوگندنامه یک مامور FBI، یکی از متهمان اعتراف کرد که وقتی ریوس آرویوس را دید و گفت: “او زنجیر خوبی دارد، بیایید آن را بگیریم.”

::

هسته تاریخی فلورانس به خیابان اسلاسون در شمال، خیابان 101 در جنوب، خیابان مرکزی در غرب و خیابان استیت در شرق محدود می‌شود. او باندهای کوچکتری را بلعید، که بسیاری از آنها به دسته ها یا زیرگروه های فلورانس-13 تبدیل شدند. این باند اکنون حداقل دوجین کلیک در جنوب لس آنجلس، هانتینگتون پارک، ساوت گیت و میوود دارد.

صفوف او با خون آمیخته است. مقامات می گویند که اعضای باند از عمو، پدر یا پدربزرگ خود پیروی می کنند.

این باند در دهه 1990 “13” را به نام خود اضافه کرد که نشان از وفاداری خود به مافیای مکزیکی داشت. اتحادیه مستقر در زندان به نام La Eme، در اسپانیایی “M”، سیزدهمین حرف الفبا نیز شناخته می شود. این سازمان متشکل از حدود 140 مرد است که همگی به جز تعداد انگشت شماری در زندان هستند که از طریق سلسله مراتب باندهای محلی خیابانی و سیستم کیفری ارتقا یافتند و طبق قانون تمایل به ارتکاب خشونت یا توانایی کسب مبالغ هنگفت را نشان دادند. منابع اجرایی

چهار نفر از اعضای فلورنسیا-13 به مافیای مکزیکی پیوستند و مقامات مجری قانون در پیگرد قانونی این باند شهادت دادند: آرتورو کاستلانوس، معروف به تابلاس. برادرش برائولیو با نام مستعار “مادر بزرگ”؛ خوان “توپو” گارسیا و لئونل “جادوگر” لاردو.

آرتورو کاستلانوس از سال 1979 به دلیل حکم قتل در زندان به سر می برد. برائولیو کاستلانوس از سال 1988 به دلیل دو فقره قتل درجه دوم در حال گذراندن حبس ابد است. گارسیا در سال 2020 پس از گذراندن محکومیت 17 ساله به دلیل سرقت مسلحانه از زندان فدرال آزاد شد.

در سال 2018، دادستان ها علیه لاردو و 25 عضو و شرکای ادعایی فلورنسیا-13 اتهاماتی را مطرح کردند و لاردو را متهم کردند که درصدی از پول حاصل از معاملات مواد مخدر، اخاذی و سایر جنایات مرتکب شده توسط این باند را جمع آوری کرده است. او خود را بی گناه دانست و پرونده هنوز وارد دادگاه نشده است.

سندی که توسط مجریان قانون در سال 2004 کشف و ضبط شد، میزان کنترل اعضای مافیای مکزیکی فلورانس-13 را نشان می دهد. در خانه ای در خیابان 81 در جنوب لس آنجلس، کارآگاهان فهرستی را پیدا کردند که در زیر یک کمد چسبانده شده بود. قوانین – قوانین – جمع آوری شده از یادداشت های دست نویس مختلفی که جمع آوری شده بود، ولاسکوز، ستوان کلانتر شهادت داد.

او گفت که این یادداشت ها توسط آرتورو کاستلانوس در سلولش در زندان ایالتی پلیکان بی نوشته شده است، جایی که او در آنجا به سر می برد و هنوز در حال گذراندن حبس ابد است.

اعضای گروه Latino Florencia 13 برچسب خود را در بسیاری از نقاط در امتداد بخشی از خیابان فلورانس ترک کرده‌اند.

برچسب Florencia-13 برای توقف خیابان فلورانس.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

قوانین، که با دست بسته نوشته شده است، بیان می کند که هر دسته از فلورانس-13 باید یک رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را با اکثریت انتخاب کنند، که باید جلسات هفتگی برگزار کنند. هر یک از اعضای باندی که با دیگری مشکل داشت باید آن را در جلسه دسته جمعی می گرفت. “اگر به تفاهم نمی رسید، آنها را فشار دهید [cliques] آنها باید تاریخی را تعیین کنند که این دو به عنوان فلورانسی های واقعی باکس شوند. “و هنگامی که آنها توافق کردند که تمام شده است، این یک سوال مرده است.”

همه گروه‌ها باید با بررسی «اسناد» یا سوابق دادگاه هر یک از اعضای Florencia-13 که از خارج می‌شوند، مطمئن شوند که توسط موش‌ها، رایانه‌ها یا 25 سنت بازجویی آلوده نشده‌اید» – اعضای باندی که با مجریان قانون همکاری می‌کنند. زندان این قوانین می‌گوید: «مسئولیت تمیز کردن هود از چنین زباله‌هایی به عهده هود است.

اعضای فلورنسیا-13 از باج گیری منع شدند.کشورها ولاسکوز شهادت می دهد که یک مرجع برای شهروندان مکزیکی که در باند مواد مخدر می فروشند. او شهادت داد که دلالان از قبل به مدیریت Florencia-13 پول می دادند و کوکائین به آنها می دادند. قوانین می گوید: “پس همه شما دوستان این کار را می کنید”، “شغل بگیرید!”

این سند بیان می‌کند که کدام مواد می‌توانند در کجا فروخته شوند: اعضای زندانی فلورنسیا-13 که به پول نیاز داشتند، اجازه داشتند هروئین را در زندان شهرستان بفروشند، اما نه “سرعت، شیشه، میل لنگ یا کریستال”. قرار نبود هروئین در قلمرو باندها در خیابان فروخته شود. اجازه دهید کسانی که از آن استفاده می کنند آن را به حومه شهر ببرند.

باندهایی که اعضای آنها به مافیای مکزیک پیوسته اند کمتر از باندهایی که در مافیای مکزیکی نمایندگی ندارند، مورد باج گیری یا هدف خشونت – “چراغ سبز” قرار می گیرند. در قوانینی که توسط مجریان قانون ضبط شده است، آرتورو کاستلانوس ادعا می کند که به باند خود گفته است که او و برادرش “با اطمینان از اینکه دوستان شما هرگز از کسی مالیات یا چراغ سبز دریافت نمی کنند، تمام عشق خود را به barrio به شما نشان دادند.”

اما برای شنیدن اظهارات دادستان ها، دستگیری فلورنسیا-13 توسط آرتورو کاستلانوس منجر به یک سری حملات با انگیزه نژادپرستانه شد. در کیفرخواستی که در سال 2007 ارائه شد، مقامات این باند را متهم به حمله به اعضای باندهای سیاهپوست رقیب در تلاش برای بیرون راندن آنها از منطقه فلورانس-فایرستون کردند.

با توجه به شواهد ارائه شده در طول یک محاکمه ی دزدی در سال 2008، آرتورو کاستلانوس، از طریق مجموعه ای از نامه های ارسال شده از زندان، به باند خود دستور داد تا به اعضای کریپس ساحل شرقی که ادعا می کردند نواری از لس آنجلس جنوبی در شرق بزرگراه 110 حمله کنند، حمله کنند.

شاهدان گفتند که این فرمان منجر به تیراندازی بی‌رویه سیاه‌پوستان و لاتین تبارها شد، زیرا اعضای فلورنسیا-13 در خیابان‌ها برای رسیدن به اهداف دور می‌زدند و کریپس ساحل شرقی تیراندازی‌های تلافی جویانه خود را انجام می‌داد. بسیاری از قربانیان، سیاه پوستان و لاتین تبارها، هیچ ارتباطی با باندها نداشتند.

یکی از اعضای سابق باند که خواست نامش فاش نشود، گفت، با این حال، در سال های اخیر، اعضای فلورنسیا-13 به دنبال اجتناب از رقابت های خشونت آمیز بین باندها به نفع تعقیب مهاجمان جدید بوده اند.

فلورنسیا-13 داروخانه های بدون مجوز را در جنوب لس آنجلس افتتاح کرده است و نه تنها ماری جوانا را از ویترین مغازه ها می فروشد، بلکه کوکائین و متامفتامین را نیز می فروشد. کیفرخواستی که دادستان ها در سال 2018 ارائه کردند، اعضای فلورنسیا-13 را به جمع آوری مالیات از یک فروشگاه ماری جوانا متهم می کند.

این باند نیز فعال است casitasدر کیفرخواست آمده است که کازینوهای زیرزمینی در خانه ها و آپارتمان ها در جنوب لس آنجلس پنهان شده اند که هر هفته حدود 300 دلار مالیات برای این باند ایجاد می کند. بازدیدکنندگان می توانند دستگاه های اسلات و سایر بازی های الکترونیکی بازی کنند، مواد مخدر بخرند و مصرف کنند و ملاقات کنند sex کارگران در شرکت ها، بر اساس شهادت از یک فرآیند سرقت قبلی.

عضو سابق باند گفت که اعضای فلورنسیا-13 همچنین برای محافظت از فروشندگان محلی که به دنبال کمک هستند تا اعضای باند به تجارت آنها آسیب نرسانند، پول جمع آوری می کنند. یکی از اعضای سابق این باند گفت، یک مشروب فروشی که جعبه های تحویل آن آبجو به سرقت رفته است، یک مغازه دار گرافیتی، یک متصدی بار که مشتریانش مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، گاهی اوقات پیشنهاد می کنند برای محافظت از یک عضو مافیای مکزیکی پول بپردازند. او گفت که برای پرداخت ماهانه، معمولا بین 200 تا 250 دلار، به اعضای فلورانسیا-13 و سایر باندها هشدار داده شده است که این تجارت تحت حمایت یکی از اعضای مافیای مکزیکی است.

هیچ تخمین قابل اعتمادی از میزان پولی که فلورنسیا-13 برای اربابانش از مافیای مکزیکی به دست می آورد وجود ندارد. اما لاردو، یکی از اعضای مظنون مافیای مکزیک که از سال 2000 در زندان به سر می برد، در یک تماس زندانی ضبط شد که به یک کارگر خیابانی گفت که 40 درصد از پول جمع آوری شده توسط سرقت این باند به خاطر چهار عضو مافیای مکزیکی بوده است. از فلورنسیا-13، بر اساس کیفرخواستی که او را به کتک کاری متهم می کند. او اعتراف به بی گناهی کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort